Setari Cookie-uri

TOPIC DE EDUCATIE SEXUALA..................

mai francia, nu-i bai; eu cred ca nici ele nu o stiu. Oricum ca idee e nostima tare
amme22
Postat pe 4 Iulie 2008 20:54
pai mica tu mai ai timp de descoperiri dar eu sint deja expirata.......nu stiu daca sa-mi amenint omu cu dusul s-au nu!

Postat pe 4 Iulie 2008 21:00
desigur, pana la 100 de ani tot am timp sa fac experimente... nu ti-am spus mai ca ma plictisesc de ma ia ? Uite asa imi plac mie dusurile Ei? Ce zici? Parca suna interesant, asa e?
amme22
Postat pe 4 Iulie 2008 21:10
:sml-confuseduzi ma gindii ca daca afla omul ca il concureaza dusul il smulge din ale lui si profa asta de etta da explicatii incomplete!pai soro explica cum ai facut tu nu din auzite pentru ca vreau sa nimeresc la tanc!

Postat pe 4 Iulie 2008 21:14
IMPORTANT :aveti mare grija de "clatitor"!! sa nu se inece de la atata apa..

Postat pe 5 Iulie 2008 09:57
alone
Postat pe 5 Iulie 2008 10:12
de ce sultane tu o ratasi cu clatitorul???????,,, se ineca al dracului!!!!!!!

Postat pe 5 Iulie 2008 11:17
france mama ai aflat pan' la urma care-i faza cu dusu'????mama ce ma mai distrez cu subectu' ala e chiar interesant ..maaaai etta da-i mai dragutei de france detaliiiiii!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Iulie 2008 13:43
ce draq nu intelegi,mai france???....e simplu....pui jetul pe "clatitor" si-i dai bataie sa te simti bine!!!!.....e o metoda de masturbare,cu jet de apa,cand ai pofte si nu ai adjutantul prin preajma....oooffff....ce ma puneti voi sa spun p'aci,asa fara perdea!!!!......sa ma categorisesca pe mine lumea drept o panarama!!!....ptiu,si ce ma doare pe mine!!!...... ... .... .... ... ... ...

Postat pe 5 Iulie 2008 13:46
etta,esti atat de scumpa si atat de deschisa...doamne cat ras pe capul meu,ca vreau sa scriu cate ceva dar cand citesc comentariile tale,de atata ras uit ce am vrut sa zic.te pup
fluffy
Postat pe 5 Iulie 2008 13:53
mai fetelor,ce satisfactie am cand vad ca trag la mine numa' prospaturi de-astea intre 17-25 de ani!!!!....lasa-le in puii mei pe alea .....doamne de varsta epocii de piatra......daca ele nu ma vooooorrr.....nici io nu le vreau!!!....sac,sac,sac.....ca de-aia am io suflet de 20 de ani si nu de 50!!!!.....asa,de.....off si mai-maaaai..... .... ... ....si hai noroc si la mai mare!!!!..... .... ... ...va iubesc,pustoaicelor!!!....si veniti de invatati de la "baba",ca nu e bine sa fiti cu prencipii de pe vremea lu' mamaia!!!!.....

Postat pe 5 Iulie 2008 14:03
asa eta,tineo tot asa,tucuti gurita ta bine ca ai venit din concediu ma,ca mai rid si eu putin
mari58
Postat pe 5 Iulie 2008 16:51
pt ca tot nu am avut ce face si bantuiam pe forum, am inteles de undeva ca ar trebui sa cereti, inainte de o noapte fierbinte, analizele medicale la zi. Normal se refera la noii parteneri, insa spun eu, se aplica si celor vechi, pt ca nu-i asa, cine stie pe la ce case au colindat?
amme22
Postat pe 5 Iulie 2008 19:02
aaaa cu siguranta ca asa trebuie.....dar nu e mai bine sa astepti otiricuta sa vezi ce ii poate mintea omului cu pricina???ori cel mai bine....caciulita cu pricina???pana prinzi tabieturile lui musiu???? daca e de comitet merita si altceva altfel ....caciulita sau deloc,in ambele cazuri e valabil.
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Iulie 2008 21:24

Mai fetelor!!!!!!!!!! Sunteti bestialee! Moare omu' de ras!!!!
Francia draga, daca tu esti baba eu ce sa m ai zic, decat mersi, inseamna ca eu trebuie sa-mi comand deja coparseul, nu?
Bravo etta!!!!!!!! Buna explicatia la faza cu dusu! Cred ca o incerc si eu deseara, dar mai intai ma asigur ca nu doarme domnu', ca daca nu-mi iese, cum adica raman asa in aer!!! Da fi atenta, etta, ca daca nu-mi ieseeeee... trebuie sa-mi dai explicatii mai.... poate cu exemple... musiq and sound....video... Vai mie!!!! Gata, plec ca ma rusinai si ma vede lumea!!!!

