Setari Cookie-uri

ne-am cunoskut pe internet

se intampla sa te indragostesti... de anumite cuvinte frumoase, sau planurii, dar trebuie sa va vedeti ca o relatie la distanta e greu de intretinut sau cu o persoana care o stii doar din voarbe. trebuie sa traiti impreuna, sa impartitii mmomente... incearca si intalneste-te cu el
ana_ciudin
Postat pe 11 Noiembrie 2008 10:45
off...relatiile astea pe internet sunt tare complicate...si eu am cunoscut un baiat pe internet..el din bucuresti,eu suceava..ne-am placut din prima clipa cand ne-am vazut..totul a fost mai mult decat frumos..acelesi idei..acelesi preferinte..acelesi conceptii despre viata..deci intr-un cuvat totul era perfect..vorbeam zile si nopti pe net,la telefon...nu conta k dormeam cateva ore pe noapte si dimineata plecam la munk..nu puteam unul fara altul..dar acum totul s-a terminat..de curand am aflat k in timp ce era cu mine..mai vorbea si cu alte fete pe internet si k asta vara a avut o aventura cu una la mare..(binenteles k asta inainte s ne intalnim noi,dar vorbeam pe net de jumate d an cand el a avut aventura)..oricum eu nu am mai vrut s continui pt k mi-am pierdut increderea in el..si nu puteam s incep ceva bazat pe neincredere.si tot timpul s fiu suspicioasa..cu toate k e greu si doare foarte tare,incerc sa-mi revin..(oricum mi-am pierdut increderea in barbati)...si k o concluzie la tota povestea asta..ma gandesc k nush dak am s inteleg vreodata barbatii..cum pot s stea cu o fata s ii spuna k o iubeste, k e viata lui,s o alinte,s o fak s se simta in al 9-lea cer..si in acelsi timp s umble si cu altele.....poate imi dati voi un sfat..
alina22a
Postat pe 10 Decembrie 2008 17:23
Asa sunt toti....mai mult sau mai putin... dar acestia au un nume...se numesc barbati in cautare, inca nu au gasit femeia care sa ii puna cu botul pe labe...si nu se vor opri din flirt cu altele pana nu vor gasi una da' buna!
queen_mahesha
Postat pe 10 Ianuarie 2009 00:23
off..relatiile pe internet. DUREAZA!!!!!!!!!!!!!!!Depinde de cine e de cat de repede reusesti sa l cunosti si de cat de bine va simtiti impreuna. Pe sotul meu l-am cunoscut acum 3 ani pe net..am povestit vreo 8 luni pana sa ne intalnim...dupa care in momentul intalnirii eram inebuniti...parea ca ne stim de o viata...s-a mutat in Romania (nu e roman), nu si-a gasit un servici"convenabil", dupa 4 luni ne-am mutat la el in tara unde suntem si acum. N-am casatorit avem un ingeras impreuna, si cu cat trece mai mult timpul cu atat ne iubim mai mult....credeti in povestile de pe net....dar aveti grija la detaliiiiiii.
Bafta fetelor
3isa
Postat pe 13 Ianuarie 2009 16:18
Vreau sa fac o concluzie la forumul care lam deschis.....EXISTA DRAGOSTE PE INTERNET.....daca si numai daca stiti cine sunteti dumneavoastra si ce vreti.....si desigur depinde si de persoana cu care conversati....vreau sa spun ca pin la urma am realizat ca am intilnit un om minunat....ne intilnim deja de jumate de an.....este iubirea vietii mele....pe nimeni nam iubit ca si pe el.....si pe mine nu ma iubit asa cum ma iubeste el.....iar acum deja vrem sa ne casatorim......niam apropiat intratit inkit nu numai noi ne dorim asta dar si cei ce ne cunosk....deci.....exista dragostea pe internet....pu ca de aici a izvorit relatia noastra.....dar oricum aveti grija.....nu toti baietii cauta pe net una si aceeasi fiecare cu interesele lui....fiti siguri ca al vostru cauta anume ceea ce credeti voi.....BAFTA FETELOR
xiusha
Postat pe 15 Ianuarie 2009 09:20
De la: xiusha, la data 2009-01-15 09:20:37Vreau sa fac o concluzie la forumul care lam deschis.....EXISTA DRAGOSTE PE INTERNET.....daca si numai daca stiti cine sunteti dumneavoastra si ce vreti.....si desigur depinde si de persoana cu care conversati....vreau sa spun ca pin la urma am realizat ca am intilnit un om minunat....ne intilnim deja de jumate de an.....este iubirea vietii mele....pe nimeni nam iubit ca si pe el.....si pe mine nu ma iubit asa cum ma iubeste el.....iar acum deja vrem sa ne casatorim......niam apropiat intratit inkit nu numai noi ne dorim asta dar si cei ce ne cunosk....deci.....exista dragostea pe internet....pu ca de aici a izvorit relatia noastra.....dar oricum aveti grija.....nu toti baietii cauta pe net una si aceeasi fiecare cu interesele lui....fiti siguri ca al vostru cauta anume ceea ce credeti voi.....BAFTA FETELOR

