Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"



DRAGELE MELE CADANE !!!! tin cu tot dinadinsul sa va informez ca ,inca o minune a batut la poarta Haremului meu si a reusit sa intre in el,dupa o noapte de discutii si teste pe forum si privat..pt mai multe amanunte ....http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/18687/-HAREMUL-SI-MINUNILE-LUI-/1.html Bun venit in Harem iris 4 ever !! O SA VEDETI VOI ,CE PROSPATURA DE CADANA A ADUS SULTANU' IN HAREM..!!!si de nu v-o place ,sa nu-mi mai ziceti mie Sultan..

Postat pe 25 Iulie 2008 19:41
Postat pe: 25 Iulie 2008, ora 19:13 Citeaza Raspunde



De la: etta70, la data 2008-07-25 13:19:22

sultaneeee.....am auzit apelul si m-am prezentat la apel sa-i fac instructajul si "culturalizarea" specifica de harem,noii noastre "colege" !!!!.......deci,IRIS,sa nu fii precum nunele tau !!!......fara irisi pentru totdeauna,fara puritate,fara inhibitii,fara gingasie prea multa......ca la noi nu tine....aici e nevoie de cadane zbanghii,cu pofta de petreceri si de glume (fiecare cat poate sa le "guste"....cine nu poate ....treaba lui!).....si care sa dantuieeee,tataaaa......pana pica luna de pe cer si rasare soarele !!!....nu-i asa sultane ????.....eeeee.....hai ca astea -s doar regulile introductive......ca o luam incetisor ,sa nu sperii.....pupici de la PERVERSA HAREMULUI.....


Mi s-a spus in orice fel mai putin ca as fi pura,gingasa sau inhibata(vezi raspunsurile mele de la site ).

Cu puritatea nu prea am de-a face decat in momentele de nervozitate maxima cand incep sa-i dau lectii unui birjar autentic iar de inhibitii ce sa zic ? am auzit ca ar exista persoane inhibate dar in general in prezenta mea uita de toate inhibitiile.

Nu stiu daca sarmul meu persoanl are de-a face cu asta sau nu

In afara de serpi si pisici de mare nu-mi aduc aminte sa ma si speriat vreodata de ceva asa ca ii poti da inainte cu tupeu pentru ca-s de-a voastra TOTI NEBUNII IN HAREMUL ASTA SE ADUNA.. O SINGURA TEMERE AM ..,SA NU NE INTREACA PE TOTI..

Postat pe 25 Iulie 2008 19:50
De intrecut nu cred ca va intrec dar sigur ma ridic la standardele voastre :)
iris_4_ever
Postat pe 25 Iulie 2008 20:19
De la: iris_4_ever, la data 2008-07-25 20:19:34De intrecut nu cred ca va intrec dar sigur ma ridic la standardele voastre :)



ma bucur sa aud ca te ridici la standardele celor din HAREM .... astazi sunt picut trista dar sper ca maine sa revin la ringul de dans si la o bericica cu tine...

Postat pe 25 Iulie 2008 20:33
TOTI NEBUNII IN HAREMUL ASTA SE ADUNA.. O SINGURA TEMERE AM ..,SA NU NE INTREACA PE TOTI....

Postat pe 25 Iulie 2008 21:59
cuvintele de mai jos le-am postat si la "cafenea" de ci nu ma injurati.... va rog din suflet sa nu va stergeti conturile ca fac o criza....

