Setari Cookie-uri

cum flirteaza un scorpion ?

N-am avut scandal...dar tot eu sufar. Poate si el dar nu-mi arata. Au trecut cateva zile de cand ne-am despartit. M-a acuzat de ceva ce n-am facut si pentru ca l-am prins ca ar fi facut niste afirmatii aiurea (poate doar din mandrie fata de ceilalti, dar le-a facut), s-a simtit incoltit si a preferat sa incheie totul.
Acum tot eu sufar...dar stiu ca nu mai este absolut nimic de facut.
El singur a dat cu piciorul la tot si nu inteleg de ce pt ca ne intelegeam super....
Si cu siguranta el n-o sa recunoasca niciodata ca a gresit iar eu o sa sufar cine stie cat de acum inainte....si stiu ca, cel putin din partea mea, nu mai este absolut nimic de facut.....
justwater
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:12
daca al iubesti asa de mult eu zic sa lasi mandria deoparte sa insisti an ampacare pentru ca el chiar daca te iubeste nu va face concesii deci asta va fi mai mult lupta ta dar daca merita duo pana la capat
erikahd2008
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:21
da, dar ideea e ca eu l-am mai iertat pentru multe chestii de-a lungul timpului si mai tot timpul am lasat el de la mine. iar el acum, mi-a dat cu picioru' dintr-un nimic.. Daca as face asta din nou, mi-as pierde orice fel de orgoliu, personalitate...etc. Adica, ar fi prea mult....
MI-as dori f tare sa vina un semn de la el...dar slabe sperante. Si stiu ca si lui ii e dor de mine, sunt absolut sigura.
ce sa fac?
justwater
Postat pe 30 Ianuarie 2009 16:28
si eu stau langa un scorpion si recunosc ca cu greu il inteleg...are un univers al lui, este mai misterios, dar daca ai rabdare sa treci de "scutul" lui, esti o norocoasa!:D in dragoste da totul sau nimik, si in caz ca ti l-ai facut dusman sau incerci sa il faci gelos, ar fii bine sa ai la dispozitie o lopata... ori ca sa te aperi, ori ca sa iti sapi singura groapa:))
o_oarecare
Postat pe 17 Februarie 2009 22:07
deci fiecare vati spus parerea despre scorpioni.....eu sunt o scorpioanca shi pot s va spun ca scorpionii sunt foarte misteriosi si mai ales foarte gelosi......lor le place sa faca totul in mister si sa nu fie calcati pe coada pt. ca daca sunt calcati vor suferi foarte mult si chiar daca asteapta ani de zile tot se vor razbuna.....scorpionior nu le place sa-si marturiseasca sentimentele ....le place sa faca totul fara sa observe partenerul insa le place foarte mult sa fie in centrul atentiei...asa ca draga' k tine' nu mai fi timida cu un scorpion.....pt ca o sa rami cu buza umflta....si nu il sufoca pentru ca daca il sufoci......aaa si nu fi foarte gelosa pt. ca chiar daca ei sunt ceilalti nu tree sa fie ....succes alaturi de scorpionul tau....ji eo am avut un scorpion alaturi da totul nu a durat prea mult pt ca st la fel....pa

Postat pe 19 Februarie 2009 17:12
Pfuuu si eu stau cu un scorpion de aproape 2 ani ..si eu sunt leu ...tare dificil ...deshi tot ce fac fac pt ca il iubesc ...de inselat mnu ma inselat ..sau cel putin mnu l-am prins ...dar oricum de fiecare data cand ne certam ..tot timpul eu sunt de vina ..:)) aja le invarte si le suceste pana ...cand imi zice ca eu am fost de vina ..
ale_ale
Postat pe 8 Martie 2009 13:05
este foarte adevarat ce se spune despre scorpioni, insa eu "berbec" sunt casatorita de aproape 20 ani cu un 'SCORPION" , avem doi baieti , relatia merge in continuare , chiar daca de multe ori incearca sa lovesca ... se pare ca si berbecul stie sa se impuna , insa nu trebuie generalizata eticheta pusa pe seama lor ...
Seniora_Alba
Postat pe 6 Mai 2009 18:52
Relatia dintre "scorpion" si "pesti" e..trasnet! Scorpionii nu sunt niste ciudati...au doar nevoie de certitudini..ai rabdare cu el...

