Setari Cookie-uri

Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ?

si acum?

Postat pe 31 Iulie 2008 22:02
De la: cazam, la data 2008-07-31 10:39:28Total ???!!! Mic si negru ...esti tare
da mai da !!!!!toatal. uraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!1traiascaaaaa!!!!!!!!!!!ar trebui facut un monument. dar cum sa arate?poate un cuplu facnd 69..uraaaaaa.traiascaaaaa!!!!!!!!!!ce atata filozofie?nu trebuie sa fie un compromis,trebuie sa ne placa si sa ne excite pe amndoi si gata.cand iubesti fericirea vine din fericirea celuilalt dar se poate oferi si pentru placerea noastra. IO LE MAI SPUN ELECTROSOCURI ATUNCI CAND PLACEREA ESTE INSUPORTABILA.

Postat pe 31 Iulie 2008 22:27
eee mciutule da bancu' cu "68" il sti????
eeee mie si ala imi place cateodata.... ma refer la pozitia 68....o sa te lamuresc eu ...candva.....cred....
sexul oral nu e necesar e placut...si pace buna...de acord cu vasy ce atata filozofeala ne ascundem dupa degetele ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Iulie 2008 22:32
pai da...i-am propus sa o facem in dus pentru ca zona sa fie foarte foarte curata (stii...¨sa nu aiba nici un gust¨)...dar....am ramas fara raspuns...oricum...deja cred ca o sa las balta chestia asta....si nu o sa mai insist asupra subiectului...asta e...a fost o data...mi-a placut...si...the end :)
rodykutza
Postat pe 1 August 2008 00:33
De la: rodykutza, la data 2008-08-01 00:33:55pai da...i-am propus sa o facem in dus pentru ca zona sa fie foarte foarte curata (stii...¨sa nu aiba nici un gust¨)...dar....am ramas fara raspuns...oricum...deja cred ca o sa las balta chestia asta....si nu o sa mai insist asupra subiectului...asta e...a fost o data...mi-a placut...si...the end :)



Te pot "ajuta" eu cand treci prin Bucuresti
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 09:21
In relatia noastra noi folosim sexul oral in preludiu, are efect garantat. Nu facem de fiecare data, mai rar, dar este SUPER. Imi place sa-l fac sa-si piarda mintile. Cred ca problema la femei este ejacularea, le este sila., se simt ca niste femei usoare ...dar pot sa vorbeasca cu partenerii lor, sa nu faca acest lucru in gura lor .....mai este si problema igienei, nu poti sa faci sex oral daca nu ai o igiena adecvata... In relatia noastra nu am facut sex oral de la inceput, cam dupa un an de relatie... . Fiecare alege ce vrea sa faca cu viata lui sexuala, dar este super sa faci sex oral si mai ales sa ti se faca

Postat pe 1 August 2008 10:08
"Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ?" Absurd! E ca si cand ai intreba "Sexul e oare necesar in viata?" Cel putin in ceea ce ma priveste. Si asta pt. ca, primind si oferind sex oral, relatia este parca mai profunda si sexul este extaz pur. Recunosc insa mi-au trebuit ani buni, dar mai ales persoana potrivita, ca sa inteleg acest lucru.
Lizicat
Postat pe 1 August 2008 10:20
Mie personal mi se pare scarbos sa pun gura pe...Si nici nu cred k este necesar intr-o relatie pt k nu depinde nimic de chestia asta.Si daca te iubeste cu adevarat si isi doreste o relatie serioasa va intelege daca nu iti face placere...
miha_ela
Postat pe 1 August 2008 10:23
pe ce sa pui gura!!?
sunt curios daca-ti place sa ti se faca.

Postat pe 1 August 2008 10:29
De la: miha_ela, la data 2008-08-01 10:23:13Mie personal mi se pare scarbos sa pun gura pe...Si nici nu cred k este necesar intr-o relatie pt k nu depinde nimic de chestia asta.Si daca te iubeste cu adevarat si isi doreste o relatie serioasa va intelege daca nu iti face placere...



Eu cred ca nici nu stie pe ce trebuie sa puna gura. Se vede din ce a scris ce mentalitate are. Este punctul ei de vedere, dar o compatimesc Nu stii ce e bun, cum se spune mai pe romaneste. Su nu stii ce pierzi
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 10:40
Parerea mea e k dak vrei sa o faci fao dak nu,nu..nu te obliga nimeni..fiecare isi traieste viata asa cum vrea si cum considera k e mai bine pt el..si d facut se faceau si inainte dar nu se stia asa d mult k statea securitatea cu baioneta la curu bunicului..

