Setari Cookie-uri

Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ?

NU IMI IMAGINEZ PARTIDA DE SEX FARA SEX ORAL. MA REFER SA PRIMESC. ESTE ABSOLUT NECESAR.

Postat pe 30 Iulie 2008 15:19
SEXUL ORAL!!!!!!!!URAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!CEA MAI TARE DESCOPERIRE A UMANITATIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!URAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
(((((((DE AMBELE PARTI SIGUR CA DA)))))))))))))))

Postat pe 30 Iulie 2008 19:04

Raspuns ptr Rachel 24 la intrebarea : daca vrei,sa-mi spui si mie de ce le place barbatilor sa faca sex oral unei femei?

In prima faza nu a fost placere ( si banuiesc ca nimanui nu i-a facut placere prima data, sau ca s-a repezit cu placere la organ ), chiar ma gandeam cu groaza ( si cred ca si cu scarba ) cand ma apropiam de locul acela ( acum dragutz, cald si primitor, dulce, dulce acrisor ), dar in timp probabil a devenit obisnuinta, pe urma placere, si apoi placere si mai mare. Dar o sa ma repet, la mine cel putin, nu o pot face decat cu femeia iubita si cu care in pat uit de tot ce ma inconjoara. DE CE ne place? Poate pt ca o vad cat de bine se simte cand ii fac asta, poate ca acum imi place si gustul, poate....poate...cine mai stie. Conteaza ca IMI place ( nu vreau sa-i bag si pe ceilalti in aceiasi oala. Parerea mea
_fantoma_
Postat pe 30 Iulie 2008 20:20
DACA ESTE NECESAR???EU NU CRED CA ¨NECESAR¨E CUVANTUL POTRIVIT...SEXUL ORAL...DUPA PREREA MEA....TREBUIE SA FIE PLACERE....SAU NU...DEPINDE...DAR CE PARERE AVETI:EU PERSONAL SUNT CU IUBITUL MEU DE UN AN...I-AM FACUT SEX ORAL DE...N ORI...IAR EL ODATA.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ACUM DATI-VA CU PAREREA....E NECESAR????
rodykutza
Postat pe 30 Iulie 2008 20:42
Eu nu cred ca e necesar...cred ca nu am auzit pe nimeni care sa fi facut si sa nu ii fi placut da' mie mi-se pare nasty! N-am facut si nici nu am de gand...
FCD
Postat pe 30 Iulie 2008 21:58
De la: rodykutza, la data 2008-07-30 20:42:10DACA ESTE NECESAR???EU NU CRED CA ¨NECESAR¨E CUVANTUL POTRIVIT...SEXUL ORAL...DUPA PREREA MEA....TREBUIE SA FIE PLACERE....SAU NU...DEPINDE...DAR CE PARERE AVETI:EU PERSONAL SUNT CU IUBITUL MEU DE UN AN...I-AM FACUT SEX ORAL DE...N ORI...IAR EL ODATA.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ACUM DATI-VA CU PAREREA....E NECESAR????


Si tu cum te simti? Iti convine asa? Este doar o intrebare
_fantoma_
Postat pe 30 Iulie 2008 23:19
multumesc pentru raspuns vas25.imi pare rau pentru cei care nu cunosc placerea sexului oral,dar asta nu inseamna ca trebuie sa o faca daca nu vor.mie imi place si sa mi se faca si sa fac,pentru ca ne leaga o iubire imensa si nu suntem inhibati in pat,dar asta depinde de fiecare.
fluffy
Postat pe 31 Iulie 2008 08:39
Total ???!!! Mic si negru ...esti tare
cazam
Postat pe 31 Iulie 2008 10:39
no, io chiar ma gandeam ca traiesti simtirea!

Postat pe 31 Iulie 2008 11:19
nu mey geo,nu mai poti traiiiii nimik in lumea asta de doi bani...dor sexul oral in combinatie cu celalalt,cu un gram de suflet si dragoste....mmmmm,chiar asa,chiar merita sa traiesti...pt asta......??????????
matracucu
Postat pe 31 Iulie 2008 11:25
sexu' oral e doar o mentiune intrun capitol al vietii tale! ceva neglijabil !

Postat pe 31 Iulie 2008 11:29
asa crezi tu despre mine???? ai fi surprins geo 32 sa imi vezi de fapt adevaratele prioritatzi din viata mea....ceea ce de fapt da culoare vietii mele,,,,cu totul altceva......
insa mai sper ca nu am facut o impresie gresita......nu am facut decat sa fiu sincera....
matracucu
Postat pe 31 Iulie 2008 11:49
de la geo32 sexu' oral e doar o mentiune intrun capitol al vietii tale! ceva neglijabil !
mentiune ziseshi???ha ha ha,gresisi e,e doar numarul de pagina.............
matracucu
Postat pe 31 Iulie 2008 12:08
laura , greseala mea. facusem referire la un termen general. fara sa particularizez spre tine.
poti traii linistit si fara sex oral , da' daca apare, nu-l refuz :)

Postat pe 31 Iulie 2008 12:42
a nuuu,e ok geo32,Absolut ok.
matracucu
Postat pe 31 Iulie 2008 16:18
din explozia de fericire pe care o afisezi, iar ochisorii mei sunt un pic tulburatii de aceasta feerie de culori , as zice ca eti o fana inraita a procedeului de plonjare linquistica in imparatia imparatesei umede!