Postat pe 6 Mai 2009 22:59
eu sunt pesti si am stat cu doi scorpioni....ghinionul meu...pai ..prima relatie a fost divina...eram totul pentru el...ma iubea enorm si arata asta....ne-am despartit cu greu , ii placeau foarte mult petrecerile, excursiile....si a plecat in una fara mine timp de trei zile nu m-a sunat deloc.....ca pe urma cand sa-i dau papucii sa lesine , la propriu...eee am trecut si peste asta. In a doua relatie un scorpion ceva mai matur de 26 ani....mi-a pus capac. M-am indragostit nebuneste si am facut gresala sa incerc sa-i ingradesc libertatea. Libertatea de a flitra...de a comunica cu tipe pe net si mai alea de a vorbi mereu cu fosta la telefon( o fecioara simpatica)., care il inselase cu fostul ei. Nu a suportat mi-a dat papuceii ...si s-a intors la fosta prietena. Am stat doar 4 luni cu el insa in acest timp pot spune ca a fost cea mai frumoasa perioada din viata mea. Stia sa creeze o lume aparte in jurul meu...total diferita de cea reala...cu alte cuvinte scorpionii sunt maestrii in arta seductiei si mai ales a abandonului......ramai socata pe viata
kudika009475
Postat pe 7 Mai 2009 08:01
eu sunt scorpion si e bn.sunt posesiva,iubareata rau si fffff sufletista.....dar ffffffffff razbunatoare nu iert si nu uit
shoot me
kudika018999
Postat pe 11 Mai 2009 16:19
[stiti ce pana la urma conteaza de la relatie la relatie....nu conteaza zodia...eu sunt cu un scorpion de 3 ani jumate si totul e ok...asa ca nu-i stres
dinilaua
Postat pe 11 Mai 2009 17:05
si eu sunt cu un scorpion de 3 ani si viata alaturi de el e o placere, ne iubim maxim
adrienutzaaa
Postat pe 11 Mai 2009 17:38
Un barbat scorpion pe care l-am cunoscut in urma cu doar 3 luni intr-o excursie, dar cu care am tinut legatura prin intermediul chat-ului (YMess) ...m-a cerut in casatorie....hehehe..tot online.....am fost mai mult decat socata....si bineinteles ca l-am refuzat. Dar insista cu o determinare nemaiintalnita...
Marturisesc ca este maestru in arta seductiei....ma face sa ma simt CEA MAI SPECIALA....cea mai iubita...totul la superlativ....pare barbatul ideal.
E foarte pasional, posesiv, hotarat, ii place sa domine, e sincer, are un suflet bun....
A deschis topici de genul :"Ce fel de casa doreste sa cumpere...pt noi"...."Unde vor merge copiii nostri la scoala"...etc....
Mi-a facut atatea promisiuni ...printre care " sunt in stare sa fac orice pt fericirea ta" ......hmmmm....red flag.....si totusi e irezistibil. ...eu taur el scorpion.
Ce ma sfatuiti?
anabela9
Postat pe 11 Mai 2009 18:33
De la: andaluzia, la data 2008-08-24 01:57:13Eu cred ca viata e prea scurta ca sa ne pierdem vremea intrebandu-ne ce sa facem ca "el " sa ne iubeasca. Vad ca esti o fata sensibila si baietii(barbatii) se pot folosi usor de tine. Nu mi-o lua in nume de rau, dar nu se merita sa te mai gandesti la el .Ce putin deocamdata, lasa-l in plata Domnului. Daca te va cauta si va da semne ca e disperat , atunci mai merita o sansa,altfel nu faci decat sa te amagesti, bucurandu-te ca iti adreseaza 2 vorbe pe mess. nu stiu ce varsta ai, dar sunt convinsa ca timpul iti dovedi ca am dreptate.


Sunt in totalitate de acord!!! La un moment dat vei obosi si poate nici macar nu ar fi meritat... lasa-l sa-si revina, sa nu se creada centrul universului! nu te poate aprecia un barbat care te obtine usor, cel putin nu acest barbat care e atat de complex!
Diannnnnnna
Postat pe 11 Mai 2009 21:00
De la: Diannnnnnna, la data 2009-05-11 21:00:35
De la: andaluzia, la data 2008-08-24 01:57:13Eu cred ca viata e prea scurta ca sa ne pierdem vremea intrebandu-ne ce sa facem ca "el " sa ne iubeasca. Vad ca esti o fata sensibila si baietii(barbatii) se pot folosi usor de tine. Nu mi-o lua in nume de rau, dar nu se merita sa te mai gandesti la el .Ce putin deocamdata, lasa-l in plata Domnului. Daca te va cauta si va da semne ca e disperat , atunci mai merita o sansa,altfel nu faci decat sa te amagesti, bucurandu-te ca iti adreseaza 2 vorbe pe mess. nu stiu ce varsta ai, dar sunt convinsa ca timpul iti dovedi ca am dreptate.


