Setari Cookie-uri

ce ati face...

Doamne...... pe unii nu-i poti desparti de fuste , iar altii sumt virgini........ no asta-i buna
o_mica_raza
Postat pe 16 Ianuarie 2009 20:24
De la: water, la data 2008-07-03 08:25:22Ce ati face sã normalizati o relatie in care barabatul, la 33 de ani, e virgin? Intrebarea e pe bune, situaþia e realã...si delicatã. Poate primesc niºte sfaturi...Thanks!
caz pierdut

Postat pe 16 Ianuarie 2009 20:24
Nu înþeleg de ce se mirã atât fetele de pe aici...vai, Doamane, un virgin la 33 de ani! Una se înneacã cu cafeaua, alta nu ºtiu ce mai face...ªi de ce nu? Femei virgine la 33 de ani cum sunt? ªi de ce ar fi un caz pierdut? Fiþi serioase fetelor! Sexul se învaþã...repede...aºa cã...nu cred cã e sfârºitul lumii, draga mea, nici pentru el, nici pentru tine....

Postat pe 17 Ianuarie 2009 22:11
Scuze, *Doamne

Postat pe 17 Ianuarie 2009 22:12
Sper ca s a rezolvat in vreun fel...

Postat pe 10 Martie 2009 22:26
De la: corneille, la data 2009-01-17 22:11:39Nu înþeleg de ce se mirã atât fetele de pe aici...vai, Doamane, un virgin la 33 de ani! Una se înneacã cu cafeaua, alta nu ºtiu ce mai face...ªi de ce nu? Femei virgine la 33 de ani cum sunt? ªi de ce ar fi un caz pierdut? Fiþi serioase fetelor! Sexul se învaþã...repede...aºa cã...nu cred cã e sfârºitul lumii, draga mea, nici pentru el, nici pentru tine....

daca pana la varsta asta n-a fost nici macar la femei sa vada cume cu sexul, are probleme serioase la mansarda....
ca sa nu mai zic ca lipsa totala a activitatii sexuale duce la probleme de intimitate, probleme fiziologice si chiar psihice (in unele cazuri)
kitty_krieger
Postat pe 10 Martie 2009 23:41
De la: corneille, la data 2009-01-17 22:11:39Nu înþeleg de ce se mirã atât fetele de pe aici...vai, Doamane, un virgin la 33 de ani! Una se înneacã cu cafeaua, alta nu ºtiu ce mai face...ªi de ce nu? Femei virgine la 33 de ani cum sunt? ªi de ce ar fi un caz pierdut? Fiþi serioase fetelor! Sexul se învaþã...repede...aºa cã...nu cred cã e sfârºitul lumii, draga mea, nici pentru el, nici pentru tine....


eu nu inteleg pe tine de ce te mira ca se mira femeile cum adica sa fii virgin ca barbat la 33 de ani ori sufera de retard ori are vreo problema medicala ..... care-i baiu'??? sau e interzis sa te inneci cu o gura de cafea cand te pufneste rasul .
ete fleosti...
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Martie 2009 23:46
Asta e buna Ma intreb,oare in ce lume traieste?sau l-au tinut patintii inchis in casa pana la 30 ani si inca nu a prins ideea?sau o fi foarte religios,ori cu altfel de probleme Stiu ca sunt rea,dar... Chiar as vrea sa stiu ce e de facut intr-un astfel de caz...poate(Doamne fereste! ) intalnesc candva o astfel de persoana.
Mayisa
Postat pe 10 Martie 2009 23:59
Am uitat sa mentionez...sa intalnesc o astfel de persoana si sa fie "cu toate acasa",sa nu aiba probleme medicale si alte cele... pur si simplu doar... parca picat din cer
Mayisa
Postat pe 11 Martie 2009 00:04
De la: water, la data 2008-07-03 08:25:22Ce ati face sã normalizati o relatie in care barabatul, la 33 de ani, e virgin? Intrebarea e pe bune, situaþia e realã...si delicatã. Poate primesc niºte sfaturi...Thanks!


Ca sa normalizezi asa ceva trebuie sa dai timpul inapoi cu cativa ani buni...si sa-l pui la treaba..Nu inteleg de ce ramane in continuare virgin...Adica refuza sa faca sex pana la ...casatorie?

In alta ordine de idei,cred ca problema este rezolvata .Topicul a fost "inviat" la cateva luni de la deschiderea lui .
ella_c
Postat pe 11 Martie 2009 00:31
Eu zic sa ai mare grija fiindca am auzit cazuri in care el era virgin si era obisnuit numai sa se masturbeze. Tipul si-a facut prietena, si-au inceput viata sexuala, dar dupa un timp el a ramas cu aceleasi deprinderi: cu prietena facea dragoste foarte rar, dar de masturbat se masturba in fiecare zi. El avea lumea lui, fanteziile lui si nimic nu il mai satisfacea decat....MANUTA!
ellecris
Postat pe 3 Aprilie 2009 09:57
am vazut un film pe tema asta, o comedie, dar un caz real....nu credeam k o sa aud ......
eu zic k daca e sanatos psihic shi fizic, tot ceea ce ramane de facut este sa recuperati timpul pierdut.
anamariaistrate
Postat pe 29 Mai 2009 20:42
De la: water, la data 2008-07-03 08:25:22Ce ati face sã normalizati o relatie in care barabatul, la 33 de ani, e virgin? Intrebarea e pe bune, situaþia e realã...si delicatã. Poate primesc niºte sfaturi...Thanks!

daca totul e bine intre voi si pe celelalte planuri e ok, chiar nu cred ca asta ar fi un motiv sa va despartiti. fa-l sa descopere "placeri nebanuite" alaturi de tine.. oricum, dupa ceva timp va capata experienta, doar asta nu-i astrofizica...daca-si va urmari apoi "instinctele" cred ca va fi ok si tie-ti va pare bine ca v-ati dat o sansa
ralukutya
Postat pe 30 Mai 2009 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hahaha 5 De la: roz5blue6lila7 5 Septembrie 2010 09:48
Ce se intampla? 9 De la: ella_c 26 Aprilie 2010 23:04
CE E DE FACUT? 46 De la: rockk 7 Noiembrie 2010 10:29
La modul "IDEAL", cine poate IUBI MAI PROFUND, Barbatul sau Femeia?Argumente! 14 De la: greierash_is_back 2 Decembrie 2009 09:08
oare ar trebui sa-l uit? 14 De la: andreea1976 23 Mai 2009 11:45