Setari Cookie-uri

AVON , ORIFLAME , PANTENE,FARMEC ETC...

Va recomand gelul de curatare de la Farmec cu aloe si ceai verde si crema matifianta, tot de la Farmec (tot cu aloe si ceai verde). Nu am crezut ca sunt atat de bune pana nu am folosit. Mi se pareau prea ieftine...
Oja de la Farmec mi se pare grozava. Raportul calitate/pret e super ok.
De la Oriflame imi place Freya (super parfum!) si unele farduri de pleoape.
De la Avon, imi plac toate fardurile, creioanele dermatograf sunt super si unele rujuri.
Pudra si mascara mi se par bune cele de la Seventeen. Tot la Seventeen am descoperit niste farduri (o singura culoare) metalizate grozave. Va recomand "Charcoal" daca va place machiajul fumuriu.
Cine-si permite, o sfatuiesc sa-si cumpere produse de la Natural Paris. Sunt scumpe...dar merita. Eu deocamdata nu-mi permit, dar pe viitor am sa folosesc.
Mi se par bune si cosmeticele de la Marea Moarta (-417). Am setul pt unghii, crema pt fata si scrub pt corp.
Alexandra_Horecica
Postat pe 11 Octombrie 2009 11:19
Eu am folosit Vichy antirid pt ochi fara nici un rezultat.
Diannnnnnna
Postat pe 11 Octombrie 2009 12:59
De la: Diannnnnnna, la data 2009-10-11 12:59:17Eu am folosit Vichy antirid pt ochi fara nici un rezultat.


Le-ai folosit ca sa-ti faca ce, exact?
Dor_a
Postat pe 11 Octombrie 2009 13:28
eu va recomand gelul de curatare de la Nivea Clean Deeper si masca de la AslaVital cu argila si din cand in cand masca de la Avon cu minerale si namol din Marea Moarta ...Cu astea mi-am curatat eu fata,m-am tinut de ele si cu rabdare mi-au trecut si cosurile ...
eva_luna
Postat pe 11 Octombrie 2009 19:18
produsele de la avon,oriflame sunt cele mai daunatoare produse posibile,pline doar de conservanti.nu au nimic natural in ele,decat cancerul pe care il dau.dar bineinteles ca fiind ieftine si pentru ca le recomanda baba manda,toata lumea le cumpara.incercati produsele alverde din drgogherie markt,sunt 100 organice,nu contin parfumuri iritante,parabeni,parafina,sls-uri.daca te intereseaza cele mai noi informatii despre frumusete,produse cosmetice,ingrijirea naturala a pielii si review-uri produselor de machiaj,intra aici : http://camelcutza.blogspot.com/ .Te asteptam cu drag!
camelcutza
Postat pe 15 Octombrie 2009 10:31
Pentru cei ce folosesc produse Avon si sunt interesati de a face o comanda va recomand sa accesati
http://avononline.home.ro valabil deocamdata numai pentru Bucuresti. Este un site dragut iar produsele sunt livrate la domiciliu.
auraas
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:43
va recomand cu caldura produsele de la Amway
nu sunt si nici nu am o legatura cu acestea (am avut in tineretea mea) dar sunt bune,cunoscatoarele stiu despre ce vb
desert_plant
Postat pe 6 Noiembrie 2009 22:34
Avantajele produselor Bio nr. 1 in Europa:
- gama de produse Bio formata din produse de ingrijire corporala, suplimente nutritive, detergenti, aromoterapie;
- castig intre 20-40%;
- bonusuri in produse si bani;
- efectuarea comenzii chiar de acasa ;
- livrare gratuita a produselor la orice adresa doriti.
Puteti sa ma contactati la adresa de email crisvo@gmail.com pentru a va da mai multe detalii.
delia_mary
Postat pe 17 Noiembrie 2009 21:25
folosesc de un an produse de la yves rocher si sunt bune.
kudika090076
Postat pe 6 Decembrie 2009 14:05
am folosit produse infinity, oriflame, avon(sampon, geluri de dus, creme) dar nu prea se compara cu cele de la loreal, head&sholders, nivea, dove , acestea din urma mi se par mult mai bune..
TAMYRACOM
Postat pe 8 Decembrie 2009 17:33
kudika100017
Postat pe 9 Ianuarie 2010 22:32
Buna! Sunt reprezentant Avon de 2 ani si niciodata nu am avut cliente care sa se planga ca produsele nu sunt bune. Va recomand mastile de fata de la planet spa ,parfumurile,fardurile , fondurile de ten, gelurile de dus.
kudika100017
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:30
pentru demachiere incercati banala crema DOINA cu ulei de galbenele si ulei de soia de la Farmec.folosesc crema asta de la 17 ani.....iar maine implimesc 23...a trecut ceva timp,iti lasa pielea foarte fina si catifelata,nu irita,nu ustura,nu inroseste ochii.costa doar 7 lei,eu sunt foarte multumita si o recomand cu foarte mare incredere.
bianca_cristea
Postat pe 17 Ianuarie 2010 09:13
De la: kudika100017, la data 2010-01-10 12:30:47 Buna! Sunt reprezentant Avon de 2 ani si niciodata nu am avut cliente care sa se planga ca produsele nu sunt bune. Va recomand mastile de fata de la planet spa ,parfumurile,fardurile , fondurile de ten, gelurile de dus.
da si cei de la avon au produse bune
yumy
Postat pe 17 Ianuarie 2010 09:21
Au aparut produse noi Beautycycle made in USA!Preturile sunt rezonabile pentru oricine si chiar merita!Eu le folosesc cu placere!

