Setari Cookie-uri

prietena cea buna&fostu iubit!

o, da, sigur se intoarce roata, caci nu are cum sa-ti fie tie bine cand fericirea ta e nenorocirea altuia. dumnezeu e sus si pe toate le vede, iar ma devreme sau mai tarziu toti platim pentru tot ce am facut.

Postat pe 29 August 2008 14:13
De la: adryana22, la data 2008-07-11 12:46:25ce ai face dc prietena ta cea mai buna s-ar intalni cu cel pe care il iubesti? Chiar dc v-ati certat si peste o perioada afli k ei se intalneau pe ascuns, mai ales k ea stia absolut tot ce simti pt el si k pt tine mai exista speranta de a te impaca cu el..si cel mai urat e k tot ce vb cu mine se ducea intr-o fuga la el si ii spunea tot ce am vb eu de el si astfel isi bateau amandoi joc de mine si de sentim mele.Cum pot fi unele atat de invidioase, perverse si numai dpa interes? chiar nu sunt in stare sa-si gaseask singure pe cineva?

vai de mine.....ce nemernica!!!!!!
mkdisk
Postat pe 16 Octombrie 2008 15:24
DRAGELE MELE EU AM INVATAT PE PROPRIA PIELE K NU E BINE SA AI INCREDERE TOTALA IN CINEVA SI CAT DE IMPORTANT ESTE CA ANUMITE LUCRURI SA RAMANA LA TINE,ASCUNSE!SFATUL MEU ESTE SA VA GANDITI DE 2 ORI INAINTE DE A DESCHIDE GURA,DE A VA CONFESA!EU M-AM FRIPT DE CATEVA ORI SI ACUM SUFLU SI IN IAURT!

Postat pe 12 Noiembrie 2008 11:17
ADA DUTE ACASA OAMENI SE DESCARCA PA KUDIKA

Postat pe 12 Noiembrie 2008 11:29
MOTANELULE EU MA REFEREAM SA NU SE CONFESEZE TOTAL "PRIETENELOR" DE ACEST GEN NU AICI PE SITE!AI INTELES GRESIT CE AM VRUT SA SPUN!

Postat pe 13 Noiembrie 2008 09:54
De la: ADA84, la data 2008-11-13 09:54:52MOTANELULE EU MA REFEREAM SA NU SE CONFESEZE TOTAL "PRIETENELOR" DE ACEST GEN NU AICI PE SITE!AI INTELES GRESIT CE AM VRUT SA SPUN!

right answer
mkdisk
Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:27
ceao
Nu poti sa spui ca aceea persoana iti este ce-a mai buna prietena...nici macar nu iti este prietena.....pt ca daca iti era prietena cu adevarat nu iti facea asa ceva chiar daca ii placea de fostu tau iubit.prietenia se bazeaza pe incredre si respect reciproc, si stai linistita ca roata se intoarce si ignorai cat poti pt ca asta o sa ii doara cel mai tare. ai grija de tine :*
andapui
Postat pe 26 Noiembrie 2008 16:59
Gluma gluma distractia distractie dar daca cea mai buna prietena a mea s-ar combina cu fostul i-as pune pielea in bat
Adica macar sa aiba si un bun simt din cati barbati sunt pe planeta asta tocmai la fostul meu se uita
yumy
Postat pe 26 Noiembrie 2008 17:04
Bai dar ce poti sa o mai consideri prietena?Vai mama ce omor i-asi trage!!
playboy
Postat pe 27 Noiembrie 2008 18:06
Nu inteleg despre ce prietena vorbesti!?E clar ca nici unul nici altul nu erau PRIETENII tai. Cel mai bun lucru cand vad postate astfel de mesaje este ca POATE VAD SI CITESC SI ALTE FETE si POATE invata sa DESCHIDA OCHII.Semnele unei asemenea inselatorii se vad cu ochiul liber , doar voi sa nu aveti ochelari de cal.Asa ca , draga mea, stii tu vorba aceea , "cine nu e cu mine e impotriva mea"? Ei , bine , cateodata e practic sa o aplici. Nu uita ca Tu trebuie sa iti porti de grija ca pe altii ii doare in spate. Si , inca ceva , cand aud pe unii spunand ca au ...tone de prieteni,imi vine sa le rad in nas. Prietenii sunt cei care nu se supara ca ii suni la orice ora , care sar sa te ajute aproape fara sa le ceri asta, care sunt langa tine si cand iti este rau nu numai cand faci mare chef la tine acasa sau dai de baut pe gratis.Gandeti-va de 2 ori cand cereti un sfat macar, unui "prieten/a" iar persoana respectiva ...ezita sau conditioneaza ajutorul lui/ei de ceva.Acea persoana NU VA ESTE PRIETEN/A.
Sfatul meu , daca pot da asa ceva: NU intreba DE CE? Cum s-a putut intampla si de ce ai fost atat de proasta sa nu vezi? NU iti plange de mila si fruntea sus ca broaste sunt.Lacuri , slava Domnului si , atunci , de ce sa plangi sau sa iti faci inima rea?
Doamne ajuta!
noor
Postat pe 2 Decembrie 2008 08:34
Nu va suparati Am si eu o problema cu PRIETENA!! Ink mai tine la Fostul ei Prieten !! Credeti k ma pooteti ajuta adik sa imi spuneti cam cum sa procedez deoarece poate si voi ati trecut prin astfel de momente adik eu am doar 15 ani si Nu sunt asa experimentat k altii .. Kiar vreau sa o fac sa nu se mai gandeasca la el Pls spunetimi va rog!!!! Ast Raspuns !!!! Multumesc Foarte mult!

