Setari Cookie-uri

ce ati face...

Ce ati face sã normalizati o relatie in care barabatul, la 33 de ani, e virgin? Intrebarea e pe bune, situaþia e realã...si delicatã. Poate primesc niºte sfaturi...Thanks!

Postat pe 3 Iulie 2008 08:25
pfffffff....stai ca m-am innecat cu cafeluta...ce spui tu? barbat la 33 ani virgin?...stai sa beau o gura de apa...mda....pai sa vedem...cum papucii statului pote sa fie virgin la varsta asta?....unde Doamne iarta-ma ..a trait?..ca si in jungla si gasea el ceva....naivitatea fetelor este foarte mare..si vad asta nu numai de aici...ci in alte postari...poate daca spuneai o femeie hai..ca parca mai credeam..dar un barbat?.hm...
Poti sa-mi spui si mie de ce este o situatie delicata?....da mai multe detalii...si am sa revin....

Postat pe 3 Iulie 2008 11:04
scuze iubita dar nu m-am putut abtine!! hmmmmm.. virgin la 33 de ani? eu una as fii fugit mancand pamantul. din punctul meu de vedere nu e ceva normal, mai ales ca barbatii sint mai rapizi din punctul asta de vedere.daca te atrage tipul....initiaza-l!
la naiba!!! tot nu-mi vine a crede!

Postat pe 3 Iulie 2008 12:02
Daca nu este o gluma, atunci explica-ne si de ce este o situatie delicata.. Daca iti place tipul, rezolvati "problema".
Daca nu este ceva medical, atunci trebuie sa fie o problema, fie pe psihicul lui, o trauma ceva si asta nu este in regula, fie este prea timid, fie nu e ok ca barbat.
cum multa rabdare si respect se rezolva treburile astea, ca si in cazul unei fete de 18 ani,nu?
buburuza22
Postat pe 3 Iulie 2008 12:39
am auzit de asa caz..si inteleg,e destul de real..poti sa fii super sexy atragator,si educat..si sa nu reusesti sa ai o fata..de ce ?..cine stie..una e ca daca tii la el cu adevarat,tre sa ai rabdare cu el..si ai si tu o tactica de fata isteata..ajuta-l sa se simta om..stii tu cum..fa-la sa aiba incredere in el..k a fost,cred,ca "o una" care l-ar fi ofensat cindva..cumva..cine stie..si crede-ma si barbatii sunt sensibili..arata ca sunt duri..dar au nevoie de mult mai multa afectiune,decit ne pare..niciodata experienta nu inseamna si calitate..nu are nevoie de mare scoala pu a sti ce sa faca..una e ca inca nu a gasit persoana care sa-l inteleaga si sa-l iubeasca asa cum e el..daca tii la el..iubeste-l..te asigur..poate nu deodata..dar vei fi rasplatita..;)..succes..
dolcedoll
Postat pe 3 Iulie 2008 12:57
Asta e. E frumos (nu chiar super sexi), e normal (are adica tot ce i trebuie), un caracter frumos, atent, educat, realizat profesional oarecum. De fapt, am cam greºit eu, a fost acu câteva luni virgin, acum nu mai e, dar e ca ºi cum ar fi. E foarte reþinut în privinþa sexului, tre sã trag de el, sã insist, etc. E ca o fatã mare, ce mai...A locuit mult timp singur, a fost uºor timid, apoi, cu timpul s-a cam plafonat. Eu l-am descoperit, nu m-a respins, dar am o luptã cu el...mamã, mamã. N-aº vrea sã renunþ la el, chiar dacã multe asta m-aþi sfãtui sã fac. E o bomboanã inocentã...Ceva tehnici concrete de abordare a problemei m-ar ajuta mult...

