Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

uite caut si cand o gasesc pun acilea un link
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Iunie 2008 22:06
uite acilea e cafeaua amme : http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/18691/CAFENEA-2/3.html
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Iunie 2008 22:12
aha! Multumesc! E grele pt mine cu forma asta noua..
amme22
Postat pe 25 Iunie 2008 22:17
puteti sa intrati si de pe profulurile voastre la cafenea!!!
vedeti, ca jos in dreapta apar ultimele comentarii si puteti intra de acolo!!

Postat pe 26 Iunie 2008 09:52
aloooooooooooooooo!! unde va ascunsarati mai toti??
hmmmmm! patroanoooooo! ce naiba fataa? lasarati clubul de izbeliste?
hai, treceti aci ca vreau o berica rece rece si nu pot sa o savurez de una singura!!

Postat pe 26 Iunie 2008 13:56
noi suntem aici. Clubul s-a ascuns de noi. Cred ca dorm toti. ssssst sa nu-i trezim...
amme22
Postat pe 26 Iunie 2008 20:18
gandesc ca in curand ema iordanescu va deveni patroana de club, avand in vedere ca schimba prefixul :P Abia astept, poate pana atunci se trezesc si astia care dorm
amme22
Postat pe 26 Iunie 2008 20:30
cum adicatelea,sa-mi ia clubul Ema???.....nu,taica ,sa-si faca altul singurica ,ca eu mi-l inaugurai cu greu,de ziua mea!!!.... cum sa cedez eu statutul meu de patroana????....no way!!....never!!!....sa munceasca ,ca sa devina patroana!!!.....cu sudoare,ca mine.....doar daca vrea sa o infiez!!!...ei,ce zici, Ema draga????....:)))))....

Postat pe 26 Iunie 2008 22:45
cam asta am vrut sa zic si eu dar nu mi-a iesit
amme22
Postat pe 26 Iunie 2008 22:49
am vazut ca aveti poze superbe. Sper ca distractia a fost maxima
amme22
Postat pe 26 Iunie 2008 22:52
aaaaa pai nu e idealul meu in viata sa fiu patroana de club de noapte,etta e tare potrivita pt asta,nu mi-asi permite draga etta sa iti iau clubul ci doar sa ma distrez sa ma batati si sa beau cu voi cu toti pana dimineata.....! si cand ma gandesc cam cat timp a trecut de cand n-am mai pus piciorusul meu delicat(marimea 34) intr-un club!? nu-mi aduc aminte dar la etta la club m-asi duce in fiecare seara. amme iti dai seama ca sunt destul de slabute pozele ca nu ai auzit ce bancuri spune lionu sau ce bancuri spune etta ....si sultanul ce ochisori are,aaaaa si mai ales cadana sefa,daca o sa o cunosti iti ia inima cat ai clipi asa e de draga..apoi apropo de provocare.....schimb prefixul si nimeni nu ma crede....si tare imi place asta mai sti poate imi cere etta "bolentinu" la intrare asa va convingeti toti ca ....draga" am o varsta onorabila" pffffui ce prostie varsta nu ti-o dau anii ci mintea ...parerea mea.
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Iunie 2008 00:27

ema draga, varsta onorabila este de la 70 incolo!!! asa ca nu te mai plange ca pun batuta pe tine!

Postat pe 27 Iunie 2008 10:51
lasa mai Ema,ca intri si tu in randul GAINILOR care fac ciorba buna!!!.....ca femeia cea mai "gustoasa" e intre 30 si 40 de ani!!!....offf...mai am doar 2 ani de glorie!!!.....nu ca tine care de-abia intri pe fagas.....asaa caaa....taci si bucura-te!!!....la distractie gagici,ca facui clubul cu program non-stop,din cauza voastra!!!.....si consumati mai mult apa minerala,nu alcoolice,ca pe calduraaa astaaa.....cine stie ce iese.....ciao si distractie placuta!!!....

Postat pe 27 Iunie 2008 11:19
de la 3 la 45 as spune.asa ca etta ir are dreptate.mama omida inteleapta

Postat pe 29 Iunie 2008 14:33
doooaaamneeee!!!!!!!!!!ce am putut sa scriu.sa ma ierte dumnezeu.am vrut sa spun de la 30 la 45.ma trezesc drecu la aeroport cu mascatii ca ma iau in colimator pentru promovarea pedofiliei.cer iertare oficial

Postat pe 29 Iunie 2008 14:35
micutule eu venii sa iau o bere sa mai sting canicula................dar gasii comentariul tau si pusei ochelarii.....crezui ca e canicula de vina!dar dupa ce rectificasi i-mi venii inima la loc.(te anunt cind fac 45 si poate mai prelungesti perioada de gratie.........)