'seraaaa!!!! asa precum garcea va salut din departari albastre adica de la "gura portitei" si stau putintel ca acilea netu' e cu galeata si am un "jeg" de laptop care ramane fara "bacterie" cand imi e lumea mai draga.... deeeci sa incepem cu inceputul....mai intai de toate poza cu pricina am postat-o pe site pt placerea lui stef nu din orice alt motiv,chiar ne-am ciondanit bine ca eu personal nu vroiam sa fie postata poza aia,se pare ca el a vazut acolo ceva ce eu inca nu am vazut,pt mine e doar o poza si nimic mai mult.nu sunt suparata ca nu e cea mai votata poza,nu sunt bosumflata ca m-au scos din top pt ca nici nu am visat vreodata sa ajung in vreun top.ma repet inca o data, prieteni dragi ...aia e doar o poza!!!! daca ati vazut pozele de la ziua mea petrecuta la stef ati fii vazut o "cadana" cu sticla de wisky in mana,sau o cadana cu codite sau o cadana "atarnata" de gatul juniorului...etc.sa nu va mai aud ca va stergeti conturile pt o asemenea prostie.... nu are nici un sens.
apoi...secondo.... cein care au avut ocazia sa ma cunoasca in realitate...stiu cu siguranta ca mie personal nu imi pasa de aspectul meu fizic nici cat negru sub unghie pt ca ma consider prea slabanoaga,fara forme prea .....etc si pt ca mereu m-am vazut ca un baietoi....si de cele mai multe ori ma comport ca atare.
pe urama...terzo....am spus in comentariu la acea poza ca ...e o dovada in plus ca nu toate femeile destul de inteligente nu sunt si frumusele....sau cel putin dragute.
si nu in ultimul rand tin sa va multumesc voua tuturor prietenilor mei si celor care au postat comentarii la acea poza pt tot ceea ce ati spus. ce ceapa ei de viata ...una avem si merita traita....las sa vedem cine o sa aiba tupeul sa imi stearga poznele facute la "guira portitei" ca -pe alea de ciuda asa le pun ......hai capul sus si SA CURGA wiskianul!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Iulie 2008 22:28
dragii mei prieteni sint alaturi de voi (ca de obicei)!! sincer nu ma intereseaza ce rafuieli au unii cu acest grup pt. ca am fost pasnici si nu am deranjat pe nimeni. daca am facut glume am facut intre noi. in fine, prieteni dragi nu uitati ca cea mai puternica arma este INDIFERENTA!!!!!!!!

Postat pe 28 Iulie 2008 09:50
o bericioaica da cineva aici ca eu v-am cantat????



Postat pe 30 Iulie 2008 17:17
hai noroc mafiotule! mamaa ce nervoasa sint!

Postat pe 30 Iulie 2008 17:19

hai mafoiata mea!
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 17:20
onnyta nu fii nervoasa....esti olteanca sunt olteanca daca nu stiati..si o halesc pe marinela..o dau s-o marleasca porcii...


noroc dragutele....

Postat pe 30 Iulie 2008 17:22
mamaaa asta nu mai are scapare! credeam ca sint singura olteanca!

Postat pe 30 Iulie 2008 17:24
eeehheee dragii mei se pare ca nu mai vreti sa dansati....aaa????/ pai ce ma v-ati ramolit cu totii..ia hai la dans toata lumea si la o bericoaica.......IHHHAAAAAAAA.....HOOOLAAAAAA....HAALLAAAAAAA.....IAAAAAAAAHAAAAAAA........SA JOACE CADENA SULTANULUI..HOP SI LAI LI LA.....BAGA TARE DIN BURIC...HAI LI LAI LI LA.......HOOOPPPPPAAAAAAA.....UNNNAAAA....HOOOPPPPAAAA...DOUAAAA....IHHAAAAAAA......MyHotComments

ASSSAAAAA FRATEEEE....BAGAAAA..TAREEEE....MyHotComments MyHotComments

IIIIIHHHHAAAAAAAA.....MAMBOOOOO.....IHHHHAAAA....

Postat pe 13 August 2008 14:21
asa cadana mea... hai ca-mi place..,baga,baga tareeee

nu ...,ca eu unul nu cred ca te mai vindeci

Postat pe 13 August 2008 14:33
SULTANEEEE CITESTE CU MARE ATENTIEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MyHotComments

Postat pe 13 August 2008 15:24
mafia ..

