Setari Cookie-uri

AVON , ORIFLAME , PANTENE,FARMEC ETC...

Eu cel mai mult folosesc de la Avon si Oriflame si`mi plac la nebunie... am numai geluri de dus, parfumuri, lotiuni de corp, sampoane.. etc. etc..... mi`am luat si niste seturi de cercei cu coier si bratara... sunt superbe
Diavolyta_
Postat pe 1 Aprilie 2009 16:26
DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 4 Aprilie 2009 20:19
Depinde de la fiecare firma poti sa alegi cate ceva. Eu de exemplu folosesc cateva de la life-care sunt mai scumpe dar bio, altele de la forever super tari-nu mai spun de sampon il folosesc de 3 ani, si avon are bun anew,oriflame la fel crema de ochi royal velvet foarte buna si altele,abc cosmetic are produse bune.
ancaid
Postat pe 7 Aprilie 2009 18:19
buna, sunt reprezentanta avon si oriflame daca esti interesata sa comanzi produse, iti las id-ul meu: inger_sedat_89@yahoo.com astept add
koacaza
Postat pe 29 Mai 2009 16:12
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 16:20
Hei ai auzit ?
Superslim te trimite ieftin in forma la mare !
Slabire din prima luna intre 5-9 kilograme !!! P
ROFITA ACUM DE NOUA SUPER OFERTA DE PRETURI A VERII si de DISCOUNTURILE URIASE de peste 50 % :
1 - 3 cutii SuperSlim = 55 lei PER cutie
4 - 9 cutii SuperSlim = 50 lei PER cutie
peste 9 cutii SuperSlim = 45 lei PER cutie
Acorda-ti sansa de a fi asa cum iti doresti !
Pentru comenzi trimite-ti mail cu adresa numele si un nr de telefon la
super_slimm100@yahoo.com
ori tel la 0771 .208. 512
Pentru mai mult detalii accesati site-ul nostru:
www.super
slimnew.webs.com
dyane_
Postat pe 29 Mai 2009 16:53
De la: dyane_, la data 2009-05-29 16:53:07Hei ai auzit ?
Superslim te trimite ieftin in forma la mare !
Slabire din prima luna intre 5-9 kilograme !!! P
ROFITA ACUM DE NOUA SUPER OFERTA DE PRETURI A VERII si de DISCOUNTURILE URIASE de peste 50 % :
1 - 3 cutii SuperSlim = 55 lei PER cutie
4 - 9 cutii SuperSlim = 50 lei PER cutie
peste 9 cutii SuperSlim = 45 lei PER cutie
Acorda-ti sansa de a fi asa cum iti doresti !
Pentru comenzi trimite-ti mail cu adresa numele si un nr de telefon la
super_slimm100@yahoo.com
ori tel la 0771 .208. 512
Pentru mai mult detalii accesati site-ul nostru:
www.super
slimnew.webs.com



l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 16:57
de la forever este buna crema pt pete...asa am scapat eu de petele maro de la soare...
pamela_1
Postat pe 17 Iunie 2009 12:32
Buna, eu sunt consumator si consultant la Life Care. Au sampoane si creme f bune, si mai ieftine si mai scumpe. Trimite-mi email la andamargarit@yahoo.com daca te intereseaza o discutie despre aceste produse.
anda59
Postat pe 26 Iunie 2009 22:23
Produse cosmetice AVON pentru machiaj, ingrijirea tenului, corpului, parfumuri si bijuterii. Pentru comenzi sau informatii despre produse accesati http://cosmeticsavon.wordpress.com/