Postat pe 3 Iulie 2008 14:21
sa inteleg k nu vrea sa faca sex cu tine? sau k ar vrea dar ii este rusine? sincer, n-am mai auzit despre o astfel de situatie...
corina_uta
Postat pe 4 Iulie 2008 12:21

n-am mai auzit de asa ceva, dar dupa ce treci de socul initial, cred ca va deveni chiar placut sa-l inveti, mai ales ca il formezi dupa cum iti place tie!!!!!!!!!!!
monica_moni
Postat pe 4 Iulie 2008 14:46
dak e virgin la 33 de ani kred poate e un pik timid se mai intimpla si astfel de kazuri kred k tre sa fii afectuoasa k el kred k e un tip delikat si kare ink mai poarta ochelari roz!
buZzik
Postat pe 20 Iulie 2008 15:39
k ,kred k nu mai e virgin. kred k kafeau e rece. kred k joak in doi l-a kilait.km multe kred!

Postat pe 20 Iulie 2008 16:38
ete il iei cu binisorul il bagi intr-ul colt si ii explici tu ca nu vrei sa ii faci nici un rau..si ca nu doare...

Postat pe 22 Iulie 2008 16:03
daca nu vrei sa il intiezi tu ..ia-i o profesionista ...bietul copil
seiyra
Postat pe 22 Iulie 2008 16:07
De la: conico, la data 2008-07-22 16:03:04ete il iei cu binisorul il bagi intr-ul colt si ii explici tu ca nu vrei sa ii faci nici un rau..si ca nu doare...



sa i-o spui lu' mutu p-asta!!
doare prima oara si la barbati. nu curge sange da' doare capu'.
au au!

Postat pe 22 Iulie 2008 16:11
De la: geo32, la data 2008-07-22 16:11:06
De la: conico, la data 2008-07-22 16:03:04ete il iei cu binisorul il bagi intr-ul colt si ii explici tu ca nu vrei sa ii faci nici un rau..si ca nu doare...



sa i-o spui lu' mutu p-asta!!
doare prima oara si la barbati. nu curge sange da' doare capu'.
au au!

bine rectific...il iei cu forta il legi de pat si il violezi..
bine mai geo?

Postat pe 22 Iulie 2008 16:14
sex cu nabadai! i like it!
pe bune si fara mistocareala, cand mi-am pierdrut virginitatea , capu' se umflase de atata sex. si io ca nehalitu' , cum am dat de gaura , dai tata fara oprire vreo trei ore, de ajunsese saracu' ciucurel ca scobitoarea. auuuu, si ma durea capu' a doua zi!!! i-am pus niste gheata si s-a facut miiiiic, cat un cercel , de te scobeai printre dinti cu el.
da' dupa aia cine-si cerea drepturile!!!? ca mai vreau , ca i-a placut in loc umed si cald. sa-l fi vazut ce i se scurgeau ochii dupa femei, de ziceai ca-i centrala!

Postat pe 22 Iulie 2008 16:20
De la: geo32, la data 2008-07-22 16:20:25sex cu nabadai! i like it!
pe bune si fara mistocareala, cand mi-am pierdrut virginitatea , capu' se umflase de atata sex. si io ca nehalitu' , cum am dat de gaura , dai tata fara oprire vreo trei ore, de ajunsese saracu' ciucurel ca scobitoarea. auuuu, si ma durea capu' a doua zi!!! i-am pus niste gheata si s-a facut miiiiic, cat un cercel , de te scobeai printre dinti cu el.
da' dupa aia cine-si cerea drepturile!!!? ca mai vreau , ca i-a placut in loc umed si cald. sa-l fi vazut ce i se scurgeau ochii dupa femei, de ziceai ca-i centrala!

hai ca ai fost tare cu pierderea virginitatii tale pai daca tot te-ai vazut calare pe situatie...si dai si lupta neicusorule
fara misto si eu l-am dezvirginat pe cel care m-a dezvirginat..a fost o chestie reciproca bine nu ca ar fi fost el virgin...

pai de mai baiete daca ti-o placut la loc intunecos si umed..si ai devenit si nesatul...