Postat pe 13 August 2008 15:35
Soooorrroooooooo......ce ai fetica azi ????......iti pusera careva ,ceva in cafeluta ?????......ca zici ca esti nebuna-nebuna-nebuna....nu nebuna....... ....si nu ca nu mi-ar place !!!....doamne fereste de asa ceva !!!!....da' ai intrecut orice limita de nebunie!!!...... .........

TE IUBESC ,SOROOOO !!!.......

Postat pe 13 August 2008 18:25
De la: etta70, la data 2008-08-13 18:25:53 Soooorrroooooooo......ce ai fetica azi ????......iti pusera careva ,ceva in cafeluta ?????......ca zici ca esti nebuna-nebuna-nebuna....nu nebuna....... ....si nu ca nu mi-ar place !!!....doamne fereste de asa ceva !!!!....da' ai intrecut orice limita de nebunie!!!...... .........

TE IUBESC ,SOROOOO !!!.......



nu mi-a pus nimeni nimic in cafeluta....doar am vrut sa te scot din starea ta de monotonie ...si sa-ti fur un zambet....But.....MyHotComments

Postat pe 13 August 2008 18:45
aloha.. !! ce se-ntampla draga mafiuta cu tine ???
cine te supara..
da-l pe mana Sultanului, ca il ia...

Postat pe 13 August 2008 19:25
SOROOOOOOOOO.....PAI CE FACI,MA VINDECI PE MINE SI TE IMBOLNAVESTI TUUU ?????......STAI POTOOOOL,CA NU MA REFACUI 100%.....SI N-ARE CINE SA-TI TINA LOCUL DE TOOOOT !!!!.......

HAAAAIIIII ,INAPOI LA DISTRACTIE.....CA NE E DOR DE TINEEEEE......

Postat pe 13 August 2008 19:37
da' alunecosi mai sunteti... numai bine se bucura omul ca va prinde pe un topic si voi apareti deja pe altul. ca nu-mi inchipui ca aveti ceva cu mine... ca eu mi-s cuminte...

Postat pe 13 August 2008 19:42
La multi ani!!! pentru Marii si cei ce-si serbeaza ziua de nastere....

sa facem si un dans ..ca asa este mumos....pentru sarbatoriti....

glitter-graphics.comglitter-graphics.com

hopppaaaa...sultaneeee.....uite aici un dans...



asa usurel din buci sa dau nitel...


bai dar nu ma mai opresc din dans...hai toata lumea la dans...


Postat pe 8 Septembrie 2008 15:09
o mica cantare....

astazi este ziua mea
dang...din..dang
am primit cadou ceva
dang..din..dang
pampers cica se numea
dang ..din..dang
ce pusca mea
dang..ding ...dang
sa fac cu el...
dang din...dang
dar mi-a venit o idee
dang ..di..dang...
sa-l pun unde trebuie...
dang ..din..dang...
si mai jos.ca sa arat..
dang ..din..dang...
ca l-am pus putin mai jos..
dang..din..dang...


Postat pe 8 Septembrie 2008 15:22
mda...se pare ca nu mai mergeti la club.....pai atunci ce ziceti de un belly dancing...

glitter-graphics.com

Postat pe 8 Septembrie 2008 16:30

bravooooo...
mafia trebie sa recunosc ,ca cel mai mult mi-a placut dansul din buci"asa usurel din buci sa dau nitel..."

cu tine nu moare forumul si nici cei din conducerea kudika de foame..
si daca-i club si altii dorm deja, hai sa bem si sa ne distram in doi..

