Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

:)) he he he!! eu beau o bere cu tine france! sa fie rece si tare, va rog!!

Postat pe 27 Mai 2008 20:17
soro nu mai tin la beutura ca ma pili si mi se facu somn.....cred ca trec pe la cafeluta poate i-si face efectul...

Postat pe 27 Mai 2008 22:01
EU VA INVIT SA MAI VEDETI CEVA FRUMOS ,ALTE SURPRIZE!!!si vor mai urma altele si altele...,deci pe profilul sultanului..=)))

Postat pe 27 Mai 2008 22:42
mai sultane ..faine pozne da amu imi arde de un wiskyan in compania fetelor astora .....dau si io fuguta catre poznele tele da stai asa sa ma rasuflu dupe beutura 'ceasta ca....se cam misca toate cele.
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Mai 2008 23:09
am mai pus unele, cu cosmin si sotia lui..maine altele...,tot frumoase...

Postat pe 27 Mai 2008 23:13
vazui mai vazui si imi facusi pofta de mancare.....ma duc sa dau o raita pe la frigider....mai ce va mai distrarati voi acolo....
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Mai 2008 23:20
etta,pai ne zici ca,striptees,si ce vad eu aici,doar bautura,stiti ca eu nu beau,si eu stau noaptea aici,racita,si dupa o zi de alergatura munca-spital,si tu patroano unde esti?ai plecat vandra,creanga?
mari58
Postat pe 27 Mai 2008 23:29
ehe...vad k v-atzi facut d cap!!! ce se intampla cu patroana? unde a disparut?shtiu k e cam devreme k sa stai in birt, dar ...ce sa-i faci?fiecare cum poate, nu?voi seara, eu dimineatza!o zi buna tuturor!

Postat pe 28 Mai 2008 09:20
etta?????????unde esti soro ?????? vezi mai usor cu materialul........deiuta bem si noi ce a ramas..;;chiar am nevoie ca sa prind limbarita cind apare vreun literat.o zi placuta va doresc!

Postat pe 28 Mai 2008 09:23
pai cred k s-au cam speriat literatzii ashtia kand au vazut k ne-am adunat aici in numar mai mare decat ei si au fugiiiiiiiiit cat au vazut cu okii!!! ;P iar dc se intorc, nici o problema, avem fortze noi, k doar ne-am baut cafelutza si suntem "fresh"!!!

Postat pe 28 Mai 2008 09:28
da, frsh presh !! :))
lasati literatii in pace ca ei nu au timp de glume.
haideti sa facem bairam ca se cere! :))

Postat pe 28 Mai 2008 09:42
fetelooooor!!!....am deschis clubuuuul!!!...bine ca am cheie de rezerva,ca in nadejdea lu'bodyguard-ul meuuuu!!!....da' gata!!...il concediez,daca nu corespunde cerintelor!!!....ai auzit,morcovelule???...te schimb!!!....deci,aviz celor care doresc un job de bodyguard la clubul meu de noapte!!!....asa,ca,uitati anuntul: ANGAJEZ BODYGUARD!!...NORMA INTREGA!!!...NU ACCEPT JUMA'DE NORMA!!...PLATA CUM DORITI VOI!!!....SI LA TIMP,CAND DORITI!!!.......eeeeii...ia sa te vaz acu' domnu' sultan,ca functia de bodyguard o pierdusi!!!.....ca nu pleca de la cheie,ci de la TRADARE.....ti-arat eu tie!!!......ca-mi depusei acte si pentru Cabinet de cosmetica pe baza de produse naturale ,si pentru Restaurantul "Gainusa de aur",si pentru Sala de forta,sa ma fac o puicuta de-aia de 2 kile' siiii...de m-oi mai vrea atunci,n-o sa te mai vreau eu!!!....gata,acu'fetelor va invit la un cockteil ,ca mi-e tare sete,ca alergai toata ziulica!!!......deiuta ,multumesc de "fideluta",esti o fata rezon!!!....

Postat pe 28 Mai 2008 19:04
aaaa! patroanaaa! ce faci mai draga ca crezuram ca te pierduram!
ma bag la un cokteil!! :)))

Postat pe 28 Mai 2008 19:34
ce sa fac,nasa,ma puse stefuletu' asta la alergatura ,ca stii cum e cu actele astea!!!....offff,ce obosita sunt!!!.....si "trasei"si de fiare pentru sala de forta: ma "spalai", ma "calcai", ma "aspirai"....poi daca vrea sa "mi-o traga" pe la spate cu deiutaaaa!!!....tre'sa-mi acopar "dosul"!!...

