Setari Cookie-uri

dar barbatii din zodia leu ?

fetele...hellp me... si de ec nu si baietii..
Voi cele care aveti leuti langa voi de mai multa vreme..nu stiu ce sa`i iau iubitului meu de Craciun:D.De ziua lui am mai scapat cu un parfum.. si mici chestiutse..dar acum chiar nu stiu!
Vreau as fie ceva deosebit.. dati`mi si voi ceva idei va rog!
Christine21
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:39
Vine Craciunu si nu m`a ajutat nimeni
Christine21
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:04
desi sunt niste barbati frumosi si puternici care te coplesesc cu atentie ,cadouri,etc sunt GROAZNIC DE DIFICILI.ffffffffffffffffffffffffffffffff egoisiti,ffffffffffffffffffffffffffffffffffforgoliosi,curvari,si problema pe care am obs eu la ei OBSEDATI SEXUAL!
nush poate e din cauza ca nu ma potrivesc eu cu leii(eu sunt varsator)insa....niste barbati care pur si simplu iti mananca neuronii.pacat,pt cat de mandra e zodia........dar e cam prea superficiala.va pot minti ochi in ochi.
vanda23
Postat pe 19 Noiembrie 2008 10:16
De la: Christine21, la data 2008-11-09 21:04:32 Vine Craciunu si nu m`a ajutat nimeni

niste lengerie sexi special penru el;-)
Ce îi place?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 19 Noiembrie 2008 10:20
stiu multi baieti in yodia leu ..
sunt atat de dificili ª EGOISTI ..FOARTE ...AS PUTEA SPUNE , NUMAI PT EI ,,, SUNT OMUL BANULUI ,,,INSTABILI
AVETI GRIJA FETELOR CARE AVETI PORIETENI IN LEU
tzumpi
Postat pe 19 Noiembrie 2008 14:02
DE BARBATUL GEMENI STITI CEVA _ ? PLS º(º(º(º(
tzumpi
Postat pe 19 Noiembrie 2008 14:03
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-19 10:20:30
De la: Christine21, la data 2008-11-09 21:04:32 Vine Craciunu si nu m`a ajutat nimeni

niste lengerie sexi special penru el;-)
Ce îi place?

Asta o primeste mai mereu..fara nici o ocazie ,mai nou imi cumpara chiar el cate ceva,in ce i`ar place sa ma vada
Christine21
Postat pe 19 Noiembrie 2008 16:30
barbatul leu...intr-o maniera care sa descreteasca putin fruntile:

- un individ cu inima mare, generos si demn. Un adevarat romantic, in cautarea unei perechi stabile cu care sa formeze o familie si destept pe deasupra. E adorat de toate rudele si isi face prietenii sa rada.



DAR


- E intotdeauna in centrul atentiei, fie ca se afla la plaja, la birou sau la inchisoare


- Ii place sa se joace de-a comandantul suprem. Cere ascultare oarba, respect si rasplata cand vine seara acasa. Fie ca merita sau nu.


- Nu o sa isi iasa din pepeni daca ramai obedienta. Contesta-i autoritatea si o sa fii intampinata cu o scena dramatica al carei scop e sa te sperie. Uita tot ce s-a intamplat dupa cinci minute


- Raneste-i mandria sau ataca-i demnitatea si pregateste-te de macel


- Daca e mai tacut, considera-l un dictator binevoitor. Se asteapta sa ii faci masaj, sa ii mangai egoul ranit. Chiar daca cheleste si e cat un butoi, complimenteaza-l despre cat de bine se tine si ce par frumos are


- Daca te raneste cu critici usturatoare, parerea lui e ca iti face un bine si iti da sfaturi intelepte


- Vrea o audienta, nu un critic


- Se spune ca barbatii Leu arata adesea mai inalti decat sunt in realitate. E doar o iluzie. Ca si celelalte aspecte din viata lor pe care si-o imagineaza grandioasa