Postat pe 1 August 2008 11:04
Dak ai sta de vorba cu mine vas25 ti-ai schimba parerea despre mine intr-una buna...Asa k nu-ti mai da cu parerea despre mentalitatea mea dintr-un singur subiect.Si stiu foare bine pe ce se pune gura...pastreaza-ti ironiile pt tine
miha_ela
Postat pe 1 August 2008 12:46
De la: miha_ela, la data 2008-08-01 12:46:40Dak ai sta de vorba cu mine vas25 ti-ai schimba parerea despre mine intr-una buna...Asa k nu-ti mai da cu parerea despre mentalitatea mea dintr-un singur subiect.Si stiu foare bine pe ce se pune gura...pastreaza-ti ironiile pt tine



ok, pace, dar nu mai fi asa de inversunata, nu-ti foloseste la nimic. si o data si o data tot o vei face, din curiozitate macar, si as fi curios atunci ce ai de zis.
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 15:45
kateodata e nevoie sa mai ieshi shi din monotonie...sexul oral nu mi se pare deloc scarbos... mai ales daka partenerului ii face o deosebita placere! in ceea ce ma priveshte, ador sa mi se faca sex oral...
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 15:49
De la: vas25, la data 2008-08-01 15:45:42
De la: miha_ela, la data 2008-08-01 12:46:40Dak ai sta de vorba cu mine vas25 ti-ai schimba parerea despre mine intr-una buna...Asa k nu-ti mai da cu parerea despre mentalitatea mea dintr-un singur subiect.Si stiu foare bine pe ce se pune gura...pastreaza-ti ironiile pt tine



ok, pace, dar nu mai fi asa de inversunata, nu-ti foloseste la nimic. si o data si o data tot o vei face, din curiozitate macar, si as fi curios atunci ce ai de zis.



Si mi-ar face placere sa stam mai mult de vorba, am uitat sa spun asta mai inainte.
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 15:49
vas25, cred k u vrei sa corupi fata :))))
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 15:51
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 15:51:09 vas25, cred k u vrei sa corupi fata :))))




pai daca cu tine nu mi-a mers, incerc si eu ce sa fac

adevarul este ca as sta un pic de vb cu ea sa-i explic de ce nu este scarbos


_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 15:54
pana nu incearca no chance...degeaba ii explici. shi eu am avut nenumarate retzineri sa fac sex oral... prima data a fost nashpa, a 2a oara a fost ok...iar dupa aceea a devenit ceva normal shi placut..so... mai bine experimenteaza ea shi ajunge singura la o concluzie :D...parerea mea
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 15:57
auzi tu mihaelo, aveam o colega de munca si din vorba in vorba, despre relatii mai mult sau mai putin intime , am ajuns si la subiectu p...!
o intrebaram daca-i plashi sa o atinga. revoltata si contrariata a exclamat" oooooi , sa pun ieu mana pi scarbosenia cea!!? "

Postat pe 1 August 2008 15:58
toate au un inceput
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:07
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 16:07:02 toate au un inceput




Or avea si un sfarsit?
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 16:09

geo,esti de-a dreptul fenomenal.nu lasi fetele in pace... lasa ca poate va incerca si sunt sigura ca daca va avea curaj sa o faca va vedea ca nu e nimic scarbos...e chiar "dulce"...dar fiecare e cu parerea lui...never say never...mie chiar imi place,e preludiul perfect.de fapt,ne plece,mie si iubitului meu,la nebunie...69 din cand in cand e foarte bine-venit...
fluffy
Postat pe 1 August 2008 16:09
eu sper k nu! traiaska SEXUL!!... daka ramane planeta fara barbatzi, sa nu uitam de vibratoare
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:11
Geo se subantelege ca-mi place sa fac dar binenteles k mai mult sa mi se faca.
annk48
Postat pe 1 August 2008 16:13
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 16:11:12 eu sper k nu! traiaska SEXUL!!... daka ramane planeta fara barbatzi, sa nu uitam de vibratoare


Ok , voi va descurcati, dar noi ce facem?
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 16:13
va descurcati si voi...ca sunteti barbati destepti,nu?
fluffy
Postat pe 1 August 2008 16:19
De la: Rachel_24, la data 2008-08-01 16:19:43va descurcati si voi...ca sunteti barbati destepti,nu?


Pai cred ca deasta s-a inventat sexul oral
_fantoma_
Postat pe 1 August 2008 16:27
mai baietzi...nu tre` sa va facetzi nici voi griji...atzi auzit de papushi gomflabile?:))
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:27
da. blondele!

Postat pe 1 August 2008 16:44
geo32...as usual, cu remarci rautacioase:))) ...am intalnit o blonda deshteapta...tind sa cred k e exceptzie de la regula...nu le baga pe toate in ac oala
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
blonda sau bruneta??? 44 De la: kudika_22361 29 Noiembrie 2012 23:19
sex 26 De la: felixcat 30 Iulie 2009 17:11
vreau permis 224 De la: rockk 8 Februarie 2011 19:08
MARIMEA PENISULUI CONTEAZA IN RELATIE??? 41 De la: rockk 23 Martie 2011 18:41
ejacure femenina 30 De la: kudika_934107 22 Septembrie 2013 13:15