Setari Cookie-uri

relatia sex-droguri

iris... ai tras 3 fumuri si nu ti-ai amintit ce ai facut 3 ore... tu chiar crezi ce spui?
llewellyn
Postat pe 2 August 2008 11:54
De la: llewellyn, la data 2008-08-02 11:54:41iris... ai tras 3 fumuri si nu ti-ai amintit ce ai facut 3 ore... tu chiar crezi ce spui?


Vezi tu ,fac parte din categoria oamenilor care chiar vorbesc din experienta personala sau se refera la persoane cu care a intrat in contact.
Poate ar fi trebuit sa precizez ca eram la hotelul Sandals Inn din Montego Bay - Jamaica si probabil ca iarba de la ei este mai pura decat cea care se gaseste aici.
Din fericire dupa 3 ore am fost trimisa la somn ,fara voia mea se pare .....asa ca da,chiar cred ce spun!
iris_4_ever
Postat pe 2 August 2008 14:51
si ti-ai distrus viata? cersesti pe la colturi? ai pierdut controlul asupra vietii tale? sau numai ceilalti patesc asta daca incearca..?
llewellyn
Postat pe 2 August 2008 16:16
ca o concluzie vad ca sunt cateva persoane care tot comenteaza....ma gandesc ca nu au ce face si probabil ca nu aveti viata fratilor....nasol ce sa zic.

Postat pe 2 August 2008 20:27
placerea in a face sex vine dintr-un numar N de motive (toate fiind lucruri pe care le facem cu corpurile noastre), fiecare dintre ele mai important; daca notam cu K numarul de motive prezente intr-un act sexual, avem combinari de N luate cate K moduri sa ne simtim bine cand facem sex. luati voi in calcul aceste lucruri si vedeti dupa ce va opriti din zambit in cate moduri ne putem simti bine fara sa ne plictisim niciodata. si culmea, fara bici, droguri, ace sau ... a X-a persoana.
daaa.cel mai tare comment,insa cred ca mai trebuia adaugat acele permutari si aranjamente care condimenteaza asa frumos viata.....
droguri?timp si bani aruncati in van
matracucu
Postat pe 4 August 2008 08:44
Offf llewellyn.....eu am inteles ce vrei sa spui dar tu ai inteles ce spun eu ? se pare ca nu

Ti se pare mai important sa scoti in evidenta faptul ca eu imi impun parerea intr-o problema grava si ca nu dau ocazia altora sa incerce .....bine ca ti-ai gasit scopul in viata.

sa te vad cand vei fi pusa in situatia de a lasa liberul arbitru sa-si faca treaba in cazul rudelor tale mai mici sau a prietenilor apropiati ,atunci sa vii sa postezi ce ai facut.
Ii lasi sa incerce pe pielea lor sau le impui punctul de vedere ?


