Setari Cookie-uri

RAPORTAREA POZELOR !

Personaje din astea care isi fac cont doar pentru a se tine de rautati,au fost si vor mai fi din pacate.Se numesc "seminte de scandal"
Bine a zis micuta mafioata,indiferenta doare mai tare.
Totusi cateodata raman socata de cate porcarii pot debita unii.
andreea1976
Postat pe 4 August 2008 22:33
cine raporteaza o face din distractie si amuzament. ce de invidie? ne distram la reactia voastra murim de ras da cum sunteti prosti gramada nu banuiti motivu' real. daca ar fi invidie singura raportata ar fi Pufilici. e cea mai frumoasa cea mai desteapta bogata are TOT pentru pufi.

Postat pe 6 August 2008 02:28
atata prostie pe un singur loc mai rar

Postat pe 6 August 2008 02:32
da voi pe unde v-ati educatara? una lume s-a nascut la usa cortului si nici nu si-a depasit conditia. pacat. incheiere. singura demna de admiratie si invidie e pufi si nu e raportata. deeeeeeeeeeeeeci nimerirati cu nuca-n gard daca se poate dorim ceva mai bun calitativ ca altfel

Postat pe 6 August 2008 02:49
auzi tu marinela porcu, da pe tine cine te-a educat , ca tare proasta esti

Postat pe 6 August 2008 08:36
mai MARINELA PORCU.....te mutasi de la porci la acvariu cu broaste ufff..vai capusorul ala care-ti atarna degeaba....ai cap minte ce-ti mai trebuie ca deja ai mintea-n colturi...mai usurel cu raportatul pozelor..ca de vrei iti dau de lucru ca sa ai ce raporta....vezi pe unde mai sari, prin al cui profil sa raportezi mai broasca raioasa.. ....grija mare ca te urmaresc din umbra..

Postat pe 6 August 2008 12:23
"Creierul este un organ oarecum indispensabil capului", tu ai marinelo, ,daca nu putem sa facem rost

Postat pe 6 August 2008 12:53

exact..unde mam lu' dracu' incape atata prostie in capshorul tau?
pai tu crezi ca ni se falfaie de faptul ca tu raportezi poze?
mare proasta esti!!!!!
mi se rupe-n 14 de raportat atat mie cat si celorlalti..pentru ca de catre ori raportati de atatea ori postam pozele...n-ai vazut ca nu e niciodata ca tine?ce dracu' esti atat de ingramadita?
scoal' la realitate ca te -neci in propriul Aquarium plin cu prostie...
tya103
Postat pe 6 August 2008 16:20
aflai ca iar ma raportara dar de ce eu nu ma vad?????????? astia confundara scula cu avionul!mai zic ca sint a dreaq si needucata! cap aveti mai desteptilor ..........minte ce va mai trebuie!

Postat pe 6 August 2008 17:05
mai aquarium cum te prinsai..pai daca nu stai in acvariul tau... ca de nu te trimit inapoi la locul tau....la purcei...hai ca nici nu mai pot scrie cand ma gandesc la ce fel de animal -purcea esti...si nu pot sa fac altceva decat sa-ti spun sa ne pupi pe toti mai jos...

Postat pe 6 August 2008 17:32
mafuito pune tu la poza mea in avion un maimutoi pupincurist te rog............;sa ma pupe aia de raporteaza!trebuie sa ma deloghez ca sa vad raportarile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!huooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!ratatilor!

Postat pe 6 August 2008 17:49

Postat pe 6 August 2008 18:26
Ete na.. normal ca mor de invidie si de aia raporteaza.. Ar trebui sa va simtiti mandre toate care aveti pozele raportate!!!

Postat pe 7 August 2008 15:07
Eu as cere echipei kudika sa verifice ip-ul fiecaruia.Sa nu mai dea voie sa faca care cum vrea 3 conturi...Pe alte forumuri cine este prins cu alt cont primeste ban sau warn,adica este luat in vizor si nu-si mai poate face de pe acelasi calculator cont la forumul respectiv(si nici nu mai poate posta nimic cateva zile).Dar vad ca aici nu se iau masuri de nici un fel...Cei ce isi fac cont pentru o zi injura ca pe maidan si apoi se fac nevazuti....Kudika are de pus la punct mai multe,dar nu stiu de ce nu reuseste...
ramo77
Postat pe 7 August 2008 15:08
Si inca ceva.. userele astea care prea tin partea unui singur utilizator, ca e ,,cea mai tare din parcare,,.. etc etc tare imi dau mie de banuit.. Imi suna a.. ,,lauda de sine nu miroase-a bine..,,
Whatever..

Postat pe 7 August 2008 15:11
ai dreptate,ramo....dar noi nu putem face nimic.....chiar nimic....???
alone
Postat pe 7 August 2008 15:14
si eu am vazut ca ii tine partea lu' una...ca e cea mai tare ...ca manaca cactul cel mai tare...si tot asa...tind sa va dau dreptate...
tya103
Postat pe 7 August 2008 16:10
nu-i nimic ca o reguleaza miha, rea poze la raport, pai aia ii dam

Postat pe 7 August 2008 16:23
baga maaaai miha!!! baga!!!
ca ma apuc de comentat si apoi sa vezi, pe mine nu invidia ma calca pe nervi la tampiti ca aia e omeneasca ,uneori mi se mai intampla si mie ci rahaturile pe care le fac invidiosii .... adica raporteaza poza pana e stearsa, si nu te-ar calaca pe nervi daca ar fii poze intr-adevar de sters...cand colo ce sa vezi... poze decente cu persoane imbracate sau cu copii ....sunt poze raportate,mai apoi... sunt raportate poze care nu au nimic in comun cu nici un concurs sau alte alea....cat despre urarirea unui ip....s-a vazut ca se poate....deci kudika .....administration!!!! cum nu s-a putut vota de pe acelasi ip de 2 ori de ce anume nu se urmareste si userul care face mahalaua pe forum???? si tampeniile cu pozele???? pt ca unora le este lene sa munceasca??????!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 16:34
pe cine raportam...ca deh...eu ma prind mai greu....
alone
Postat pe 7 August 2008 16:41
ATENTIE............POZA SULTANULUI E IN TOP .............CUI NU-I CONVINE

