Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

sa inleleg ca inca sunt iubit???:)))

Postat pe 29 Mai 2008 11:33
bineintzeles k eshti iubit!n-ai vazut kate se bat pt tine, sultanule?stai linishtit k "asta miku'" iti poate fura postul d bodyguard, dar lokshorul din inimioarele noastre NICIODATA!!!

Postat pe 29 Mai 2008 11:40
pui de ZMEU!!te ascunsesi,tu vezi cadanele ce spun???eu nu stiu ce sa cred...:))

Postat pe 29 Mai 2008 11:52
:))) cum asa fineeee?? pai te iubeste cadanele mai?
chiar nu ai inteles?

Postat pe 29 Mai 2008 12:10
sunt aici,colega,pe metereze!!!...si cum eu sunt baiat de cartier(nu din ala ca al literatilor ,cum le ziceti voi!!!) imi dau seama ca am venit al doilea siiii,iti las tie intaietate....nu de alta,dar tu obosesti mai repede,ca esti supus haremului mai de demultisor....si apoi le iau eu in primire si sa vezi ce le fac saaaa....raga!!!....
lion_king
Postat pe 29 Mai 2008 12:10
:))maaaa iubesteeeee cadaneleeeeeeeeeee si e moarte de pe mineee!!!!frumos cantecel:)))de obosit nu obosesc,DUC MULT!gandeam sa imi mai fac un harem,sau sa il maresc pe asta...,voi vedea ce decizie am sa iau.

Postat pe 29 Mai 2008 12:17
sper ca litrratzii,sa nu corecteze si cantecelul:))asta e originalul "si e moarte,de pe mine"!!!

Postat pe 29 Mai 2008 12:19
hai, mai, leule, mai!!!pai asa rau te speriashi k deja ne paraseshti? asa slabutz "prestezi"? cam rpd ai renuntzat!

Postat pe 29 Mai 2008 12:23
nu,deiuta,iubirea mea!!!...fereasca sfantul,cum sa renunt eu la asa harem!!!....doar ca ma pun bine cu asociatul meu!!....ca eu sunt un leut din ala mai bland si nu ma deranjeaza sa impart prada!!!.....stiu cand sa las de la mine si cand sa atac!!!....
lion_king
Postat pe 29 Mai 2008 12:34
Mai ati transformat clubu ettei in bordeias ..bordel..bordel..??? :))) Deiutza..mica mica..da stie care-i treaba cu "prestatia" ..slabut ai Deiutza??? :))))
Pai mei ...capo leone...apuca-te de treaba repede..ca tot pe Stef.. o sa-l "oboseasca" cadanele...si ramai singur intr-un coltisor...din club...si o sa stai tu la panda..ca sa prinzi ceva prada...numa sa nu fuga caprioarele...:)))
mia_mia
Postat pe 29 Mai 2008 12:34
ia te uita!!!...prospatura nouaaa!!...mia,draguta mea ,nu vii tu in coltisorul meu de nebunii, s-o punem de-o hamaiala???....ca am vazut pe aici ca esti tareeeee iiinn....gurita,ai??...
lion_king
Postat pe 29 Mai 2008 12:42
Guritza ca guritza...tare mie- ca daca intri in gura mea..ramai fara obiectu muncii si ramai fara "glas"...si nu vreau sa zica fetele ca a ramas Leul ...The King ..fara "voce" ... Si-s gazela rapida.... Le las pe fete sa te-ncerce...daca esti bun de ceva...poate poate te-oi pune cu botu pe labe...:))
mia_mia
Postat pe 29 Mai 2008 12:49
la faza cu "obiectul muncii" ma asociez cu tine, mia draga! si te ajut cu maaaaaare placere sa il nenorocim o data pt totdeauna pt animalul asta!!!daca ai impresia k suntem doar niste caprioare amarate si faca vlaga t avertizam k ne putem transforma in tigroaice si atunci mai vedem noi cine e "king-ul" p aici!!!

Postat pe 29 Mai 2008 13:03
vine in forta leone se pare.dar fratelo mai venira si altii si cum "venira se facura toti o apa si-un pamint"

Postat pe 29 Mai 2008 15:35
asta sigur nu mai pleaca!!doar e asociatul meu:)))

Postat pe 29 Mai 2008 17:35
eee de parca n-ai mai vazut asociati...disociati...las mai stef draga nu te lasa pe tine haremul ... la bine si la greu....da' tot te las chel...ca o dai inainte cu blondele tale!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Mai 2008 18:06
eu chiar sunt suparat pe ea:((si-o las cu mielul ei...