Lumi12 ....viata ta a stopat pentru cele cateva minute cat ti-a luat sa scrii randurile alea inteligente ? sau nu aveai ce face cateva minute si te-ai gandit sa dai cu bata in balta ? nasol , ce sa zic.....bine ca ai spus NIMIC si la acest subiect.
iris_4_ever
Postat pe 4 August 2008 10:25
Stii Iris am tot citit comentariile tale..si .. ma gandesc ca oricat ai vrea tu sa inteleaga cele care au comentat pro nu or sa inteleaga..de ce?..pt ca au impresia ca stiu de toate si la varsta de 18 nimic nu iti pare imposibil..si daca nu incerci orice nu esti cool sau la moda..
greselile se platesc scump iar daca se joaca cu viata lor...este alegerea lor si cand or sa dea cu capul de pragul de sus or sa il vada si pe cel de jos..
nu o sa inteleaga ca pt cateva clipe de euforie nu merita...
mai greu de procesat la 18 ani..si sa asculti de cei ce iti vor binele...ar zice orice numai sa nu fie de acord..
o zi buna
beem
Postat pe 4 August 2008 11:29
pai daca tot am intrat pe acest forum sa scriu si eu ce mi s-a intamplat... pai m-am culcat odata q un tip superdragutz dar consuma nu cocaina sau dastea nu dar fuma merijuana hasish ... in fine oriqm nu ma pricep io prea mult la astea dar fuma exagerat adik fumase 2 si s-a dus sa o fumeze si p a 3a intr-o singura zii... stateam q el la un mom dat in alta zii vorbea ce vorbea si zice vrei sa fumam ceva hashish? adika fratee chiar era nevoie k in fiakare zii ? ok era treaba lui ce facea dar faza care mi s-a parut nasoala a fost cand ne-am culcat p langa faptul k nu stiu a facut 2 pauze de tigare prima knd a zis k are nevoie pana la toaleta si nu stiu adika a durat vreo 3 ore nu va exagerez si fara sa ejaculeze o data ma rog asta daca o fi fost adevarat k s-a dus la baie sa faca pipi... avea la un mom dat adika totusi stiu cand este foarte sculata si cand... nu prea e dar cred k avea probleme putzin si q erectia adika sa nu credetzi k nu ma placea sau invers nuuu aman2 eram :X:X dar chiar nu stiu care era problema... pana cand am citit p net k respectiva planta cannabis din care sunt facute cele 2 poate face k la barbat sa aibe probleme q aparatu reproducaor(erectie si orgasm) exact ceea ce avea si el! m-am simtzit putzin aiurea si l-am intrebat in timp ca ce se intampla nu il atrag? si face qm sa nu k daca nu ma atrageai nu eram q u acum dar oriqm ma simt aiurea sa ma intrebi dastea dar chiar era necesar adika io oriqm nu aveam prea multa expeeriantza nici intr-ale sexului nici intr-ale drogurilor dar stiu k singuru baiat q care ma mai culcasem inainte era normal adika primu numar era mai scurt si dupaia mai dura

in fine in fatza lui probabil aratam k o stupid girl care pune stupid questions... a fost frumos dar pana la urma ce scria p net se adeverise

cei care consumatzi as vrea sa mi raspundetzi si s ami ziceti daca avetzi astfel de probleme sincer adika sa ajungetzi la ejaculare fff tarziu
ms
comesbackaround
Postat pe 4 August 2008 11:57
Îþi sugerez sã deschizi un topic rezervat celor care recunosc cã sunt consumatori, eventual comercializeazã droguri. Se va îmbulzi lumea sã scrie ºi sã-ºi lase ºi adresa la care pot fi gãsiþi...
adicon
Postat pe 4 August 2008 12:06

Stii ce ma deranjeaza pe mine ? faptul ca modul in care se exprima te induce in eroare , dau dovada de inteligenta dar raman blocati pe ceea ce cred ca e ,,bine'' si continua sa posteze in virtutea inertiei.

llewellyn...nu mi-am distrus viata si nici nu cersesc pe la colturi asta pentru ca eu nu am intrat intr-un grup de prieteni care sa foloseasca iarba des si in mod sigur nu as fi fost tentata sa incerc marijuana daca as fi fost acasa.

Dana , ai dreptate tocmai de aceea nici nu mai am de gand sa continui discutia cu atotstiutorii de 18 ani ....sper sa nu se loveasca cu capul de prag insa.



iris_4_ever
Postat pe 4 August 2008 12:27
wow..unde s-a ajuns cu discutia asta..daca va jigniti si chestii gen o sa rezolvatti ceva?!?!..cine vrea sa consume droguri e liber sa o faca cine nu,le fel..
nu devii dependent de la o pastila,o liniuta,un fum si chestii gen...dependenta se capata in timp.iarba e singura care nu creaza dependenta ...oricum nu se poate vb in cazul drogurilor de dependentza fizica,totul se rezuma la psiihic.
una e sa incerci,alta e sa devii un drogta notoriu..e ceva drum pana ajungi acolo.
se stie k au efecte 'adverse' destul de grave in timp.
ah..si sunt unele boli care sunt tratate cu 'droguri'...
nu pledez in favoarea lor sau faze gen..dar nu va mai certati atat,fiecare face ce vrea,consuma ce vrea si vede viata din alte unghiuri.
criss_a
Postat pe 5 August 2008 11:41
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-04 12:27:40
Stii ce ma deranjeaza pe mine ? faptul ca modul in care se exprima te induce in eroare , dau dovada de inteligenta dar raman blocati pe ceea ce cred ca e ,,bine'' si continua sa posteze in virtutea inertiei.