Sunt in totalitate de acord!!! La un moment dat vei obosi si poate nici macar nu ar fi meritat... lasa-l sa-si revina, sa nu se creada centrul universului! nu te poate aprecia un barbat care te obtine usor, cel putin nu acest barbat care e atat de complex!

eu sunt pesti si am cunoscut un scorpion, arata perfect ataractia era reciproca dar sunt groaznic de retinuti cand vor sa faca impresie buna, de teama sa nu greseasca...prefera sa anlizeze iar eu personal prefer barbatii care stiu si comunice si anliza se face muult mai subtil,
Diannnnnnna
Postat pe 11 Mai 2009 21:03
De la: kudika016420, la data 2009-05-11 18:33:38Un barbat scorpion pe care l-am cunoscut in urma cu doar 3 luni intr-o excursie, dar cu care am tinut legatura prin intermediul chat-ului (YMess) ...m-a cerut in casatorie....hehehe..tot online.....am fost mai mult decat socata....si bineinteles ca l-am refuzat. Dar insista cu o determinare nemaiintalnita...
Marturisesc ca este maestru in arta seductiei....ma face sa ma simt CEA MAI SPECIALA....cea mai iubita...totul la superlativ....pare barbatul ideal.
E foarte pasional, posesiv, hotarat, ii place sa domine, e sincer, are un suflet bun....
A deschis topici de genul :"Ce fel de casa doreste sa cumpere...pt noi"...."Unde vor merge copiii nostri la scoala"...etc....
Mi-a facut atatea promisiuni ...printre care " sunt in stare sa fac orice pt fericirea ta" ......hmmmm....red flag.....si totusi e irezistibil. ...eu taur el scorpion.
Ce ma sfatuiti?


eu personal nu m-as entuziasma cu "expertii", as fi mai sceptica pt acasa cum se aprind le si trece cand isi satisfac curiozitatea! nu tot ce spune tr sa fie adevarat!!!
Diannnnnnna
Postat pe 11 Mai 2009 21:05
uf scorpionul... o zodie destul de controversta desi e o persoana geloasa, posesiva are si calitati .. e un amant desavarsit, ascultator, romanic... si filtreaza cam rar d.p.m.d.v.
_dulcik_
Postat pe 11 Mai 2009 21:09
Topicul nu-si are sens pentru ca vorbeste de tipologii de persoane.. generealizeaza si de cele mai mult ori se inseala . De exemplu eu sunt pesti el scorpion.. Eu indrazneata, in atentia tuturor cu mare chef de distractie, un pic ciudata la preferinte, el un pic mai timid, mai retras (cel putin pana ne-am intalnit), mai chibzuit.. Total opus fata de ce s-a descris anterior.. Fiecare persoana are individualitatea ei.. Si modul de a reactiona diferit in diverse situatii.. Cunosc persoane din aceeasi zodie care sunt complet diferite. Asa ca nu va bazati pe asta. Good luck
Vampitza
Postat pe 11 Mai 2009 21:10
De la: kudika009475, la data 2009-05-07 08:01:10eu sunt pesti si am stat cu doi scorpioni....ghinionul meu...pai ..prima relatie a fost divina...eram totul pentru el...ma iubea enorm si arata asta....ne-am despartit cu greu , ii placeau foarte mult petrecerile, excursiile....si a plecat in una fara mine timp de trei zile nu m-a sunat deloc.....ca pe urma cand sa-i dau papucii sa lesine , la propriu...eee am trecut si peste asta. In a doua relatie un scorpion ceva mai matur de 26 ani....mi-a pus capac. M-am indragostit nebuneste si am facut gresala sa incerc sa-i ingradesc libertatea. Libertatea de a flitra...de a comunica cu tipe pe net si mai alea de a vorbi mereu cu fosta la telefon( o fecioara simpatica)., care il inselase cu fostul ei. Nu a suportat mi-a dat papuceii ...si s-a intors la fosta prietena. Am stat doar 4 luni cu el insa in acest timp pot spune ca a fost cea mai frumoasa perioada din viata mea. Stia sa creeze o lume aparte in jurul meu...total diferita de cea reala...cu alte cuvinte scorpionii sunt maestrii in arta seductiei si mai ales a abandonului......ramai socata pe viata


