Setari Cookie-uri

ia sa-i mai dam dracu pe barbati!!

Chestia e ca femeile is proaste .Barbatii trebuie sa faca sex cu regularitate ca mor daca nu si is niste neindemanatici in treburile casnice .Da femeile ? Pai ele nu au asa nevoi urgente de un barbat .Da vad ca tot femeile iubesc NECONDITIONAT cand tocmai ele ar trebui sa puna conditiile .Puahhhhhh ! Care-i mai disperat : cel ce va muri de sete maine sau cel ce va muri peste o saptamana .Unul vrea doar sa faca sex ca n-a mai facut de mult si ale noastre incep cu balada -m-a gasit printul pe cal alb. Altuia ii trebuie o sluga si una ca painea ( cu orice mancare manci paine si cand n-ai nimic manci numa paine goala ma intelegeti ?adica daca nu gasesc ceva mai de soi .....nevasta daca gasesc le .....pe amandoua chestia e sa nu stau pe uscat )

Postat pe 26 Iulie 2008 23:18
Marinela explica-i lucrul asta si lui mic_negru_si_urat ...ca mie imi zice ca generalizez si nu mai stiu yo ce ii mai trece prin cap ...poate pentru unii barbati e placut sa stie ca o femeie sta si boceste dupa ei , caq sufera fix ca proasta iar el saracu se duce sa caute un locusor caldutz si umed ca doar nah a stat prea mult pe uscat.




mic_negru_si_urat uite ca marinela gandeste ca mine ... uite ca suntem doua :)))
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 23:24
Stiti cand aveti succes la barbati ? Cand sunteti exact ca si ei . Adica mintiti , jucati teatru .Cel mai periculos e sa-i dai de inteles ca poate avea incredere absoluta in tine . Mama ,mama cum incepe sa zboare din floare in floare .Daca vrei sa-l tii din scurt flirteaza cu toti inclusiv prietenii lui cei mai buni .Si nu te multumi cu atat....Daca te lasa ai optiunea a doua , a treia etc. Frate eu oricum am venitul meu care-i acceptabil , banii barbatilor is numai DESERT pentru mine , nu traiesc din asta . Cred ca n-ai inteles da cu unu fara bani nu m-as incurca . De ce ? Fiindca in ochii mei : saracul=o ceapa degerata , bogatul=o ceapa degerata + o punga Adica toti is la fel numai starea materiala difera

Postat pe 26 Iulie 2008 23:26
Hai nu-mi zi ca tu te uiti la caracter ? Stiti la ce va uitati cu totii ? Daca are ......fain sau nu . Si stii ceva ? .....fain cu cheltuiala se tine ca-s scumpe tratamentele in saloane . Si daca ma lasa unu crezi ca nu pot eu sa-mi capat altul ? Hei voi aia cu caracterul ! cea mai de caracter femeie e bunica-mea Care o luati ? Chestia e ca e cam zbarcita ...

Postat pe 26 Iulie 2008 23:34
interesante teorii ai .de ce nu incerci cu mine sau cu unu cu putina coloana vertebrala ca nu suntem toti asa tantalai

Postat pe 26 Iulie 2008 23:34
Stef te las la sau unde vrei tu , am observat ca pe aici unele au inteles ce voiam sa zic ...altii au sarit in sus printre care si tu ..." ia sa-i mai dam dracu pe barbati" am zis in sens pur metaforic cu sensul de a-i lasa in urma si mai ales in trecut pe barbatii care au adus suferinta in viata unor femei , sa priveasca inainte sa se uite in oglinda si sa vada ca sunt frumoase destepte si tinere, unice , ca pot fi fericite si fara FOSTUL in viata lor , dar daca nici atata lucru nu se poate intelege ..nah recunosc eu ca sunt proasta ca sa fi-ti voi multumiti
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 23:37
negruleleeeeee,vrei sa intri la pedofilie frate..???? are 18 ani,nici tuleii nu i-au dat...