Pentru mai multe detalii:
http://www.amway.ro/
este o bara rosie unde scrie oaspeti:
scrie-ti numele, iar la "identificatorul gazdei"
scrie:oana1
Capjuna
Postat pe 3 Februarie 2010 20:08
Raspund la orice intrebare. Despre makeup, carti, calatorii si nu numai :D

http://baditaiulia.wordpress.com/
jules09
Postat pe 22 Februarie 2010 23:24
Cati nervi puteti sa aveti fetelor sa incercati atatea produse cosmetice si ce memorie de elefant puteti sa aveti sa vi le si amintiti. Eu habar n-am ce-mi pune cosmeticiana pe fata o data, de doua ori pe luna cand am chef sa ma duc sa ma machieze sau sa-mi dea cu o crema..in rest am si eu un demachiant si un tonic de la L'oreal pe care le folosesc o data pe saptamana sau poate nici atat, am avut ceva garnier acum vreo 2-3 ani parca..in rest nimic de machiat sau demachiat...
liliana2005
Postat pe 28 Februarie 2010 16:01
Mie imi plac produsele AVON,am avut mari pb cu tenul si mi s-a potrivit gama "clearskin".In general sunt produse f bune si la preturi acceptabile, dar tb sa le folosesti pe cele corecte.
Nu exista femeie la fel, deci un produs poate fi diferit pt doua persoane.
Eu sunt reprezentant de 2 sapt, dar le folosesc de mult timp.Cei care doresc sa se inscrie ma pot contacta pe adresa de mai parckimichas@yahoo.com, id parckimichas.
emmig
Postat pe 28 Februarie 2010 16:22
De la: yumalai, la data 2010-01-17 09:21:16
De la: kudika100017, la data 2010-01-10 12:30:47 Buna! Sunt reprezentant Avon de 2 ani si niciodata nu am avut cliente care sa se planga ca produsele nu sunt bune. Va recomand mastile de fata de la planet spa ,parfumurile,fardurile , fondurile de ten, gelurile de dus.
da si cei de la avon au produse bune



Intr-adevar :) si eu sunt reprezentant Avon,am luat decizia asta pt ca foloseam f multe produse Avon si stiu calitatea lor in general.Majoritatea sunt produse bune..nu ma pronunt in cazul celo Anew,nu le-am folosit pt ca nu se potrivesc varstei mele..in rest mie mi se par eficiente mai ales cele planet spa...si nu mai zic de toate gelurile de dus,cremele de corp...puteti incerca,apoi va dati seama daca sunt de calitate sau nu
luiza_georgiana
Postat pe 28 Februarie 2010 16:29
De la: TAMYRACOM, la data 2009-12-08 17:33:03am folosit produse infinity, oriflame, avon(sampon, geluri de dus, creme) dar nu prea se compara cu cele de la loreal, head&sholders, nivea, dove , acestea din urma mi se par mult mai bune..