llewellyn...nu mi-am distrus viata si nici nu cersesc pe la colturi asta pentru ca eu nu am intrat intr-un grup de prieteni care sa foloseasca iarba des si in mod sigur nu as fi fost tentata sa incerc marijuana daca as fi fost acasa.

Dana , ai dreptate tocmai de aceea nici nu mai am de gand sa continui discutia cu atotstiutorii de 18 ani ....sper sa nu se loveasca cu capul de prag insa.




si apropo.. ce faceai tu nu era nici pe departe o discutie. era doar un mijloc pt tine de a face schimb de argumente cu cineva pt a-ti demonstra ca poti... si ca punctul tau de vedere este corect. nu conteaza ca est subiectiva si ca judeci o persoana doar dupa varsta... singurul lucru care face diferenta intre noi este ca eu nu mi-am trait toata adolescenta in comunism (si aici ma refer la lipsa de imformatie din perioada respectiva)... in fine. dar am terminat cu schimbul de replici ca am alte lucruri mai bune de facut.
llewellyn
Postat pe 5 August 2008 13:52
Foarte multe pareri contra si doar cateva pro. Fiecare e liber sa faca ceva cu viatza si corpul lui. Dupa cum a mai spus cineva, o pastila,o liniuta,2-3 fumuri nu provoaca nici o dependenta. Spunea cineva ca a fumat iarba si nu a mai tine minte ce a facut in alea 3 ore. Ciudat pentru ca nu prea am mai auzit sa nu tii minte ce faci daca esti "high". Am avut ocazia si am incercat si eu iarba de cateva ori si uite ca nu sunt dependenta decat de cafeaua de dimineatza si de tigarile normale. Nu am luat altceva si nici nu am fost tentata. Am cautat pe netul asta sa gasesc macar un articol in care sa se spune ceva de genul: "pe baza consumului de iarba sau a 2-3 pastile de care or fi ele "cutarescu" a dat in cap lui "xulescu" sau cine stie ce i-a mai facut". Pe cand despre efectele consumului de alcool auzim la orice jurnal de stiri ca ba o crima,ba un viol si tot asa. Dupa cum poate multi dintre voi stiti in Olanda e cat se poate de legal. Daca era un drog de mare risc oare il mai legalizau?? Si uite ca dupa atatia ani Olanda este inca o tara dezvoltata cu o economie puternica si stabila. Dorguri si sex,de ce nu? Dar nu orice drog. Cum influenteaza relatiile la fel depinde de ce incerci iar din experienta mea nu a stricat nimic :D
3. Am incercat prima data pentru ca iubitul meu mai consumase inainte. Nu s-a intampla nimic rau,am retinut tot ce s-a intamplat si nu a devenit o obisnuinta. Cand se mai iveste ocazia why not. Fiecare cu parerea lui,iar a mea este ca sunt chestii in viata care ne fac mai mult rau decat o pastila sau o "tigara". (si acum urmeaza criticile, nu dati cu rosii ca pateaza)
Lill_Dy
Postat pe 15 August 2008 00:49
fata a inceput cu o intrebare si a ajuns o mahala aici. bine, ajunsese, ca s-a terminat, vad. tu, autoare a topicului, la ce raspunsuri te asteptai? sincer! doar nu s-ar fi imbulzit toti sa te sfatuiasca sa te apuci de ... chestii. cand mai ai astfel de dileme existentiale, ia-le de coarne si gata. oricum nu cred ca topicul asta te-a convins cu ceva, pacat de cei ce si-au racit gura de pomana. go girl.
ah, si NU. i can use my imagination. ;;)
Laurelin
Postat pe 15 August 2008 04:30
eu as incerca desi nici macar nu am fumat o tigara de marijuana si nici nu fumez nicotina ... in plus nu cred ca se pune problema de moarte ..care ar fi problema ? e mai bine decat sa faci sex oral ..macar esti fericit.