Postat pe 26 Iulie 2008 23:37
draguta,citeste inca odata titlul.Reia si postarile mele,atat cat poti tu la 22 de ani...Vezi ce au zis si ceilalti,nu numai copilul asta de 18 ani.. paaaaaa..,am plecat la

Postat pe 26 Iulie 2008 23:41
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 23:42
De la: Marinela1989, la data 2008-07-26 23:34:26Hai nu-mi zi ca tu te uiti la caracter ? Stiti la ce va uitati cu totii ? Daca are ......fain sau nu . Si stii ceva ? .....fain cu cheltuiala se tine ca-s scumpe tratamentele in saloane . Si daca ma lasa unu crezi ca nu pot eu sa-mi capat altul ? Hei voi aia cu caracterul ! cea mai de caracter femeie e bunica-mea Care o luati ? Chestia e ca e cam zbarcita ...
NU AS VREA SA TE SPERII DAR AM AJUNS LA UN MOMENT UNDE SUNT SATUL DE CELE CARE NU AU CASA,BANI DE CHIRIE,PE MASA BOLNAVA,PE MASAMARE ARESTATA,TACSU ALCOLIST SI DE TOATE DISPERATELE DUPA VALUTA.SIMT DE MULT NEVOIA SA SIMT CA STRANG PE CINEVA IN BRATE CU DRAG CAND MA UIT LA UN TAMPIT DE FILM IN LOC SA ALERG CU TOATE TOAPELE PRIN DISCOTECI,CLUBURI SI RESTAURANTE.SIMT NEVOIA DE CEVA REAL SI NU AM CHEF SA HRANESC CAPUSE.NU MA PORT CAPORCU,NU PROFIT DE PE URMA NIMANUI,NU MA CULC CU CURU LA ELE DUPA SEX,NU SUNT CHITRA,NU PREFER SA INSEL DAR PREFER SA PARASESC ATUNCI CAND DAU DE CAPUSE SAU CIUFUTE SI NEBUNE.ORCUM PARASESC ....NU AM TIMP SAU CHEF SI ENERGIE SA INSEL.SUNT UNU DIN PUTINI IDIOTI CUM ALTII MA CONSIDEARA CARE PUN PRET PE MULTUMIRE SUFLETEASCA,LINISTE,IMPLINIRE,ACEA BUCURIE DE A DORMI IMBRATISATI SAU SA O STRANG LA PIEPTUL MEU NOAPTEA.....NU GENERALIZA CA NU FACI BINE

Postat pe 26 Iulie 2008 23:43
Stef , tu om mare si matur , daca nu esti in stare sa citesti ce am scris eu si nici nu vad poate sunt eu chioara unde am zis sa ii uram pe barbati sau sa ii scotem definitiv din viata noastra?
Si drum bun la observ ca iti place la el
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 23:44
Mersi de compliment(cum ca as avea idei interesante) dar nu duc lipsa de specimene exact asa cum vreau eu asa ca ......nu merita sa ma deranjez(adica sa incerc cu tine) .Pur si simplu roiesc in jurul meu !Si ce daca nu tine la tine ? Tine la altii ! Care-i diferenta dintre tine si altii ? Nici una ! Sau poateeeeee......altii is si mai frumosi si mai babani

Postat pe 26 Iulie 2008 23:45
De la: stef80, la data 2008-07-26 23:37:55negruleleeeeee,vrei sa intri la pedofilie frate..???? are 18 ani,nici tuleii nu i-au dat...
MAI OMULE ACUM AM VAZUT.MOAAAAMA CU CINE MA CERT IO MA OMULE........

Postat pe 26 Iulie 2008 23:49
Marinela lasa`l draga ca nah suntem amandoua pustoaice , generalizam si uram barbatii =)))))))))
Poate trebuia sa spun in topic hai sa ii dam dracu pe X Y si Z ca sa nu cumva sa se simta vizati domnii maturi de pe aici .Ca din cauza lor nu a suferit nici o femeie ...ei au fost niste draguti cu toate femeile care au fost in viata lor
seiyra
Postat pe 26 Iulie 2008 23:51
De la: seiyra, la data 2008-07-26 23:44:33Stef , tu om mare si matur , daca nu esti in stare sa citesti ce am scris eu si nici nu vad poate sunt eu chioara unde am zis sa ii uram pe barbati sau sa ii scotem definitiv din viata noastra?
Si drum bun la observ ca iti place la el
NU AI ZIS NICAIERI SA-I URAM..,DAR NICI EU NU AM SPUS, CA AI FI ZIS ASTA !!DAR I-AI DAT DRACU'LA MODUL GENERAL.. asa ca mai atenta draguta la felul de exprimare..Te rog sa ma scz ca nu te pot intelege si nu sunt in stare sa citesc aberatiile tale,dar eu nu prea am scoala multa si spune paaaa ..,pustoaico, caci noi doi o sa plecam de data asta impreuna la

