Setari Cookie-uri

dar barbatii din zodia leu ?

De la: raluk4coco, la data 2009-01-17 15:01:53 FETELOR, DAR CIUDAT MAI GANDITI...CARACTERUL UNUI OM NU TINE NEAPARAT DE ZODIE...TINE FOAAARTE MULT SI DE CE A A VAZUT IN FAMILIE, DE CUM A FOST EDUCATA PERS RESP....K EXEMPLU:EU SUNT SCORPIOANAK SI SUNT FIDELA PT K ASA AU FOST SI PARINTII MEI UNUL FATA DE ALTUL; DAR AM O PRIETENA IN ACEEASI ZODIE KRE NU SE POATE ABTINE DE LA INSELAT, ASTA POATE PENTRU K TATAL EI ARE AMANTA-SI ARE, K AM VAZUT. EU SUNT SCORPIOANK SI SUNT DE 5 ANI CU UN LEU. LEUL MEU E IUBARETZ RAU....BUN LAPAT, IMI SPUNE MEREU CE SIMTE, ISI CERE SCUZE CAND GRESESTE(NU MEREU-AR FI CULMEA!), IMI FACE KDOURI, E SINCER, SE FRAMANTA MULT CAND SUNT SUP PE EL, STAM IMPREUNA MAI TOT TIMPUL, NU NE-M PLICT UNUL DE ALTUL DELOOOOOC........SI MAI SUNT MULTE ALTELE DE ZIS.IDEEA E K DEPINDE MULT SI DE CUM ESTE EDUKT BARBATUL LEU, TREBUIE SA STII CUM SA IL IEI. AL MEU NICI NU AR AVEA CAND SA MA INSELE, PT K II SADISFAC KM TOATE FANTEZIILE SI VB FOARTE DESCHIS PE TEMA ASTA. CE IESE LA OI IN PAT NUMAI NOI STIM. E IMP K AM STIUT CUM SA IL INVATZ SA COMUNICE. E FOAAARTE IMP COMUNIKREA SI CAND VINE VORBA DE SENTIMENTE SI DE SEX. EL NU MAI ARE PROBLEME DE COMUNIKRE.
EU NU VREAU SA MA LAUD, DOAR K SUNT ATAT DE FERICITA K ANUL ASTA MA MARIT CU UN OM CU KRE MA INTELEG ATAT DE BINE, K NU MA MAI POT OPRI DIN SCRIS. SI DAK DUPA 5 ANI TOTUL E ATAT DE MINUNAT, INSEAMNA K AM GASIT O CALE DE COMUNIKRE CU UN LEU KRE NU E DOAR LEU, E SI EL OM SI INK UNUL MINUNAT.
ASTA NU INSEAMNA K NU NE SI CERTAM.AR FI PLICTISITOR RAU SA NE INTELEGEM BINE MEREU. Dr chiar imi place uneori sa ne certam pt k mereu impakrile sunt dulci si uneori iese cu scantei--in sensul bun.
Asa k, nu va mai luati dupa ce se zice ;cel mai bine este sa explorati singure, pentru k nici o persoana nu seamana cu o alta si totul tine si de familia din kre provine si de originalitatea felului de a fi a fiekrui om.
raluk4coco
Postat pe 17 Ianuarie 2009 15:07
De la: liliariana, la data 2009-01-15 20:07:41
De la: vanda23, la data 2008-11-19 10:16:22desi sunt niste barbati frumosi si puternici care te coplesesc cu atentie ,cadouri,etc sunt GROAZNIC DE DIFICILI.ffffffffffffffffffffffffffffffff egoisiti,ffffffffffffffffffffffffffffffffffforgoliosi,curvari,si problema pe care am obs eu la ei OBSEDATI SEXUAL!
nush poate e din cauza ca nu ma potrivesc eu cu leii(eu sunt varsator)insa....niste barbati care pur si simplu iti mananca neuronii.pacat,pt cat de mandra e zodia........dar e cam prea superficiala.va pot minti ochi in ochi.

