Setari Cookie-uri

ia sa-i mai dam dracu pe barbati!!

maryamm scuze ca te dezamagesc dar nu sunt singura si nici nu cred ca voi ramane singura pana la adanci batraneti cu virbatorul care nu il am in brate...din nefericire pentru mine sau din fericire ... am o relatie care e mai mult decat serioasa sau stabila ..dar daca tu nu citesti tot si vezi doar ce vrei tu e FIX problema ta ...
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:35
De la: Marinela1989, la data 2008-07-27 00:32:55Pai draga Seyira i s-o urat de atata frumusete sex-appeal si mai stiu eu ce ! Ce si-o zis ia sa incerc si altceva .N-ati vazut cum unu o facea cu o gaina fratilor ??????? Si ce muiere faina avea ! GUSTURILE NU SE DISCUTA NU-I FRUMOS CE-I FRUMOS II FRUMOS CE-MI PLACE MIE



Oricum nevasta a bagat divortz cum a aflat de isprava sotului adika mai pe romaneste ... l-a trimis si a mers mai departe ...si-a vazut de viata ei ...norocul lor ca nu era un copil la mijloc
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:36
Steff ! TOTI barbatii si UNELE femei inseala ! Si de ce sa ma implic eu sentimental (oricum o fiinta mincinoasa, tradatoare si injusta nu pot iubi si chiar daca am iubit-o la un moment dat a fost fiindca nu-i observasem aceste calitati iar cand le-am observat dispare toata iubirea intr-o SECUNDA ) daca pana la urma tot voi fi inselata ?Nici sa stau singura -cuc n-am de gand dar dupa cum ti-am zis o voi lua pe considerente materiale , fizice si altele .Pana si cea mai neserioasa prietena a mea va fi prioritara partenerului .Concluzie : nu investiti sentimente intr-un barbat !Nu veti primi nimic in schimb !

Postat pe 27 Iulie 2008 00:41
De la: geo32, la data 2008-07-19 14:08:50
De la: seiyra, la data 2008-07-13 16:41:37Hai fetelor sa ii mai dam dracu pe barbati ce tot sa bocim din cauza lor , nopti albe mii de intrebari , suferinta INUTILA cand pe ei ii doare-n cot si nici acolo ...daca nu e una e alta si tot asa e pentru ei .
De ce sa ne pierdem noi pretiosul timp cand am putea fi la fel ca si ei ...daca nu e unul e altul.Cand o sa invatam sa ne respectam
pe noi insene ? Cand o sa intelegem ca suntem UNICE si valoram enorm? Hai capul sus si sa depasim tot ce este urat in viata noastra.



te-a lasat balta, nu!? ntz ntz ntz!!

Postat pe 27 Iulie 2008 00:41
Da si proastele care-s fidele is proaste de rup .Pai ei cum zic ? Mi-am inselat nevasta dar o iubesc si faptul ca m-am culcat cu alta e doar fizic. Pai inselati-i draga si voi pe ei da numa .....FIZIC

Postat pe 27 Iulie 2008 00:44
De la: Marinela1989, la data 2008-07-27 00:41:46Steff ! TOTI barbatii si UNELE femei inseala ! Si de ce sa ma implic eu sentimental (oricum o fiinta mincinoasa, tradatoare si injusta nu pot iubi si chiar daca am iubit-o la un moment dat a fost fiindca nu-i observasem aceste calitati iar cand le-am observat dispare toata iubirea intr-o SECUNDA ) daca pana la urma tot voi fi inselata ?Nici sa stau singura -cuc n-am de gand dar dupa cum ti-am zis o voi lua pe considerente materiale , fizice si altele .Pana si cea mai neserioasa prietena a mea va fi prioritara partenerului .Concluzie : nu investiti sentimente intr-un barbat !Nu veti primi nimic in schimb !
E DOAR PAREREA TA, marinela !! dar nu uita..,nu toti barbatii sunt la fel,cum dealtfel nici voi femeile nu sunteti..!!

Postat pe 27 Iulie 2008 00:44
Steff draga ! Doamneee ! Nu inseala la inceputul relatiei aproape nici unul dar PE PARCURS e imposibil sa fie UNUL fidel.Si asta e mai rau ca dupa atatea cate faci pentru el ti-o tranteste .