Postat pe 27 Iulie 2008 00:01
Cred ca m-ai inteles gresit .N-am nevoie sa ma intretina cineva ca am parinti si nici sa vegetez nu-mi place adica pot sa-mi port singura de grija mai bine decat mi-ar purta toti prostii (asta e valabil pentru toate femeile carora le recomand sa se realizeze profesional decat sa-si piarda timpul cu prostanaci ).Cu toate acestea nu as accepta un sarantoc sau unul fara studii superioare sau unul lenes, drogat mai stiu eu ce .Fiindca barbatii sunt cea mai NERECUNOSCATOARE rasa de pe Terra . Nu se merita sa faci sacrificii sau sa misti un deget pentru ei si daca o faci rasplata e ca vei primi un sut in .....(daca doamne fereste sa zicem ca ai probleme cu glanda tiroida si te ingrasi ori daca esti insarcinata ori daca ai imbatranit )

Postat pe 27 Iulie 2008 00:02
Mergi tu la iti doresc drum bun si trairi intense ..
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:05
nenea mic negru si urat ...am o intrebare ca nah sunt proasta ... Dar a a dat cibeva in lumea asta divortz vreodata pentru ca ii era bine langa sotz/sotie? In Romania sunt cam rare cazurile de nepotrivire de caracter pentru ca la noi ..romanul si romanca cand vede ca nu se intelege cu cel/cea de acasa nu incearca sa comunice cu celalalt sa rezolve problema ...romanul ori se apuca de baut ori isi cauta o amanta ...iar romanca il inseala ..simplu ...si poti sa spui ca generalizez dar asta este Romania
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:08
De la: Marinela1989, la data 2008-07-27 00:02:35Cred ca m-ai inteles gresit .N-am nevoie sa ma intretina cineva ca am parinti si nici sa vegetez nu-mi place adica pot sa-mi port singura de grija mai bine decat mi-ar purta toti prostii (asta e valabil pentru toate femeile carora le recomand sa se realizeze profesional decat sa-si piarda timpul cu prostanaci ).Cu toate acestea nu as accepta un sarantoc sau unul fara studii superioare sau unul lenes, drogat mai stiu eu ce .Fiindca barbatii sunt cea mai NERECUNOSCATOARE rasa de pe Terra . Nu se merita sa faci sacrificii sau sa misti un deget pentru ei si daca o faci rasplata e ca vei primi un sut in .....(daca doamne fereste sa zicem ca ai probleme cu glanda tiroida si te ingrasi ori daca esti insarcinata ori daca ai imbatranit )
IARASI GENERALIZEZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DACA PROMITI CA NU MAI FACI SI PUI UN PUPIC IN URMATORUL POST TE IERT.SI UITE SA VEZI CA NU SUNT SI RAU PE LANGA MIC NEGRU SI URAT DAU IO UNU PRIMUL

Postat pe 27 Iulie 2008 00:09
A 1Mai e ceva ! Daca arati bine si mai ai si ceva in cap stii ce se intampla ? Ii doare in cot de personalitatea ta vor numai sa te .....Se uita numai la corpul tau si incearca sa te limiteze , sa-ti sape ascensiunea profesionala .Nu ma refer la tine personal !Ia sa te vad eu dupa 20 de ani de casnicie cum nu-ti inseli nevasta !Acum ca esti tanar si daca ai o relatie are cel mult 2-3 ani ti-e usor sa fii fidel .Nu vedeti fratilor ca cele mai tari femei is inselate ? Nu fiindca ar arata prost ci fiindca partenerii lor s-au PLICTISIT si vor ALTCEVA Barbatul e ca un porc nesatul .Nu se satura niciodata .

Postat pe 27 Iulie 2008 00:12
Auuuuu mama si eu care credeam ca sunt rea cand zic sa ii trimitem dracu pe fosti =))))))))))) deja ma simt
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:14
De la: seiyra, la data 2008-07-27 00:05:14Mergi tu la iti doresc drum bun si trairi intense ..
ba mergi tu la dracu si cale batuta cin' te prinde ..,sa-ti calmeze starile ..