Postat pe 10 Septembrie 2008 22:24
De la: live_dreams, la data 2008-09-10 22:24:23eu as incerca desi nici macar nu am fumat o tigara de marijuana si nici nu fumez nicotina ... in plus nu cred ca se pune problema de moarte ..care ar fi problema ? e mai bine decat sa faci sex oral ..macar esti fericit.



dar cine te obliga sa faci sex oral?!!!!! doamne, ce comparatie!!! serios?! nu se pune problema de moarte?! pe asta de unde ai scos-o? o persoana care se drogheaza este k un cadavru ambulant! un scalv al acelei "fericiri"!!! fara suparare, dc nici macar nu ai fumat cum poti sa faci asemenea afirmatii?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 11 Septembrie 2008 10:44
cum influenteaza drogurile o relatie?o distruge ! ajungi sa nu-l mai recunosti pe cel de langa tine...nu mai e loc de sentimente..iti iei adio de la gesturi frumoase..afectine si altele..
killy
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:30
in legatura cu prima intrebare...fii sigura ca drogurile nu ti condimenteaza relatia...plus relatia sex-droguri nu e deloc oke ..sub influenta lor nu mai simti aceiasi placere,simturile tale sunt amortite...plus nu o sa ti mai amintesti mai nimic..
killy
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:34
spune nu drogurilor
cesar
Postat pe 13 Octombrie 2008 16:21
De la: , la data 2008-07-24 04:15:28Topics :
1.ati accepta ca ptr a condimenta lucrurile sa luati un ecstasy?
2.cum influentzeaza drogurile relatiile
3.vati apuca/apucat de droguri din cauza iubitului/iubitei?

asta chiar vreau sa aud

1.Nu. Din principiu

2.google search? Nu scrie nimic?

3.Nu. Nici macar nu ar deveni iubit.Nici amic. Tot din principiu.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Octombrie 2008 16:32
http://www.youtube.com/watch?v=YsPxLxKmqtI
b_m
Postat pe 3 Noiembrie 2008 09:50
Am avut o relatie de gen, el folosea droguri, m-a convins si pe mine. A fost o experienta pe care nu as mai repeta-o dar nici nu as renunta la ea din viata mea.
Sfatul meu nu este sa o faceti si voi, doar daca esti sigur ca poti controla asta si cel mai important: fi sigur ca ai prietenii care-ti vor sta alaturi inainte sa te apuci, in timp ce si dupa.
Sa nu intelegeti gresit: spun nu drogurilor, doar ca asta e experienta mea si ceea ce gandesc despre ea!
Multa bafta, hotarati matur!


