Setari Cookie-uri

Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ?

auzi mai Aquarium,la 16 ani ai intradevar altceva de facut..... de citit "Baltagul".......matematica.......si cand o sa ai ceva ani in plus,o sa vezi ca "educatia" de aici nu e zero...dimpotriva.....

Postat pe 6 August 2008 02:11
eheeee baltagu' e demult dus. Balzac se poarta acum

Postat pe 6 August 2008 02:40
stai calma ca sunt si distruse care iau lectii d-astea la 16 ani.

Postat pe 6 August 2008 02:42
De la: etta70, la data 2008-08-06 01:57:21 draga mea Sweetpink,daca ai intradevar 17 ani,iti zic doar atat : POFTA VINE MANCAND !!!!......TREBUIE DOAR SA INCERCI O DATA !!!!.....

Asa e eta,nu te contrazic,dar datorita unui accident voi fi "privata" de aceasta placere -mi-am rupt maxilarul si nu pot sa deschi gura decat foarte putin,oricum iti spun sincer ca nu ma tenteaza...
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 02:46
De la: Aquarium, la data 2008-08-06 01:50:48Necesar tampit esti change numai subiecte abjecte propui analfabetule vai de steau ta rebbell

Iar tu Aquarium-nu prea cred eu ca sexul tau e...acela"frumos",dar sa presupunem prin absurd ca e...vad ca tu esti tare suparata pe viata si pe toata lumea de pe acest forum.Te invit sa te muti pe un altul daca te incomodeaza prezenta si discutiile noastre,nu de alta,dar incarci aerul cu energie negativa si trebuie sa spun ca cel putin pe mine ma cam deranjezi...
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 02:50
ar fi ideal sa schimbam un pic atmosfera tensionata de aici... nu e necesar,dar e o NEBUNIE sexul oral.cine stie nu ma va contrazice.sa simti ca innebunesti de placere si cand ti se face si cand faci,mai ales ca nu il faci oricui si vezi acea persoana ca e in culmea extazului...mie imi place si o recunosc oricand.cui nu-i place,asta e.nu e nimeni obligat sa o faca si nu trebuie facut doar asa...ca de aia li se pare multora ca e scarbos sau mai stiu eu cum...cand gasesti persoana potrivita,nu e decat o placere imensa...sa aveti parte de ce va doriti,cu sau fara sex oral.
dupa o perioada in care nu-ti vezi iubitul/iubita din diverse motive,cand va intalniti va vine sa va mancati unul pe altul de atata dorinta,sa nu mai zic de sex oral.sa aveti parte de cele mai explozive orgasme...
fluffy
Postat pe 6 August 2008 09:12
nah! ca o iaupe urma lui gheo.... ma apuca tremuriciu si programul asta la munca nu se mai termina odata.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 August 2008 18:22
De la: Aquarium, la data 2008-08-06 02:04:11ete nah alta treaba n-am? ce educatie zero pe aci.