Postat pe 29 Mai 2008 18:12
vai, dar ce patisi fine?? ti se innecara corabiile baiatule??

Postat pe 29 Mai 2008 18:34
hmmmm poate revine incet incet la roscovanele lui....hmmm ce zici sultane???nu-s mai bune "fidelele"????
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Mai 2008 18:51
off, vreau un coktail!! ma saturai de muncaaaa!!

Postat pe 29 Mai 2008 18:54
maa,stiti care-i treaba ??,nu m-i se pare normal sa am pe cineva in lista mea de prieteni,fie blonda,bruneta sau roscata, care sa nu-ti raspunda unor mesaje decente si serioase:((eu inca mai astept si daca totusi o tine asa,blonda noastra,o rog cu tot bunsimtul meu,sa-mi dea ignor!!pt ca nu merit asa tratament..si punct.am simtit nevoia pana acum de mai multe ori sa o fac,dar nu cred ca ar fi fost frumos din partea mea...

Postat pe 29 Mai 2008 21:04
sa suparat sultanu..............si uite asa se micsoreaza haremu!

Postat pe 29 Mai 2008 21:16
Mai Stef mama ...zi care e aia ..ca o biciui eu bine bine.. :))) Pai ai atatea ..si cadane si caprioare..si tot nemultumit esti??? Eii... barbatii astia...primesc primesc...dar ...nu le ajunge...off off..fetelor pe el !!! :))
mia_mia
Postat pe 29 Mai 2008 21:34
nu ma france, dar, chiar imi doresc tare mult sa vad ce spune..ca pe privat tot nu spune:))mai sunt si oameni intre oameni..

Postat pe 29 Mai 2008 21:34
FETELOR ATI DAT DE DRACU TOATE si se numeste LEON KING-CAPABILUL!!!VA TRAS-O ASOCIATUL MEU=)))))LA TOATE...=)))))

Postat pe 29 Mai 2008 21:48
mie Nuuuuuuuuuuu,am virusi!
mari58
Postat pe 29 Mai 2008 23:23
mari,te vindeca,citeste-i ultimile posturi..si ai sa te convingi!!!dar e obraznic cateodata,imi supara si FICA..,pe bombolina mica...

Postat pe 29 Mai 2008 23:49
ia iesi tu ,ma sultanel prafuit, afara din clubul patroanei mele,c-aici eu sunt stapan acum,cand patroana lipseste!!!.....ca tu i-ai pierdut si cheile de curvulet ce esti...ca numai dupa "pasarele" iti sunt ochii....ia vezi tu si priveste pe-afara,ca poate zboara vreuna,din lipsa de CUC.....halal bodyguard ai fost.....nici o zi n-ai rezistat.....hai,vira,ca faci curent si racesti la ousoare si te lasa haremul din lipsa de "material"!!!...
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 00:25
patroanaaa..,am dat de dracu!!!asa-i cand ma mananca-n c...si clubul este singur ..,pisoiu' disparura!!incui si merg acasa..noapte buna!!!si tie ,REGE AL PISOILOR DE LAPTE=)))

Postat pe 30 Mai 2008 00:28
unde draq vezi tu ca am disparut???....fusei un pic la privata.....intri ca hotul aici si pleci la fel...ca de unde ai tu, mai branza-n....CUC cheie,ca ai pierdut-o!!!....ia ca maine te dau pe mana politiei,ca ai facut alt exemplar!!!....si sa vezi ce "calcatura" iti trage patroana cand s=o sa se intoarca!!!....mi-e mila de tine,bai morcovel stafidit!!!....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 00:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
different times 13 De la: kudika142106 16 Martie 2010 03:31
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59
Super party Club "Sub Scena" - in incinta Cafe-Teatrului Godot 1 De la: ionica4 15 Martie 2011 00:30
ce va atrage cel ma imult la un club... 8 De la: sweetadryana 3 Septembrie 2014 18:30
Unde sa imi fac ziua??? 12 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:43