Postat pe 10 Ianuarie 2009 09:39
Dak doriti sa ma ajutati id meu este deejay_crs

Postat pe 10 Ianuarie 2009 09:40
de aia am eu multe secrete
Calypso23
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:43
De la: melyssa, la data 2008-08-29 14:13:44o, da, sigur se intoarce roata, caci nu are cum sa-ti fie tie bine cand fericirea ta e nenorocirea altuia. dumnezeu e sus si pe toate le vede, iar ma devreme sau mai tarziu toti platim pentru tot ce am facut.

Foarte adevarat!! inafara de faptul ca... numa prietena nu as numi o si .. nush daca ar scapa neciufulita!! am o vorba: Dumnezeu intarzie dar niciodata nu uita!! si mai devreme sau mai tarziu... va primi ce merita!!
IonykMiru
Postat pe 17 Ianuarie 2009 20:52
Pfff....nici nu stiu qu ce sa incep.Shi eu sunt pusa in aceiasi situatie aqum dar problema la mime k suntem shi colege de scoala.toate colegele imi spuneau sa nu mai umblu qu ea shi nu le ascultam.Sti ce ar trebui sa faci???Ori sa le razi in nas k si'au dat armele pe fata ori sa te razbuni pe ei la maxim.

Eu asta incerc sa le fac....sa ma razbun shi voi reusi pt k nu sunt singura care a patit lucrul asta qu ZDREANTA asta.Fa shi u la fel;)

Postat pe 7 Aprilie 2009 14:58
sal1am patit-o si eu acum cativa ani cu o asa zisa buna prietena, de fapt cea mai buna prietena. la ea era un fel de obsesie...toti tipii cu care am fost eu sau toti care imi placeau mie, trebuia sa se dea la ei, ca dovada, acum dupa 4 ani este cu un fost iubit de-al meu. cel mai nasol este cand ii vezi desfasurandu-se-ea nevinovata a facut un gest, iar el nevinovat nu a observat
deya_22
Postat pe 7 Aprilie 2009 16:37
ohhh...ce e graznic...si eu ampatit-o =)) ea stia de relatie, era prietena cu mine , nu cea mai buna dar mi-am permis sa ii zic "prietena". si in ziua de azi sunt impreuna si ei ma mint in continuare ca nu sunt decat amici dar si mai dur este faptul ca el crede ca e inca ma oftic si ca sunt geloasa iar ea intreaba mereu de mine . eu un lucru le doresc SA FIE FERICITI IMPREUNA
SOrySo
Postat pe 30 Aprilie 2009 10:09
am patit si eu asta acum 2 ani,aveam o prietena buna asa credeam eu,s-a bagat intre mine si prietenul meu chiar nu ma asteptam din partea ei de atunci nu mai am incredere in prietene, si cred ca nu exsista prietena cea mai buna
liliana_2007
Postat pe 29 Mai 2009 17:15
Stai linistita mai bine asa ,acum stii pe cine ai avut langa tine,bine ca ai scapat la timp crede-ma!nu am patit-o dar au tot auzit,si in general barbatii primesc orice gratis,femeile sunt c,,,,,,,! la mine a fost invers iubitii prietenelor mele faceau ochi dulci ,vb cu ee si nu ma credeau ,dar si-au dat seama ca spuneam adevaru prea tarziu si au avut doar de suferit !
stefanescu_marina25
Postat pe 5 Iunie 2009 12:45
poti sa iei partea buna a lucrurilor...sa vezi partea plina a paharului
nu e cazul sa te gandeshti kt de rau este
mai bn e asha k ti-ai dat seama ce fel de prietena aveai shi inclusiv iubit...
nu te-au respectat niciunu dintre ei...
nu merita atentia ta;)
3lyza
Postat pe 6 Iunie 2009 13:05
si mie mi s-a intamplat chestia asta..pot sa spun k acum recent..si ma doare..chiar nu stiu cum sa trec peste chestia asta..pt k toti zic "lasa k mai exista baieti" "etc etc..dar nu e asa usor.. nu stiu ce sa zic..dkt..asta e!
raza_de_soare
Postat pe 7 Septembrie 2009 01:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mai poate fi vorba de....noi 0 De la: 16 Ianuarie 2011 18:59
am nevoie de un sfat!!!! va rooooooooog!!!!!! 44 De la: valy90 15 Octombrie 2010 16:04
am nevoie de parerea voastra 6 De la: kudika369746 30 Martie 2013 03:08
Sunt o proasta, am fost infidela 5 De la: kudika_977155 30 Noiembrie 2014 16:19
Multa suferinta.... 41 De la: kudika318477 22 Decembrie 2010 01:01