ete nah intr-adevar !
aici iti gasisi loc de educatie? ca-n cazul asta iti putem da exemple de alte site-uri, Wikipedia, Encyclopaedia Britannica, sau chiar Sexual Health Network, dar tre sa stii binisor inglis, intelegi? :D
googoodoll
Postat pe 6 August 2008 18:35
De la: dragon, la data 2008-08-04 16:44:17Nu este necesar DELOC!Ba chiar este o rusine in fata lui DUMNEZEU!EL ne-a dat gura ca sa vorbim si sa mancam.In final unde este spiritualitatea noastra?El ne-a dat minte si intelepciune ca sa stim ceea ce e bine si ceea ce e rau.Suntem oameni cu constiinta si nu animale.Pt placeri e destul sexul.Cine nu se satisface doar cu el...,e o rusine pe fata pamintului.E la un nivel josnic.Multe din voi fetelor,desi nu sunteti de acord cu sexul oral,il practicati doar ca este la moda ori doar ca sa va mentineti aproape iubitul.Cu asta nu rezolvati nimic,decit va iluzionati voi insiva.Pe de alta parte ,va coboriti la un nivel josnic,care va face sa va pierdeti adevarata valoare.Prostitutia vine din vechime si la fel sexul oral.Multe fete frumoase ajung sa se prostitueze din cauza saraciei.Dar de ce multe din voi ,frumoase,inteligente ,cu bani,ajung sa faca lucruri imorale.Unde este imaginea vostra?Unde este orgoliul vostru?Un barbat care va cere sa faceti acest lucru...,practic va cere sa va umiliti in fata lui si sa jucati un rol de prostituta.Oare merita el sa faceti acest lucru?El cu asta se simte mult superior voua cind voi acceptati.Ei au un orgoliu masculin innascut.VOi fetelor,femeilor trebuie sa va dati valoare voua insiva ,sa va impuneti respectul.Multe din voi o faceti doar ca sa nu fiti parasite.Dar nu cu asta voi il veti pastra.Exista un dictat care zice ca:« ceea ce se obtine usor si ieftin,...nu are valoare».Dumnezeu a creat femeia ca sa fie o companie buna pt barbatul ei,ca sa fie o buna mama pt copiii ei si nu ca sa fie o perversa ori prostituta.Nu va fie teama ca ramineti singure.Ceea ce e al vostru e pus deoparte.Va veni mai devreme ori mai tirziu.Daca credeti in Dumnezeu,daca va rugati pt pacatele vostre,EL va ajuta sa va gasiti un om pe gustul dvs ,asemenea voua care sa va inteleaga,sa va iubeasca asa cum sunteti.Barbatii doar din cauza orgoliului parca se cred la licitatie:«cine da mai mult...castiga».Azi una ,miine alta.Mereu vor aparea altele mai bune ca noi,mai tinere ,mai frumoase,ei vor alege ce e mai bun pt ei,fara sa sufere fara sa se uite la suferintele ce le provoaca in inima femeilor.In ziua de azi femeile din cauza nesigurantei ,din cauza lipsei de incredere in fortele proprii ...se ofera repede si foarte ieftin lor.Din cauza asta ei ajung sa se creada buni si importanti,iar pe voi doar va dispretuiesc.Mentalitatea din ziua de azi e asa cum e,datorita noaua femeilor.Doar noi suntem de vina.Daca vrem sa schimbam ceva doar de noi femeile depinde.Nu ginditi ca deja e prea tirziu.Nimic nu e tirziu.Totul e sa intelegeti si sa doriti.Sunt multe lucruri si sentimente cu care voi puteti cuceri inima celui drag.Ar fii multe sa va povestesc ,dar ajunge pt azi.Va doresc multa iubire si fericire tuturor celor ce sunt de acord cu ceea ce am scris.

iubita citeaza mi si mie un verset unde spune ca sexul oral este interszis...astept!!!!!
elisema
Postat pe 7 August 2008 16:58
tic-tac, tic-tac, tic-tac............tac........tic....tac!
si daca tot cauti , arata-i pasaju' cu sodoma s gomora. pentru divertisment!