Postat pe 8 Septembrie 2008 17:08
mafioso am inteles bine???? adica o sa ai unde sa pui pamersu????
fato sper sa nu glumesti ca te bubui!!!!!
cum adica inaintea meaaaaa?????nuuuuuuu se poate asa ceva dar mai intaii da o lamurire si pe urma ne uram noi de bune si de si mai bune!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2008 17:15
[NA SULTANE CA SCRIU MULT SI REPEDE SI AM SI INTERNET RAPID .


pune tata episoade multe ca ce te asteapta .....


vei vbi singur



ce treaba are emma?io nu am ranit pe nimeni de aici,nu vreau sa fac victime colaterale,iar bagi pe gatul meu fapte ce nu am facut,si vbe ce nu am spus,

esti un mincinos nenorocit si sunt oameni ce te-au auzit jurand ca nu vbesti de ei .dar acum stiu adevarul.


de ce injurui ca la gara?

esti burta verde?

de ce stii numai sa batjocoresti?

cei slabi sunt mereu rapizi la batjocura.


incepi sa simti intunericul cum te cuprinde.

cati bani ai excrocat azi?


500 de euro?


stiu multe sultaneeeeeeeeee

poti sa faci ce vrei tu,

io nu sunt petruta nebuna.


cu mine nu merge tata ,lumea nu este proasta .baga acolo ce vrei tu,tot ce poti spune este ca am avut relatii cu multe femei.ok bravo mie.poti spune ca am incercat cu multe femei .bbravo mie.
altceva nu ai.

iat asya a stiut toata lumea mereu.



I-MI PLAC FEMEILE,SI AM INCERCAT CU MULTE.

AM SU REUSIT CU LA FEL DE MULTE



SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII???????????????????????????????





CELE CE AU ACCEPTAT AU AVUT ACEASI PLACERE CA MINE,MULTE AU FOST REFUZATE DE MINE SI SUNT FRUSTRATE,ALTEKLE M-AU REFUZAT ELE SI AM MESRS MAI DEPARTE.

ATATA POTI SPUNE DE MINE SI IO NU AM ASCUNS NIMIC.SM SPUS DE NENUMARATE ORI CA ADOR FEMEILE.

ASTA SE STIA SULTANEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAI NASOL CU MINCIUNILE TALE.

CA SUNT VIOLENT,CA SA AIBE GRIJA MELINDUTA CA O SA SUFERE,CA BAT FEMEILE,CA BEAU,CA IAU BANI DE LA ELE,CA SUNT FOMIST,


CINE DRECU CREZI CA TE VA CREDE??????????

POATE PETRUTA NEBUNA VA VENI SA SPUNA CA AM BATUT-O VREODATA .


CE AI AVUT DE SPUS LUMII,CA IO MA VOI DUCE SA MUNCESC CU MAFIA?
ANDREA A MARTURISIT LA NERVI CA STIE DE LA TINE.
FURIOASA PE MINE,DEZAMAGITA, A URLAT LA MINE CA IO AM TRIMIS CV LA MAFIA CA AM O RELATIE CU EA SI CA VREAU SA LUCREZ CU EA IN DUBAI,CA ARE UN SOT CU CARE SE CEARTA MEREU SI CA IO SUNT AMANTUL EI VIRTUAL.

DE UNDE SCOTI ASTA?

DE UNDE AI VENIT CU IDEA CA YOUR DREAM STIE NUSTIU CE DE EMMA DE LA MINE??????????????????


ASTE SUNT DIN CAPUL TAU ALA BOLNAV FARA SERVICIU SI FARA OCUPATIEEEEEEEEEE
IO NU AM SERVICIU UCA POT ALEGE CANDSI UNDE SA LUCREZ. DAR O FEC PE SALARIILE MELE ANTERIOARE. MUNCITE DE MINE NU DE COPILUL MEU CUM FACI TU.

ARE BAIATUE TAU O PRIETENA?

NU ARE CA MUNCESTE TRIMIS DE TINE TOATA ZIUA.

