Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

nu stiu mai draga ca mie imi prieste martea. e ziua mea norocoasa.:))

Postat pe 27 Mai 2008 13:41
ma primitzi si p mine in club? am vazut invitatzia lansata d "patroana" la rubrica "cafenea" si am decis sa cumpar cadoul si sa ma alatur acestei petreceri! asa k....draga etta, am tzinut cont k spuneai k ai nevoie d lenjerie intima marimea XXXXXXX...L,ca sa poti innota in ea. Am percutat si am gasit deja ceva p masura ta la sexshopp-ul din sat: o "jucarie" XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL numai pentru tine!!!ce zici?merge? :D

Postat pe 27 Mai 2008 14:17
uite ma cine se gandeste la nevoili mele de patroana!!!....multam' deiuta de cadou....eee super"tare si scump"!!...da' uitasi La multi ani!-ul!!...daca nu citisi inceputul la topic!!....ia vezi tu de ce se deschise clubul... cee,crezi ca la puneam pe fete sa ma "mituiasca"????....sa poata intra in club??...

Postat pe 27 Mai 2008 14:39
ai dreptate, am cam sarit peste partea aia, asa k iti spun acum: LA MULTI, MULTI, MULTI ANISHORI! mai bine mai tarziu decat niciodata, nu? sa fii sanatoasa si sa ramai mereu asa tanara!!!!la suflet ma refer, k asta conteaza!!! :)

Postat pe 27 Mai 2008 14:49
deiutza scumpa ,deschideti CLUBUL TAU si ma transfer pe loc..=)))ce-ar fi sa-i facem concurenta, patroanei etta????eu , m-am satutat sa tot lucrez pe gratis..,aduc clienti de calitate,ofer servicii fel de fel:)))si ea nimic ,de 7 pagini..:)))

Postat pe 27 Mai 2008 14:58
meeeeiiiiiii!! sultane iar tradezi??mama ei de fidelitate! pai te mai insor eu pe tine cand o canta CUCU!
fi baiat cu buca ca de nu.... :))

Postat pe 27 Mai 2008 15:01
stefule,ma suparasi!!...pai eu astept aicea de fr'un ceas sa te transform din CUC in SOIM si tu nimicuta-nimicuta!!!...si nu studiasi ma ,cloaca,aseara??...nesatulule si nerecunoscatorule!!!...cum vine o puicuta mai tanara,hop pe ea!!!...sa-nteleg ca gata,nu-ti mai plac gainile!!...bineeee...

Postat pe 27 Mai 2008 15:07
:))) hopaa!! o suparasi pe patroana!! stefule, baiatule, nu stii ma ca trebuie sa le tratezi pe fete egal??
iar, cele cu vechime au prioritate! asa ca.. vezi fati datoria cum trebuie!! :))

Postat pe 27 Mai 2008 15:16
stefule, nu as putea sa fac asta, pentru k nu mi se pare corect sa "fur" ideea altcuiva, nu as avea caracter.plus k...sunt convinsa k nici un alt club din lume nu ar avea asemenea popularitate si, mai ales, ACESTE SUFLETE MINUNATE!!!!asa k...."birtul" ar falimenta din start!!! :P

Postat pe 27 Mai 2008 15:19
si k sa nu mai fie nimeni suparata azi, fac cinste cu bautura la tot clubul!deci....bautura cat incape si multa, multa sanatate va doresc!!!

Postat pe 27 Mai 2008 15:22
acum serios! :))) doamneee ce-mi veni nu stiu!
draga deiutza sa stii ca sintem speciali!!
eu, modesta ca de obicei!!
:)))))))

Postat pe 27 Mai 2008 15:22
bieninteles, onnyta!!!fiecare om e special, dar noi...pffff... ii intrecem p toti si le dam lectzii si celor "invatzatzi" d p aici, care se leaga d gramatika si o supara p sefa noastra!!!rushine sa le fie, bine k shtiu sa scrie corect, dar de OMENIE habar nu au!!!!