Postat pe 27 Iulie 2008 00:16
Sa va mai zic ceva : nu va mai stresati atata fetelor : si zanele si uratele is inselate . Si de-i faci nu stiu ce mancare, nu stiu ce masaj erotic si de te imbraci nu stiu cum si nu-i iesi din vorba .Hooooop ! Bai stiti ce se intampla atunci ? Va inseala cu una cu o fata de maimuta .Daca are o sotie ingrijita stiti ce face un barbat ? Isi ia una paduchioasa .Eu am vazut-o si pe asta si mi-a stat mintea in loc ! Chestia nu e cum arati sau ce faci .Unui barbat ii trebuie sa .... pe ALTA

Postat pe 27 Iulie 2008 00:22
stef ... ticalosule ... da-i cu praf de mers la
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:22
marinela ai dreptate am vazut si eu una care a inselato sotul cu o muma padurii =)))
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:26
De la: Marinela1989, la data 2008-07-27 00:22:06Sa va mai zic ceva : nu va mai stresati atata fetelor : si zanele si uratele is inselate . Si de-i faci nu stiu ce mancare, nu stiu ce masaj erotic si de te imbraci nu stiu cum si nu-i iesi din vorba .Hooooop ! Bai stiti ce se intampla atunci ? Va inseala cu una cu o fata de maimuta .Daca are o sotie ingrijita stiti ce face un barbat ? Isi ia una paduchioasa .Eu am vazut-o si pe asta si mi-a stat mintea in loc ! Chestia nu e cum arati sau ce faci .Unui barbat ii trebuie sa .... pe ALTA
este adevarat ca unii barbatii inseala,dar si femeile o fac..

Postat pe 27 Iulie 2008 00:27
De la: stef80, la data 2008-07-27 00:16:58
De la: seiyra, la data 2008-07-27 00:05:14Mergi tu la iti doresc drum bun si trairi intense ..
ba mergi tu la dracu si cale batuta cin' te prinde ..,sa-ti calmeze starile ..




heeiiii..ce-i aici? seiyra draga daca chiar tu vrei sa te duci la nu ai decat..sa mergi snatoasa..iar despre deschiderea acestui topic nu sunt de acord cu denumirea....acum vii si spui ca nu tocmai asta a fost intentia de a spune " ia sa-i mai dam dracu pe barbati " dar a fost cu directie...nu zic ca toti barbatii sunt corecti dar nu trebuie sa-i bagam pe toti in aceeasi oala...azi il dai dracu...maine la fel..si uite asa te vad ca nu ai sa ai pe langa tine pe nimeni pana la varsta batranetii....vei sta numai cu vibratoeul in brate..daca cineva ti-a gresit nu trebuie sa te razbuni pe toti barbatii...

upsss eu oare unde sa ma duc??? la draculica???

Postat pe 27 Iulie 2008 00:30
pai esti barbat si nah eu sunt si proasta si copkila si nepoata si nu mai stiu ce ai mai zis tu pe acolo ...asa ca ia fii si tu ceva ...ticalos sau daca nu-ti convine ticalos alege tu altceva ce sa fii
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:30
De la: seiyra, la data 2008-07-27 00:22:29stef ... ticalosule ... da-i cu praf de mers la
de ce ma faci ticalos..?????asta e educatia ta..???? eu nu te-am facut proasta,iar copila esti..

Postat pe 27 Iulie 2008 00:32
Pai draga Seyira i s-o urat de atata frumusete sex-appeal si mai stiu eu ce ! Ce si-o zis ia sa incerc si altceva .N-ati vazut cum unu o facea cu o gaina fratilor ??????? Si ce muiere faina avea ! GUSTURILE NU SE DISCUTA NU-I FRUMOS CE-I FRUMOS II FRUMOS CE-MI PLACE MIE

Postat pe 27 Iulie 2008 00:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nebunie sau .....?! 35 De la: felixcat 7 Noiembrie 2009 09:56
infidelitatea cand cealalta stie 103 De la: miha3dana 6 Septembrie 2009 18:51
Incerc sa uit... 14 De la: ice_flower 11 Martie 2010 22:03
explicati-mi comportamentul fostului iubit 181 De la: LadyManu 1 Decembrie 2014 22:07
SOTUL MEU VREA DAR NU VREA 25 De la: yza79 18 Iunie 2009 12:38