Head&Shoulders este cel mai aiurea sampon folosit vreodata.Mentionez ca l-am folosit pe cel impotriva matretii si mai mult m-am umplut...asa ca sincer am avut unul din Germania cumparat aici cu 4 lei si a fost super :) deci..super .Asa ca nu cumparati firma.Degeaba vad reclama la head&shoulders zi de zi cand stiu adevarata lui calitate
luiza_georgiana
Postat pe 28 Februarie 2010 16:36
eu folosesc produsele de la metropolitans intr-adevar sunt mai ieftine , dar asta nu inseamna ca sunt de calitate slaba. cine vrea sa se inscrie sa intre pe www. metropolitans.ro iar la codul de inscriere sa completezecu :KACZnDZR
k_alexys
Postat pe 28 Februarie 2010 19:25
Buna! Eu foloseam produse de la Oriflame si L'oreal, mai ales sampoane, geluri de dus, produse contra acneei si creme hidratante. De o vreme m-a prins si pe mine moda produselor bio si am descoperit produsele de la Derma e, SUA. Sunt produse organice si pentru mine sunt bune. Uneori mai imi cumpar sicosmetice produse in Israel.
Daniella_Dana
Postat pe 26 Martie 2010 11:26
mie gelurile de dus dl avon asa imi usuca pielea, miros frumos intr-adevar, dar o usuca nemaipomenit
khrisstynavamp
Postat pe 9 Ianuarie 2013 21:39
Reprezentantul tau AVON este www.diversi.ro

AVON Cosmetics, cea mai mare companie de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe, are acum un nou reprezentant www.diversi.ro
PRETURI MAI MICI DECAT IN CATALOG

De ce?
Simplu! Diversi percepe cel mai mic comision de pe piata.
GARANTAT

Toate produsele din catalog, la preturi mult mai mici !
Pentru a va convinge, vizitati-ne pe www.diversi.ro
Pentru mai multe informatii ne puteti scrie la adresa noastra de e-mail: comenzi@diversi.ro
kudika_31758
Postat pe 15 Martie 2013 10:37
De la: kudika_31758, la data 2013-03-15 10:37:24Reprezentantul tau AVON este www.diversi.ro

AVON Cosmetics, cea mai mare companie de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe, are acum un nou reprezentant www.diversi.ro
PRETURI MAI MICI DECAT IN CATALOG

De ce?
Simplu! Diversi percepe cel mai mic comision de pe piata.
GARANTAT

Toate produsele din catalog, la preturi mult mai mici !
Pentru a va convinge, vizitati-ne pe www.diversi.ro
Pentru mai multe informatii ne puteti scrie la adresa noastra de e-mail: comenzi@diversi.ro


Nu ne intereseaza jegurile..
kudika226898
Postat pe 15 Martie 2013 22:06
Avon pentru cosmetice
cosmetice-online.net pentru parfumuri
Andrei_Cristina_2
Postat pe 18 Martie 2014 23:57
cosmetice-online.net sau aoro.ro
Andrei_Cristina_2
Postat pe 19 Martie 2014 00:06
cosmetice-online.net sau aoro.ro
Andrei_Cristina_2
Postat pe 19 Martie 2014 00:07
http://ladys.ro/?affId=CDFvGUNl
healthy014221
Postat pe 28 Martie 2014 20:49
De la: healthy014221, la data 2014-03-28 20:49:56http://ladys.ro/?affId=CDFvGUNl



Jeguri penale...
kudika226898
Postat pe 29 Martie 2014 17:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rimel recover de la rimmel? 1 De la: sharkness 27 Ianuarie 2011 19:21
Maybelinne rimmel london sau max factor? 1 De la: llavinnia 22 Octombrie 2011 11:32
metropolitan 3 De la: freakbabe 21 Mai 2010 18:51
Inscriu Reprezentanti Oriflame 2 De la: kudika226898 13 Iulie 2010 08:18
Concurs label.m 1 De la: Amalia06 27 Februarie 2012 14:44