si eu sunt tot pesti si tr sa recunosc ca nu am avut curajul sa ma indragostesc de un scorpion tocami pt ca nu stiu cum as fi facut fata unei eventuale despartiri... ce e al lor e al lor... cu celelalte zodii nu sunt probleme... reusec sa fiu mai rationala decat ar trebui... ei au ceva...
Diannnnnnna
Postat pe 11 Mai 2009 21:11
De la: lorredana, la data 2008-11-26 16:12:31draga,capul sus si mergi mai departe.acum suferi,e normal,dar timpul le vindeca pe toate.viata e frumoasa si trebuie traita la maxim...nimeni nu merita sa suferi pentru el...vei cunoaste intr-o zi marea dragoste,stai linistita....


Diannnnnnna
Postat pe 11 Mai 2009 21:25
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 16:37
Eu sunt Scorpion si stiu ce gandeste un Scorpion.Fi atenta ca gresesti cu intrebarea asta,,Cum filtreaza un scorpion''.Eu am fost cu un baiat care era tot Scorpion ca mine si stiam ce ganseste.Cu mine nu era asa ca il luam cam tare si nu-i placea.Dar fii atenta la ce-ti spun SCORPIONII NU FILTREAZA.Nici eu nu filtrez.Noi Scorpionii suntem misteriosi,nu dezvaluim ce simtim cuiva de care nu ne place.Un exemplu este iubitul tau.El nu filtreaza knd se joaca cu tn de-a iubirea.EL NU TE IUBESTE.Asta e,el vrea sa scape de tn cmva dar nu stie cum,si deasta nu te mai baga in seama,s-au cum spui u.El vrea sa te lase fara sa-ti dai seama.Si mai ales dak esti exact cum nu-i place lui,vai de relatia cu el.MAi bn lasa-l k n-ai sanse.
Scorpioana
Postat pe 11 Octombrie 2009 15:02
De la: Scorpioana, la data 2009-10-11 15:02:38Eu sunt Scorpion si stiu ce gandeste un Scorpion.Fi atenta ca gresesti cu intrebarea asta,,Cum filtreaza un scorpion''.Eu am fost cu un baiat care era tot Scorpion ca mine si stiam ce ganseste.Cu mine nu era asa ca il luam cam tare si nu-i placea.Dar fii atenta la ce-ti spun SCORPIONII NU FILTREAZA.Nici eu nu filtrez.Noi Scorpionii suntem misteriosi,nu dezvaluim ce simtim cuiva de care nu ne place.Un exemplu este iubitul tau.El nu filtreaza knd se joaca cu tn de-a iubirea.EL NU TE IUBESTE.Asta e,el vrea sa scape de tn cmva dar nu stie cum,si deasta nu te mai baga in seama,s-au cum spui u.El vrea sa te lase fara sa-ti dai seama.Si mai ales dak esti exact cum nu-i place lui,vai de relatia cu el.Mai bn lasa-l k n-ai sanse.Asta e,dak nu te mai place............n-ai ce sa-i faci.
Scorpioana
Postat pe 11 Octombrie 2009 15:06
buna,draga tot ce pot spune despre un barbat scorpion este ca te poate duce pana in culmea extazului, a fericirii si fii sigura ca dupa ce se fooseste de tine iti da drumul fara regrete