- E cel mai vanitos dintre vanitosi. Crede ca e amantul secolului si se lauda in gura mare cu asta. Preludiul in varianta Leului=treci in masina


- Ca sa imblanzesti un Leu, felicita-l pentru fiecare trasatura a personalitatii sale. Adora sa fie in centrul atentiei (chestia asta nu poate sa fie repetata de prea multe ori. Doar este darul zeilor catre umanitate....eventual chiar incarnarea uneia dintre divinitati)

Cum te descurci cu un Leu


- Leii au nevoie de respect

- De obicei, ragetul lor e mai infricosator decat ghearele din dotare

- Atentia si laudele o sa il faca sa toarca

- Un cadou scump e mai bun decat multe nimicuri romantice

- Iau foc daca le ignori ragetele


Postat pe 21 Noiembrie 2008 10:56



Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:02
De la: Creolina, la data 2008-08-11 11:27:40fetelor...baietii lei sunt super dak stiti sa-i tineti langa voi. Eu am o relatie de 7 ani cu un leu si nu a fost dificil dekt un an. Ei se pot schimba, dar trebuie sa-i acordati atentie foarte multa, la inceput k pe urma dak ajunge sa va iubeask cu adevarat,va spun eu k nu se mai uita dupa nimeni. In general ei sunt mandrii de ei si sa fim serioase unii chiar au cu ce...Va mai pot spune k leii atunci knd iubesc sunt foarte fericiti si cu kpul in nori si nici makr o clipa nu se gandesc sa insele...Fata de persoana pe kre ei o iubesc nu pot avea secrete...chiar dak e vb despre o aventura,ei spun.


GRESIT!Atunci cum iti explici ca eu am un amant leu care intr-adevar isi iubeste si... sotia, dar SIGUR nu i-a spus!

Postat pe 21 Noiembrie 2008 21:51
De la: magda_65, la data 2008-10-28 13:38:23Sa incep cu calitatile unui LEU:E ambitios,sociabil,vorbaret,descurcaret,inclinatii spre muzica,desen,in general arta,DAR...Incapatanati,foarte gelosi,le place sa exagereze si sa fie mereu in centrul atentiei,impulsivi si foarte temperamentali.E adevarat.Iubesc cu mare intensitate sunt amanti f.buni dar asta numai ca sa impresioneze pt. ca se plictisesc r/d mai ales dk ii contrazici cu argumente logice.Raman fara replica si se retrag destul de zgomotos.Vor mereu sa aiba ultimul cuvant si mereu sa aiba dreptate.Rar isi calca pe orgoliu sa-si ceara scuze.Dar daca o fac inseamna ca te iubesc si i-ai castigat rspectul.Insa e LEUL REGE...e f.greu sa si recunoasca asta,mai ales in fata unei femei.Daca esti o fire puternica il poti tine sub control.Asta numai dk crezi ca merita si-i poti suporta toanele destul de zgomotoase si furtunoase.Succes.


FOAAAAAARTE BINE SPUS!