Inscriem si persoane care doresc sa devina Reprezentanti Avon.
Produsele din site sunt direct de la reprezentanta AVON luate si prezinta garantii.
mititik039
Postat pe 29 Iunie 2009 19:18
Sa fiu sincera, dupa ce am experimentat produse de la diferite firme mari, am constatat ca, de multe ori, firmele romanesti au produse la fel de bune. De exemplu, ca tot e de sezon, pentru plaja folosesc cremele Gerocossen. Acum am o emulsie cu SPF 15, cu aloe, si sunt mai mult decat multumita. Pentru ca am si un ten uscat, am inceput sa folosesc si o crema de fata, cu aloe si vitamina E, tot de la ei. Va sfatuiesc si pe voi sa le incercati, mai ales ca au si preturi accesibile.
ira09
Postat pe 3 Iulie 2009 10:54
eu am de la Gerocosen o crema super buna pentru vergeturi...sunt mult mai multumita de ea decat de alte creme de la alte firme cu renume si mult mai scumpe
_dulcik_
Postat pe 4 Iulie 2009 10:17
Total de acord. Poate ca multa lume nu are incredere in unele produse romanesti, insa cele de la Gerocossen chiar sunt o exceptie. Plus ca, de multe ori, un produs mai ieftin e chiar mai bun decat unul mai scump.
ira09
Postat pe 17 Iulie 2009 10:18
Inscriu reprezentanti forever si infinity. Pentru detalii contactati-ma. ancasimanu@yahoo.com
ancaid
Postat pe 17 Iulie 2009 18:12
Inscriem reprezentanti ORIFLAME ,discount intre 23% si 50%, bonusuri si cadouri in functie de realizari. Pentru cei interesati relatii la numarul 0767982204
appy
Postat pe 27 Iulie 2009 23:25
Inscriem reprezentanti ORIFLAME ,discount intre 23% si 50%, bonusuri si cadouri in functie de realizari. Pentru cei interesati relatii la numarul 0767982204 sau da add la id de mess: alex_suq
appy
Postat pe 28 Iulie 2009 16:37
Eu personal recomand produsele AVON. Din acesta cauza sunt si reprezentant AVON. Asa ca toti care doresc sa se inscrie si ei ca reprezentanti sa ma contacteze. Pe blogul meu puteti gasi si SUPER OFERTE cu stoc limitat.
www.brosuraavon.blogspot.com
id mess: florinivascu
brosuraavon
Postat pe 22 August 2009 23:07
Ptr cei interesati fac inscrieri Infinity.Comision de 15%-30%.plata in 30zile-120 zile,livrare acasa.Firma are de la produse de parfumerie,cosmetice,detergenti,imbracaminte,electrocasnice,rechizite scolare pana la bijuterii .
www.infinity-trade.ro,ptr oferta
lenya
Postat pe 24 August 2009 21:32
De la: brosuraavon, la data 2009-08-22 23:07:12Eu personal recomand produsele AVON. Din acesta cauza sunt si reprezentant AVON. Asa ca toti care doresc sa se inscrie si ei ca reprezentanti sa ma contacteze. Pe blogul meu puteti gasi si SUPER OFERTE cu stoc limitat.
www.brosuraavon.blogspot.com
id mess: florinivascu


si ce anume recomanzi din produsele Avon?dar tu ce folosesti?
mitura
Postat pe 24 August 2009 21:35
Pentru cei ce opteaza pt produse avon va stau la dispozitie cu toate materialele necesare.

Id-ul meu nitu_aura

Mult succes in toate
auraas
Postat pe 4 Septembrie 2009 12:31
buna fetelor....
eu sincer va recomand in special pentru fata gelurile si cremele de fata de la vichy...sunt scumpe dar foarte repede apar rezultatele....in schimb pentru corp si par este ok sa incerci tot mai multe produse de la mai multe firme deoarece fiecare are ceva special si e bine sa le tot schimbi...
pupici
mariata
Postat pe 11 Septembrie 2009 17:01
Buna!

Imi permit sa raspund eu la intrebarea ta: produsele Avon sunt superioare calitativ, la preturi accesibile. De la Avon imi plac f mult rujurile, parfumurile (Little Black Dress si Tresselle-preferatele mele), gelurile de dus, toata gama Advanced Techiques, creioanele retractabile , mastile de fata, gama ANEW anti-imbatranire etc.



