Setari Cookie-uri

ia sa-i mai dam dracu pe barbati!!

ce zici , ne distram oleaca!?

Postat pe 31 Iulie 2008 12:55
Bravo pentru ceea ce ai scris ,tare adevarat ai grait...Nici nu trebuie sa ii bagi in seama ,hopa ,ca deja cred ca esti a lor,daca nu treceam si eu prin asa ceva ,nu credeam ,sint animale care trebuie domesticite...daca stii sa te prefaci ,atunci da ,ai castig de cauza ,ce comunicare verbala ,uneori asa de ingusti imi par la minte ,sint si asa in marea majoritatea cazurilor plictisitori ,daca esti putin mai culta ...fug de tine ca de dracu!
priscilla
Postat pe 1 August 2008 16:29
fetelor daka nu va mai plac barbatzii apelatzi la vibratoare ...anyway...barbatzii st k apa...nu putem trai fara ei...sa fim un pic realiste... traiaska reproducerea
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:34
Io-te ba s-au adunat toate grasele acilea care nu am mai vazut pendula decat la gradinita in buda.

Postat pe 2 August 2008 16:46
CORECT
protopa
Postat pe 2 August 2008 17:12
GEO HEHEHEEEE ,dar ce faci tu aici singur intre atitea birfe de femei?Aperi interesele barbatilor?Pai de atita coborit...,nu vezi ca esti calcat in picioare?

Postat pe 4 August 2008 18:35
na belea , ca nu e singur, mai aparu unu, si cand stau sa ma uit la ceea ce ati debordat din voi, sincer, mi se face sila. " sa-i dam dreaq pe barbati ", ok , dati-ne, dar peste cateva luni sa nu veniti inapoi la noi spasite si coada intre picioare. nu ca nu v-am primi, dar sa nu va mirati de ce nu ne mai comportam cu voi mai dragut, sau mai stiu eu cum. tot voi ne faceti sa actionam asa ( cum bine spunea mai sus una dintre reprezentantele voastre, si imi pare rau ca nu am retinut cum o cheama, sa-i trimit un buchet de flori ). dar asta e, ne-am obisnuit asa si mergem mai departe. parerea mea
_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 22:52
veeeeei!
draguta dragoneasa,m-as lasa calcat, daca asta as stii ca ajuta la schimbarea opticii unor femei in ceea ce priveste fraza din titlu'!
din pacate , tot mai apar femei care isi varsa of-u' si veninu' asupra tagmei barbatilor.

Postat pe 4 August 2008 22:54
De la: alexutza213, la data 2008-07-28 12:49:45fata draga...discursul tau e atat de plin de clisee!!cum vine asta ?sa ii dam dracului pe barbatii?? tre sa iti spun ca u`r so freeking funny!vorbesti ca o fetita frustrata....
eu inteleg...cu topicul asta ai vrut sa incurajezi populatia feminina slaba si indurerata!!ai vrut sa fie un fel de incurajare.....un strigat, un fel de "is alaturi de voi surorile mele"girl power!!!!
personal nu o sa fiu niciodata de acord cu chestii de genu "barbatii sunt porci" "barbatii sunt niste nenorociti" "barbatii sunt.....etc etc"
astea vin in general dupa relatii esuate,tradari si alte "incurcaturi"....si mai ales din cauza ca nu intelegem ca atunci cand ceva se termina...sunt amamdoi de vina!!
spuneai la un moment dat ceva de genu : de ce sa fie un barbat centrul universului nostru si sa uitam complet de noi....nush daca uitam de noi...dar asa se intampla in viata!!se cheama DRAGOSTE !!si nu prea exista tratament impotriva ei....nici cu toata ratiunea din lume...
acu tre sa recunosc...am facut pe multi barbati "porci" "nesimtiti" si pe multi i-am dat dracului....dar a fost intr-o stare de moment!!si mai ales pt ca e fun