Postat pe 21 Noiembrie 2008 21:56
e sunt leu dar .. inca pana acuma nu am divulgat la nimeni cu cine merc eu la pat sau cine ce face la pat .. .. ami place sa respect pe partenerele mele care am fost asa ca nu mai vorbiti aiureli..:) si inca ceva voi stiti cand sa anventat astrologia..?? va zic eu acum 500 de ani aprox. si inca ceva u este nik adevarat dragi mei.. ;;) cea ce semanati aceia culegeti, cum va asterneti patucul asa vei dormi...:D nu depinde de zodi .. pot sa demostrez si sa giustifica asta ,, credetima ...antrebatima si am sa va raspund despre fiecare intrebare .. ori cum sunt nou pela voi.:D pusi pa.
Deny2322
Postat pe 4 Ianuarie 2009 19:10
buna sunt nou pe aicea ..:) sunt zodia leu ..vream sa-ti las comentul asta pentrucacasa antelegi ca anca poate nu esti cu picioarele pe pamant. nu este aevarat cea ce se aude , pentruca nu ete adevarat despre semnele zodiacale mm ati zic un motiv ce oma asi face cu mana lui nu ai face nimeni..:D cum asterni asa vei dormi,, daca ai intrebari ati raspund s pot sa t ajut si cu altele informati referitor la zodi..:) team pupat...:)
Deny2322
Postat pe 4 Ianuarie 2009 19:16
buna sc. ca ati spun ,si eu sunt leu dar sincer nu este asa cum spui ..eu nu simpt cea ce ai scris acolo sincer.. imi pare rau ca crezi asta ;;) sau poate ai avut pe cineva zodie leu ..??? si crezi ca toti sunt asa...? in fine nam nik cu comentarile tale .. dar eu as putea sa-ti raspund la multe intrebari dac doresti sa afli adevarul despre astre.. :) pa
Deny2322
Postat pe 4 Ianuarie 2009 19:27
sincer asa este ..ma stiu pe mine..:) eu decat sa ma prefac ca iubesc maibine stau acasa singur si ma distrez pe net :D defat fiecare cum asi asterne asa doarme , :) astrele sunt doar un jok al viei..:) credema cunosc bine pentru ce suntem pe pamant team pupat pa..
Deny2322
Postat pe 4 Ianuarie 2009 19:31
pe mine numai barbatii leu mau dezamagit.am ajuns sa ma feresc de ei.
dana_mv
Postat pe 5 Ianuarie 2009 00:49
hai sa fim seriosi eu nus asa gelos si sunt leu macar sti de unde vine gelozia ...?? gelozia apare cand iubesti cu adevarat .. daca nu ai iubi nu ar exista gelozia pot sa afirm asta
Deny2322
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:25
De la: dana_mv, la data 2009-01-05 00:49:28pe mine numai barbatii leu mau dezamagit.am ajuns sa ma feresc de ei.

pai normal tu ai vazut lei de la gradina zoo sa fie prietenosi ???sau aia din jungla ma ales???
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:29
De la: sarutama, la data 2009-01-05 16:29:09
De la: dana_mv, la data 2009-01-05 00:49:28pe mine numai barbatii leu mau dezamagit.am ajuns sa ma feresc de ei.

pai normal tu ai vazut lei de la gradina zoo sa fie prietenosi ???sau aia din jungla ma ales???
foarte corect.numai ca am aflat cam tarziu asta.mai bine mai tarziu decat niciodata.
dana_mv
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:34
eu sunt leu si nimic din ce ai scris nu se potriveste.... cel putin mie... pardon ... ca sunt frumosi?...da ...ai dreptate.
stratulatsorin
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:41
ai dreptate.. passyon
stratulatsorin
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:44
red ca ar trebui sa nu va mai ascult fetelor.. eu sunt leu , si ami place lucruri noi. ami place sa fac la pat tot ce este placut partenerei mele ..nu sunt contra cum spuneai .. atuncea cred ca esti tu o problema .. nu mai vorbiti de zodi ca nu exista .. credeti in dumnezeu si osa aflati ca fiecare ce asi face aceia are . zicetim si mie la care zodie nu ai place sa bea apa , as ar veni si cu gelozia ,hai sa fim eriosi
Deny2322
Postat pe 6 Ianuarie 2009 13:05
scuzama..poate ai dezamagit tu mai repede pe lei deaceia teau lasat.. sunt LEU dar nu ami place sa fiu laudat delok urasc asta.. sti eu iubesc cu adevarat ce am langa mine si imi apar teritoriul si nu sunt egoist cu se spune an zodi.. am avut o relatzie 4 si nam inselato nici odata asa ca nustiu dece as avea sa va mint ..
Deny2322
Postat pe 6 Ianuarie 2009 13:18
oameni buni...........
daca tot dau si eu peste sub dsp zodie hai sa va zic si eu o ceva:)

tot scrieti aici ca leii is asa si pe dincolo: orgoliosi, curvari...si altele.