Postat pe 28 Mai 2008 19:43
Aaaaaa....buna seara!!!....s-aici e de mine!!!....si ia uite cine e patroana!!!....doamna etta,dar sunteti tare suparata!!!....pot sa intru si eu in clubul dumneavoastra????.....ca vad ca faceti angajari!!!....
lion_king
Postat pe 28 Mai 2008 20:03
aaaa...si "La multi ani"!!!...ca acum am citit introducerea....sa fii sanatoasa si la punga groasa!!!....
lion_king
Postat pe 28 Mai 2008 20:14
multumesc,mai leusorule,de urari!!!...sa fie primite!!!...ca am nevoie si de multi bani,ca fostul meu morcovel vrea sa ma falimenteze!!...o puse de-o tradare!!!.....siii....te intereseaza sa fii bodyguardul meu!!!....cu norma intreaga???....si cu carte de "munca"???.....

Postat pe 28 Mai 2008 20:19
=))))))))si..., MIELUL ce zicea????????.dar TRACTORISTUL?????SULTANUL a murit?????soseste BUDYGARDU' , puiule si tu GAINA MEA,pe unde ratacesti????

Postat pe 28 Mai 2008 20:34
Ratacesc peee... "taramuri straine",daca tu ,mai morcovelule,vrei sa ma tradezi!!!....iote ,deja sunt GAINA, nu GAINUSA!!!....na ma, daca nu mai vrusesi papuceii cu fir de aur de la mine,ti-i dau de tot!!!....fir-ai tu de morcovel,cata incredere am avut in tine!!!....si ce ma fac eu,ca vineri voiam sa pun de-o ciorba "de sub burta"!!!...si- mi trebuiau la morcoveeeeiii!!!....

Postat pe 28 Mai 2008 20:57
aaaaaaaaa
deci si p-acilea isi face veacul....hmmmm asta da draga ataca pe toate fronturile, etta mami la mine dai ce va de beut sa prin si io ceva curaj sa ma bag insema cu prospatura....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Mai 2008 21:01
serveste draga ema,da'vezi nu prea mult,sa nu uiti ca io fusei prima...si acu-i sunt si sefa!!!....

Postat pe 28 Mai 2008 21:06
bravo voua voi beti si eu ma cert cu literatii pe la CARIERA zisera ca vor corturi la romanica.o dusca va rog ca sint in pana de inspiratie!

Postat pe 28 Mai 2008 21:19
hai francia,ia de la mine,ca eu nu beau.ETAAAAAAAAAAAAAAA,bine ai revenit!am crezut ca tot vandra-creanga!
mari58
Postat pe 28 Mai 2008 22:01
doamna patroana,am sosit la munca!!!....sa ma iertati ca am intarziat putin,dar am fost la "ora de studiu" aici pe kudika,sa ma documentez cum sta treaba,ca mie nu-mi place sa vin cu lectiile neinvatate....ca ma facu deja magar cea mai proaspata puicuta de pe aici!!!....si ma rani in orgoliul meu de leone!!!.....dar lasa ca o prin eu la cotitura si sar pe ea....si atunci o sa vada ea care e diferenta intre un magar si un leu!!!.....fetelor,ma voi posta in fata usii sa va apar de intrusi!!!....
lion_king
Postat pe 28 Mai 2008 23:22
lasa,leusorul meu,ca puicutele astea mici si necoapte nu fac ciorba buna!!....sa nu-ti para rau!!!....ca vii la sefa si iti trece!!....ca io mi-s gaina batrana si stiu cum e cu "fiertu'" pana se desprinde carnea de pe "os"!!....sa nu-mi zici miepe nume!!....

Postat pe 28 Mai 2008 23:50
vezi sa lecturezi tot ........sa nu fi impresionat de partea cu literatii.zvicnirile sint slabe asa cum este si vasta lor cultura.deci vreau un cocteil moca patroana ,ca zise patrupedu ca ma gonesc frantuzii din cort la romanica!!!!!!!doamne ce trista sint.......dar veni leul cu salvarea.

Postat pe 28 Mai 2008 23:54
ce-ai patzit, mai, leule?numai gura e d tine?unde disparushi?te-ai pus d partea cealalta?a "literatzilor"?

Postat pe 29 Mai 2008 11:22
nu vreau sa t sperii, dar ai vazut si tu cu okii tai ce patzesc tradatorii!!!dragul d stef a fost "concidiat", asa k..in lokul tau nu as mai intarzia la lokul d munca si nu as incerca nici sa "dezertez"!!! :))

Postat pe 29 Mai 2008 11:23
stai linistita deiutza ca sultanul nu poate fi concediat!
leutul, deocamdata este ajutor de sultan(fara suparare leutule)!:)))))))))

Postat pe 29 Mai 2008 11:29
adika un fel d "piccolo"??? :))) hahahaha!leule...cam nasoala situatia ta...eshti un fel d "rezerva" sau ma inshel?

Postat pe 29 Mai 2008 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Club The Player ... preturi ??? 24 De la: thadoogback 16 Ianuarie 2011 20:27
clubbing...let's party!!! 13 De la: getfit_miki 1 Decembrie 2009 12:33
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22
different times 13 De la: kudika142106 16 Martie 2010 03:31
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54