Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

steeeeef da si mie cheia de la dulapu' a;la cu beutura ca ma trage ata la un "wiskian"!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Mai 2008 21:51
Bunaaaaa seaaaaarrraaaaa,la toata lumeaaaaaaa!!!!.....ce faceti,iubitii mei???.....ca mi-era un dor de vooooi!!!...da'n-am putut sa misc deloc in front,pan'acu', c-avui casa plina de musafiri....dragilor,va multumesc din sufletelul meu plin de iubire ,tuturor celor care mi-au urat de bine....si o supriza placuta a fost cea ca am primit urari si de la cei cu care nu prea ma "destrabalasem" p'aci zilele astea.....multumesc muuuult,muuult de tot pentru toate gandurile voaste bune si promit sa va fiu prietena loialaaaa.....pana cand....kudika ne va desparti.....dar apoi voi fi prietena voastra "reala",ca poate ne vom cunoaste si in realitate pana atunci....dar unde-mi este bodyguard-ul???...lipseste de la munca???....si cu toate astea vad ca descurcati de minune in clubul meu....si uite,ca sa vedeti ca sunt prietena voastra,si in seara asta TOTUL este din partea casei!!!!.....SA CURGA VINUL SI SA CANTE LAUTARIIIII,BAAAAIII!!!!....

Postat pe 25 Mai 2008 22:07
mai etta pai eu vrusei sa vin la club dar ma uita dumnezeu cu medicamentu si-ti facui urarile dimineata.........al naibii medicament ca nu ma duse cu mari la bisericuta.noroc cu ea ca asa ne mai sfintim si noi.

Postat pe 25 Mai 2008 22:19
draga eu sunt cucuvea,mam culcat la 3 noaptea,m-am trezit la7 dim.am facut mincarica,si dusa am fost.poate prind si eu un medicament,ca daca astept dupa stef,vezi ca nu mai face fata.
mari58
Postat pe 25 Mai 2008 22:29
feteloooor....atentie ce excesele dauneaza....ca si lipsa de somnic....nu conteaza cauzele ...

Postat pe 25 Mai 2008 22:43
etta inca o data felicitari si la mai mare. sultanul nostru si bodyguard-ul tau petrece cu 2 dintre cadane in viata reala la el acasa nu numai pe virtula ca noi asa.mi-au facut in ciuda(a nu se lua adliteram0 vreo 30 si ceva de minute a telefon si acum au incins o petrecere in aer liber.deeeeci cu prima ocazie de bairam ma infintez si io sa moara veta ca nu mai trag chiulul. fetelor va pupic si va spun ca desi e inca duminica tre sa ma pregatesc de muuuuunca.si maine e luni ....valeeeeu mai bine ar fii direct marti
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Mai 2008 22:45
multumesc inca o data....las'sa petreaca el azi cu doua,ca maine il stoarcem noi de zeama toate la un loc....

Postat pe 25 Mai 2008 23:05
mai am timp si eu pana la12,00.
LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sper sa fie primit.
oanaoana42
Postat pe 25 Mai 2008 23:28
Am venit la chef...dar am baut cam mult pentru o seara...asha ca ...Etta..sa traiesti o mie de ani ..sa fi fericita..si iubita... Eu ma duc sa bag nasu in perna..ca ma epuiza doctoru ..si azi sunt sanatoasa...fara "medicatie"...:)) Maine trec la o cafea... somn dulce..sau distractie placuta...:)))
mia_mia
Postat pe 25 Mai 2008 23:30
esti o dulce,tine-o tot asa.
oanaoana42
Postat pe 25 Mai 2008 23:30
etta ica o data iti urez sa fi sanatoasa si la punga groasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!noapte buna!

Postat pe 25 Mai 2008 23:40
etta, io acum vin de acasa, sa sti ca am stat si eu in Targoviste 10 ani. te salut,ai fost lipsa azi

Postat pe 25 Mai 2008 23:59
multumesc mult de urari!!!...la toata lumea....ne vedem pe seara...

Postat pe 26 Mai 2008 10:37
la tirgoviste aveam un distribuitor de bauturi acum multi ani cind eram un pui de directoras si veneam in orasel de trei ori pe sapt.MANOIL se chema distribuitorul.deci etta te calc soro cind ajung la romanica.

Postat pe 26 Mai 2008 11:06
am avut un hamster pe care il chema casandra..
oana81
Postat pe 26 Mai 2008 11:56
bine ca ai avut...........la passe draga mea si Dumnezeu sa-l ierte.

Postat pe 26 Mai 2008 12:20
l-a mancat pisica.. saracutul, oricum era batran deja.. :)
oana81
Postat pe 26 Mai 2008 12:27
poate motanul meu MISU care a disparut fara urma.....si acum dupa 7 ani pling dupa el.

Postat pe 26 Mai 2008 12:37
noooo!! :)) deci MISU la papat pe ala micu?
:)))

Postat pe 26 Mai 2008 12:54
se pare ca da........din pacate onnyta schimbarea este singurul lucru neschimbator draga mea.......nu eu zisei ci unu Schopenhauer.