ei bine, eu cand ma uit la un leu (din familia mea) singurul lucru negativ pe care il vad este incapatzanarea.
in rest: cuminte, bun, bland, iubitor ...si ce mai vreti:D
(in caz ca vreti nr de telefon va anunt ca e bunicu :)))))))))))))) )
morticia_adams
Postat pe 7 Ianuarie 2009 00:38
De la: joana_rise, la data 2009-01-07 00:38:49oameni buni...........
daca tot dau si eu peste sub dsp zodie hai sa va zic si eu o ceva:)

tot scrieti aici ca leii is asa si pe dincolo: orgoliosi, curvari...si altele.

ei bine, eu cand ma uit la un leu (din familia mea) singurul lucru negativ pe care il vad este incapatzanarea.
in rest: cuminte, bun, bland, iubitor ...si ce mai vreti:D
(in caz ca vreti nr de telefon va anunt ca e bunicu :)))))))))))))) )
PAI NUMAI BUNICUL PUTEA FI.

dana_mv
Postat pe 7 Ianuarie 2009 00:42
Nu te vad prea bine cu un leu,dar asta nu depinde de mine
nor_pufos
Postat pe 7 Ianuarie 2009 01:09
hhmm... pina acum am dat numai peste lei, si la drept vorbind, am ramas multumita de toti... sunt foarte tandri, blinzi si torc ca niste pisicutze.. pina le calci coditza.. defapt ca si celelalte zodii al meu este leu, si are toate calitatile si defectele enumerate mai sus.. ei bine, aproape toate dar ini nici un caz in exces... daca sint scorpiutze aici, sau daca a citit cineva compatibilitatzile astrologice ale unui leu, cred ca stiti ca scorpioancele sint cele mai nepotrivite pentru un leu... ei bine, eu sint alaturi de el de ceva timp si ne impacam de minune niciodata n-am avut o asemenea relatie, cu toate ca am mai avut lei inaintea lui, deci, cred ca intelegeti ca asta nu depinde de zodie ci mai mult de caracterul fiecaruia!! dar daca totusi vb de zodia data, va spun ca combinatia data (leu-scorpie) este ff frumoasa... prin urmare, daca ne intelegem noi bine, tu de ce n-ai face-o?? pina la urma, totul sta in puterile noastre!!
Good luck!!!
Lady_Shadow
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:16
De la: vanda23, la data 2008-11-19 10:16:22desi sunt niste barbati frumosi si puternici care te coplesesc cu atentie ,cadouri,etc sunt GROAZNIC DE DIFICILI.ffffffffffffffffffffffffffffffff egoisiti,ffffffffffffffffffffffffffffffffffforgoliosi,curvari,si problema pe care am obs eu la ei OBSEDATI SEXUAL!
nush poate e din cauza ca nu ma potrivesc eu cu leii(eu sunt varsator)insa....niste barbati care pur si simplu iti mananca neuronii.pacat,pt cat de mandra e zodia........dar e cam prea superficiala.va pot minti ochi in ochi.
liliariana
Postat pe 15 Ianuarie 2009 20:07
De la: liliariana, la data 2009-01-15 20:07:41
De la: vanda23, la data 2008-11-19 10:16:22desi sunt niste barbati frumosi si puternici care te coplesesc cu atentie ,cadouri,etc sunt GROAZNIC DE DIFICILI.ffffffffffffffffffffffffffffffff egoisiti,ffffffffffffffffffffffffffffffffffforgoliosi,curvari,si problema pe care am obs eu la ei OBSEDATI SEXUAL!