Postat pe 29 Iunie 2008 14:45
lasa,mai micutule,ca te iert!!!...io am inteles ce ai vrut sa scrii.....eeeee....emotia asta!!!....vezi ce face???.....si sa inteleg ca mai am fro' 7 ani de glorie!!!....eeee....e mai bine asa......

Postat pe 29 Iunie 2008 15:21
sefa vreau si eu un coktail, ca nu mai suport!
pune si niste alcool !! sint suparata, ca pleca nasu'! cine ma binedispune??

Postat pe 29 Iunie 2008 19:01
saru'mana ,nasaaaaaaa!!!!......ce-ai patit iubita mea????.....iti pleca aspirina????.......ia la mama un coktail......Molotov......sa te exteriorizezi ca lumea......ca eu cand sunt suparata,daca nu ma exteriorizez,mi se pune la inimioara!!!!....hai noroc,ca beu si unul cu tine,ca ma duc la nasa mea de-adevaratelea ,la meci....si sa am energie.......HAI GERMANIAAAA.....HAI SPANIAAAAA..... ca oricum nu ma intereseaza care castiga......spectacolul conteaza.....hai,te pupic si gandeste-te ca a inceput un nou AMR.....7,6,5.....si-uite-asa vine iar ziua cand soseste aspirinaaaa..... ........ .......... ....

Postat pe 29 Iunie 2008 19:12
mersi sefaaaa!!
bun coktail faci fataaa!! te pup si distractie placuta la meci!

Postat pe 29 Iunie 2008 19:19
eeee....se pare ca avu putin efect coktail-ul meu!!!!.....hai,ma na unul,sa te abtiguiesti oleaca......sa nu mai simti supararea......hai noroc!!!!...... .......uau,ma cam imbatai si io,pe langa tine........ ......da'nu-i bai,ca ma'c sa ma culc(pe draqu...)..... ... ... ....pup....

Postat pe 29 Iunie 2008 19:37
ieeeeeeeeee!! lasa etta fata ca te duci si tragi un pui de somn! sau... aspirinaaaaaaaaa!!
te pup de nu te vezi!

Postat pe 29 Iunie 2008 20:50
sarna sefa !!!un visky cu red bul la baiatu se poate?incep devreme zi...si o dansatoare din buric va rog pe masa

Postat pe 30 Iunie 2008 13:03
micutule, ce ai draga? te incinsasi din cauza caldurii?

Postat pe 30 Iunie 2008 13:31
ce caldura ca bate vantu in draci?un frig de innebunesc.in norvegia.

Postat pe 30 Iunie 2008 13:49
sa-ti cresca mare,finule!!!!......ce faci dragule,mori de frig???.....ia mai da-ne si noua o tar' de racoare,ca noi murim acilea de caldura......hai,facem oleaca de troc.....ca noi nu putem bea decat apa cu lamaie,ca sa ne racorim........auzi,tu vrei whisky.....eeee,hai ca-ti da nasa si whisky si cand il bei si mori de frig,sufla-ne si noua o boare de vant rece,daaa???......pupici la toti care trec pragul clubului in asta seara........

Postat pe 30 Iunie 2008 21:52
Etta...vad ca ai treaba nu gluma.. merge clubu ...am trecut si eu ..sa-mi iau pupicu ...:)) si as vrea sa-i tin companie si Onnytei la un cock-tail..:))) vai... Va pupic...si eu ..Auzi etta...ca tot nu esti geloasa..:)) Un pupic si lu lionu ...si lu junioru ...:)))
mia_mia
Postat pe 30 Iunie 2008 22:47
Ce faci Miiiiiiiaaaaaaa?????....mai traiesti fataaaaaa?????......ca imi era dor de tine si de ochii aia frumosi ai tai!!!!!.......te pup dulce si o sa-i pup si pe baietii mei din partea ta!!!!.....ca n-am inebunit sa fiu geloasa,acu' cand is femeie serioasa!!!!...... ...... ....... ...... .......

Postat pe 30 Iunie 2008 22:56
etta!!!!!!!!!!!! ti-am spus ca mia cind bea se culca!!!!!!!!!uite cum sta cu ,capul pe masa!!!!!!miuto mama fugi asa ca virtejul??????????se vede ca nu ne mai iubesti pe noi cadinele!

Postat pe 30 Iunie 2008 23:10
mieeeeee!! chiar asa, unde ai disparut mai fata? te-a furat vreun FAT FRUMOS? ca vad ca treci cam rar pe la club!

Postat pe 1 Iulie 2008 10:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Club The Player ... preturi ??? 24 De la: thadoogback 16 Ianuarie 2011 20:27
different times 13 De la: kudika142106 16 Martie 2010 03:31
CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA" 699 De la: BlueeyesEtta 22 Mai 2010 11:30
Cluburi de fitze din tara 9 De la: arthur 20 Noiembrie 2009 16:43
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22