Postat pe 26 Mai 2008 13:03
mai francia.. ti-ai facut carnetel cu ,,zicale,, ??
oana81
Postat pe 26 Mai 2008 13:12
Mai fetelor..pai eu ..aia mai apriga dintre toate..tre sa va impac..??? Acilea-i club..se bea ..se troscaneste...Va las..ca iar imi zice lumea ca nu muncesc..sau se mira..))) ne vedem mai pe seara...tot la club..Un cosmopolitan Etta sa pregatesti la fata..ca baui 1000 si toate diferite..sa gust si de acilea...:)))
mia_mia
Postat pe 26 Mai 2008 13:27
nu mica dadui recherche pe internet si aparu asta.zisei si eu sa fiu literata........ca sa fiu in asentiment.cred ca se cheama citate .....ma duc sa intreb.hai mai bine ia o dusca cu noi si nu mai fi scortoasa ca faci riduri si eu pe bune chiar nu am si asta fara tratamentul vostru care mi-l administrasi la cafea.fug ca e groasa toti striga dupa mine.

Postat pe 26 Mai 2008 13:33
Oana,remarca aia cu hamsterul fu in loc de "La multi ani!"...ca ieri fu ziua mea,daca nu observasi...si de-aia am inaugurat clubul....dar era o conditie:are voie sa participe oricine....daca vrea sa se distreze si sa se relaxeze....hai,acu' treaca de la mine...dar vezi ca chem bodyguardul(iar facui o cacofonie,batu-ar sfintii!!...e ,da-mi permit,ca sunt patroana)...

Postat pe 26 Mai 2008 13:34
la multi ani etta!! chiar nu am remarcat.. sau sa zicem ca da, dar avand in vedere cate ,,scorniti,, nu stiam daca e adevarat sau nu. Mai mai.. si tot pe mine ma faceti scortoasa???? Pai france draga ce te-ai alterat iarasi? Am intrebat si eu.. ca la fiecare topic ai lasat cate un ,,citat,, al dragutului de schopenhauer.. numai ca nu se tare potrivesc cu subiectele. Iti faci griji pt ridurile mele france? Cum era zicala aia pe care ai pomenit-o dimineata..? ceva cu cainele care moare de drum lung si.. :))))) . Tu vb si tu te ataci. Poate ca sunt eu mai sobra, dar nici voi nu stati prea bine la capitolul,, umor subtil,,.
oana81
Postat pe 26 Mai 2008 13:40
si, france,calca-ma mama cand doresti!!...si oricine doreste e bine poftit pe la mine....bai sa nu-ntelegeti ca ma las calcata in picioare!!!...nicidecum....asta niciodata....ca am ac de cojucul oricui...ca asa-s gemenele....doamne in societe`....gospodine la cratita....curtezane la pat(ca sa nu zic cuvantul ala urat!!)...si...tiganci ,cand si cu cine trebuie....asa caaa...care vrea sa vie pa la mine,e bine primit!!!...nu ma pot abtine sa nu ma cacofonez!!!....eh,asta e...

Postat pe 26 Mai 2008 13:40
mersi pentru urare,Oana!!...niciodata nu e prea tarziu....la orice ....si,hai ,va rog eu frumos nu va mai bateti in cuvinte in clubul meu,ca-mi fug clientii!!...vedeti ca e unul mai jos ,pe dreapta,care va accepta....si eu trebuie sa plec,sa-mi fac aprovizionarea pentru deseara.....hai,iubiti-va, nu mai fiti rautacioase...sau macar in alta parte,nu aici...

Postat pe 26 Mai 2008 13:46
hai ca sunt picata in cap!!!!!:))). nu am avut timp sa citesc posturile... si abia acu am citit ms de la tine etta. primesti urari de LA MULTI ANI FERICITI!!! retroactiv????scuza-ma, recunosc m-a lovit trenul!da asta nu ma impiedica sa-ti urez sa fii fericita si implinita alaturi de familia ta!dau si eu diseara prin club la o pileala mica!:))

Postat pe 26 Mai 2008 14:22
hai ca sunt picata in cap!!!!!:))). nu am avut timp sa citesc posturile... si abia acu am citit ms de la tine etta. primesti urari de LA MULTI ANI FERICITI!!! retroactiv????scuza-ma, recunosc m-a lovit trenul!da asta nu ma impiedica sa-ti urez sa fii fericita si implinita alaturi de familia ta!dau si eu diseara prin club la o pileala mica!:))

Postat pe 26 Mai 2008 14:22
ups!!!!!

Postat pe 26 Mai 2008 14:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
in atentia clubarilor 4 De la: Melek88_88 10 Ianuarie 2011 00:41
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22
ce va atrage cel ma imult la un club... 8 De la: sweetadryana 3 Septembrie 2014 18:30
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17
Super party Club "Sub Scena" - in incinta Cafe-Teatrului Godot 1 De la: ionica4 15 Martie 2011 00:30