Postat pe 7 August 2008 17:03
pai replica asta i-am dat-o si eu..... exista cele 2 tablite ale lui moise cu cele 10 porunci si pace buna restul...e istorie ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 17:03
De la: elisema, la data 2008-08-07 16:58:33
De la: dragon, la data 2008-08-04 16:44:17Nu este necesar DELOC!Ba chiar este o rusine in fata lui DUMNEZEU!EL ne-a dat gura ca sa vorbim si sa mancam.In final unde este spiritualitatea noastra?El ne-a dat minte si intelepciune ca sa stim ceea ce e bine si ceea ce e rau.Suntem oameni cu constiinta si nu animale.Pt placeri e destul sexul.Cine nu se satisface doar cu el...,e o rusine pe fata pamintului.E la un nivel josnic.Multe din voi fetelor,desi nu sunteti de acord cu sexul oral,il practicati doar ca este la moda ori doar ca sa va mentineti aproape iubitul.Cu asta nu rezolvati nimic,decit va iluzionati voi insiva.Pe de alta parte ,va coboriti la un nivel josnic,care va face sa va pierdeti adevarata valoare.Prostitutia vine din vechime si la fel sexul oral.Multe fete frumoase ajung sa se prostitueze din cauza saraciei.Dar de ce multe din voi ,frumoase,inteligente ,cu bani,ajung sa faca lucruri imorale.Unde este imaginea vostra?Unde este orgoliul vostru?Un barbat care va cere sa faceti acest lucru...,practic va cere sa va umiliti in fata lui si sa jucati un rol de prostituta.Oare merita el sa faceti acest lucru?El cu asta se simte mult superior voua cind voi acceptati.Ei au un orgoliu masculin innascut.VOi fetelor,femeilor trebuie sa va dati valoare voua insiva ,sa va impuneti respectul.Multe din voi o faceti doar ca sa nu fiti parasite.Dar nu cu asta voi il veti pastra.Exista un dictat care zice ca:« ceea ce se obtine usor si ieftin,...nu are valoare».Dumnezeu a creat femeia ca sa fie o companie buna pt barbatul ei,ca sa fie o buna mama pt copiii ei si nu ca sa fie o perversa ori prostituta.Nu va fie teama ca ramineti singure.Ceea ce e al vostru e pus deoparte.Va veni mai devreme ori mai tirziu.Daca credeti in Dumnezeu,daca va rugati pt pacatele vostre,EL va ajuta sa va gasiti un om pe gustul dvs ,asemenea voua care sa va inteleaga,sa va iubeasca asa cum sunteti.Barbatii doar din cauza orgoliului parca se cred la licitatie:«cine da mai mult...castiga».Azi una ,miine alta.Mereu vor aparea altele mai bune ca noi,mai tinere ,mai frumoase,ei vor alege ce e mai bun pt ei,fara sa sufere fara sa se uite la suferintele ce le provoaca in inima femeilor.In ziua de azi femeile din cauza nesigurantei ,din cauza lipsei de incredere in fortele proprii ...se ofera repede si foarte ieftin lor.Din cauza asta ei ajung sa se creada buni si importanti,iar pe voi doar va dispretuiesc.Mentalitatea din ziua de azi e asa cum e,datorita noaua femeilor.Doar noi suntem de vina.Daca vrem sa schimbam ceva doar de noi femeile depinde.Nu ginditi ca deja e prea tirziu.Nimic nu e tirziu.Totul e sa intelegeti si sa doriti.Sunt multe lucruri si sentimente cu care voi puteti cuceri inima celui drag.Ar fii multe sa va povestesc ,dar ajunge pt azi.Va doresc multa iubire si fericire tuturor celor ce sunt de acord cu ceea ce am scris.

iubita citeaza mi si mie un verset unde spune ca sexul oral este interszis...astept!!!!!
incep sa ma satur de atata prostie.dar se zice ca si prostia tot de dumnezeu a fost lasata pe pamant ...de de a trebuit sa exagereze atata??????????????????????

