Setari Cookie-uri

CAFENEA 2

la ciorba de sub burta.... se adauga multa dragoste,mulllttttaaaa pasiune si
alone
Postat pe 2 Iulie 2008 13:46
etta nu poate raspunde, e pe la matrimoniale 2 si 3!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:49
mai fetelor, treaba asta pe caldura nu prea merge decat la dus! Se transpira prea rau!!!! m-am cantarit, de curiozitate, dupa si dadusem jos 2 kg!!! Sau s-a stricat cantaru?!?!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:53
fiecare isi are locul lui gratinic.. iar tu deja esti una dintre favorite,desi nu cunoastem de putin timp..

Postat pe 2 Iulie 2008 13:53
eeeeeiii, sultane, vazui ce ai scris mai sus!!!pai d astea imi faci tu mie, tradatoruleeeee!!!!!deci ea e p lokul 1, ha? no, las' k vezi tu lok 1!!!!cand oi veni yo pan' la Snagov cu castraveciori cu tot si te fac unu' cu ei!!!sa vezi tu ce te "murez" yo p tine (in tone de pupaceli "de nu te vezi" cum zice mari58)las' k vezi tu!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 13:58
Neata !!!!... si eu vreau o cafeluta ..ca am dormit pana la ora asta...Sa fie cum imi place mie ...tare si lunga...si cu un pic de "laptic" ..si sa nu va ganditi la prostii ca va mananc...:))) Vad ca nu face nimeni cafea...atunci ma pun eu si fac e gospodina si va invit ...ca-s buna ....si stiu si cafea sa fac....printre altele :)))) Hai ...va pupacesc...si sa va iasa ciorbele ...ca ale ettei ...ca deh... pana acu n-o intrecu nimeni la "ciorbe".... Va pupacesc ..si sa aveti o zi ... ca mine ...:)))) modesta si minunata !!!!! hihihihihihi
mia_mia
Postat pe 2 Iulie 2008 13:58
eu te sevesc dar doar cu ce am mia draga,adicalea una mica si vesela..

Postat pe 2 Iulie 2008 14:08
of of of nu vrea nimeni sa-ti dea cafeluta....mia....ca ai fost o lenesa si te-ai trezit tarziu..haide lasa..ai o cafeluta...

Postat pe 2 Iulie 2008 14:13
ooooofffff,ce nervi aaammmmmm!!!!!!! ...... ...... ....... ....... ........da-ti-mi o cafea de-aia neagra si tare,....ca acu' va cer si-o tigara!!!!!.....ma 'nerveaza smiley-i aia "noi",ca nu le dau de cap.......si da ,dragelor,io-s cadana number 1,ca io fusei prima care "calcai" patu' sultanului.....si perna lui....sac,sac,.....de-aia's io gaina batrana....si perversa......si bengoasa......si rapida....siiii....ce mai vreti????.....ASTA-S IO......si daca voi nu ma veti mai vrea vreodata,io o sa va vreau!!!!!...... ..... ..... ..... ......

Postat pe 2 Iulie 2008 14:19
ce tot spuneti ca nimeni nu da cafea,pai daca dormiti mai,eu v-am trezit dimineata de tot,darrrrrr sultaneeeee,vrei noutati
mari58
Postat pe 2 Iulie 2008 14:26
etta...te rog..cum asa?.....nu te mai enerva..pai....




sa traiesti....

Postat pe 2 Iulie 2008 14:34
gratinic,succes ....la dus!!!....daca tot pomenisi.....hotomanco,citisi tu ce citisi.....stii tu,unde eram io plecata mai devreme.....

Postat pe 2 Iulie 2008 14:35
maryamm,o sa incerc mai tarziu ca acum nu mai pot,si nu mai am timp ca tre' sa plec.....pup pe toti,.....ooofff,cu voi, nu mai poate omu' sa faca nimicuta,nimicuta....

Postat pe 2 Iulie 2008 14:36
Hei dragii mei...
Cine da o cafea unei nou venite? O cafea de dupa amiaza deja.. ca ma ia somnu.. din cauza racorii de afara..Cafeaua de dimineata am gustat-o, incercand sa va cunosc oarecum pe toti! Pupici
kristinaCT
Postat pe 2 Iulie 2008 15:17
ia uite, kristina, k tzi-ai gasit colega la o cafelutza!!!dau eu una!!!deshi eu beau un frappe din ala la plik cu muuuulta gheatza sa ma mai racoresc!!!deci, ce zici?mai vrei cafelutza sau te-am combinat l aun frappe???

