Setari Cookie-uri

Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ?

Asa, foarte frumos! Vezi ca stii?!:P:P (glumesc )
Cruella_de_vil
Postat pe 20 Iulie 2008 12:45
e f important! altfel partenerul isi cauta pe cineva care sa ii ofere totul... s-asa nu ai garantie, dar macar stii ca nu ai remuscari ca de ce nu ai facut. poate si din cauza asta al meu era mai indiferent cu mine, acum am incercat si e super
lili_r
Postat pe 20 Iulie 2008 15:18
Cred ca tine de fiecare cuplu in parte...de ce simti ca trebuie sa faci...vine de la sine.
babymadalusha
Postat pe 23 Iulie 2008 12:59

Postat pe 23 Iulie 2008 14:07
Este important...prietenul meu cere dupa ce trece ceva timp si nu iau initiativa ...e apogeul placerii...pe buna dreptate!
copilfrumos
Postat pe 23 Iulie 2008 14:35
adicatele se lanseaza fara jena cu limba scoasa de un metru, spre adancurile umede?

Postat pe 23 Iulie 2008 15:13
daaap...si nu numai...
geo 32...daca tot cobori din deal in vaaaaleeee(desi nu vad cum ai putea altfel decat sa cobori..).ai putea face o halta inainte sa ajungi in vaaaaleee,acolo unde se ajunge la....hai sa zicem "apogeu"????
matracucu
Postat pe 24 Iulie 2008 12:12
La mine mai bate kteva apropouri dar stie clar k nu pot sa fac chestia asta. Nu am nimic cu pers care o practica numai k pentru mine e greu, nu ma vad faknd sex oral. Si poate k sunt egoista k de multe ori mi sa facut dar eu nu pot sa raspund cu aceeasi moneda.
EuBebelusa
Postat pe 25 Iulie 2008 12:24
am citit o parte din comentariile lasate aici si pot sa zic ca lumea e impartita in doua tabere :cei care paractica si cred ca e necesar si cei care cred ca asta e un lucru josnic...parerea mea este intre aceste doua opinii ,adica nu pot sa spun ca e necesar sau nu...asta depinde de persoanele implicate.

Postat pe 25 Iulie 2008 13:39
De la: laurathegirl, la data 2008-07-24 12:12:19 daaap...si nu numai...
geo 32...daca tot cobori din deal in vaaaaleeee(desi nu vad cum ai putea altfel decat sa cobori..).ai putea face o halta inainte sa ajungi in vaaaaleee,acolo unde se ajunge la....hai sa zicem "apogeu"????


si cam ce suprize imi rezerva halta aia!!?
da' te rog sa vorbesti necodificat , sa poata intelege si neuronu' meu, ca-i in concediu!

Postat pe 25 Iulie 2008 13:52
Parerea mea e k exista 2 tabere pentru ca fiecare tabara o ataca pe cealalta. Dc nu ar mai fi chestia asta nu cred k ar avea cineva nimic de comentat. E ceva ce tine totusi de intimitatea fiecarui cuplu si oricine decide singur ce vrea sa fak si nu sa spuna k a facut sau nu. Pana la urma e viata si corpul fiecaruia si nu ar trebui cineva judecat dupa ce face in intimitate. Poate o pers care nu face sex oral face altceva diferit pentru ca fiecare pereche trebuie sa aiba jocurile sale si nu sa se clasife relatia pe a face sex oral sau anal.
EuBebelusa
Postat pe 25 Iulie 2008 16:16
mmihaelaserban
Postat pe 26 Iulie 2008 15:24
Dar ce te faci cand amandurora le place sa aiba parte de sex oral insa numai ea face lucrul asta? Si dupa lungi asteptari si apropouri primeste, dar se tot intreaba daca acum el o face doar de ochii ei.. sau poate n-o facea din mandrie ...

Postat pe 26 Iulie 2008 20:25
Deeanna are dreptate: daca nu gasesc la tine...gasesc la alta
Deci devine oarecum necesar.....
imw25
Postat pe 27 Iulie 2008 13:10
eeee mey geo mey...acuma ce surprize iti rezerva?????
pt o femeie nu e decat intrarea in acea lume feerica,de vis si banuiesc ca la fel e si pt barbati.
in cazul meu,pana la sexul oral...sexul nu era decat placere....;abia dupa aia sexul a luat alte nuante iar locul placerii l-a luat extazul.
fetelor,ce sa zic,cele care nu ati facut-o....no comment iar noi,astalalta categorie...mmm.....prietenii stiu de ceeee.....
matracucu
Postat pe 28 Iulie 2008 16:17
pt geo 32
si cam ce suprize imi rezerva halta aia!!?
da' te rog sa vorbesti necodificat , sa poata intelege si neuronu' meu, ca-i in concediu!


nuuu,neuronul tau nu e plecat in concediu....vrea doar sa se joace.....
zi-mi ca mint....
matracucu
Postat pe 28 Iulie 2008 16:18
no, ca ma rusinai de pacerea mea
nu numai neuronului ii plashe joaca, cel mai mult si mai mult si ai mult............nu pot sa zic! mi-e rusine.