nush poate e din cauza ca nu ma potrivesc eu cu leii(eu sunt varsator)insa....niste barbati care pur si simplu iti mananca neuronii.pacat,pt cat de mandra e zodia........dar e cam prea superficiala.va pot minti ochi in ochi.
CORECT!FIECARE CUVANT E ADEVARAT.STII CE SPUI.ASA ESTE.
dana_mv
Postat pe 16 Ianuarie 2009 23:34
FETELOR, DAR CIUDAT MAI GANDITI...CARACTERUL UNUI OM NU TINE NEAPARAT DE ZODIE...TINE FOAAARTE MULT SI DE CE A A VAZUT IN FAMILIE, DE CUM A FOST EDUCATA PERS RESP....K EXEMPLU:EU SUNT SCORPIOANAK SI SUNT FIDELA PT K ASA AU FOST SI PARINTII MEI UNUL FATA DE ALTUL; DAR AM O PRIETENA IN ACEEASI ZODIE KRE NU SE POATE ABTINE DE LA INSELAT, ASTA POATE PENTRU K TATAL EI ARE AMANTA-SI ARE, K AM VAZUT. EU SUNT SCORPIOANK SI SUNT DE 5 ANI CU UN LEU. LEUL MEU E IUBARETZ RAU....BUN LAPAT, IMI SPUNE MEREU CE SIMTE, ISI CERE SCUZE CAND GRESESTE(NU MEREU-AR FI CULMEA!), IMI FACE KDOURI, E SINCER, SE FRAMANTA MULT CAND SUNT SUP PE EL, STAM IMPREUNA MAI TOT TIMPUL, NU NE-M PLICT UNUL DE ALTUL DELOOOOOC........SI MAI SUNT MULTE ALTELE DE ZIS.IDEEA E K DEPINDE MULT SI DE CUM ESTE EDUKT BARBATUL LEU, TREBUIE SA STII CUM SA IL IEI. AL MEU NICI NU AR AVEA CAND SA MA INSELE, PT K II SADISFAC KM TOATE FANTEZIILE SI VB FOARTE DESCHIS PE TEMA ASTA. CE IESE LA OI IN PAT NUMAI NOI STIM. E IMP K AM STIUT CUM SA IL INVATZ SA COMUNICE. E FOAAARTE IMP COMUNIKREA SI CAND VINE VORBA DE SENTIMENTE SI DE SEX. EL NU MAI ARE PROBLEME DE COMUNIKRE.
EU NU VREAU SA MA LAUD, DOAR K SUNT ATAT DE FERICITA K ANUL ASTA MA MARIT CU UN OM CU KRE MA INTELEG ATAT DE BINE, K NU MA MAI POT OPRI DIN SCRIS. SI DAK DUPA 5 ANI TOTUL E ATAT DE MINUNAT, INSEAMNA K AM GASIT O CALE DE COMUNIKRE CU UN LEU KRE NU E DOAR LEU, E SI EL OM SI INK UNUL MINUNAT.
ASTA NU INSEAMNA K NU NE SI CERTAM.AR FI PLICTISITOR RAU SA NE INTELEGEM BINE MEREU. Dr chiar imi place uneori sa ne certam pt k mereu impakrile sunt dulci si uneori iese cu scantei--in sensul bun.
Asa k, nu va mai luati dupa ce se zice ;cel mai bine este sa explorati singure, pentru k nici o persoana nu seamana cu o alta si totul tine si de familia din kre provine si de originalitatea felului de a fi a fiekrui om.
raluk4coco
Postat pe 17 Ianuarie 2009 15:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitatea intre parteneri in cuplu de varsatori 10 De la: kudika084168 16 Noiembrie 2009 17:29
eu sagetatoare el fecioara :X:X 14 De la: miss_darine 7 Martie 2011 19:28
eu rac el sagetator 4 De la: broscutza_leea 30 Noiembrie 2009 08:19
vreau sa stiu sh yo totul despre zodia gemeni sh zodia berbec,va rog 7 De la: etta 11 Octombrie 2009 02:48
femeia fecioara, barbatul scorpion! Crede-ti ca rezista relatia? 14 De la: kudika315068 7 Septembrie 2010 16:14