Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

Mai fetelor...mai greu cu statu pe net...ca deh...:)))) munca munca... plaja plaja...dragoste-ai dragoste..si aspirina ..aspirina..:))) De iubit va mai iubesc pe toate...:)))) tare mi-ar place sa va adunati la mare ..pe plaja..cu un frappe...rece... ..si la o barfa sanatoasa...:)))) Dar pana una alta... va pup pe toate... si acu bag nasu-n perna ...etta in seara asta sa nu tragi chef mare pe la club......ca nu vreau sa pierd nimic...:))) pupici pupici ..
mia_mia
Postat pe 1 Iulie 2008 22:52
sa bem pt asta!!!!!! miaaaaa nu ma bate ca am fost la mare su am dat pe latine dar anul asta sigur mai ajung si tot dau eu si de tine si de WDY pe acolo .....sper din suflet sa ne vedem. sa bem pt asta...un vinisor ar fii bun ca o tarie nu prea merge acu pe caldura......
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 21:39
Am vrut sa-ti zic Ema...dar cum sunt o dragutza.. nu te-am certat ... Sa stii ca te tin minte...ai zis ai zis...te trag de urechi ..!!!! Etta...ti-a venit fiscu pe cap ..de nu mai ai grija de club??!!? pupici
mia_mia
Postat pe 3 Iulie 2008 17:26
ma pregatesc psihologic pt mare...ca am tras un rand de "chele" jos...urmeaza alte 2-3 deci.....creme uleiuri si alte bazaconii cu mirosuri si culori ciudate..... si mare muuuulta maaaare cu apa sarata,apropo care stie cum se ajunge la "gura portitei"????
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Iulie 2008 14:57
gagici, VOTATI-MA LA CONCURS,sa ma duc si eu in Grecia,poate imi vine mintea la cap si ma mai potolesc oleaca cu comportamentul asta obscen !!!!!1.......

Postat pe 7 Iulie 2008 19:43
etta te votez cu o conditie!!!!!!! da-mi fata un coktail cu suc de fructe si lichior... mmmmmmm.... aaaa si cu 3 cuburi de gheata!! astept...

Postat pe 8 Iulie 2008 14:39
gata,nasa,s-a facut !!!...ia de colea....mmmmmm....ce bunatate !!!!......................

Postat pe 8 Iulie 2008 15:18
bun fataaaaaa!! offf, mama lor de acte, nu le mai suport!! mersi sefa! acus te votez in fiecare zi, ca esti fata de club!

Postat pe 8 Iulie 2008 15:44
etta,m-am bagat si eu in concurs,DARRRRRR te votai,desi imi place de tine,asa perversa
alone
Postat pe 8 Iulie 2008 15:56
bravo ancuta! haideti sa o votam pe prietena noastra gainusa in fiecare zi! ca vreau sa castige concursul!

Postat pe 8 Iulie 2008 16:01
mersi ancuta,o sa te caut si eu....promit sa te votez......AND THE BEST, WIN !!!!...... si tie nasa,cel mai al draq cokteil posibil iti dau acusica.....Molotov.......sa explodezi de bucurie !!!!......uite-asa........

Postat pe 8 Iulie 2008 19:24
etaaaaaaaaa! ce draq imi facusi fata, ca nu mai pot sa ma opresc din alergat!!!!!

Postat pe 8 Iulie 2008 20:03
off,vam gasit,am scris ceva azi noapte aici dar nuiiiiiii,da mai scriu o data ce areeeeeee ema iubita,dans dans din buric vr sultanusi,auzi sa facem noi doua duet,pe masa,hai ca suntem slabe amindoua asta nui problema,dar fara repetitiecum ema trebuie sa luam problema in serios,sa fc antrenament,ca doar nu ne fc de rusine,nu
mari58
Postat pe 9 Iulie 2008 07:36
nhuuuu absolut deloc sa vezi cum se scutura 2 scheletroane pe masa ...sa rasune sunet de oase .....mmmmm o placere...maaaai glumesc da la un dans ma bag pt ca imi place al naibii sa dansez!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iulie 2008 17:44
am sa va vad eu ,cu laudele voastre..