Postat pe 2 Iulie 2008 15:36
io ca sunt rupta-n gura de oboseala....acte acte acte si iar acte sa le drq.....CAFEAAAAUUUUAAAAA ca nu ma mai tin cracile...asa-mi trebuie daca am tulit-o la mare in loc sa iau si munca dupa mine....
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 15:37



ptiuuu..cat mai muncesc ..hai la o cafeluta...

Postat pe 2 Iulie 2008 15:41
uffff...si o cafea pentru mine..ca am dat la toata lumea..iar eu?..ioc....

Postat pe 2 Iulie 2008 15:59
da... Melinduta.. e bun si un frape.. eu am tigarile.. Mai fac si eu o pauza dupa atata munca.. si apoi o iau iar de la capat cu actele... Pupici fetelor
Maryamm te asteptam si pe tine.. Facem cinste!
kristinaCT
Postat pe 2 Iulie 2008 16:01
kristina..nu mai fuma pe stomacul gol..papa si tu ceva..


Postat pe 2 Iulie 2008 16:06
fetelor cu voi ride omul si cu mortul pe masa.........sinteti bestiale dar grija mare pentru nou venite ca aici mai sint si citiva literati care apar din cind in cin d sa ne aduca cu picorusele pme pamint!ancuta care e treaba cu burtica??????????? ca ma strigasi si nu fusei la apel!baui un rind de bericioaica si sint cam asa

Postat pe 2 Iulie 2008 16:11
scuzati scrisul ca fata e in renovare........

Postat pe 2 Iulie 2008 16:12
Maryamm sa stii ca sunt cu stomacul gol! Gata nu fumez.. Ai dreptate, dar de cafea nu ma las, sa stii! Compania nu o pot rata!
Francia esti si tu invitata in gasca noastra! Las-o incolo de bere, ca ingrasa!
kristinaCT
Postat pe 2 Iulie 2008 16:26
francia 2008 ........ce ai vrut sa spui cu grija mare pentru noile venite?????

Postat pe 2 Iulie 2008 16:47
acu ati intrat in hora intrati........nu dati bir cu fugitii!!!!!!!!stiu ca berea ingrasa dar beau STELA si pe mine ma slabeste ca am impresia ca musc din soacramea!eu va informai asa intr-o doara ca uneori limbajul nostru li se pune in git la literati.......stati de pinda ca am o premonitie! hai sa beau si o cafeluta cu voi ca nu-i bai.... uitasem de acopaniament!

Postat pe 2 Iulie 2008 16:53
vrusei sa zic jucati.....ptiu drace ori berea ori caldura........

Postat pe 2 Iulie 2008 16:55
francia 2008 ........ce ai vrut sa spui cu grija mare pentru noile venite?????


eu va dau papica..cafeluta..berica.....


si tu ce.. vrei sa ma speri..si sa plec??????......




gata...am.....daca ma sperii....

Postat pe 2 Iulie 2008 17:16
nu fugii draga mea ca undes multi puterea creste!!!!!!!doar ca despre noi astia mai veseli zice lumea ca sintem o clica de............multe chestii nasoale....si acum intrati cu noi ha ha ha!!! ca cine se aseamana se aduna.

Postat pe 2 Iulie 2008 17:21
auzi..ce zice lumea...nu ma cam intereseaza..gurile rele...ca noi suntem o claca..si ce...se oftica lumea?...sa se alieze cu noi....ca sunt bine primiti..iar pentru cei ce ne vad cu rautate..

ufff...iar fac prostii...si sunt off topic....ma scuzati...


Postat pe 2 Iulie 2008 18:55

Postat pe 2 Iulie 2008 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
LA CAFENEUA VECHE : ) 762 De la: 31 Martie 2012 13:05
La o sueta! 9 De la: freakyyy 24 Noiembrie 2010 20:48
IMPORTANT 37 De la: kudika_21148 14 Aprilie 2013 16:55
va rog frumos dati mi un vot 1 De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51
Buna la toata lumea! 23 De la: Donty0807 9 Iulie 2009 13:54