Setari Cookie-uri

LOC DE CEARTA,CATERINGA SI EVENTUAL LOC DE INJURAT!

si uite asa .... se termina cu bine!hai sa bem un paharel... sa ne inveselim nitel!

Postat pe 2 Iulie 2008 14:07
ei, na, onnyta!!!ce tzi se pare asa d bine???tu, yo cred k d fapt tu cautzi un motiv sa bei k nu shtii cum sa te scoti si ai bagat-o p asta cu "se termina cu bine" k sa potzi sa tragi la maselutza linishtita uite asa!!!ia zi!nu-i asa????

Postat pe 2 Iulie 2008 14:12
Etta ...ce faci acolo ?!?!? :)))) Sultane...te pup si eu ....mersi de mesaj .... Etta...tu cu "dracusorii astia zambareti" ....io inca ma minunez ce-au facut astia din forum ..de tre sa caut vreo 10 min pana dau de ce vreau insa merge ceva ceva ... mai greu ..dar e bine ca reusesc..
mia_mia
Postat pe 2 Iulie 2008 14:12
da ce ai melindutooo?? pai nu zisarati ca se intoarce rebela? acusica ce mai ai fato de esti nervoasa pe bericioaica mea? offfff!ce calor, mi amor... melinduto vrei sa ne batem? EN GARDE!

Postat pe 2 Iulie 2008 14:18
batzivancooooooo!!!!te imbatashi, fa???????ai pikat sub masa deja??????

Postat pe 2 Iulie 2008 14:20
sa-mi aprind si o tigara...iuhuhuuu

Postat pe 2 Iulie 2008 14:23
sa vezi tu ce t aprind yo p tine!!!!!te iau akush' la incins!!!!alcoolikoooo!!!valeuuuu!maika!!!asta e rupta d beata, fratzilor!!!duhneshte a bere d la o poshta!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 14:25

Postat pe 2 Iulie 2008 14:25
sa traiesti, sa infloresti fato!!mai trebuie sa ne mai si dezinhibam din cand in cand.ce draq, vrei sa fiu o nasa umflata in funduletz?

Postat pe 2 Iulie 2008 14:28
PUUUUUUP, detectiva noastra!!!vezi k itzi facui lipeala cu colombo!!!si te si laudai la ea, asa k...vezi sa nu-mi faci firma de rushine, da???poate te faci muci si mai urmareshti tu atunci cai vrezi pe peretzi!!!! ia, nu mai trage la masea si treci la treaba k te solicita colombo!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 14:38
uuuuuuuuuuuuu!!! unde?

Postat pe 2 Iulie 2008 14:42
pai organizeaza-te si tu si vezi!!!k doar d aia eshti detectiv, nu?investigheaza si vei afla!!!!!!

Postat pe 2 Iulie 2008 15:30

Postat pe 2 Iulie 2008 15:47
cine a spus mai fratele meu alb ca astia facura legi bune in ce priveste contabilitatea....onnyta mami mi-am oesit din toate mintile de nervi de azi dimineata controlez la acte de mi-a iesit pe nas....si ultima farama de rabdare....si calculator si facturi si preluari si sa le ia drq!!!! hartogaraie ca la noi mai rar....au ca daca vine fiscu si te controleaza tre sa le ai si in format electronic si hartogaria...pai la cat sunt de tampiti unii ar trebui sa ai la dispozitie spatiu pt arhivele securitatii ca sa tii atata "hartie de sters la posterior"....si mai tre depozitata si vreo 10 ani la rand......impuscati-va mai legislatori ai romaniei ca azi mai am un pic si imi fac un hara kiri profesional!!!!! nu mai vorbesc de noile scumpiri si taxe ca iar mi se umfla vena de la tampla si sta sa pocnesca!!!! cat despre salariul minim......iar imi amintesc de tampitul de la primarie care vrea sa stea degeaba si sa ia si bani!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 16:18
ce tare sunt..