Si in plus de asta, aceasta firma imi furnizeaza un venit sigur pe vreme de criza! Asa ca daca aveti nevoie de ceva sau vreti sa va inscrieti sa castigati ceva banuti in plus, dati-mi un mail pe avonbucuresti@yahoo.com si va ajut cu placere!

ispitha20
Postat pe 13 Septembrie 2009 13:08
ai dreptate cu avon...eu sunt inscrisa la infinity si life care.infinity avand o gama larga de produse merg f bine.eu personal folosesc produse life care .dupa atata eucerin,vichy,avene,etc am descoperit aici cate ceva care sunt chiar ok si statutul de colaborator imi permite sa le achizitionez mai ieftin
iuliazah65
Postat pe 20 Septembrie 2009 08:56
eu sunt reprezentant METROPOLITAN...pot spune ca au produse destul de bune daca doreste cineva sa devina reprezentant sau sa incerce produsele de la METROPOLITAN va rog nu ezitati sa ma contactati la adresa de mail yanna_remix@yahoo.com..preturile sunt extrem de accesibile ...nu vreau sa fac concurentza AVON-ULUI sau Oriflame-ului dar merita sa incercati ceva nou...la METROPOLITAN gasiti produse cosmetice, bijuterii, si muuulte altele ....va astept cu drag...(mai ales daca sunteti din cluj putem tine legatura pt o eventuala colaboare ca reprezentant) va poop fetelor
kudika030252
Postat pe 20 Septembrie 2009 09:45
mie cel mai mult de la avon imi plac rujurile si unele luciuri.poate si parfumuri.si eu sunt de ceva timp reprezentant.imi poate recomanda si mie cineva un sampon cat mai natural si cu extracte din diverse plante,fara conservanti?????????
si daca se poate .......si la un pret acceptabil???????????????
FLORY_DULCIK
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:55
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro


http://www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
dudett_
Postat pe 23 Septembrie 2009 15:21
De la: FLORY_DULCIK, la data 2009-09-22 17:55:48mie cel mai mult de la avon imi plac rujurile si unele luciuri.poate si parfumuri.si eu sunt de ceva timp reprezentant.imi poate recomanda si mie cineva un sampon cat mai natural si cu extracte din diverse plante,fara conservanti?????????
si daca se poate .......si la un pret acceptabil???????????????

sampon cu Q10 de la Hofigal.il gasesti in magazinele naturiste.mie imi place si nu e scump deloc.
mkdisk
Postat pe 24 Septembrie 2009 10:17
Buna!
E prima data cand intru pe acest forum. Si asta doar din intamplare, caci cautam documentare despre 'otravurile' cu care ne dam zilnic pe corp: parabeni, SLS, Propilenglicol... Promovez o gama de cosmetice bio, care se pot gasi pe www.olivo.ro. Te sfatuiesc sa verifici putin cu ce te dai pe piele in general, mai ales pe fata, care e doar una si nici nu se poate masca in caz de alergii sau iritatii! Sanatate!

0744470923 Claudia Nastaca
olivo
Postat pe 11 Octombrie 2009 01:09
Incearca Eritroacnol, e o crema pe care o gasesti la farmacie, ieftina, cea mai buna pentru cosuri din proprie experienta.
kudika073773
Postat pe 11 Octombrie 2009 08:48
De la: zgabeatza, la data 2008-06-09 15:12:20tenuo meu este foarte gras si nu am reusit sa scap de cosuri nici acum la 25 de ani . ba in plus imi ies si pe spate aproape de gat si ma supara foarte tare . imi ies din acelea rozalii care se umfkla putin si care mai si dor . pe fata am perioade cand e luna! nu prea folosesc creme k pielea mea are aspect uleios ,fond de ten numai iarna si toamna ,lotiuni de corp mai mult pe picioare si maini .


Asta e o infectie a sangelui, deci trebuie tratata de doctor, cu antibiotice, nu cu cosmetice. Lotiunile astringente trateaza efectul, nu cauza.

Dar oricum, daca vrei sa tratezi cauza cu mai mult succes, fa-o la cosmetica. O data pe luna ar trebui sa ai un "facial" de curatare a porilor. Tratamentul respectiv se face cu aparate speciale si toate femeile ar trebui sa ajunga pe la cosmetica pentru asta, macar din cand in cand.

Bafta!
Dor_a
Postat pe 11 Octombrie 2009 09:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce stiti despre produsele de la LIFE CARE? 9 De la: nora_iusty 18 Martie 2013 20:31
Avon 8 De la: claudiarebecca 1 Noiembrie 2009 21:45
Super Concurs VICHY!! 1 De la: mirelagn 13 Aprilie 2010 13:28
lotiune de corp guess by marciano 5 De la: kudika002137 11 Martie 2009 22:26
O VARA EXPLOZIVA 3 De la: anastasia_m 4 Iunie 2010 18:15