Setari Cookie-uri

RAPORTAREA POZELOR !

Sultane.. spune-i te rog la alexandra-cateaua-lupoaica-vulpe (ca toti fac parte din aceeasi familie) sa mearga sa-si vada de plozii ei aia inteligenti si cu doctorate! Daca stau bine si ma gandesc, cred ca tot ea a facut si acest cont, luciana77.. copiind-o pe cea care era luciana78, ca sa induca in eroare.. Oricum , mereu am sustinut ca acest caine frumos ce apare la avatar e de fapt catelusa.. tii minte ca iti spuneam asta?

Postat pe 7 August 2008 22:10
aa.. si dupa cum spuneam si atunci, sustin ca e femeie deoarece numai o femeie poate fi atat de invidioasa pe o alta femeie.. la un barbat nu se intalneste asa ceva.. doar daca nu e gay (a nu se intelege ca am ceva impotriva lor). In plus, chiar si modul in care scrie si se exprima e al unei femei..

Postat pe 7 August 2008 22:15
Am citit ce a scris elsy. Raspunsurile la confesiuni de ce erau sterse?

Postat pe 7 August 2008 22:21
Anyway..

Postat pe 7 August 2008 22:21
Din cauza asta le-au scos?

Postat pe 7 August 2008 22:23
Puffilici sa fi sigura ca pe tine te-au raportat ofticatii care erau deja raportati de ciuda ca mai era una fara. In nici un caz nu putea fii aquarium ca are contul sters.

Postat pe 7 August 2008 22:50
Hai mai terminati cu conturile astea!!!!! Ce mama dracului aquarium, snowyy si naiba mai stie care... L-ai sters la 5 si la 5,30 ti-ai facut altul??

Postat pe 7 August 2008 22:53
astazi am obsevat ca multe persoane au poze raportate!poze chiar normale!exista o persoana s-au mai multe care sufera de mania raportarii!sa fie sanatosi!!!!!!!!!!(desii nu au cum sarmanii)

Postat pe 7 August 2008 23:04
De la: Snowyy, la data 2008-08-07 22:50:09Puffilici sa fi sigura ca pe tine te-au raportat ofticatii care erau deja raportati de ciuda ca mai era una fara. In nici un caz nu putea fii aquarium ca are contul sters.



oare cum stii tu snowyy ca nu aquarium nu a raportat pozele?? a am uitat ca tu esti aquarium si vrei sa iesi basma curata....si pentru cultura ta generala, celor ce li s-au raportat pozele nu au raportat la randul lor deoarece nu ne comparam cu voi...la mintile voastre bolnave...si stii ceva? chiar te rog sa-mi vizitezi pagina si sa-mi raportezi toate pozele ca ma doare drept in daca raportezi....nu ne punem cu mintile voastre bolnave....si vezi sa nu uiti sa-ti stergi si contul asta si sa apari cu alt user name....

Postat pe 7 August 2008 23:15
hehe.. dupa cum spuneam mai sus .. lauda de sine nu miroase-a bine.. mafia,

Postat pe 7 August 2008 23:18
De ce ati sarit asa? V-ati simtit? Nu v-a nominalizat nimeni! Acum o aruncati in spinarea mea sa scapati voi. Misto. Ma doare sufletul sa dezamagesc 'elita' de pe site. Eu nu pierd timpul cu raportari. Am modalitati de distractie mai bune

Postat pe 7 August 2008 23:23
Hai mai ca te dai singura de gol.. si daca tot ai modalitati mai bune de distractie, du-te atunci.. si fa si tu putina plaja, ca soarele e sanatos.. sau stai intr-un club pana ce rasare soarele si du-te dupa aia la plaja.. oricum ai face, inceteaza.

Postat pe 7 August 2008 23:25
Cu ce ma dau de gol? Nu ma stie nimeni pe site. De ce mi-ar fii frica sa recunosc?

Postat pe 7 August 2008 23:27
De la: Snowyy, la data 2008-08-07 23:30:46M-am distrat destul pentru azi. Tocmai am venit. Cu ce sa incetez ca nu stiu ce am facut rau?


judeci ca te-ai distrat..ca si raportarea face parte din distractie la mintile bolnave....deci ...plimba ursul ca rugineste lantul...cum se face ca ai postat doar la raportarea pozelor de cand ti-ai facut contul??? pai da cu semnul ?????? la cate subiecte sunt pe acest forum ai preferat doar RAPORTAREA POZELOR...ce ai zis tu: hai sa mai pun niste paie pe foc..dar vezi ca te arzi singura...asa ca ura si la gara....