Asa este si eu l-am cunoscut pe net mai exact pe ,,apropo'' el in UK eu in RO am vb pe net 6 luni apoi a venit acasa in vacanta l-am asteptat la aeroport si acum mi se furnica pielea cand imi aduc aminte ne-am placut si ne-am iubit inca de la inceput mai exact de cand vb pe net a venit si a pleact si iar am vb pe net pur si simplu parca ne era sortit sa vb numai pe net pana nu am mai suportat si ne-am decis sa fim impreuna IUBIREA PE NET rudele lui rad mereu de el : ce baa nu esti capabil sa iti gasesti o fata decat la televizor?'' dar iubirea asta la tv cum zic ei este cel mai frumos lucrul care mi sa intamplat pur si simplu in lunile cand am vb pe net ne-am spus tot ce era de zis simteam ca il cunosc de cand e lumea si astfel cand ne-am intalnit nu am mai stat la povestiiii ci am trecut la fapte
cristina_blondyy
Postat pe 5 Martie 2009 16:53
se mai intampla sa e indragostesti pe net... unele relatii merg iar altele nu....
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 17:44
De la: mamaia22, la data 2008-08-15 12:59:44vreau sa va zic ca si eu am cunoscut mare iubire pe net...pe un chat eu sunt in ialia el in romania neam vazut abia dupa 6 luni ce vb pe net pt prima oara si a fost totul perfec am fost la el acasa,ai lui mam placut..iar acu 2 sapt am fost iar in ro si am fost la mare impreuna si iar a fost totul ok si perfec parca era un vis...si am decis ca pe data de 1 septemrie ma intorc in romania dupa 7 ani de italia ca sa ne incepem o viata impreuna...noi am trecut prin foatre multe si ne certam din cauza distantei... dar acu ne gandim sa ne costruim o familie impreuna...si nimic si nimeni nu ne poate desparti eu una sunt de parerea ca exista si dragoste pe net..vam pupat


Normal ca exista. Doar nu comunica masinile automat intre ele...
daca sunt oameni...atunci sunt si sentimente.
cristinarudi
Postat pe 12 Octombrie 2009 08:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diferenta de varsta 3 De la: steffy91 28 Decembrie 2009 16:04
tupeu mare sau chiar vorbeste serios? 57 De la: Alyna_Catalin_1 30 Aprilie 2013 08:17
ceva imposibil? :(( 31 De la: crysa_tm 8 Septembrie 2010 10:59
Ce sa cred?? 22 De la: gabisimari 3 Septembrie 2010 11:11
cu care dintre cei 2 sa raman? :(( 27 De la: CASSANDRA 8 Iunie 2009 15:51