E AIUREA SA GENERALIZATI...NU CRED K V-AR PLACEA SA VA COMPARE CINEVA CU ALTE PERS KRE SUNT IN ACEEASI ZODII CU VOI DAR CU KRE NU AVETI MARE LUCRU IN COMUN. NICI O PERS NU SEAMANA IN TOTALITATE CU O ALTA. FIEKRE ZODIE ARE NISTE KRACTERISTICI DE BAZA, DAR ACESTEA SUNT FOLOSITE DE UNII IN SENSUL BUN SI ALTII IN SENSUL RAU. CRED K FIEKRE ZIDIE ARE REPREZENTANTI BUNI SI ALTII MAI PUTINI BUNI. EU NU CRITIC PE NIMENI, DAR DAK CITITI CU ATENTIE CE AM SCRIS K IMI VETI DA DREPTATE.
raluk4coco
Postat pe 17 Ianuarie 2009 15:11
Barbatii din zodia Leu? Eheeeee...
Trebuie luat cu binisorul, sa-i gadili orgoliul, nu face compromisuri, nu recunoaste atunci cand greseste si este... nervos din cale afara daca il deranjezi. Nu conteaza cine esti, daca ai indraznit sa-l contrezi, vei auzi cele mai urate injurii, fara ca tu sa ai vreo vina, doar aceea ca i-ai argumentat ca ai dreptate.
Daca a gresit, din cauza orgoliului merge inante, nu vrea sa para slab si sa-si recunoasca greseala.
Daca tu crezi ca merita sa fii cu un astfel de barbat, iti doresc toate cele bune, dar vei obosi repede.
A, si uitasem, este un barbat al toanelor, are chef de tine, bine, nu are chef, te repede! Si te cauta atunci cand are el chef de tine, ca si cand nu s-a intamplat nimic.
Vezi ce faci, nu-l irita prea tare!
Artemise
Postat pe 16 Iulie 2009 14:50
Apropo, mai esti cu barbatul din Leu?
Am vazut ca topicul e destul de vechi.
Artemise
Postat pe 16 Iulie 2009 14:52
De la: mikydutz, la data 2008-07-04 14:19:12ce parere aveti de ei ? sunt statornici ? seriosi ? eu am unul si ma indoiesc - desi nu am nici un semn pana acum ca ar fi probleme, nu pot sa nu ma gandesc ca se va intampla...


:)
din cati am cunoscut pana acum (barbati leu!) pot sa ii descriu visatori, cu lumea lor in care ei sunt nucleul, cu o incredere de sine fantastica, respectul de sine e la un nivel ultrasuperior (justificat sau nu!), persoane inteligente, hotarate doar in cazul in care au reusit sa realizeze ce cauta.
AMBITIOSI si INSISTENTI!
NumaiTu
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:26
Buna fetelor..
Ce stiti despre combinatia leu-tauroaica? Au vreo sansa sa se impace sau cand i se termina rabdarea tauroaicei il ia in coarne?
pupici
kudika322529
Postat pe 21 Septembrie 2010 14:00
Hello.....si eu am un Leu acasa.....si e bun din toate punctele de vedere....la pat e extraordinar....putzin gelos....dar mie imi place asa....nu l-as inlocui pt nimic in lume.....si sunt barbati frumosi....cei mai frumosi
fetita_frumoasa
Postat pe 4 Martie 2011 10:27
De la: fetita_frumoasa, la data 2011-03-04 10:27:09Hello.....si eu am un Leu acasa.....si e bun din toate punctele de vedere....la pat e extraordinar....putzin gelos....dar mie imi place asa....nu l-as inlocui pt nimic in lume.....si sunt barbati frumosi....cei mai frumosi


numai o fetita frumoasa poate sa vada cu adevarat un leu
battleofwits
Postat pe 4 Martie 2011 10:35
am avut si eu o relatie cu un barbat leu, care ma iubit foarte mult, lam iubit si eu, dar in pat nu neintelegam, nu eram compatibili, desi el a fost primul baiat cu care mam culcat! ajunsesem sa imi fie scarba de el...este adev ca se implica f greu intr-o rel dar cand sa implicat...e bunimplicat!!!!!
ioana_blondyna89
Postat pe 12 Martie 2011 22:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sagetatoare si el rac, oare ce o sa iasa? 10 De la: kudika023770 7 Octombrie 2011 16:30
dedicati pentru album de clasa a 12-a 4 De la: Summer_ 22 Martie 2010 10:00
femeia BALANTA - barbatul SCORPION 49 De la: anaise 15 Decembrie 2012 13:34
eu rac el taur.... 7 De la: iulia12 20 Noiembrie 2009 12:04
:X 10 De la: Buttefflypink 10 Iunie 2009 16:31