Postat pe 7 August 2008 23:36
la portofele........

Postat pe 7 August 2008 23:37
Eu nu am nominalizat pe nimeni. Ati sarit voi si v-ati dat de gol. Nu am postat inca pentru ca am citit ce s-a scris. Trebuia sa stiu ce s-a scris ca sa stiu ce sa raspund. Daca voi nu ati raportat la Puffilici de ce v-ati bagat sa comentati dupa mine?

Postat pe 7 August 2008 23:40
Mituiti pe careva sa va confirme ca nu scriu dupa acelasi pc. Credeti ca am 5-6? La vecini nu ma duc sa fac conturi pentru voi.

Postat pe 7 August 2008 23:43
Eu incep sa cred ca tu esti puffilici.. si aquarium, evident prea e cusuta cu ata alba

Postat pe 7 August 2008 23:43
Cum ai tras concluzia? Mai sti.....poate sunt si wolfy si francia

Postat pe 7 August 2008 23:47
Eu nu fur draga ca nu sunt ca tine din 'mafie'. Nu am nici o legatura cu lumea interlopa.

Postat pe 7 August 2008 23:49
logica asta pute.... las-o moarta ca e chiar prea de tot.... treci si tu pe alt topic sau la alt subiect,in genere literatii trec la "subiectele prescrise" pt genul lor si restul "plevei" asa cum suntem considerati cei interesati de orice altceva decat de discutii savante, se distreaza facand altceva....adica facandu-si prieteni si efectiv delectandu-se pe forum.cand cineva intra direct intr-unsubiect spinos ..si face misto asa ca tine...cum ca se distreaza...pt ca sunt raportate poze.... hmmmmmm ma fae sa cred in reancarnare....si filmele de groaza cu zombie...deci..... trage tu concluziile care le vrei
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 August 2008 23:50
Francia exclus.. dar cealalta s-ar putea..

Postat pe 7 August 2008 23:51
La cat de urat va purtati de ce va revoltati ca sterge lumea conturile repede? Afla cum sunteti defapt si fuge dracu cat vede cu ochii.

Postat pe 7 August 2008 23:51
Pai atunci fugi si tu!! repede!!

Postat pe 7 August 2008 23:53
saminta de scandal ..........cauta pe unul sa te binecuvinteze ca suferi de LTP!raporteza pina crapi !vezi ca mai am citeva care au scapat!elemento ce esti scuteste umila mea persoana de prostia ta!la 20 de ani daca eram ca tine ma mincau ciinii dreaq!fugi la balamuc!!!!!!!poate scapi!

Postat pe 7 August 2008 23:53
Nici nu am venit bine si ati inceput. Esti cutarica, tu esti care raporteaza, du-te la furat. Nu mersi. Traiesc foarte bine si fara sa fur.

Postat pe 7 August 2008 23:53
no fugi dreaq si tu dupa ei!nu te speriasi?????????inteligento!

Postat pe 7 August 2008 23:56
Oana nu erai tu cea buna la suflet si 'umila' cum scria in status? Francia la varsta ta vorbeste mai frumos. Daca raportam marturiseam ca nu ma stie nimeni aici. E asa greu de inteles?

Postat pe 7 August 2008 23:56
fetito vorbesc asa cum tu ceri! te maninca si eu te scarpin!nu cred ca vrei sa cunosti ce aptitudini de mahala am dobindit!

Postat pe 7 August 2008 23:58
Nu doare rautatea si prostia? De ce v-ati bagat daca nu sunteti voi raportoarele? Am scris eu oana francia ema stef sau alt nume?

Postat pe 7 August 2008 23:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog sa ma ajutati,cu un vot ceva cu orice,animalele astea din craiova sunt omorate fara mila ajutor 4 De la: diana1981 11 Octombrie 2009 17:51
Cum iesim din starea de depresie?????? 44 De la: io_sunt 25 Octombrie 2009 16:44
Am si eu o intrebare... 3 De la: edviga 16 Iulie 2008 21:16
Parerile voastre ar putea schimba situatia. 24 De la: nocturnalia 23 Ianuarie 2009 12:24
Petrecere de revelion- se duce cadou? 7 De la: kudika_24504 31 Decembrie 2012 19:31