Setari Cookie-uri

relatia sex-droguri

De la: , la data 2008-07-24 04:15:28Topics :
1.ati accepta ca ptr a condimenta lucrurile sa luati un ecstasy?
2.cum influentzeaza drogurile relatiile
3.vati apuca/apucat de droguri din cauza iubitului/iubitei?

asta chiar vreau sa aud


1 nu as accepta
2 nu au drogurile nici o influenta
3 nici moarta nu m-as apuca de luat droguri din cauza iubitului ..chestia ramane valabila si pt alcool
_dulcik_
Postat pe 8 Mai 2009 22:32
nu este necesar sa se raspunda strict la fiecare intrebare!
in opinia mea...cei care au o personalitate puternica, stiu ce vor de la viata, sub nici o forma nu vor raspunde afirmativ.esxista si alte medode, mult mai placute si fara urmari dramatice pentru a face o relatie mai colorata!!!!
drogurile distrug totul...nu doar o relatie!!!!
nicol1510
Postat pe 8 Mai 2009 22:37
De la: iris_4_ever, la data 2008-07-25 01:40:20
De la: Inque, la data 2008-07-25 00:43:14daca ai avea un pic de cunostinta de cauza ai sti ca extasy nu da dependentza.nu ai de unde sa stii daca iti plac sau nu pana nu incerci.sa stii ca si afridisiacele contin o mica parte din ceea ce contine si exstasyul.depinde de mentalitate.
daca ai un tip/tipa care consuma droguri credema ca mai devreme sau mai tarziu ai incerca si tu ceva.usor bineinteles.te-ar fascina


Daca ai citi un pic ti-ai da seama ca odata ce ai incercat ceva gen ecstasy iti doresti sa vezi cum te simti si cu un alt tip de halucinogen sau in ce categorie se mai incadreaza asta ca de , nu am atata experienta in domeniu.

Am fost in Jamaica unde evident , am incercat marijuana .
Dupa doua fumuri am vorbit 3 ore jumate in continuare,evident.

Prima tigara a fost More ( alea lungi, negre cu aroma de ciocoalta ), au trecut 10 ani de zile de atunci si am ajuns la 2 pachete de kent 8 pe zi.

Am printre cunostiile mele si un tip care acum se injecteaza , stii de unde a inceput ? de la o pastila de ecstazy luata intr-o seara in discoteca.

Ok , nu da dependenta dar in schimb iti deschide curiozitatea catre alte tipuri de ,,minuni'' care te fac sa te simti ALTFEL .

,,daca ai un tip/tipa care consuma droguri credema ca mai devreme sau mai tarziu ai incerca si tu ceva.usor bineinteles.te-ar fascina''

Tu ai idee ce ai scris mai sus sau esti doar venita de pe alta planeta ? faci parte din categoria celor care-si invita prietenii la o biluta gratis ?

DACA AI UN TIP/TIPA CARE CONSUMA DROGURI FACI TOT CE ESTE POSIBIL SA-L FACI SA SE LASE !
Daca esti prost , incerci si tu ca pana mea, doar este fascinant sa-ti strici viata intentionat !


BUN raspuns Iris....si eu am cunostintze(pt ca eram prieteni odata,acum ei au alte prioritati) care se injecteaza si nu mai au nicio legatura cu oamenii pe care-i stiam eu ,adk persoane de buna calitate si exact cum ai spus tu si-au stricat viata fara sa stie in ce se baga!Drogurile distrug vieti si ucid !PS-mie mi-a murit cineva f apropiat din aceasta cauza,deci stiu ce spun!Pt ce-i care macar vor sa "testeze"....gasiti-va alte preocupari ,dk nu vreti sa ajungeti sclavii unor iluzii care in final va vor duce intr-o lume numai a voastra!Stay clean!Ascultati -"lumi albe" F .Chilian!!!
luyyzz
Postat pe 9 Mai 2009 13:06
:) tu ce crezi?...mi se pare o intrebare de 2 bani...normal ca afecteaza relatiile si normal ca un om intreg nu s-ar droga doar pentru a face pe plac partenerului...:)......sau cel putin asa gandesc eu....dar fiecare cu alegerile lui :D
ioanaeu20
Postat pe 10 Mai 2009 03:34
De la: , la data 2008-07-24 04:15:28Topics :
1.ati accepta ca ptr a condimenta lucrurile sa luati un ecstasy?
2.cum influentzeaza drogurile relatiile
3.vati apuca/apucat de droguri din cauza iubitului/iubitei?

asta chiar vreau sa aud

1...extasy nu,dar o marika da
ralu_zar
Postat pe 10 Mai 2009 03:39
yagmur
Postat pe 10 Mai 2009 10:16
sunt momente in viata in care euforia pe care o simti ajunge la un nivel atat de inalt incat intrece orice euforie artificiala provocata de un drog
arhanghel
Postat pe 14 Mai 2009 08:55
wow sa vedeti ce ma influentzeaza relatia extasy cand iau cate 2 3 pastilute si imi vine chefu de sexuiala!!! cel mai fericit e iubitul meu care ia si el iar cand ne trezim a 2-a zi nu mai stim exact cum a fost si o luam de la capat buna relatia sex-droguri
bruneagra25
Postat pe 14 Mai 2009 12:47
De la: criss_a, la data 2008-07-25 11:45:08

doamne..ce-mi citesc ochii?!mai fetita...ecstasi-ul este 100% chimic si da dependenta majora(mai rau k cocaina si chestiile gen)...citeste si tu cat de cat si vezi ce afliipe acolo..am avut cunostinte care-si condimentau viata cu chestii gen..si au luat-o braila.
singurul drog care nu da dependenta este marijuana..pt k e 100% naturala..dar consumata timp indelungat da dependenta si asta...
lasa dracului drogurile luate de dragul 'zborului' si al senzatiilor tari..sti cati oameni si-au distrus viata din cauza lor si cati s-au ratat???..daca erau asa de minunate si mirobolante atunci de ce le mai interziceau astia?!...
aaa..si sa-ti mai dau cateva informatii...marijuana consumata excesiv iti provoaca puerderi de memorie..ecstasi-ul luat in cantitati mari(pt k de efectul de la prima pastila nu mai e k la inceput)..poate provoca moarte..si lista continua..cand o sa gasesti tu un om care e implinit si realizat din perspectiva drogurilor anunta-ma si pe mine...



extasyul contine substantza MDMA care e chimica intradevar dar fara sa`ti dai seama te folosesti de ea in destul de multe cazuri.extasy nu da dependentza nici fizica nici psihica.stati voi linistitzi ca daca fumezi sau daca iei pilluri nu te apuci de heroina.si plus de asta,da citesc,chiar foarte mult.de asta imi permite cultura generala sa ma contrazic.nu a zis nimeni ca drogurile sunt bune.dar nu toate sunt la fel.nu poti compara iarba sau pillu cu cocaina.clar.

ehe cita dreptate ai nu se compare normal ca nu sint la acelas pret da efectul nu e mare diferenta
klaudia_32
Postat pe 15 Mai 2009 02:01
amagire
Postat pe 23 Mai 2009 21:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intarzierea menstruatiei dupa primul contact sexual 4 De la: kudika_975643 2 Noiembrie 2014 15:19
buna! 30 De la: felixcat 13 Decembrie 2009 21:17
SEX 117 De la: luchianramona 4 Noiembrie 2009 17:03
Pozitii ;) 27 De la: fergieum 18 Iulie 2011 00:09
orgasm :D 56 De la: daniela_maryuty 14 Septembrie 2010 22:14