Postat pe 7 August 2008 16:48
nu mai ancuta nu e vb sa raportam noi pe cineva ci sa facem cumva sa descoperim tampitul care raporteaza poze....mi-e asa o lehamite de prostia unora incat ma apuca durerile de cap...
ziceam ca ar fii fain daca,atunci cand ti se raporteaza o poza ar exista un fel de instiintare prin mail cum ca ti-a fost raportata poza si de catre cine.ca sa nu mor prost nu de alta dar asa poti macar afla cine iti manaca din ciorba si tu nu te prinzi.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 16:50
va poftesc si pe la mine ca deh!!!!! se merita!!!!!sa vada pudicosii care n-au de lucru cu sultanul....beeeei tarani cocliti ala e doar un costum,adevaratul om din spatele lui nu il stiu decat prieteniii adevarati...
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 16:57
pai...ok...inteleg....dar nu putem sa facem ceva.....cum contactam administratia....sau ceva,,....i don't know....
alone
Postat pe 7 August 2008 16:58
facem "mahala" si urlam si injuram mai ceva ca pe maidan si poate ne aud ca vad ca de vorba frumoasa nu raspund....
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 17:26
Heiii..,apreciez enorm unitatea voastra si sentimentele mele sunt aceleasi pentru voi..!! va multumesc pentru ceea ce faceti,dar ..,in acelas timp, va rog sa ma credeti ca nu ma afecteaza intr-un mod neplacut faptul ca imi raporteaza poza asta nereusita dealtfel..!! Sigur, gestul lor este josnic si nu reflecta decat invidia unora ca nu fac parte din "HAREMUL SI MINUNILE LUI" !! Oameni rai..,schimbati-va atitudinea despre viata ,aveti nevoie de prieteni adevarati,de un umar sau mai multe unde sa va varsati ofurile si supararile,de distractie si toate acestea le puteti gasi aici, printre acesti OAMENI ADEVARATI !! Usa cortului meu ,va ramane mereu deschisa pentru cei ce au CARACTER si SUFLET !! doar atat va trebuie si veti fi mai FERICITI decat sunteti.....

Postat pe 7 August 2008 19:16
mai luciana (oana81) ce faci? pai mai Oana ce faci? ai reaparut si ai adus-o si pe luciana cu tine.... da, asa este, sub "chipul" lucianei iti faceai singura complimente si acum deoarece nu ai curaj sa spui in fatza ceea ce crezi despre ceilalti te ascunzi dupa fustitza lucianei... pai e frumos asa? Care e treaba ta mai luciana/oana cu etta & co... fiecare cum se simte bine, nu e frumos sa razi de prezenta exterioara a unei persoane... hai luciana, mai scrie oanei ce "frumoasa" este si ce "desteapta" (mai ales) .... si nu iti face griji oana... am reaparut... pt ca au avut loc schimbari importante in viata mea care mi-au rapit cam mult timp am stat departe putin de computer... deci nu te mai ingrijora... nu sunt wolfy... nu o cunosc, nu vorbesc cu ea pe privat... nu ne-am pus impotriva ta si a nimanui... Te salut Stef!

Postat pe 7 August 2008 20:42
salut wolfy... imi esti prieten.. mergi la topicul tau,aveam o presimtire ca ai sa apari si tocmai am postat.. oi fi eu prost ,dar nu asa cum ma crezi tu..!! cum a aparut oana81 pe forum ,ai aparut si tu... dar....,ai uitat sa ma saluti de ce o faci acum..???? wolfy si cainele lup...!!! genetic au vreo legatura..?? suna-ma wolfy ,ai telefonul meu ,hai sa ne cunoastem.. LITERATULE...

Postat pe 7 August 2008 21:02

Postat pe 7 August 2008 21:25
De la: Aquarium, la data 2008-08-06 02:28:14cine raporteaza o face din distractie si amuzament. ce de invidie? ne distram la reactia voastra murim de ras da cum sunteti prosti gramada nu banuiti motivu' real. daca ar fi invidie singura raportata ar fi Pufilici. e cea mai frumoasa cea mai desteapta bogata are TOT pentru pufi.


Aquarium , merci pt inflacaratele aprecieri LoL :)))) dar cred ca nu mi`ai vizionat bine pozele , ma inscriu si eu in randul celor 'raportati' , desi am aflat mai greu ,si datorita franciei careia ii multumesc. Asta e ,nu vad motivul raportarii , insa pe mine nu ma deranjeaza , nu poti sa placi tuturor iar in fata acestui gen de rautati gratuite indiferenta e metoda Nu va mai enervati fetelor , fiecare se amuza cu ce poate si cat poate.
Kittynelle
Postat pe 7 August 2008 21:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi! 1 De la: kudika_992057 15 August 2015 16:41
social - copii neglijati de parintii plecati la munca in strainatate 26 De la: izvolinschi 21 Februarie 2014 09:00
Moartea lui Mohamed 1 De la: kudika_991915 24 Octombrie 2015 09:10
cine e zoso? 1 De la: torrra 5 Decembrie 2008 18:49
despre libertatea de exprimare si intoleranta 27 De la: mkdisk 14 Noiembrie 2008 12:28