Postat pe 7 Iulie 2008 15:53
dragelor, va credeam fomei serioase si cand colo ce vazui? pretena francia isi pune intrebari legate de cum se desfasoara o partida cu dusuletu iar sefa eta, ca de obicei invata lumea la prostii. doamneeeeee, ce prietene am....

Postat pe 7 Iulie 2008 16:06
pai de draga se poate??? sa lasam fetele cu intrebari si cu dileme??? cat traieste omu' invata.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Iulie 2008 16:42
pai ce te miri mai onyta ?????????ce nu am voie sa ma culturalizez? tot o am pe etta profa gratuit.........iar tu gratinic draga mea te credeam femeie serioasa si cind colo si tu cu nebunele in rindul lumii!!!!!!!!! acu ce vreti daca pentru mine multe chestii sint o en igma????? vreau si eu sa nu raman in urma!!!!!!

Postat pe 7 Iulie 2008 19:02
nasaaaa,dupa ce ca te dadusi la fund cateva zile,acu' vii cu "reclamatii" ????.......nu ma intarata,CA CAND ne-om intalni,"te educ" pan' te-oi spurca !!!!......si zau ca nu ma las !!!.... ... ... ... asa,mai france,cum puteam io sa te las nedumirita,ai ????pai ce profesoara mai eram io ???....eeeee......succes la dusulet !!!.....

Postat pe 7 Iulie 2008 19:14
pai daca incerc si devine ca un drog cum spun fetele astea ce nevoie mai am de barbat?????????? esti nebuna?????pai las eu bunatate de pat conjugal pentru maria sa dusul???????? si apoi dusul nu face bebei!!!!!!!!!!!mai bine faza cu scaunul ca e mai domestica!

Postat pe 7 Iulie 2008 19:20
gagici, VOTATI-MA LA CONCURS,sa ma duc si eu in Grecia,poate imi vine mintea la cap si ma mai potolesc oleaca cu comportamentul asta obscen !!!!!1.......

Postat pe 7 Iulie 2008 19:38
NNNNNNNNNNNNUUUUUUUUUUU!cum sa te votam? noi te iubim asa obscena! pai daca ne trimiti inapoi alta etta noi nu vrem! sic!

Postat pe 7 Iulie 2008 19:41
uuuuuuu! ce ma speriasi fata! vrei sa ma educi? sa stii ca mai am si eu neste carente legate de tsacs asa ca .... o educatie de la sefa perversa nu strica!

Postat pe 8 Iulie 2008 10:22
daca nu votati etta la concurs..,va injur si va cert rau pe toate !!!zilnic click pe ultimul palmier..:))

Postat pe 8 Iulie 2008 10:58
HAI ETTA!!!!!!!!!!! daca nu castiga gainusa o ii dau foc la funduletz! sa vedeti voi atunci gainusa cu funduletzu parlit!

Postat pe 8 Iulie 2008 14:30
care e faza cu sultanu?
ca ma depaseste... :D
morticia_adams
Postat pe 27 August 2008 23:10
pai sultanul a parasit haremul........si a redevenit stef!etta plecasi tocmai acum cind aveam nevoie de informatii!

Postat pe 27 August 2008 23:16
pai...nu stiu dsp ce e vb :D
morticia_adams
Postat pe 5 Septembrie 2008 17:25
mamaaa! asta cred ca e cel mai serios topic din cate au vazut ochisorii mei...si interesant totodata..

Postat pe 5 Septembrie 2008 18:13
Da mai bine scrieti numele meu pe plic...si puneti va rog cate 1 milion de lei ( vechi) impaturiti in 3 coli :))) lol
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Septembrie 2008 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog, vorbiti cu mine 37 De la: Rafinata 3 Iunie 2009 14:52
Anticonceptionalele...si administrarea lor 12 De la: o_parte_din_rai 2 Octombrie 2011 12:07
Dilema!!! 16 De la: cami_goanga10 6 Aprilie 2010 17:22
vreau si eu o parere 8 De la: sirena22 4 Martie 2009 19:49
oare ce vrea 17 De la: donttouch 5 Decembrie 2008 15:16