despre ea era vorba. citi cu atentie ce a scris si luati aminte. felicitarile mele alexutza
_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 22:55
Nu am citit ce s-a postat ca nu a rabdare...imi pare rau,dar va spun si eu parerea mea.Da de ce sa ii dam dracului?Ati auzit cu totii de fraza "Man -can't live with,can't live without".Oricum,de bine de rau,mai bine with-zic eu.Nu sunt toti porci,magari,rai,misogini si mai stiu eu cum,de fapt e totul atat de subiectiv incat sunt convinsa ca si cei pe care ii gasesc eu asa,de fapt pt altele sunt vis.Asa ca decat sa ii dam dracului,hai sa invatatm sa fim fericite alturi de ei si sa ne iubim mult ca e cel mai prfund si puternic sentiment pe care il avem Cat despre atitudine asta de feminista...stiu eu cand o adoptam noi femeile...lasa k vine el altul...poate mai bun
sweetpink
Postat pe 4 August 2008 23:46
Unii merita, dar nu toti. Sa nu exageram totusi.

Postat pe 4 August 2008 23:55
Pai eu ce am spus?
sweetpink
Postat pe 5 August 2008 00:05
MAI AVEM PRETENTI DE A NE ZICE DOAMNE .
EU UNA CONSIDER CA OMUL ,FIE BARBAT FIE FEMEIE ESTE OM DACA SE INCADREAZA IN CARACTERUL UMAN DAR AICI VAD CHIAR MAI MULTE ANALFABETE CARE NU STIU DECAT SA ZICA:
-BARBATUL E UN PORC
-BRAVA ATI AJUNS SA FACETI SEX SI CU PORCII HUUUUUUUUU
ZOOFILELOR
-BARBATUL SA-L DAM DRACU SI CINE VA MAI ALINTA CINE VA MAI AJUTA?
EU CRFED CA ASA CEVA SCRIU DOAR SCROAFELE CARE SE SIMNT BINE ZICANDU-LE PORCI SI ANALFABETELE SI CELE CARE SUNT DECEPTIONATE IN VIATA SAU AU INTALNIT BARBATI CARE NU LE CORESPUND.
-STITI CATE TARFE SUNT PE GLOB?
-CATE CURVE?
-CELE CARE FAC SEX ORTAL,ANAL?
-ANALFABETE CA FAC BANI PE SEX?
MULTE .............. BARBATII NU AU ATAT NOROC EI TREBUIE SA MUNCEASCA ,EU AM UN SOT SI E IDEAL NU AR TREBUII SA BAGAM IN ACEEASI OALA PE TOTI CA EU NU AM VAZUT UNDEVA PE NET TITLU:
-FEMEILE SUNT CUVE
-SA LE IA DRACU DE FEMEI:
CINE A SCRIS AICI ASA CEVA E PREA INCULTA PUTEA SA SCRIE DE DOBITOCUL EI CARE A DAT DOVADA DE PORC SI ALTELE DAR ASA SE PROCEDEAZA IN ROMANIA SE IMPROSCA CU NOROI TOT POPORUL HALAL FEMEI PROASTE DE CE E CONDUCATORUL BARBAT?
-DE CE L-ATI VOTAT?
-DE CE NU ATI VOTAT O FEMEIE PRESEDINTELE TARII?
DEJA IMI VINE SA VOMIT SI NU VREAU SA MURDARESC TASTATURA.CONSIDERATI CA AM VOMITAT PE VOI ACELE INCULTE CARE ATI PUTUT SCRIE ASA CEVA.
iulicaciucar
Postat pe 5 August 2008 20:50
OMG!Bine am citit??????????????
sweetpink
Postat pe 5 August 2008 21:37

Postat pe 5 August 2008 23:04
Doamne.. mor de ras.. cica ,,considerati ca am vomitat pe voi..,,