Postat pe 28 Iulie 2008 16:23
geo 32...dc te rusinai doamne iarta-ma????de lucruri lumesti,...de simtaminte lumesti.....si apropo,unde se tine rusinea ascunsa,asa,sa nu o las la vedere?!!!!!
matracucu
Postat pe 28 Iulie 2008 16:27
ma rusinez de ceea ce-mi plashi, nu multa lumi e di acord!
na , ca-mi plashi sa cotrobai cu limboaca prin cele colturi umedi si scherghinti ale femeii, sa-i simt zbaterea trupshorului cand limboaca realizeaza o comuniune de ideii cu locu' shela atat de placut atinjerii varfului limbocii, sa-i simt fiece zbatere si arcuire a pantecului cuprins de flacaroaie cand cand limboaca isi gaseste loc cu greu in caldurile shelea asudand la fiece impunsatura, sa-i simt moliciunea buzilor intre buzoaile mieli..........
ioioi, ce de-mi plac!!

Postat pe 28 Iulie 2008 16:45
geo esti criminal! ma facusi sa zambesc pe ziua de azi!tot respectul pt. barbatii care stiu sa satisfaca femeia de langa ei!

Postat pe 28 Iulie 2008 16:54
si asta e o forma de satisfactie, nu!!? zambetul!!

Postat pe 28 Iulie 2008 17:00
super raspuns laura! nota 10...
elisema
Postat pe 28 Iulie 2008 17:16
doamna , de ce-i stricati momentu' laurei? traia si ea o particica de de apogeu si veniti si-i stricati toata placerea!
ce oameni domne!!

Postat pe 28 Iulie 2008 17:19
Buna la toata lumea! Nu cred ca este necesar ci mai mult, cred ca trebuie sa vina de la sine. Si nu mi se pare normal ca unul sa faca si celalalt nu... atunci chiar poti sa-ti dai seama ca este o problema...
Pe de alta parte am stat de vb de curand cu o prietena de a mea si mi-a spus ca prietenul ei nu face asa ceva pentru ca nu-i place... cred ca este primul barbat de care am auzit ca nu-i place.
De exemplu daca ati fi voi in cazul asta, ati mai face sex oral persoanei respective?
Only_me26
Postat pe 28 Iulie 2008 17:56
TE felicit din nou laura pt raspunsurile inteligente!de ce te superi geo?!
elisema
Postat pe 28 Iulie 2008 19:49

Cand ni ai prejudecati e normal sa te simti bine cand faci sex.
danut_dom
Postat pe 28 Iulie 2008 20:03
hmmm.... vad ca domnu' geo v-a incins pe toate, eu ce sa mai fac acum decat sa va spun si parerea mea ( experienta proprie si neinfluentata de nimeni ) ; faci sex oral atunci simti ca : 1) o/il iubesti si simti ca ai face orice pt al multumi; 2) in momentul in care simti ca atunci cand faci sex cu persoana cu care esti timpul zboara mai repede, uiti de toata lumea, nu te mai intereseaza de nimeni si nimic; 3)atunci cand din punct de vedere sexual te intelegi cu celalat/cealalta persoana atat de bine sexual incat nu mai exista nici o bariera mintala ( se stie ca femeile in momentul in care fac sex gandesc mult mai mult decat barbatii, in loc sa se lase prada placerii ). cam asta zic eu ca e; parerea mea
_fantoma_
Postat pe 28 Iulie 2008 21:27
PAREREA MEA E CA NU ESTE NECESAR.DACA TE IUBESTE SI TE RESPECTA NU-TI CERE ASA CEVA.....
ASA CA.....DACA-TI CERE ASA CEVA ,FUGI DE LINGA EL,SPUN EU.
TU FACI CE ITI SPUNE INIMA
marilenaursu
Postat pe 29 Iulie 2008 11:52
geo esti mortal :)))))) fara cuvinte
Maaaaaryna
Postat pe 29 Iulie 2008 13:31
este bine-venit atat timp cat e de comun acord,si nici unul dintre parteneri nu o face de ochii celuilalt ci de placere.in relatia pe care o am,o facem amandoi,si doar din placere.ce e mai frumos si mai excitant decat sa-l/o vezi in culmea extazului?daca iubesti faci totul,bineinteles nu fortat,sa-i fie bine celui de langa tine.
geo,te-as ruga,daca vrei,sa-mi spui si mie de ce le place barbatilor sa faca sex oral unei femei?am mai auzit si alte pareri,dar as vrea sa mai stiu una,a ta,mai ales ca esti atat de deschis,si chiar te apreciez ca stii sa satisfaci femeia de langa tine.stiu ce inseamna asta,asa ca ferice de ea si bravo tie.
fluffy
Postat pe 30 Iulie 2008 09:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt un pic cam derutata 29 De la: roscatika23 1 Aprilie 2009 01:33
Help pls! 40 De la: kudika029282 17 Octombrie 2010 18:18
chinuita de partidele lungi!help 86 De la: greierash_is_back 22 Octombrie 2009 14:12
in cautare unei doamne 87 De la: aditadani 18 Martie 2014 01:38
sex fara prejudecati 5 De la: scorpio67 5 August 2010 21:22