Postat pe 3 Noiembrie 2008 10:01

Nu as incerca asa ceva pt a-mi condimenta relatiile sexuale,mai ales la sfatul iubitutlui,prietenului,un prieten adevarat nu ar da un asemenea sfat in primul rand ! Am auzit ca ar fi diferit ca senzatiile in timpul actului sexual ar fi percepute mai intens, dar pt mine e destul de intens si fara ! Cat despre dependenta sunt cazuri si cazuri,depinde de fiecare,totusi sunt mult mai multe cazurile tragice decat cele fericite, am incercat marijuana din curiozitate si mi-am vomitat matele,nu-mi mai trebuie,am luat extazy de cateva ori din curiozitate in cluburi si a fst ok pe moment, dar sunt repercursiuni dupa legate de pierderea memorie si se poate sa te simti la fel de bine si fara asa ca nu sfatuiesc pe nimeni sa incerce pt ca nu mi s-a parut ceva senzational....te poti distra la fel de bine si fara. De la fumat poti ajunge la heroina...caz tragic,o cunostinta a murit acum cateva luni la numai 23 ani.....fumatul creaza dependenta !Banuiesc ca si pilurile luate in exces,nu am auzit cazuri de dependenta la piluri dar se poate sa creeze si ele dependenta nu zic nu. Sunt multi care intra in lumea drogurilor si foarte putin care mai ies din pacate si daca ies tot vor avea de suferit toata viatza....o sa va spun despre un caz fericit totusi, o prietena care a consumat cativa ani heroina si s-a lasat dupa foarte mult ajutor psihiatric,vointa,si altele, insa persoana in cauza nu mai are nici o vena vizibila,in caz de ceva nu poate primi nici macar o perfuzie. In incheiere il voi cita pe Cabral si "spuneti nu drogurilor"...chiar nu merita sa-ti joci viata ca la o ruleta practic...pt ca nu stii cat de slab sau de puternic esti ca sa devii sau nu dependent !
01sinnn
Postat pe 3 Noiembrie 2008 10:15
nu cred k ai nevoie de drgouri /bautura, dk exista placere ,iubire chef and co .depinde de persoana...
blaa
Postat pe 4 Noiembrie 2008 16:22
am luat o perioada...cam 8 luni..dar dupa am inceput sa am depresii..asa ca nu am mai luat deloc...luam doar cand ma duceam la club...erau f ok la inceput,dar mi-am dat seama ca sunt altele mai importante in viata care te fac sa te simti bine...cred ca a trecut cam un an de cand nu am luat nimic...niciodata n-am fost dependenta de nimic...si nici n-am sa fiu..nici macar de tigari...
bubutzu
Postat pe 2 Decembrie 2008 15:58
mama mia oare ce ai in cap...doar o nebuna ti-ar zice ca ar accepta asa ceva...sau poate nu sti ca drogurile sunt moarte sigura in timp scurt....
micki23
Postat pe 2 Decembrie 2008 18:29
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey.html Aici puteti vedea referinte despre mine.
Cassey_Tarot
Postat pe 3 Ianuarie 2009 16:54
nu te doare manutza sa faci copy paste??? ca ma uite de vreo 15 minute vad acelasi mesaj pe toate topicurile... te rog eu frumos inceteaza....
ca fac si eu ca tine.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Ianuarie 2009 17:03
iti dau un sfat nu incerca pt ca nu e bn , fratele meu a luat asa ceva si nu a ajuns deloc bn , voia sa vada cum reactioneaza in viata sexuala , avea o iubita mai mare dect el care consuma , uite asa s-a apucat de ele si usor usor avea tendinta de a incerca ceva mai tare, provoaca dependenta si iti distrug viata , acu e bn dar a fost greu sa lupte cu drogul .senzatia e placuta dar te omoara usor , gaseste alt mod de a condimenta viata sexuala , nu incerca pentru ca nu e bn deloc

Postat pe 30 Ianuarie 2009 17:33
De la: , la data 2008-07-24 04:15:28Topics :
1.ati accepta ca ptr a condimenta lucrurile sa luati un ecstasy?
2.cum influentzeaza drogurile relatiile
3.vati apuca/apucat de droguri din cauza iubitului/iubitei?

asta chiar vreau sa aud



1. nu as accepta asa ceva nici in ruptul capului
2. intr-un mod urat... nu ar face decat sa distruga aceea relatie
3. nu si nici nu voi face vreodata idiotenia asta... cu ce ma incalzeste sa ma apuc de droguri? ce as realiza prin asta.... mi-as distruge permanent viata
_dulcik_
Postat pe 12 Februarie 2009 21:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tu cum te masturbezi ? 220 De la: kudika073785 10 Octombrie 2009 13:28
Femei nesatisfacute 131 De la: kudika_12624 24 Martie 2013 10:24
urare 19 De la: kudika081104 2 Decembrie 2012 12:03
baieti,fete daca vreti o relatie serioasa cu cineva dupa cat timp faceti sex/dragoste? 13 De la: fatuk_me 29 Iulie 2009 00:13
violenta in tipmpul actului sexual 85 De la: scorpio67 14 Decembrie 2009 10:19