Postat pe 5 August 2008 23:06
mai iulimaciucar, cred ca nu ai citit tot topicul, cred ca 90% din cele care au comentat pe aici, au zis ca "unii barbati nu sunt porci", iar concluzia mea este ca daca 90% din femei au zis asta, inseamna ca nu suntem , dar asa ne "alinta" ele. si culmea, le place sa fim

parerea mea
_fantoma_
Postat pe 6 August 2008 19:50
De la: vas25, la data 2008-08-04 22:52:38na belea , ca nu e singur, mai aparu unu, si cand stau sa ma uit la ceea ce ati debordat din voi, sincer, mi se face sila. " sa-i dam dreaq pe barbati ", ok , dati-ne, dar peste cateva luni sa nu veniti inapoi la noi spasite si coada intre picioare. nu ca nu v-am primi, dar sa nu va mirati de ce nu ne mai comportam cu voi mai dragut, sau mai stiu eu cum. tot voi ne faceti sa actionam asa ( cum bine spunea mai sus una dintre reprezentantele voastre, si imi pare rau ca nu am retinut cum o cheama, sa-i trimit un buchet de flori ). dar asta e, ne-am obisnuit asa si mergem mai departe. parerea mea
LASA SA NE DEA DRACU ....ATUNCI CAND INTRA IN PATUL GOL,RECE,SI PREA MARE SI IAU PERNA IN BRATE,NE DAU DRACU DAR CU O LACRIMA CARE SE SCURGE USOR PE OBRAZ INAINYE SA ADOARMA .MA REFER LA ACELE PENIBILE CARE VBESC INAINTE SA GANDEASCA,CARE TREC PRIN ZECI DE DESPARTIRI INCAT AJUNG SA SPUNA CA SUNTEM PORCI CA LUMEA NU STA CU ELE MAI MULT DE 2 ZILE SI UITA SA LE MAI SUNE,CELE CE VOR FACE ATATEA AVORTURI,CHISTURI SI ALTE NENOROCIRI INCAT COPII VOR FI DOAR UN VIS,CELE CE VOR FACE PANA SI CATE UN PORC PROST SAU O DISTRACTIE VA SCHIMBA ROATA,ACELE NEFERICITE CE VOR IMBATRANI ASA MULT SI REPEDE PANA SA INTELEAGA CA GRESESC INCAT NICI DRACU NU LE VA MAI LUA.VOR RAMANE LA MILA TAXIMETRISTILOR IN NOAPTE.VA UREZ NOPTI RECI CA SUFLETELE VOASTRE SI SA DORMITI IN ACEASI SINGURATATE CA SINGURUL NEURON PRAPADIT DIN CAPUL VOSTRU.(ACEST MESAJ NU ESTE DEDICAT TUTUROR FEMEILOR DIN LUME ,CI DOAR CELOR CARE SE SIMT )

Postat pe 7 August 2008 03:35
dragul meu ce parere ai tu in calitate de barbat....daca o femeie este inselata de barbatul ei cand este lasat singur mai mult timp....sau fostele lui iubite ii cer intalniri si el accepta, daca el ii spune actualei iubite, adica mie ca sa n-o mai lungim, ca ma vrea de sotie si ca nu vrea sa ma piarda,ca ma iubeste, si intr-adevar vad asta in comportamentul lui, dar nu-l inteleg de ce accepta intalniri cu foste, de fapt cu fosta ...cum explici tu in calitate debarbat asta?? merci
lizizi
Postat pe 3 Septembrie 2008 00:55
bine zici seiyra

Postat pe 19 Septembrie 2008 13:32
lol


Duceti`va Dracului barbatilor =))
Sabrina_Nede
Postat pe 19 Septembrie 2008 13:42
De la: seiyra, la data 2008-07-13 16:41:37Hai fetelor sa ii mai dam dracu pe barbati ce tot sa bocim din cauza lor , nopti albe mii de intrebari , suferinta INUTILA cand pe ei ii doare-n cot si nici acolo ...daca nu e una e alta si tot asa e pentru ei .
De ce sa ne pierdem noi pretiosul timp cand am putea fi la fel ca si ei ...daca nu e unul e altul.Cand o sa invatam sa ne respectam
pe noi insene ? Cand o sa intelegem ca suntem UNICE si valoram enorm? Hai capul sus si sa depasim tot ce este urat in viata noastra.



si, totusi, îi iubiti si asa, nu !?

oricum, de apreciat profunzimea consolarii si a conceptiei pe care o promovezi aici!lol :))