Postat pe 31 Iulie 2008 17:09
mnu sunt o fana inraita,imi cer scuze sunt....aaaa....sunt admin defapt....
matracucu
Postat pe 31 Iulie 2008 17:52

ah , de cand astepta o adminareasa sa-i fac un talmes-balnes creerasu'!
fain preludiu!

Postat pe 31 Iulie 2008 17:59
mi-am adus aminte de viersu' cela:
limba noastra-i o comoara
in adancuri infundata!

Postat pe 31 Iulie 2008 18:07
E necesar sa fii deschis, sa intelegi ca exista un "plus de placere". E necesar sa fii curat, si sa oferi sansa unui "plus de placere". Si da, e necesar sa incerci,sa comunici si sa afli cum e. E necesar sa cauti pe cineva care gandeste la fel ca tine, are aceleasi valori, e la fel de deschis sau inchis. Sentimentul reciprocitatii ucide in timp, n-ai nici o sansa sa-l amutesti decat daca esti superficial. Ne ferim de pilozitati, de surprize igienice, evident. Dar o facem de curiozitate, din interes, din daruire, din insusirea unei particele a placerii partenerului. Si o facem ca o parte dintr-un tot. La noi (care eram 'noi' inainte de despartire), a face dragoste includea sexul oral la fel de normal ca sarutul, orgasmul sau muscaturile, ca unghiile infipte-n carne sau amortirea imbratisarii lungi de dupa ...
paultinichigiu
Postat pe 31 Iulie 2008 18:12
eu sincer cred ca este...ptr ca la un moment dat simti nevoia sa incerci ceva nou.si cum e destul de foarte placut devine obisnuintza .oricum,nu ash face decat cu o persoana pe care o cunosc ff bine

Postat pe 31 Iulie 2008 18:17
nu cred ca este necesar dar este placut cand al faci si ti-se face,asta este doar parerea mea si as vrea sa aud commentu-ri
scorpionu
Postat pe 31 Iulie 2008 19:43
PENTRU VASS..cum ma simt????pai sincer....doritoare...dar imi e rusine sa ii spun..si apoi o relatie nu se bazeaza numai pe asta..asa ca adevarul e ca ma resemnez...:(:(
rodykutza
Postat pe 31 Iulie 2008 20:06
cum ma simt????pai sincer....doritoare...dar imi e rusine sa ii spun..si apoi o relatie nu se bazeaza numai pe asta..asa ca adevarul e ca ma resemnez...:(:(
rodykutza
Postat pe 31 Iulie 2008 20:10
cum ma simt????pai sincer....doritoare...dar imi e rusine sa ii spun..si apoi o relatie nu se bazeaza numai pe asta..asa ca adevarul e ca ma resemnez...:(:(
rodykutza
Postat pe 31 Iulie 2008 20:10
cum ma simt????pai sincer....doritoare...dar imi e rusine sa ii spun..si apoi o relatie nu se bazeaza numai pe asta..asa ca adevarul e ca ma resemnez...:(:(
rodykutza
Postat pe 31 Iulie 2008 20:10
cum ma simt????pai sincer....doritoare...dar imi e rusine sa ii spun..si apoi o relatie nu se bazeaza numai pe asta..asa ca adevarul e ca ma resemnez...:(:(
rodykutza
Postat pe 31 Iulie 2008 20:10
atat de doritoare incat ai scris de patru ori mesaju'!!!
oau!

Postat pe 31 Iulie 2008 20:13
Pt Geo

Nu la scris de 4 ori, face figuri site-ul , si mie mi s-a intamplat sa trimit de 4 ori un msj.

Pt Rodi

Ai discutat cu el chestia asta? Ai incercat sa-l dirijezi tu spre a ajunge acolo? Cred ca am zis, la inceput nici mie nu-mi placea, dar parca acum nu mai pot sat fara
_fantoma_
Postat pe 31 Iulie 2008 21:34
Nu stiu dak e necesar,dar dak vrei o viata de cuplu armonioasa trebuie sa faci orice,.............insa lucrurile vin de la sine la momentul potrivit,....... cel putin asa s-a intamplat in cazul meu...........si eram ingrozita numai cand ma gandeam la asa ceva.......
annk48
Postat pe 31 Iulie 2008 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Merge aventura ca energizant pt o relatie lesinata? 10 De la: the_same_contesina 14 Octombrie 2011 16:57
Sex at the first date 42 De la: dark_eye 2 Februarie 2011 18:52
help me girls !! 34 De la: rondina 6 Septembrie 2013 16:38
violenta in tipmpul actului sexual 85 De la: scorpio67 14 Decembrie 2009 10:19
Ma poate ajuta cineva? 36 De la: IngerashuPetru 4 Octombrie 2010 06:22