Postat pe 22 Iulie 2008 16:25
De la: water, la data 2008-07-03 14:21:26Asta e. E frumos (nu chiar super sexi), e normal (are adica tot ce i trebuie), un caracter frumos, atent, educat, realizat profesional oarecum. De fapt, am cam greºit eu, a fost acu câteva luni virgin, acum nu mai e, dar e ca ºi cum ar fi. E foarte reþinut în privinþa sexului, tre sã trag de el, sã insist, etc. E ca o fatã mare, ce mai...A locuit mult timp singur, a fost uºor timid, apoi, cu timpul s-a cam plafonat. Eu l-am descoperit, nu m-a respins, dar am o luptã cu el...mamã, mamã. N-aº vrea sã renunþ la el, chiar dacã multe asta m-aþi sfãtui sã fac. E o bomboanã inocentã...Ceva tehnici concrete de abordare a problemei m-ar ajuta mult...



Depinde in ce consta lupta asta , daca te lupti cu el sa o mai faceti odata e ciudat pentru in general un virgin cand da de locul ala cald si umed cum ii spune geo vrea din ce in ce mai mult.

Un virgin am avut si eu ,daca in primele doua zile se misca mai deloc si era si un pic deranjat de incepusem sa-mi para rau ca m-am apucat sa stric baiatu' in a treia zi deja a preluat comanda si nu se mai satura
iris_4_ever
Postat pe 23 Iulie 2008 03:50
Water: -serios, eu as "normaliza-o" (relatia:D) cu unul experimentat, dar acum depinde ... ce pot sa zic?!!
Nu cred ca mi-as prinde urechile in asa ceva, dar daca tie iti place barbatul asta ...
Again, e doar parerea mea, insa nu cred sa faci vreun amant feroce din el daca pana acum n-a stiut de ... niciunele
Cruella_de_vil
Postat pe 23 Iulie 2008 05:46
Am fost tentata sa spun "n-a stiut de capul lui" ... dar m-am jenat
Cruella_de_vil
Postat pe 23 Iulie 2008 05:48
virgin!!! mi se pare tentant.... il cresti cum vrei tu...

Postat pe 23 Iulie 2008 10:01
De la: inocica, la data 2008-07-23 10:01:28virgin!!! mi se pare tentant.... il cresti cum vrei tu...

tentant tentant..de crescut il cresti...dar daca continua sa fuga ca dracu de tamaie ce te faci?...
eu zic sa il prinzi cu lasoul totusi

Postat pe 23 Iulie 2008 10:51
E un caz rar dar daca-ti place ia-l cu binisorul si poti face din el un bun amant Sunt filme,carti ...
marinela_diana
Postat pe 10 Septembrie 2008 19:58
???

Postat pe 10 Octombrie 2008 20:01
interesant mesaj!

Postat pe 10 Octombrie 2008 20:22
Coman, ia vezi, asa va gandi si prietena ta peste cativa ani...o sa-si faca probleme, ca la varsta asta tu inca...aaa...ceee? mai vedem noi ce zici atunci...

Postat pe 10 Octombrie 2008 21:54
Virgin la 33 ani? Poate e bisexual, si e prima data cand o face cu vreo femeie..........eu stiu cam ciudat.Ptr ca in general barbatii, fie urati, timizi, cu complexe samdp tot isi incep viata sexuala daca nu cu o fata normala pe care s-o iubeasca macar cu o prostituata.Daca nu vor ei de la sine sunt initiati de prieteni .........dar e doar opinia mea
jeanpierre
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:20
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/143817.html
mikela_my
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:59
Urmareste filmul VIRGIN LA 40 DE ANI.Ai primi mai multe sfaturi din filmul acela decat de la noi.Carora trebuie sa recunosc ne este greu sa credem asa ceva.Multa bafta!!!
mirelamuresan
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:58
am si eu un amic virgin la 33 ai
o fi acelasi...................
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:59
o_mica_raza
Postat pe 16 Ianuarie 2009 20:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Puterea unui barbat ... 33 De la: rockk 16 Ianuarie 2011 18:30
Ejacularea precoce poate fi combatuta? 2 De la: kudika_15804 3 Octombrie 2013 10:44
idila cu un necunoscut 31 De la: daniela_maryuty 14 Septembrie 2010 18:18
Am nevoie de ceva sfaturi dak va rog.. 12 De la: dydy88 5 Martie 2010 00:21
Eu taur...el Rac!! 7 De la: oana434 28 Iulie 2009 09:44