Postat pe 9 Iulie 2008 17:53
sultaneeee...baga mama muzica sa rasune ulita si apoi sa zici ca mai vrei sa mai vezi!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Iulie 2008 18:36
vineeeee baiatuuu.. gata v-am pregatit o melodie,pregatiti-va buricele..haaaaide la dans,misca-te cu balans...

Postat pe 9 Iulie 2008 18:57
.................

Postat pe 9 Iulie 2008 19:10
oaau...
amme22
Postat pe 9 Iulie 2008 20:12
manca Sultanelu buricele lor,de cadanele lu' tata..,de frumusele ,destepte si dansatoare !! Ca uite asa ma-nebuniti voi pe mine si din om serios ajunsei de rasul unora p'aci...he,he,he.. aplauzeeeeeeeee,ca uite lumeeee cum se mai misca ele... ,dar mai opriti-va odata sa va pun ceva in chilotei...

Postat pe 9 Iulie 2008 20:47
bravoooooo...ettaa...da-i din buric..danseaza draguta.....
[img]http://www.clicksmilies.com/s1106/musik/music-smiley-023.gif[/img]

[img]http://www.clicksmilies.com/s1106/travesmilies/simi_simli/ss_tanzen.
[img]http://www.pic4ever.com/images/nudie.gif[/img]

Postat pe 9 Iulie 2008 21:33
stef, merita sa ajungi de rasul unor frustrati pentru cadanele tale. Eu as spune ca rasul lor e mai mult scrasnet de invidie. Bun asa
amme22
Postat pe 9 Iulie 2008 21:37
vz sultane,chilotei is mici tare ai grija cum pui banii emaaaaa el a vruto asa ca,ce daca se aude zgomot de oase,bine ca avem pielea buna si le tine sa nu se inprastie
mari58
Postat pe 9 Iulie 2008 23:52
nasaaaaaaaaa.........ma conformai si-ti pregati-i un Blody.....Onyta.......ca daca ziceam Blody Mary,trebuia sa-i prepar unul si lu' Mary....da' hai ca va dau la amndoua ,sa va cherchelesc oleaca........................................................................

Postat pe 10 Iulie 2008 13:25
ieeeeee! hai noroc ettuta fata! si sa nu ne uiti cand pleci la greci.

Postat pe 10 Iulie 2008 13:29
mrss etaaaaa,cucu nu bea numai apa si ceai
mari58
Postat pe 10 Iulie 2008 15:47
mai cuculet...cum bei talica numai apa si ceai?...pai cafeluta care o bem in fiecare zi ce e??? ...sau eu i-ti dau cafeluta..tu o iei si mai pui niste ceai peste....ofofoffff.......


Postat pe 10 Iulie 2008 16:00
mai cuculet...cum bei talica numai apa si ceai?...pai cafeluta care o bem in fiecare zi ce e??? ...sau eu i-ti dau cafeluta..tu o iei si mai pui niste ceai peste....ofofoffff.......


Postat pe 10 Iulie 2008 16:01
maryamm....
vreau si eu un cocktail MOLOTOV.... pentru un client....
ma ajuti???
alone
Postat pe 10 Iulie 2008 16:37
ancuta..draguta..ia vezi talica daca-i place la clientul tau ce ti-am oferit..de nu sa-si puna pofta'n cui....



uffff...si ce-am obosit..sportul asta..ma omoara.....



gata sportul...plecuta de dans..si la nanic cu mine....


Postat pe 10 Iulie 2008 16:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
different times 13 De la: kudika142106 16 Martie 2010 03:31
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59
in atentia clubarilor 4 De la: Melek88_88 10 Ianuarie 2011 00:41
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22