Postat pe 2 Iulie 2008 19:40
aaaaa si stai sa vezi ce vuieste tembelizorul de stiri .....ma stric de ras desi ma pufneste plansul.....pai ditamai americanii au un sistem sanitar mai deficitar decat al nostru!!!! o femeie moare in camera de garda la urgente ,nu intru in amanunte dar...se pare ca e o stire care face inconjurul pamantului....(nu in 80 de zile) maaaaai si noi ne plangem de spaga pt medici....!!!sau suntem prea prosti si spunem tot sau pur si simplu medicina a devenit un fel de ...."da-mi sa-ti dau" pe tot cuprinsul globului pamantesc. nu cred ca inca nu mai exista medici care sa isi faca meseria din pasiune si cu drag...nu pot sa cred una ca asta!!!! refuz sa cred ca nu mai exista pic de omenie in noi....
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 19:43

Postat pe 2 Iulie 2008 20:14
pffff...nu mai zic nimic....



Postat pe 2 Iulie 2008 20:26
ce te dracovenisi meeei sultane ca asa e...deh ma mai uit si io din cand in cand la stiri..nu prea tare ca "astea e" ca o tembelovele....nu conteaza daca pierzi un episod ..ori se gaseste vreo vecina sa ti-l povesteasca ori te prinzi pe parcurs mai incolo.....tot asa ca si politica....o adevarata tembelovela!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 20:29
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 21:25
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iulie 2008 21:27
hmmmmm...stau si ma gandesc..oare ce ai vrut sa zici?...ca nu prea am inteles...mda este o ora tarzie..cum sa mai inteleg...





Postat pe 2 Iulie 2008 21:36
nu va mai suport toata ziua stati pe net eu nu am timp ca voi ,,,,,,si oparita aia de CRNM sau cum dracu o cheama ce sa dat la noi? ce crede ca e mai scolita in ce vrea sa ne luptam ? in diplome sau in cifre de afaceri eu sunt nevasta de arab si am prieteni teroristi asa ca cine vrea sa-i trimit o bomba sa-mi dea adresa pupici
wdy
Postat pe 2 Iulie 2008 23:09
wooowww...chiar ca m-ai speriat....te-ai infipt prea tare./..cine te-a suparat asa de rau?






Postat pe 2 Iulie 2008 23:17
trimite-mi mie o bomba sa-i pun sefului sub fund ca m-a disperat azi cu figurile lui de 2 lei cuie. Nu mai suport. Daca stau bine si ma gandesc trimite-mi 2 bombe sa fiu sigura de rezultat :D
Pana vin bombele ma duc sa dorm sa visez frumos. Pup
amme22
Postat pe 2 Iulie 2008 23:19
de la Wdy pt sefu lu amme 22 fara numar ,fara numar, fara numar mai vrei?,,,,,,
wdy
Postat pe 2 Iulie 2008 23:33
mai dragilor,eu sunt cum sunt,dar voi ma intreceti si pt ca imi sunteti dragi,Mari va tuca de nu va vedeti
mari58
Postat pe 2 Iulie 2008 23:41
vezi tu WDY ..ea vorbeste ...ea aude...ca eu sunt ocupata aici....



Postat pe 2 Iulie 2008 23:42
mari58.... ai un pupic de la mine....



iar asta pentru toata lumea...

Postat pe 2 Iulie 2008 23:47
draq de OM..., ...,ERA VB DOAR DE MARY... ...,si NU 58,dracolitaaaaaaaa asta care-aparu acuuuuuu.... ..,toate astea sunt pt tine DRAGA SULTANULUIIIIII..!!!si nu ma va-njura nici o Cadana..,ca le tund......

Postat pe 3 Iulie 2008 00:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE PARERE AVETI? 1 De la: constantinco 15 Martie 2009 07:29
RAPORTAREA POZELOR ! 222 De la: carolyn-a 24 August 2013 11:21
Un sfat pertinent-Mama iubitei mele. 23 De la: 30 Iunie 2014 14:58
buna voua la totii 15 De la: petre_boss 5 Martie 2014 15:38
donez lob ficat ab4 .pot ajuta pe cei care au nevoie si au alta gr. sanguina 1 De la: shogun23 4 Mai 2012 09:53