Postat pe 27 Iulie 2008 00:47
MAI DRAGA COPILE CA NU MAI STIU CE SA FOLOSESC DACA TU AI O RELATIE STABILA SI SERIOASA SI ESTI FERICITA , DE UNDE AI VENIT CU ACEL POST?DE UNDE NEVOIA DE A DA DRACULUI TOTI BARBATII?AI DESCHIS TU OCII IN DIMINEATA ASTA SI AI ZIS C A TREBUIE DATI DRACULUI TOTI?AI SIMTIT TU NEVOIA ASTA?DAR DE CE ESTI PE INTERNET DE LA 7 SEA RA AZI...?SAMBATA?UNDE ESTE IUBITUL TAY SERIOS CARE A FOST DRACUIT AZI CU TOTI BARBATII O DATA?SAU DE CE MAI DRACUIESTI FOSTII DACA AI O RELATIE SERIOASA SI FRUMOASA?CRED CA STIU IO .IN PRIMUL AI DAT IN TOTI BARBATII.CAND ATMOSFERA A LUAT FOC AI SPUS CA DAI NUMAI IN FOSTI DAR NU AI AVEA DE CE DACA ESTI FERICITA ACUM CU UN ACTUAL IUBIT SERIOS .ASA CA ...ORI AI GRESIT IN EXPRIMARE SI AI SUCIT DUPA CA DOAR DE FOSTI ERA VBA,ORI ERAI SUPARATA CA ACTUALUL TAY ESTE DEPARTE UNDEVA POATE LA DRACU CU O DIAVOLITA SAMBATA.ARI ESTI CU UNU SI PLANGI DUPA ALTUL.ORICUM IMPORTANT ESTE CA INCEPE CINEVA SA INTELEAGA SI REIESE CA AI DAT AZI DRACU TOTI BARBATII DIN CAUZA FRUSTRARILOR TALE.

Postat pe 27 Iulie 2008 00:48
De la: Marinela1989, la data 2008-07-27 00:47:52Steff draga ! Doamneee ! Nu inseala la inceputul relatiei aproape nici unul dar PE PARCURS e imposibil sa fie UNUL fidel.Si asta e mai rau ca dupa atatea cate faci pentru el ti-o tranteste .
MAI FEMAIA LUI DUMNEZEU!!!!!!CE TOT FACI TU PENTRU UN BARBAT?????????????????????PANA ACUM AI TIPAT CA DECAT LE RUPI SPINAREA SI LE MANACI BANIII.CUM DRACU VREI SA SE POARTE CU TINE IN ASEMENEA CONDITIII????????????????

Postat pe 27 Iulie 2008 00:52
Stiti ce e mai rau ? Ca tot ei pierd .Si noi femeile suntem ca si voi .Voi cum va raciti de una care s-a culcat cu altul ?Asa se racesc si ele de ai lor si se alege praful de iubire .Cele mai independente financiar si fara copii se despart celelalte incep si ele sa insele .Voi credeti ca va iarta .Nu va iarta da stau cu voi din alte motive si nu va mai iubesc asa ca la inceput .Asta niciodata ! Si majoritatea nu va mai sunt fidele si nici nu simt remuscari (oricum si el a facut-o )

Postat pe 27 Iulie 2008 00:52
bai negruleeeeee,mai dute dracu si tu ,ca prea i-ai zis-o... hai ca merg si eu cu tine,facem o in trei si cu seiyra..

Postat pe 27 Iulie 2008 00:54
N-am mancat banii la nimeni dar am de gand sa o fac si am sfatuit si pe altele s-o faca .Era doar o teorie , o intentie .Imi pare rau ca m-am exprimat defectuos .