fugiti de astfel de batbati...nu merita ..
kudika163383
Postat pe 7 Aprilie 2010 17:09
salutare tuturor........eu sunt o varsatoare si ....iubesc la nebunie un barbat scorpion,locuim in preuna de un an jum....si de doua luni sunt-em parintii unui baietel superb......din relatia mea cu el pot spune ca eu sunt o fire care chear daca iubeste la nebunie are taria de a fi obiectiva si relativ suparacioasa cind pers iubita greseste cu ceva....cred ca chestia asta e utila in relatia noastra:el e o persoana super tandra....ma alinta si ma rasfata ca pe o comoara ,este calm mai ales in momentele in care eu sunt nervoasa si mai si tip,e super bun la pat ,si f deschis la orice fantezie nu zice NU,nu cred ca m-a inselat si daca a facut-o eu nu am simtit nimic...practic viata lui se imparte intre servici si fam....daca m-ar insela sigur .....s-a ivit ocazia si a profitat nu cred ca ar plati pe cineva si nici nu ar fi interesat sa cucereasca ci mai degraba provocat la o partida de sex,si ar fi doar atit,nu doar ca mi-a spus dar m-a facut sa simt din comportamentul lui ca sunt sufletul lui si nu m-ar lasa ptr nici-o alta,bineinteles ca m-as supara f tare sa aflu ca a facut sex cu alta,dar l-as ierta in final ptrca il iubesc ......insa lui mereu ai spun ca daca aflu ceva de genul il parasesc ptrca eu sunt fidela si astept acelasi lucru de la el...sau l-as insela sa vada si el cum e ,e serios si responsabil,f calculat cu banii...nu-i cheltuie aiurea si ma pot baza pe el in orice situatie DAR..........eu ma supar la orice gest care i-mi ingradeaza libertatea ,e oarecum posesiv...are senzatia ca el e atotstiutor si-mi poate spune el ce trebuie sa fac ,cum, unde...EU ACCEPT UN SFAT INTR-O DISCUTIE AMICALA DAR NU I-MI PLACE SA DECIDA EL PTR MINE,desi nu recunoaste ca greseste il admir ptrca incearca sa se abtina,dar in reactiile spontane e inevitabil...asta e caracterul lui......si eu ma supar si sunt rece cu el....f rece,nici nu-l mai privesc.El incearca sa ma convinga ca are dreptate dar eu ramin ferma si nu cedez.....in final i-mi spune ca ma iubeste asa incapatinata si suparacioasa cum sunt si ma umple de pupici pina i-mi trece....si nu doar pupici e orgolios...nu poate accepta ca greseste dar se vede in comp ca incearca sa faca ceva in sensul asta......cit despre flirt.....uneori face mici gesturi sa ma faca geloasa....se joaca...la inceput ma supar-am insa apoi am inceput sa-i raspund pe masura...cu aceeasi moneda si vad ca nu prea mai are chef de joaca in viata noastra de zi cu zi il iubesc ,il alint il fac sa se simta si el cel mai imp dp planeta...PS:RELATIA CU UN SCORPION E PROVOCATOARE.....DAR E PROFUNDA SENTIMENTAL....DACA REUSESTI SA-I CISTIGI DRAGOSTEA..........TREBUIE SA STII CIND SA FII CA PAINEA CALDA CU EL.....SI CIND TREBUIE SA FII MAI DURA .......SI APRECIAZA EI SI DURITATE ...NU LE PLAC FEM SLABE .....DAR APRECIAZA MULT SENSIBILITATEA OFERITA IN MOMENTUL POTRIVIT........ASTA E PAREREA MEA....VA PUP
filimongeanina
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:46
Mai poti sa te iei si dupa tipurile de scorpioni, sa-i categorizezi, daca crezi in asa ceva.

Sunt 3 Tipuri de scorpioni.

1) Serpii , cei mai violenti, orgoliosi, egoisti si violenti.
2) Vulturii , cei normai, 'cei buni' , cei ganditori , cei fideli, cei schimbatori..
3) Phoenix, aceleasi trasaturi ca vulturii, doar ca mult .. mult mai accentuate.

Serpii sunt 'baietii rai' ai zodiei scorpion.. Cu toate ca sunt introverti.
Poti sa clasifici Serpii intr-o alta categorie, mai deschisa si mult mai violenta decat extrovertii.
Carmena12
Postat pe 9 Aprilie 2010 13:52
De la: Carmena12, la data 2010-04-09 13:52:27Mai poti sa te iei si dupa tipurile de scorpioni, sa-i categorizezi, daca crezi in asa ceva.

Sunt 3 Tipuri de scorpioni.

1) Serpii , cei mai violenti, orgoliosi, egoisti si violenti.
2) Vulturii , cei normai, 'cei buni' , cei ganditori , cei fideli, cei schimbatori..
3) Phoenix, aceleasi trasaturi ca vulturii, doar ca mult .. mult mai accentuate.

Serpii sunt 'baietii rai' ai zodiei scorpion.. Cu toate ca sunt introverti.
Poti sa clasifici Serpii intr-o alta categorie, mai deschisa si mult mai violenta decat extrovertii.


