Setari Cookie-uri

RAPORTAREA POZELOR !

De la: Snowyy, la data 2008-08-07 23:49:45Eu nu fur draga ca nu sunt ca tine din 'mafie'. Nu am nici o legatura cu lumea interlopa.



ptiuuuu..ce n-ai d tu sa faci parete din mafia mea....te aresma te cosesma lustro ando mij tedesma....bafto delo delo.......la furat porci cu tine....

Postat pe 7 August 2008 23:58
La mine la status scrie de inghetata.. Asa ca.. e bunaaaa inghetata!! Si daca tu ne lasai in pace si noi te lasam pe tine. Cine te-a pus sa vii aici cu cearta??

Postat pe 8 August 2008 00:00
Pacat de voi ca va dati in spectacol. Urat. Va da lectii fata aia lydea la 20 de ani.

Postat pe 8 August 2008 00:00
nu ma mai obosesc cu tine ........ca esti saraca cu duhul!sa nu uiti sa stergi contul!

Postat pe 8 August 2008 00:01
Pe profil apare si fostul status. Cu ce cearta am venit eu? Doamneeee voi stati nonstop online si persecutati pe toti si dupa va dati victime.

Postat pe 8 August 2008 00:02
Suntem vedete de aia ne place sa ne dam in spectacol.. tu stai si asista cat ai chef, daca-ti place. Daca nu, pleaca si lasa-ne in pace.. nu mai veni cu ,,ofticatii aia care-s raportati ti-au raportat si tie pozele,, ca nu e cazul. Sau daca vrei sa se vb frumos cu tine, fa-o si tu. De obicei aici, ce ceri aia primesti. Pa

Postat pe 8 August 2008 00:03
Nu te mai obosi francia ca e greu sa fi doamna. La cat de urat vorbesti as muri de rusine sa imi vada lumea fata si sa stie cine vorbeste asa.

Postat pe 8 August 2008 00:05
Ofticati da dar nu am nominalizat. Vedete va dati pe aici doar ca va sufoca invidia pe femeile de la tv. probabil. Va dati mari aici ca doar aici va baga cineva in seama. Nu cred sa fiti cunoscute mai departe de satele voastre marunte.

Postat pe 8 August 2008 00:07
E mai greu sa fi o doamna sincera care spune ce gandeste fara se se ascunda.. decat sa fii o pipitza cu pretentii de doamna care isi face conturi multiple si nici macar nu are curaj sa puna o poza. Ei da.. e mult mai greu sa fii sincera si directa decat rea!! Dar la fel, e mult mai apreciabil. Iar eu prefer doamnele sincere decat doamnele rele si prefacute

Postat pe 8 August 2008 00:08
Si daca tot veni vorba de vedete.. suntem mai vedete ca tine.. ca deocamdata tu ne cunosti pe toate.. iar pe tine nimeni

Postat pe 8 August 2008 00:09
Oana frumoasa pamantului vezi sa nu o eclipsezi pe maria marinescu sau ileana tiriac.

Postat pe 8 August 2008 00:09
auzi nu mi-e rusine cu fata mea.........si mi se filfiie de parerea ta!nu am nimic de ascuns si asta e fata mea!iar treaba cu doamna...........sol ca te calca rima!

Postat pe 8 August 2008 00:10
vezi cum te dai de gol?? Scuza-ma .. dar pe maria marinescu o eclipsez, asta e evident!

Postat pe 8 August 2008 00:11
Oana varsa frustrarea in alta directie te rog. Lasa-ma cu minciunile. Pana mai acum o luna o dispretuiai pe francia.

Postat pe 8 August 2008 00:11
Vazusi francia cum e vorba tot de aceleasi persoane..?? Cum sunt ele la curent cu ce se intampla acum o luna pe-aici dar ,,cica,, au cont de ieri.

Postat pe 8 August 2008 00:12
Wolfy.. tare distrusa mai esti, pe bune. Exagerat de distrusa!!

Postat pe 8 August 2008 00:13
Francia n-am nimic cu fata ta. Ce scoti din gura nu-mi place. Pe maria marinescu o eclipsezi in vise poate. Pomeniti mereu de invidie pentru ca va stiti cu musca pe caciula. Pana veti fi vedete la Bamboo o sa treaca muuuult timp. Asa ca.........limitati-va la cort pardon la harem.