Postat pe 7 August 2008 18:09
De la: geo32, la data 2008-08-07 17:03:09tic-tac, tic-tac, tic-tac............tac........tic....tac!
si daca tot cauti , arata-i pasaju' cu sodoma s gomora. pentru divertisment!
Dragul meu geo,in sodoma si gomora se vb despre homosexualitate,si nu despre ce ai voie si ce nu in cadrul intim al cuplului!!!
elisema
Postat pe 7 August 2008 18:26
De la: elisema, la data 2008-08-07 18:26:06
De la: geo32, la data 2008-08-07 17:03:09tic-tac, tic-tac, tic-tac............tac........tic....tac!
si daca tot cauti , arata-i pasaju' cu sodoma s gomora. pentru divertisment!
Dragul meu geo,in sodoma si gomora se vb despre homosexualitate,si nu despre ce ai voie si ce nu in cadrul intim al cuplului!!!
Daca tu esti asa destept zi si mie un verset negru pe alb din Biblie care interzice asta!si nu vb despre curvie ci despre ce au voie sa faca un sot si o sotie!!!
elisema
Postat pe 7 August 2008 18:27
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-07 18:09:25
De la: elisema, la data 2008-08-07 16:58:33
De la: dragon, la data 2008-08-04 16:44:17Nu este necesar DELOC!Ba chiar este o rusine in fata lui DUMNEZEU!EL ne-a dat gura ca sa vorbim si sa mancam.In final unde este spiritualitatea noastra?El ne-a dat minte si intelepciune ca sa stim ceea ce e bine si ceea ce e rau.Suntem oameni cu constiinta si nu animale.Pt placeri e destul sexul.Cine nu se satisface doar cu el...,e o rusine pe fata pamintului.E la un nivel josnic.Multe din voi fetelor,desi nu sunteti de acord cu sexul oral,il practicati doar ca este la moda ori doar ca sa va mentineti aproape iubitul.Cu asta nu rezolvati nimic,decit va iluzionati voi insiva.Pe de alta parte ,va coboriti la un nivel josnic,care va face sa va pierdeti adevarata valoare.Prostitutia vine din vechime si la fel sexul oral.Multe fete frumoase ajung sa se prostitueze din cauza saraciei.Dar de ce multe din voi ,frumoase,inteligente ,cu bani,ajung sa faca lucruri imorale.Unde este imaginea vostra?Unde este orgoliul vostru?Un barbat care va cere sa faceti acest lucru...,practic va cere sa va umiliti in fata lui si sa jucati un rol de prostituta.Oare merita el sa faceti acest lucru?El cu asta se simte mult superior voua cind voi acceptati.Ei au un orgoliu masculin innascut.VOi fetelor,femeilor trebuie sa va dati valoare voua insiva ,sa va impuneti respectul.Multe din voi o faceti doar ca sa nu fiti parasite.Dar nu cu asta voi il veti pastra.Exista un dictat care zice ca:« ceea ce se obtine usor si ieftin,...nu are valoare».Dumnezeu a creat femeia ca sa fie o companie buna pt barbatul ei,ca sa fie o buna mama pt copiii ei si nu ca sa fie o perversa ori prostituta.Nu va fie teama ca ramineti singure.Ceea ce e al vostru e pus deoparte.Va veni mai devreme ori mai tirziu.Daca credeti in Dumnezeu,daca va rugati pt pacatele vostre,EL va ajuta sa va gasiti un om pe gustul dvs ,asemenea voua care sa va inteleaga,sa va iubeasca asa cum sunteti.Barbatii doar din cauza orgoliului parca se cred la licitatie:«cine da mai mult...castiga».Azi una ,miine alta.Mereu vor aparea altele mai bune ca noi,mai tinere ,mai frumoase,ei vor alege ce e mai bun pt ei,fara sa sufere fara sa se uite la suferintele ce le provoaca in inima femeilor.In ziua de azi femeile din cauza nesigurantei ,din cauza lipsei de incredere in fortele proprii ...se ofera repede si foarte ieftin lor.Din cauza asta ei ajung sa se creada buni si importanti,iar pe voi doar va dispretuiesc.Mentalitatea din ziua de azi e asa cum e,datorita noaua femeilor.Doar noi suntem de vina.Daca vrem sa schimbam ceva doar de noi femeile depinde.Nu ginditi ca deja e prea tirziu.Nimic nu e tirziu.Totul e sa intelegeti si sa doriti.Sunt multe lucruri si sentimente cu care voi puteti cuceri inima celui drag.Ar fii multe sa va povestesc ,dar ajunge pt azi.Va doresc multa iubire si fericire tuturor celor ce sunt de acord cu ceea ce am scris.

iubita citeaza mi si mie un verset unde spune ca sexul oral este interszis...astept!!!!!
incep sa ma satur de atata prostie.dar se zice ca si prostia tot de dumnezeu a fost lasata pe pamant ...de de a trebuit sa exagereze atata??????????????????????
Dragul meu destept vorbeam despre ce ai voie sa faci in casnicie si nu in afara,dar daca intelegeti toti pe dos e ok pt mine!!!
elisema
Postat pe 7 August 2008 18:30
dar de ce nu iti iei inima-n dinti si sa vb cu el de fateziile tale ca sa te poti simtii bine si descarcata
scorpionu
Postat pe 7 August 2008 19:00


no, stati o leaca

elisema, vezi dragut-o ca tu ai inteles destul de gresit ceea ce s-a comentat. parerea mea, evident

_fantoma_
Postat pe 7 August 2008 19:25
De la: elisema, la data 2008-08-07 18:26:06
De la: geo32, la data 2008-08-07 17:03:09tic-tac, tic-tac, tic-tac............tac........tic....tac!
si daca tot cauti , arata-i pasaju' cu sodoma s gomora. pentru divertisment!
Dragul meu geo,in sodoma si gomora se vb despre homosexualitate,si nu despre ce ai voie si ce nu in cadrul intim al cuplului!!!


a, stai linistita , ca si mie imi place.
da' de dragu' divertismentului ziceam. adica de plictiseala!
ce face caldura din om!!

