Setari Cookie-uri

relatii

Cred ca fiecare a avut macar o data in viata o aventura de o noapte sau mai lunga .Problema e daca ar trebui sa -i spunem partenerului sau nu .Cred ca mai bine nu pt ca s-ar ivi discutii degeaba .Mai bine sa pastram amintirea doar pt noi.Oricum nu merita sa risti o prietenie sau o casatorie pt o aventura .Cred ca sunteti de acord.Important e sa ne traim viata decent si cu fruntea sus
marinela_diana
Postat pe 26 Iunie 2008 13:28
da, mai bine nu-i spui...nu e o prostie, dar dak vrei sa iti pastrezi relatia , stii k ai gresit si-ti pare rau, nu merita sa strici relatia pt o aventura de-o noapte...dak el ti-ar spune, ce-ai face tu?n-ai ramane cu indoieli?nu ai incepe sa devii odsedata de gandul k poate te inseala si a2a si a 3a si nspea oara? dak e o aventura p termen lunga si cu implicatii sentimentale...se cam schimba foaia...ori alba ori neagra...tu ce vrei? ranesti si mai tare persoana cu care esti daca afla k ai o relatie clandestina...si nici k mai ai sanse! poate k iti lipseste ceva...sarea si piperul...incearca sa iti consumi energia si potentialul sa-l pui in aplicare IN relatia p kre o ai, sa o reinnoiesti..dak e ceva lipsa...dak zici k nu-ti lipseste...atunci... knd am avut mici escapade...logic k nu i-am zis!! a fost o tentatie, o ispita, o provocare, ceva nou...dar culmea e k m-au facut sa-mi apreciez si mai mult iubitul...si cu timpul m-am pliktisit si n-am mai dat apa la moara ispitelor..mi-am vazut d treaba mea, am cunoscut si-am vazut si m-am dus...la timpul acela imi lipseau multe...dar comunicarea face minuni :-D dak ai cu cine sa cooperezi,dak nu... si oricum ar fi el...cooperant sau nu...mai bine nu-i spune, decat sa iti auda urechiusele ce nu-ti doresti si dak el ar veni si ti-ar spune k te-a inselat, nu da repede cu gura :"si eu te-am inselat"..tzine pt tine k bine faci ;-)
eLigia
Postat pe 28 Iunie 2008 07:32
ai dreptate

Postat pe 30 Iunie 2008 21:32
ce va veni tocmai acum cu aventurile de o noapte? La ce sa spuneti partenerilor daca ei nu stiu nimic? Aventurile sunt aventuri si gata. Nimic mai mult.
amme22
Postat pe 30 Iunie 2008 21:41
mai bine desigur sa nu ii spui caci orikum e doar o simpla aventura...iar aventura tot aventura ramine'
aleera
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:45
dar eu nu am nicio aventura! asta trebuie sa-i spun?
ok, nu-i spui de aventura, eu cred ca afla pana la urma...de la altcineva...nu stiu daca e mai bine...

Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:48
De la: oktober, la data 2009-01-14 10:48:22dar eu nu am nicio aventura! asta trebuie sa-i spun?
ok, nu-i spui de aventura, eu cred ca afla pana la urma...de la altcineva...nu stiu daca e mai bine...


Pune-l putin pe jar,dai de inteles ca te-ai aventurat asa in joaca, da vezi sa nu se ingroase gluma ca peurma . Iar daca o sa ai o aventura el nu trebuie niciodata sa afle, ca o sa-l motivezi si mobilizezi si pe el la astfel de aventuri in cel mai bun caz
redshift
Postat pe 15 Ianuarie 2009 17:23
dar de ce trebuie sa-l pun pe jar? ma tem ca explodeaza!! in fiecare zi imi spune ca i s-au aprins calcaiele dupa mine...si cu cine sa am aventura? nu am gradinar, ma ocup singura, piscina e gonflabila, deci nu am baiat sa o curete...

Postat pe 15 Ianuarie 2009 18:28
De la: amme22, la data 2008-06-30 21:41:33 ce va veni tocmai acum cu aventurile de o noapte? La ce sa spuneti partenerilor daca ei nu stiu nimic? Aventurile sunt aventuri si gata. Nimic mai mult.


bn spus!!!!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 15 Ianuarie 2009 19:03
De la: oktober, la data 2009-01-15 18:28:05dar de ce trebuie sa-l pun pe jar? ma tem ca explodeaza!! in fiecare zi imi spune ca i s-au aprins calcaiele dupa mine...si cu cine sa am aventura? nu am gradinar, ma ocup singura, piscina e gonflabila, deci nu am baiat sa o curete...
pai angajeaza...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 15 Ianuarie 2009 19:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa il fac sa inteleaga? 4 De la: _vio_ 5 Iulie 2011 10:16
CE ATI INVATAT DIN ANUL CARE TOCMAI SE SCURGE? 61 De la: erikahd2008 11 Ianuarie 2010 10:53
Baietii din ziua de azi..nici o sansa 78 De la: kudika023770 21 Octombrie 2009 18:52
gelozie obsedanta 18 De la: luchianramona 12 Mai 2011 14:49
Am nevoie de un sfat.... 31 De la: franziska_eu 30 Ianuarie 2012 12:03