Postat pe 21 Septembrie 2008 09:50
De la: lizizi, la data 2008-09-03 00:55:30dragul meu ce parere ai tu in calitate de barbat....daca o femeie este inselata de barbatul ei cand este lasat singur mai mult timp....sau fostele lui iubite ii cer intalniri si el accepta, daca el ii spune actualei iubite, adica mie ca sa n-o mai lungim, ca ma vrea de sotie si ca nu vrea sa ma piarda,ca ma iubeste, si intr-adevar vad asta in comportamentul lui, dar nu-l inteleg de ce accepta intalniri cu foste, de fapt cu fosta ...cum explici tu in calitate debarbat asta?? merci


ala e un porc,dar tot nu e vina lui. vina este a ta ca stai cu el.

si io am trecut prin zile grele din cauza femeilor, ca ori ce barbat dar noi tot nu va dam draculi pe toate

Postat pe 21 Septembrie 2008 11:59
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-07 03:35:56
De la: vas25, la data 2008-08-04 22:52:38na belea , ca nu e singur, mai aparu unu, si cand stau sa ma uit la ceea ce ati debordat din voi, sincer, mi se face sila. " sa-i dam dreaq pe barbati ", ok , dati-ne, dar peste cateva luni sa nu veniti inapoi la noi spasite si coada intre picioare. nu ca nu v-am primi, dar sa nu va mirati de ce nu ne mai comportam cu voi mai dragut, sau mai stiu eu cum. tot voi ne faceti sa actionam asa ( cum bine spunea mai sus una dintre reprezentantele voastre, si imi pare rau ca nu am retinut cum o cheama, sa-i trimit un buchet de flori ). dar asta e, ne-am obisnuit asa si mergem mai departe. parerea mea
LASA SA NE DEA DRACU ....ATUNCI CAND INTRA IN PATUL GOL,RECE,SI PREA MARE SI IAU PERNA IN BRATE,NE DAU DRACU DAR CU O LACRIMA CARE SE SCURGE USOR PE OBRAZ INAINYE SA ADOARMA .MA REFER LA ACELE PENIBILE CARE VBESC INAINTE SA GANDEASCA,CARE TREC PRIN ZECI DE DESPARTIRI INCAT AJUNG SA SPUNA CA SUNTEM PORCI CA LUMEA NU STA CU ELE MAI MULT DE 2 ZILE SI UITA SA LE MAI SUNE,CELE CE VOR FACE ATATEA AVORTURI,CHISTURI SI ALTE NENOROCIRI INCAT COPII VOR FI DOAR UN VIS,CELE CE VOR FACE PANA SI CATE UN PORC PROST SAU O DISTRACTIE VA SCHIMBA ROATA,ACELE NEFERICITE CE VOR IMBATRANI ASA MULT SI REPEDE PANA SA INTELEAGA CA GRESESC INCAT NICI DRACU NU LE VA MAI LUA.VOR RAMANE LA MILA TAXIMETRISTILOR IN NOAPTE.VA UREZ NOPTI RECI CA SUFLETELE VOASTRE SI SA DORMITI IN ACEASI SINGURATATE CA SINGURUL NEURON PRAPADIT DIN CAPUL VOSTRU.(ACEST MESAJ NU ESTE DEDICAT TUTUROR FEMEILOR DIN LUME ,CI DOAR CELOR CARE SE SIMT )



ce dor m;eara de pretenu meu asta mic negru si urat.

a lasat ceva in urma aldrecu

Postat pe 21 Septembrie 2008 12:01
Un mare offffffffffffffffffffffffffffffffff ....din tot sufletul!

in 1 rand.... unii pur si simplu nu se pot exprima a.i. sa se faca intelesi de toata lumea. la inceput am avut cu totii impresia ca fata care a deschis topicul a generalizat. apoi a fost mai explicita! daca chiar ar fi vrut sa generalizeze nu ar mai fi incercat sa va faca sa intelegeti altfel, sustinea sus si tare "sa i dam la dq"!!!!

apoi, daca marinela considera asa, poate a avut motivele ei(intemeiate sau nu), poate pana la urma o sa realizeze greseala.