VAI DE SOARTA TA SULTANE CE ANIMAL FARA SCRUPULE ESTI SI MAI RAZI DE ALTII. UN SECRET NU STI SA PASTREZI,BARFESTI PE TOTI ACOLO IN CURTEA AIA SI PE PRIVAT NENOROCITULE,TE JOCI CU SENTIMENTELE TUTUROR FARA SCRUPULE.VOI INCEPE INTRO ZI SI VOI SPUNE TOT CE STIU DE LA TINE DE FIECARE IN PARTE,CU RISCUL DE A RANI LUMEA NUMAI SA ARAT CA ASA ESTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
CUM SPUN IO. UN ANIMAL FARA SCRUPULE.ATATA POTI?
CAMASA MEA ROSIE?AM DE TOATE CULORILE TATA SI DIN TOETE CONTINENTELE.

VREI SA VBIM DE MIROSURI? STII CUM MIROASE GURA TA?AIA FARA DINTI SI SPURCATA CU CARE RAZI SI BARFESTI PE TOTI?

MAI CEVA CA HASNAUA TA DIN FUNDUL GRADINII TALE

AM SPUS-O IN AFATA TUTUROR LA MASA SI DUPA AM SUCIT CA AM INTELES CA TE VEI SIMTI PROST ,DAR NU MERITI MILA MEA.ESTI FARA SCRUPULE SI CALCI PE CADAVERE CA SA DAI IN MINE.


PROSTI SUNT CEI CE ACCEPTA CA TU SA CALCI PE NECAZURILE LOR CA SA POTI TU SA RASPUNZI ADEVARURUILOR MELE.

MANIPULEZI CEA CE STII DE FIECARE IN PERTE SI VOI DOVEDI .IO STIU DE HAREM DE LA TINE,SI CINE VA PERMITE MA VA LASA SA ARAT CE STIU DE FIECARE IN PARTE NUMAI SA SE VADA CE BARFITOR NENOROCIT CU GURA MARE ESTI?

NU VEI REUSI CU MINE SULTANE.NIMENI NU REUSESTE .NICIODATAAM CUNOSCUT MULTE FEMEI .DAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

SI AM INCERCAT CU LA FEL DE MULTE !!!!!!!!!

SI CARE AU FOST URATE,SAU BATRANE AM FUGIT DE ELE. A FOST DUREROS DA!!!


DAR CINE LE PUNE SA SE AFISEZE CU POZE DE FOTOMODELE????????????????


ATATA SULTSNE SI NU ESTE CEVA DE CARE SA MA RUSINEZ.

NU AM FACUT RAU NIMANUI.


TU FACI RAU SI MAI SI VREI SA CONVINGI LUMEA CA LE FACI BINE.

ASTA ESTE CEL MAI URAT.

NU CAMASA MEA.CAMASA MEA NU ARE TREABA.ESTE CAMASA ITALIANA DE SMECHER,CEA CE TU NU VEI AVEA VREODATA DECAT DACA EDUCE VREUNU DE PESTE HOTARE SA FACA CADOU SULTANULUI AMARAT DIN SNAGOV.


CERSETORULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Raporteaza abuz de limbaj



Raporteaza abuz de limbaj

Postat pe 11 Septembrie 2008 03:21
bine te-am gasit scumpo,sa fi iubita,dorita,sanatoasa,profita de clipele frumoase si traieste-le la maxim ca totul este trecator in viata.LA MULTI ANI!
sile
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:02
Maaaaaaaaaaaaaaiiiiiiii,da' mult ti-a trebuit sa ma gasesti !!!!......mersi de urare,oricine ai fi !!!!......cam tarzior,da' niciodata nu e prea tarziu !!!!!......... ........
etta
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:31
si pentru ca azi s-au implinit 100 de pagini, de ORGASME VIRTUALE..
va propun sa sarbatoriti asta, la clubul PERVERSEI etta !!
asa ca...
patroana ,arata-ne ca poti fi o gazda pe masura renumelui ..!!
felicitari celor cativa masculi, ce reusesesc sa incinga atmosfera zilnic si sa satisfaca atatea femei..

Postat pe 19 Noiembrie 2008 11:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54
Unde sa imi fac ziua??? 12 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:43
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17
ce va atrage cel ma imult la un club... 8 De la: sweetadryana 3 Septembrie 2014 18:30