Postat pe 27 Iulie 2008 00:54
nenea mic negru urat rau si tot ce mai vrei tu sa fii ... ideea cu topicul nu vine din cauza problemelor mele cu barbatii repet spre norocul meu nu am avut deziluzii in dragoste ... Topicul vine din ce am citit aici am rmas blocata sa vad cate fete plang dupa barbati care din ce am citit le-au inselat sau nush ce rau le-au facut ...toate bocesc dupa ei si vezi doamne nu stiu ce sa faca din cauza ca aia le-au parasit... nu merita nimeni dar absolut nimeni ca o femeie sa planga dupa el nici un barbat ...Voi barbatii aveti un mod mult mai deferit de a trece peste o relatie ..nu bociti nu pierdeti nopti intrebandu-va de ce...voi cautati pur si simplu ALTA ..indiferent ca o iubiti pe cea de care abia v-ati despartit ...cel putin asta am observat eu la barbati .
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 00:57
De la: stef80, la data 2008-07-27 00:41:59
De la: geo32, la data 2008-07-19 14:08:50
De la: seiyra, la data 2008-07-13 16:41:37Hai fetelor sa ii mai dam dracu pe barbati ce tot sa bocim din cauza lor , nopti albe mii de intrebari , suferinta INUTILA cand pe ei ii doare-n cot si nici acolo ...daca nu e una e alta si tot asa e pentru ei .
De ce sa ne pierdem noi pretiosul timp cand am putea fi la fel ca si ei ...daca nu e unul e altul.Cand o sa invatam sa ne respectam
pe noi insene ? Cand o sa intelegem ca suntem UNICE si valoram enorm? Hai capul sus si sa depasim tot ce este urat in viata noastra.



te-a lasat balta, nu!? ntz ntz ntz!!

Postat pe: 27 Iulie 2008, ora 00:35 Citeaza Raspunde

maryamm scuze ca te dezamagesc dar nu sunt singura si nici nu cred ca voi ramane singura pana la adanci batraneti cu virbatorul care nu il am in brate...din nefericire pentru mine sau din fericire ... am o relatie care e mai mult decat serioasa sau stabila ..dar daca tu nu citesti tot si vezi doar ce vrei tu e FIX problema ta ...



auzi draguta..in fix nu ma dezamagesti absolut deloc...dar cred ca ar fii mai bine sa citesti primul tau post cu care ai deschis acest topic si ai sa vezi cum te contrazici singura...si daca ai o relatie stabila de ce ai mai deschis acest topic? pai da-l la si pe cel cu care esti deoarece si el face parte din categoria barbatilor..sau cum spunea stef si uratelul..te-a parasit...in miez de noapte si ai ramas doar cu un vibrator sau poate nici cu acele si de aceea esti asa de ofensata pe barbati...

Postat pe 27 Iulie 2008 00:59
hahahah uite ca ma iau baietii cu iei la marinela hai si tu
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 01:00
De la: stef80, la data 2008-07-27 00:41:59
De la: geo32, la data 2008-07-19 14:08:50
De la: seiyra, la data 2008-07-13 16:41:37Hai fetelor sa ii mai dam dracu pe barbati ce tot sa bocim din cauza lor , nopti albe mii de intrebari , suferinta INUTILA cand pe ei ii doare-n cot si nici acolo ...daca nu e una e alta si tot asa e pentru ei .
De ce sa ne pierdem noi pretiosul timp cand am putea fi la fel ca si ei ...daca nu e unul e altul.Cand o sa invatam sa ne respectam
pe noi insene ? Cand o sa intelegem ca suntem UNICE si valoram enorm? Hai capul sus si sa depasim tot ce este urat in viata noastra.



te-a lasat balta, nu!? ntz ntz ntz!!
CONTRAR CEEA CE ZICI ACUM ,UITE POSTUL TAU DIN CARE REIESE ALTCEVA !!cred ca avre dreptate geo..

Postat pe 27 Iulie 2008 01:02
Seyira dar ei nici nu se despart ca le e LEJER .Duc cu zaharelul pe una si si-o trag si cu altele .In fine eu am descoperit teoriile astea excelente(mai tari decat teoria relativitatii) si mi-am zis sa le impartasersc si altora poate le-o veni mintea la cap .Stii ce trebuie facut ?Sa trimitem pe una la cel mai "fidel, tandru bla bla bla " barbat .Sa vedem daca o refuza ! Si tipa nici nu trebuie sa arate tare ! Ia propune tu ceva unora insurati fie si in luna de miere sa vezi daca or refuza .Ei s-ar regula si cu maica-mea indiferent daca ar avea pe una de 18 ani . De ce sa refuze ? O experienta e o experienta draga si nu trebuie RATATA

Postat pe 27 Iulie 2008 01:03
De la: geo32, la data 2008-07-19 22:06:24este, da' daca-l lasai tu pe el, nu faceai acest topic!
parerea mea!