Apropo.. adaug , scorpionii nu prea flirteaza.
Carmena12
Postat pe 9 Aprilie 2010 19:39
De la: Anissia27, la data 2008-08-30 11:01:57
De la: irinoi, la data 2008-08-28 08:09:08DRAGA MEA. dACA NU-TI PLACE SUBIECTUL...NU-L CITI! E FOARTE SIMPLU.
DIN MOMENT CE ATATA LUME VORBESTE DESPRE ACEST SUBIECT, INSEAMNA CA S-AU GASIT MAI MULTE FEMEI CARE AU ACEIASI PROBLEMA. e NORMAL SA NU TE INTERESEZE PE TINE CARE ESTI RAC SI SOTUL TAUR....ASA CA LASA OEMENII SA-SI SPUNA OFURILE SI CITESTE DOAR CE TE INTERESEAZA PE TINE!



fata.... nu te supara pe mine da' tu nu esti "toata"...zau asa!
"problema" voastra e ca voi nu aveti nici o problema, doar asa imi explic interesul vostru deosebit fatza de acest aspect de importanta vitala... iar in ceea ce priveste capacitatea ta de a intelege lucrurile, nu cred ca trebuie sa ma obosesc sa iti explic tie ce inseamna sarcasmul... avand in vedere ca tu ai luat la propriu ceea ce am scris eu, cum ca eu as fi rac iar sotul meu taur... ERA O SIMULARE IMAGINATA A SITUATIEI VOASTRE "super-stresante"!!! dar nah.... asta e un alt aspect pe care nu nu ai cum sa-l intelegi, ca nu poti.
iar daca eu, care am 100 de mesaje la activ pe forum si am castigat macar intr-o foarte mica masura prietenia utilizatorilor, am bunul simt sa nu atac personal pe nimeni, explica-mi te rog CUM INDRAZNESTI TU SA FACI ASTA, desi ai doar UN SIGUR MESAJ???!!! cine te crezi?
nu am sa-ti dau satisfactie pt ca nu meriti.... oricum nu cred ca ai inteles nimic din ce am scris aici... te limitezi doar la 12 cuvinte: berbec, taur, gemeni, rac, leu, fecioara, balanta, sagetator, scorpion, varsator, pesti.
la asta am constatat eu ca se rezuma vocabularul tau... sau nah, astea plus alte cateva care sunt oricum niste injurii inteligibile!


nu stiam ca respectul se masoara in mesaje postate...ete ca ma iau si eu personal de tine! ce-mi faci? sa te vad! doamne ce se mai aprind unele...pfuai
sakura_7777777
Postat pe 16 Aprilie 2010 12:56
De la: kudika016420, la data 2009-05-11 18:33:38Un barbat scorpion pe care l-am cunoscut in urma cu doar 3 luni intr-o excursie, dar cu care am tinut legatura prin intermediul chat-ului (YMess) ...m-a cerut in casatorie....hehehe..tot online.....am fost mai mult decat socata....si bineinteles ca l-am refuzat. Dar insista cu o determinare nemaiintalnita...
Marturisesc ca este maestru in arta seductiei....ma face sa ma simt CEA MAI SPECIALA....cea mai iubita...totul la superlativ....pare barbatul ideal.
E foarte pasional, posesiv, hotarat, ii place sa domine, e sincer, are un suflet bun....
A deschis topici de genul :"Ce fel de casa doreste sa cumpere...pt noi"...."Unde vor merge copiii nostri la scoala"...etc....
Mi-a facut atatea promisiuni ...printre care " sunt in stare sa fac orice pt fericirea ta" ......hmmmm....red flag.....si totusi e irezistibil. ...eu taur el scorpion.
Ce ma sfatuiti?


taur si scorpion...mmmm se zice k e perfecta combinatia:P si eu is tauroaica si al meu e scorpie
sakura_7777777
Postat pe 27 Aprilie 2010 01:20
De la: LadyDeea, la data 2008-11-23 16:37:46rfbercaru du-te si canta in alta parte ca se pare ca esti culmea prostiei :) ... si te te lauzi ca esti taur dar tot mentalitatea aia de turma o ai, de bou mai exact :P taurii sunteti prea simpli si prea ficsi sa intelegeti complexa personalitate a unui scorpion L-) impresia mea este ca zodiacul se putea lipsi de voi ... sunteti degeaba ;))



baiiiiii...ce generalizati voi aici? taurii nu-s simpli deloc!
sakura_7777777
Postat pe 1 Mai 2010 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu Rac, el Berbec :) 6 De la: dandanaua_reloaded 3 Iulie 2009 23:57
femeia leu - barbatul capricorn 22 De la: danutgin 3 Februarie 2019 20:22
femeia taur - barbatul fecioara 22 De la: 1 Septembrie 2015 08:50
amandoi fecioare 3 De la: mariana_denise 30 Ianuarie 2011 21:10
Ce zodie sunt? 3 De la: kudika025094 18 Iulie 2009 21:59