Postat pe 8 August 2008 00:13
Doamne atata prostie nu am vazut. Pe cuvant. Ce daca stiu tot? Nameste nu stia?

Postat pe 8 August 2008 00:14
pentru un utilizator nou esti cam informata!fugi cu frustari cu tot sa cinti la alta masa ca nu avem maruntis!ce te freaca ridichea ca noi ne scuipam si apoi ne pupam? esti pe invers si esti geloasa?

Postat pe 8 August 2008 00:15
Iar acum ca stiu despre cine e vorba.. nu te mai bag in seama.. nu de alta, dar i-am promis sultanului ca nu mai imi pun mintea cu creaturi ca tine.. jumate catea-jumate lup.. roz! Hai pa. Du-te invartindu-te.. ca esti demna de mila. Si ai ajuns de rasul lumii!!

Postat pe 8 August 2008 00:16
Oana sa te luminez. Rostiti mereu INVIDIOSII. Cine spune ala este. Stati pe site ca aici va baga cineva in seama. Mai bine ati recunoaste ca va sufoca invidia. Motiv pentru care o invocati mereu.

Postat pe 8 August 2008 00:19
saraca................dar vezi ca totul pina la harem!nu de alta dar ai avea prea multe fundulete de pupat! te las in desteptaciunea ta sa bintui pina nu mai poti!

Postat pe 8 August 2008 00:19
Pacat ca stilul nu se vinde la piata ca ati avea sanse sa va bage in seama oameni klumea. Stef ia lectii de vorbire de la alex ca vorbesti ca ultimul jidan.

Postat pe 8 August 2008 00:21
Ne baga in seama fraierele ca tine.. mai wolfy-alex-pinkish-aquarium-snowdrop-marinela etc etc.. fraiere care-si rod unghiile acasa uitandu-se la poze.. oops! Ca am promis ca nu-ti mai adresez niciun cuvant. Nu m-am putut abtine, dar gata.. Sultaneee!! Ai auzit de la cine trebuie sa iei lectii???

Postat pe 8 August 2008 00:21
Francia te-am pupat. Te compatimesc ca esti nimeni pe Champs Elysse si versi aici frustrarea si aerele de 'doamna'. Vezi de 'cariera' care iti lipsesti da' tu faci de toate, zice-se.

Postat pe 8 August 2008 00:23
De la: stef80, la data 2008-08-08 00:16:49daca imi mai pomenesti odata numele..,iti dau de te saturi.., penala ce esti.. si uite aici plombeaza-ti maselele si umple-ti gura spurcata.. du-te dreaq de jartea,caine, catea ,vulpe, purcea ,ce mama dreaq esti ,ca om sigur nu esti.. la portofeleeeeee..,literatule
si cand stai si te gandesti...???????? mare -i gradina ta doamne.....alex....?????????? poi...,,alex esti tu hermafrodito...

Postat pe 8 August 2008 00:24
Oana vai de viata ta. Nu ma cobor sa vorbesc pe tiganeste la nivelul tau. Mi-as roade unghiile poate dar nu pentru tine ca nu esti nici un vip decat in inchipuirea ta. Nu sunt destule vipuri reale? Mi-as roade unghiile pentru niste .......ca voi?

Postat pe 8 August 2008 00:25
Apropo este ca arhitectura nu ai facut-o la Mincu in Bucuresti? Iarta-ma dar no nameurile nu se iau in calcul

Postat pe 8 August 2008 00:27
Oana IAR te eschivezi cand trebuie sa spui de studii.

Postat pe 8 August 2008 00:32
Si dupa ce ti-as umfla capul ala idiot ti-as explica cum si unde am studiat.. ce zici? Te risti sa ne vedem ca sa-ti spun?

Postat pe 8 August 2008 00:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor! 7 De la: Ramon3l 9 Iunie 2008 19:10
Probleme tehnice 7 De la: roz5blue6lila7 7 Iunie 2010 15:56
Gradinita Cami - Reduceri de sarbatori 1 De la: gradinitacami 3 Decembrie 2009 19:46
IMPORTANT!!!!!! 37 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 21:45
sponsori 2 De la: BarangaAndreea 3 Octombrie 2010 22:20