!!!!!! mi-a placut mult de mic negru si urat! chiar ai dreptate! la un moment dat o sa ne uitam in oglinda si nu o sa ne mai putem minti singuri! superb ai spus!

daca trb sau nu sa parasim pe cei care ne fac rau, este alegerea noastra. noi nu va putem uneori intelege pe voi si nici voi nu puteti uneori sa ne intelegeti pe noi. din pacate (sau fericire, dupa caz) nu gandim la fel! si de aceea nu cred ca e bine sa judecam (recunosc ca si eu o fac la nervi, pe urma incerc sa ma calmez si sa ies din starea aceea).
nu sunt in masura sa-ti dau sfaturi geo si sper sa nu ti se para deplasat, dar chiar cred ca te-ar ajuta mult daca ai incerca sa o intelegi pe mama ta si sa o ierti! la momentul acela probabil a considerat ca asa e cel mai bine (erau si alte vremuri) ...eu te admir, si vad dincolo de glumele pe care le faci.
. ... poate nu ai fi ajuns asa daca n-ai fi trecut prin ce ai trecut. "nu conteaza ce ti se intampla, conteaza cum percepi ce ti se intampla" ... si eu uneori am nervi pe mama. dar stiu ca ma iubeste si ar face orice (crede ea) ca sa mi fie mie bine.

mai cred ca seyira a incercat doar sa le "ridice" cumva pe fetele care sunt in "agonie" ...dar nu cred ca ai sanse prea mari draga mea. trebuie sa vrea ele singurele sa iasa din starea asta.



uneori, prin vorbele pe care le folosim, de ce nu, si fapte...nu putem sa exprimam ce simtim(sau celalalt poate sa inteleaga gresit).... de aceea cred ca ar trb sa ne gandim de 2 ori inainte sa facem acuze. mai ales pe forum ( aici nu ai motive sa-ti pierzi cumpatul)
sper ca am transmis ok ce vroiam!







morticia_adams
Postat pe 22 Septembrie 2008 22:10
ok. io incerc sa-mi dau seama ce vrei sa spui. mai ales in legatura cu mama mea!
astept o explicatie. macar pe privat daca aici nu poti!

Postat pe 22 Septembrie 2008 22:15
vai ce ma amuza subiectu asta ... nu sunt misogin dar ...fara noi nu prea se poate
mentosanu
Postat pe 9 Octombrie 2008 15:34
yo-l dau draq pe al meu doar cand ma supara...si atunci fac numai ce imi place mie...dar nu l-as da draq definitiv..ca 'rau cu rau,dar mai rau fara rau"
credeti ca lor nu le vine niciodata sa ne dea draq?ohoho...sigur ca da,dar nu prea o spun!
o zi buna
mary_ct
Postat pe 4 Noiembrie 2008 10:55
bine faci cu al tau...da chiar la nai ba sa se duca toti... in fundul iadului ... fara bilet de intoarcere ... in cazanul cu smoala sa ajunga ... si sa vina femeile sa mestece cu facaletul pana n-o mai ramane nimic din ei ... fir-ar ei sa fie de barbati...da' chiar m-am enervat si eu acuma ...

Postat pe 7 Noiembrie 2008 01:24
adevarul e ca prea se simt ei ca-n rai in viata asta :)))))
macar in cealalta sa se perpeleasca pe toate partile
googoodoll
Postat pe 7 Noiembrie 2008 07:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nelamurire 26 De la: Aesma_Daeva 2 Iulie 2009 14:47
Make-up .•Frumusetea este promisiunea fericirii 2 De la: kudika_nikole 10 Ianuarie 2012 19:33
SALON MASAJ TANTRIC 12 De la: tzekel 28 Februarie 2012 09:24
Dezorientata, cer ajutor si sfaturi de urgenta ! 23 De la: lyn_ 18 August 2011 19:35
sfaturi kreva?va rog... 18 De la: felixcat 7 Februarie 2011 21:17