Postat pe 7 August 2008 19:57
De la: elisema, la data 2008-08-07 18:30:14
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-07 18:09:25
De la: elisema, la data 2008-08-07 16:58:33
De la: dragon, la data 2008-08-04 16:44:17Nu este necesar DELOC!Ba chiar este o rusine in fata lui DUMNEZEU!EL ne-a dat gura ca sa vorbim si sa mancam.In final unde este spiritualitatea noastra?El ne-a dat minte si intelepciune ca sa stim ceea ce e bine si ceea ce e rau.Suntem oameni cu constiinta si nu animale.Pt placeri e destul sexul.Cine nu se satisface doar cu el...,e o rusine pe fata pamintului.E la un nivel josnic.Multe din voi fetelor,desi nu sunteti de acord cu sexul oral,il practicati doar ca este la moda ori doar ca sa va mentineti aproape iubitul.Cu asta nu rezolvati nimic,decit va iluzionati voi insiva.Pe de alta parte ,va coboriti la un nivel josnic,care va face sa va pierdeti adevarata valoare.Prostitutia vine din vechime si la fel sexul oral.Multe fete frumoase ajung sa se prostitueze din cauza saraciei.Dar de ce multe din voi ,frumoase,inteligente ,cu bani,ajung sa faca lucruri imorale.Unde este imaginea vostra?Unde este orgoliul vostru?Un barbat care va cere sa faceti acest lucru...,practic va cere sa va umiliti in fata lui si sa jucati un rol de prostituta.Oare merita el sa faceti acest lucru?El cu asta se simte mult superior voua cind voi acceptati.Ei au un orgoliu masculin innascut.VOi fetelor,femeilor trebuie sa va dati valoare voua insiva ,sa va impuneti respectul.Multe din voi o faceti doar ca sa nu fiti parasite.Dar nu cu asta voi il veti pastra.Exista un dictat care zice ca:« ceea ce se obtine usor si ieftin,...nu are valoare».Dumnezeu a creat femeia ca sa fie o companie buna pt barbatul ei,ca sa fie o buna mama pt copiii ei si nu ca sa fie o perversa ori prostituta.Nu va fie teama ca ramineti singure.Ceea ce e al vostru e pus deoparte.Va veni mai devreme ori mai tirziu.Daca credeti in Dumnezeu,daca va rugati pt pacatele vostre,EL va ajuta sa va gasiti un om pe gustul dvs ,asemenea voua care sa va inteleaga,sa va iubeasca asa cum sunteti.Barbatii doar din cauza orgoliului parca se cred la licitatie:«cine da mai mult...castiga».Azi una ,miine alta.Mereu vor aparea altele mai bune ca noi,mai tinere ,mai frumoase,ei vor alege ce e mai bun pt ei,fara sa sufere fara sa se uite la suferintele ce le provoaca in inima femeilor.In ziua de azi femeile din cauza nesigurantei ,din cauza lipsei de incredere in fortele proprii ...se ofera repede si foarte ieftin lor.Din cauza asta ei ajung sa se creada buni si importanti,iar pe voi doar va dispretuiesc.Mentalitatea din ziua de azi e asa cum e,datorita noaua femeilor.Doar noi suntem de vina.Daca vrem sa schimbam ceva doar de noi femeile depinde.Nu ginditi ca deja e prea tirziu.Nimic nu e tirziu.Totul e sa intelegeti si sa doriti.Sunt multe lucruri si sentimente cu care voi puteti cuceri inima celui drag.Ar fii multe sa va povestesc ,dar ajunge pt azi.Va doresc multa iubire si fericire tuturor celor ce sunt de acord cu ceea ce am scris.

iubita citeaza mi si mie un verset unde spune ca sexul oral este interszis...astept!!!!!
incep sa ma satur de atata prostie.dar se zice ca si prostia tot de dumnezeu a fost lasata pe pamant ...de de a trebuit sa exagereze atata??????????????????????
Dragul meu destept vorbeam despre ce ai voie sa faci in casnicie si nu in afara,dar daca intelegeti toti pe dos e ok pt mine!!!
VREI SA SPUI CA NU AI LUAT NICIODATA SEXUL UNIU BARBAT IN GURA CA ASA A SPUS DUMNEZEU?SAU NU AI LASAT NICIUN BARBAT SA TE LINGA IN SEX CA ASA SCRIE IN BIBLIE???????????????