Postat pe 27 Iulie 2008 01:04
maryamm ia vezi ...fa te rog frumos un efort si citeste si dupa primul post ... am zis cred ca de 10 ori pana acum ca am scris topicul pt fetele care bocesc pe aici ca sufera ca le-a parasit iubitelul ...care spun ca vezi doamne ala era viata lor si nu stiu ce sa mai faca ... le ziceam simplu si la obiect si de ce nu si eu daca al meu barbat m-ar insela cu siguranta l-as trimite si dincolo de dracu ... si mi-as vedea de viata mea mai departe ..ca la urma urmei nu e singurul barbat din lume si nici cel mai perfect ...intotdeauna va exista unul mai bun decat el ...sau una mai buna decat mine
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 01:04
hai sa ti-o mai pun ..adica sa-ti mai pun o problema pe fetisoara ca sa-ti mai deschid ochisorii caci eu cred ca tu nu prea stii ce spui tu aici.....oare ce sa credem noi despre o femeie care are o relatie cu cineva si chiar serioasa..ca dovda ca azi sambata i-si pierde noaptea pe net si nu cu iubitul???? sau l-ai dat si pe el ....fetit-o poti sa zici tu vrute si nevrute ca vezi singura ca te-ai cam incurcat in mesaje..ai cam uitat ce scrii.....

Postat pe 27 Iulie 2008 01:07
Marinela ai dreptate ..dar vez tu ..pe aici tot poporul de pe kudika s-a trezit sa sara in capul meu de parca barbatii astia ar fi niste sfinti si noi femeile niste sclave ...ba mai mult nu avem voie sa generalizam ...sunt sigura ca daca ziceam hai sa le facem o statuie barbatilor din lumea asta ...sa ii ridicam la rang de zei ..pe absolut toti .. ma aproba poporul de pe kudika . Cum ai zis si tu barbatul e ca porcul ...nesatul..
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 01:07
Stef ea nu vorbea de partenerul ei ci de barbati la modul GENERAL Sper ca-ti dai seama ca noi doua nu ne facem iluzii(precum fidelitatea) si ne alegem partenerul pe alte considerente(nici al ei n-o fi usa de biserica da lasa ca stie ea DE CE sta cu el deci are alte calitati si daca-l mulge bine faceca cu asta te alegi de pe urma unui barbat nu cu "iubire" CE-I IN MANA NU-I MINCIUNA si TIME IS MONEY )Iar cand imbatranesti sa-ti iei un armasar tanar si sa-l platesti tu Hai ca am transces si l-am intrecut pe aristotel in intelepciune

Postat pe 27 Iulie 2008 01:08
De la: seiyra, la data 2008-07-27 01:04:54maryamm ia vezi ...fa te rog frumos un efort si citeste si dupa primul post ... am zis cred ca de 10 ori pana acum ca am scris topicul pt fetele care bocesc pe aici ca sufera ca le-a parasit iubitelul ...care spun ca vezi doamne ala era viata lor si nu stiu ce sa mai faca ... le ziceam simplu si la obiect si de ce nu si eu daca al meu barbat m-ar insela cu siguranta l-as trimite si dincolo de dracu ... si mi-as vedea de viata mea mai departe ..ca la urma urmei nu e singurul barbat din lume si nici cel mai perfect ...intotdeauna va exista unul mai bun decat el ...sau una mai buna decat mine



eforturi nu prea fac eu..deoarece..pentru ca...fiindca... daca sunt altele care bocesc din cauza lui..nu este problema mea ....sa le rezolve singure caci nu sunt avocata lor.....si nu dau la pe nimeni doar ca ele bocesc...te-ai intrebat oare de ce unele femei bocesc???? de cotoroante ce sunt..iti spun eu daca tu nu stiai....