Postat pe 27 Mai 2008 15:24
ha ha ha!! draga mea nu e vorba de omenie (ca oricum multi nu stiu cu ce se mananca).
sint oameni care nu stiu ce e ala simtul umorului si au impresia ca daca sint seriosi sint mai interesanti. e problema lor, dar decat o viata fara gust mai bine una plina de picanterii. si gata cu seriozitatea ca-mi dauneaza la fundulet! aaaa si la pufuletul papuceilor! :))

Postat pe 27 Mai 2008 15:28
asa ,deiuta,uite ce fideluta esti cu patroana!!...si cu stef,asteapta un pic sa te "initiem" noi,ca e mareee smecher-pisicher!!...vazu ca-l refuzasi tu si dadu'fuguta la alta...tot prospatura...da'cica o"cunoaste" mai demult!!...fetelor,hai c-o primim in club,ca se dadu cu noi!!...si mai face si cinste!!...

Postat pe 27 Mai 2008 15:31
fiti-ar PUFUL DE RAS=)))Nasaaaaa..,a venit vara!!!=)))renunta dracului la el...=))))

Postat pe 27 Mai 2008 15:32
:))) eeee!! daca face cinste inseamna ca e fata de salon.
o primim cu caldura! ettaaaaaaaaaa, iar ma cacofonai!

Postat pe 27 Mai 2008 15:33
etta,nu-l face SOIM,vrei sa spuna lumea ca s-a maritat?
sonia111222
Postat pe 27 Mai 2008 15:35
da ce ai mai fine cu pufuletu' meu de la papucei??
ca e tare fromos! si ii mai gadila pe cei care primesc suturi in fundulet! deci, e cu un scop! :))

Postat pe 27 Mai 2008 15:38
pai mai bine maritat,decat nainsurat!!...

Postat pe 27 Mai 2008 15:41
pai cu mine?e numele meu,sau nu stiai?
sonia111222
Postat pe 27 Mai 2008 15:57
care e draguta numele tau? doamneee si tu vrei sa- iei de barbat?? :))) e clar. nu ne mai intelegem cu el!

Postat pe 27 Mai 2008 17:04
nu vreau,onnyta draga,nu e genul meu,dar nu vreau sa-mi poarte numele,e monopol,stiai?
sonia111222
Postat pe 27 Mai 2008 17:11
sonia,e la popota...,=))ea nu face parte din harem..,e pur si simplu angajata la bucataria ofiterilor mei.vz costumul militaresc:))are nume conspirativ SOIMUL ,iar mie-mi plac femeile in fuste:))

Postat pe 27 Mai 2008 17:18
ah,cat ma bucur c-am lamurit-o in sfarsit,am pus o grija jos:)))
sonia111222
Postat pe 27 Mai 2008 17:23
sonia,pe bune, cand ne arati si noua alte poze??ai promis si PATROANEI ca vei veni in rochie:))

Postat pe 27 Mai 2008 17:35
eu va parasesc acum, k si-asa am stat deja mai mult decat trebuia, mai merg si eu p akasa k cik munca innobileaza p om, dar ce-i mult strika...asa k...va las cu bautura promisa si va urez distractie plakuta, sper sa nu va gasesc maine dimineata manga, tolenite p jos d mahmureala, am zis k fac cinste cu o tura, 2,3, dar nu am zis sa goliti rafturile birtului!!!:P :)) va pupacesc dulce si sa aveti grija d voi...si d sultan, bineinteles!!!o seara plakuta tuturor!!!!!!!

Postat pe 27 Mai 2008 17:40
si tie la fel,deiutza!!!

Postat pe 27 Mai 2008 17:43
multumesc, stef! te las p tine sa "supraveghezi" fetele, nu d alta, dar dc beau prea mult, nu imi permit buzunarele sa-i platesc patroanei si mi-e teama k o sa spal pahare in urmatoarele 2 saptamani pt a acoperi "gaura".:P pupici.

Postat pe 27 Mai 2008 17:51
:)) pupicei deiutza!! si multumim pentru grija! iar cu patroana sta linistita, ca e fata de salon!:))

Postat pe 27 Mai 2008 17:53
o bere va rog!!!!!!!! nu e nimeni pe aici?????? lasa ma ca beau si singura sa ma pilesc si sa-mi ascut limba pentru literati..........

Postat pe 27 Mai 2008 19:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Club The Player ... preturi ??? 24 De la: thadoogback 16 Ianuarie 2011 20:27
ce va atrage cel ma imult la un club... 8 De la: sweetadryana 3 Septembrie 2014 18:30
in atentia clubarilor 4 De la: Melek88_88 10 Ianuarie 2011 00:41
Cluburi de fitze din tara 9 De la: arthur 20 Noiembrie 2009 16:43
clubbing...let's party!!! 13 De la: getfit_miki 1 Decembrie 2009 12:33