Postat pe 8 August 2008 15:02
si mai vorbeai de prostie dragule....
elisema
Postat pe 8 August 2008 19:40
sex oral intr-o relatie.....la cate se practica in ziua de azi,sexul oral intr-o relatie e ultima problema.....in ultimul timp am auzit ca se practica si in public fara nici o rusine....deja a devenit cva normal desi multa lume nu recunoaste..nu inteleg de ce,dar oricum.....intr-o relatie deja partenerii se cunosc indeajuns ca acest lucru sa nu fie o "minune" .....si daca ambii sunt de acord, de ce nu? daca totul e ok,poate fi cva placut.......mai ales ca barbatilor le place "foarte mult" sunt unii care chiar spun ca e mai placut decat sexul normal ....si vorbesc serios..... la urma urmei,exista pareri si pareri...... pro sau contra .... nu e o crima......
georgy_ana
Postat pe 8 August 2008 21:08
unde se practica in public!!? o adresa ceva , un numar ...de strada!
vreau sa trag...o fuga!

Postat pe 8 August 2008 22:25
mey geo sau roscatele.....
scorpyoW
Postat pe 9 August 2008 02:04
geo daca u nu sti dami voe sa*i io raspunsul eu raspunsul:lasaneeee lasaneee....
scorpyoW
Postat pe 9 August 2008 02:12
De la: scorpyow10, la data 2008-08-09 02:04:15mey geo sau roscatele???
scorpyoW
Postat pe 9 August 2008 02:15
cand sustii parearea cuiva tre sa citezi cuvintele lui,inseamna ca l cunosti bn pe acel cineva si stii cum gandeste,draga mic negru si nu mai stiu cum,intrebarea mea a fost doar unde este argumentul biblic in legatura cu subiectul,si daca tot il amestecam pe Dzeu in forumul asta citeaza I cuvintele,ori cuvintele Lui se gasesc scrise in Biblie,ca ai tu pareri proprii despre anumite lucruri nu ma afecteaza cu nimik....si inca ceva nu ti voi satisface curiozitatea daca imi place ,fac sau nu sex oral,ramne sa ti imaginezi tu ipostazele...mult succes!!!!!
elisema
Postat pe 9 August 2008 09:43
De la: scorpyow10, la data 2008-08-09 02:12:11geo daca u nu sti dami voe sa*i io raspunsul eu raspunsul:lasaneeee lasaneee....


iti dau voie!

Postat pe 9 August 2008 10:49
totusi... ce a vrut sa spuna scorpyow10...?

Postat pe 9 August 2008 12:22
De la: etta70, la data 2008-08-06 01:57:21 draga mea Sweetpink,daca ai intradevar 17 ani,iti zic doar atat : POFTA VINE MANCAND !!!!......TREBUIE DOAR SA INCERCI O DATA !!!!.....


17 ani are???? ceea ce nu cred...dar se poate.... pai ma intreb: de ce mi-am racit guta de pomana? am impresia ca ea vrea ,,sa se initieze'' aici pe forum pt viitor...

Postat pe 11 August 2008 11:34
am impresia eu? sau de fapt pe acest forum sint mai mult pustoaice de 16....17 ani..

Postat pe 11 August 2008 11:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pffff 7 De la: yumalai 22 Iunie 2010 13:22
Sunt lesbiana... 63 De la: feelthemagic 27 Martie 2012 11:44
Topicuri diverse... si indelung comentate!!! 22 De la: ady39_2007 11 Octombrie 2009 13:53
SEXUL PE BANI 113 De la: lookingdownatnumberone 28 Ianuarie 2010 19:07
pt baieti 33 De la: scratty 14 Octombrie 2009 16:28