Postat pe 27 Iulie 2008 01:11
Maryamm nu stii ce spui ! In fine....Asa eram si eu .Ele is inselate ori abandonate de bune ce is .Dar n-ai de unde sa stii pana nu ti se intampla si tie .....

Postat pe 27 Iulie 2008 01:14
maryamm hai ca iti raspund si de data asta desi cred ca nu este treaba ta ce caut eu pe net ... in primul rand al meu iubit este la timisoara in momentul asta ... sa am iubit nu inseamna sa locuiesc cu el sau sa il pazesc 24 de ore din 24...e baiat mare stie ce are de facut si ce nu are de facut ...si daca stau pe net nu vad ce este rau in lucrul asta ...poate vorbesc cu el pe mess ... ca nah pana maine seara cand vine la iasi mi-e dor de el ..Seriozitate inseamna sa nu stai pe net?Atunci sa inteleg ca si tu esti neserioasa
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 01:15
ESTI TARE FRATEEEE,seiyra

Visul de ieri este speranta de azi si realitatea de maine, SA NU RAMAI CU SPERANTA SI VISUL ,seiyra draga !!Ti-o spune unul cu experienta multa si viata la fel !! SA VA FIE BINE !! marinela ,tu nu ai 18 ani ,cum nu sunt eu Sultan,oricum ai dovedit ca ai bun simt..

Postat pe 27 Iulie 2008 01:16
Unele femei sunt mai slabe ... sau poate nu au avut pe cineva langa ele sa le spuna ca sunt bune frumoase destepte . si ca merita ceva frumos ...nu pt ca sunt cotoroante cum spui tu maryamm ... uneori o vorba de incurajare face enorm de mult cand esti cu moralul la pamant ... e atat de bine uneori sa iti spuna cineva ca esti bun chiar dca ai avut un esec ..iti da incredere in tine si in viitor
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 01:20
Lasa nu mai fiti atata de curiosi c-am sa va pun poze si mai vorbim

Postat pe 27 Iulie 2008 01:21
stef ... visul era demult speranta era acm ceva timp ... acum e realitatea mea am stiut ce vreau si mi-am atins scopul ..asa ca nu te lua dupa statusul ala
seiyra
Postat pe 27 Iulie 2008 01:21
De la: seiyra, la data 2008-07-27 01:15:32maryamm hai ca iti raspund si de data asta desi cred ca nu este treaba ta ce caut eu pe net ... in primul rand al meu iubit este la timisoara in momentul asta ... sa am iubit nu inseamna sa locuiesc cu el sau sa il pazesc 24 de ore din 24...e baiat mare stie ce are de facut si ce nu are de facut ...si daca stau pe net nu vad ce este rau in lucrul asta ...poate vorbesc cu el pe mess ... ca nah pana maine seara cand vine la iasi mi-e dor de el ..Seriozitate inseamna sa nu stai pe net?Atunci sa inteleg ca si tu esti neserioasa


deci cred ca trebuie sa ma repet..sa bagi ochisorii si sa citesti mai bine ce am spus....nu am specifict ca esti neserioasa stand pe net draguta..hai ca te iau ca la clasa 1 sa intelegi...deoarece te bati cu pumnii in piept ca ai iubit si o relatie stabila..eu am doar intrebat cum se face ca astazi in week-end tu sa stai pe net si sa nu cu iubitul la o prajiturica..upsss..si ai incredere in el ca este la Timisoara..caci sa-i dam la dracu pe barbati....vezi? oare cum te simti?cum stii ca el nu te inseala acum???? si uite asa apar discutii si deschideri de topic-uri cat mai delasatoare.........

Postat pe 27 Iulie 2008 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu cum sa procedez.....:( 50 De la: mobilemaimai_no1 4 Octombrie 2011 03:15
NU STIU CE SA FAC AJUTOR !!!!! 33 De la: Alutza86 11 Mai 2010 12:50
probleme cu ochii 4 De la: crysa_tm 29 Septembrie 2010 11:26
sotul meu inca se mai intereseaa de fosta lui prietena 49 De la: kudika161532 16 Februarie 2020 13:47
E CINEVA FERICIT DUPA O RELATIE DE 6 ANI? 100 De la: kudika421339 4 Octombrie 2011 16:55