Setari Cookie-uri

RAPORTAREA POZELOR !

wolfy2225@yahoo.com>Add sender to Contacts To: OFFICE@KUDIKA.ROBuna ziua, Am mai trimis ieri la dumneavoastra un mail, cel pe care i l-am trimis intai Oanei Trifu pentru ca nu stiam cui sa cer ajutorul. Sunt convinsa ca sunteti familiarizati cu situatia mea pe forumul dumneavoastra, cu modul in care sunt jignita prin cele mai josnice cuvinte si acuzata pe nedrept de creare de conturi si raportare a pozelor. Ceea ce va rog este sa interveniti si sa ma ajutati intr-un fel sau altul. Sigur, eu nu stiu cum, totul e la discretia dumneavoastra. Mi-as dori eu este sa pot demonstra ca nu sunt Pinkish si Alex, ceea ce cred ca se observa usor dupa ip-urile calculatoarelor de pe care se trimit mesajele noastre. Eu stau in Bucuresti, Alex in Brasov. Despre Pinkish nu stiu nimic. Am trimis fiecaruia dintre ei cate un mesaj privat, insa niciunul nu a dorit sa raspunda, deci presupunerea mea este ca nu vor dori sa fie cooperanti in cazul in care veti hotari sa luati masuri in legatura cu situatia creata. Desigur, cel mau mult mi-as dori sa le pot demonstra celor de pe forum ca nu eu sunt in spatele userelor precum luciana77, rebel_76, si altele. Din nou, dumneavoastra stiti acest lucru, si as dori sa verificati daca comentariile nu se posteaza de pe calculatorul oanei. Este presupunerea mea ca utilizatoarea cu numele oanna81 creeaza toate aceste conturi ca sa ii starneasca pe prietenii ei(cei din harem) impotriva mea. In cele din urma, eu am raportat limbajul neadecvat si abuziv al mai multor utilizatori la adresa mea. Tot ce va pot ruga este sa luati masuri fata de ceea ce se intampla, fiindca mie mi se pare ca s-a mers prea departe. Ce se intampla pe forum fata de mine nu se poate numi altfel de cat hartuire. In ultimul rand, v-as ruga ca in cazul in care veti hotari sa ma ajutati, sa comunicati in mod public(pe forum) celorlalti utilizatori cine era in spatele userelor false, pentru a imi reabilita imaginea pe forumul pe care il adimistrati.

beyonce_indragostita
Postat pe 11 August 2008 12:34

De la: oanna81, la data 2008-08-11 04:07:21

foarte bineeee.... hai sa vedem cine scrie mesajele!
ce chestie.. prietenii aia ai tai care ma insultau cot la cot cu tine acum nu vor sa coopereze.. saraca de tine!!
cer si eu, chiar INSIST ca administratorul sa verifice si sa faca publice toate userele prin verificarea pc-urilor!!
si daca wolfy sustine ca eu sunt in spatele catorva usere.. sunt de acord sa mi se verifice calculatorul in toate modurile posibile!!!!
eu nu presupun ca tine wolfy.. STIU ca tu esti in spatele urmatoarelor nick-name-uri: snowdrop.. pinkish.. alex80.. snowyy.. AQUARIUM.. rebel76.. pt luciana77 nu bag mana in foc ca ai fi tu..
ASTEPT O REACTIE A ADMINISTRATORULUI!!!! TREBUIE SA VEDETI NEAPARAT DACA MESAJELE ACESTOR USERE SUNT SCRISE DE PE CALCULATORUL MEU SI SA RASPUNDETI CHIAR PE ACEST TOPIC..
as vrea sa se presteze o deosebita atentie deoarece multe conturi au fost sterse deja.. sper ca inregistrarea in baza voastra de date sa existe inca..
macar pana atunci wolfy.. GURA MICA! Si iti arunc o mica provocare pe care daca ai putina demnitate o vei accepta..
in momentul in care (daca) se confirma ca eu nu ma ascund sub nici unul din acele usere.. accepti sa iti stergi orice cont ai pe acest site?? Si sa renunti definitiv la acest forum? Nici macar nu pretind sa iti ceri iertare!! Vreau doar sa dispari de aici.. Daca nu accepti.. esti o lasa si inseamna ca nu esti sigura de acuzatiile tale. Iar cand nu esti sigura si totusi acuzi.. inseamna ca esti o mincinoasa ordinara.




Draguta, pana atunci gura mica tie! Tu m-ai insultat si m-ai tarat in noroi fara sa poti demonstra nimic! Daca erai asa sigura de ce spui ai fi putut sa faci ce am facut si eu, adica sa scrii administratorilor! De ce nu ai facut asta?

Iti dai seama, aceeeasi invitatie le-am facut si eu, sa verifice ip-urile calculatoarelor, si sa vedem din ce zona sunt scrise mesajele. Cred ca o sa fie cam penibil cand o sa vezi unde se afla alex pe harta Romaniei si unde ma aflu eu.

Tu nu crezi ca eu sunt in spatele userelor, stii!! De unde stii? Uite, vezi, asta e tipul de maipulare ieftina la care ai supus pe toata lumea de pe forumul asta, si din pacate vad ca toata lumea ti-a cazut in plasa!

Daca eu nu eram sigura ca NU sunt in spatele userelor false nu le scriam Oanei Trifu(de doua ori) si administratorilor(tot de doua ori) la dresa pe care mi-a mi-a dat-o Oana Trifu. Simplu, nu?

Vai vai vai, cine vorbeste de demnitate! Demnitate trebuia sa ai tu atunci cand ma jigneai fara sa poti demonstra nimic, trebuia sa ai demnitatea sa vorbesti decent, nu ca o mahalagioaica!


Si daca se confirma ca nu sunt eu in spatele nici unui user, tu accepti sa iti stergi contul de pe forum? Avand in vedere ca te-ai purtat ca cea mai josnica persoana care poate sa existe? CAT TUPEU! Imi pare rau, nu pot sa numesc altfel cererea asta! Adica tu care te-ai purtat ca o mahalagioaica, care m-ai denigrat in fata tuturor fara sa poti aduce nicio dovada, nu te gandesti sa-ti stergi contul in cazul in care administratorii vor interveni si vor dovedi ca nu sunt eu cea vinovata, in schimb eu care te-am acuzat pe tine de ce m-ai acuzat tu pe mine, insa fara sa te tarasc in noroi pe forum, ci intr-o certere civilizata, trebuie sa-mi sterg contul! Nu ai deloc simtul masurii! Ei vezi, nu degeaba ti-am spus eu ca esti lipsita de inteligenta!

Nu-ti convine, nu, sa fii acuzata de ce am fost si eu acuzata? Chestia e ca eu nu te-am jignit - daca am spus ceva a fost ca raspuns la ce mi-ai spus tu, si chiar si asa nu m-am coborat cu insultele la nivelul tau!

Ba uite ca eu pretind si sa iti certi iertare, ce parere ai? Stiu ca vrei sa dispar de aici, asta am vazut de la inceput de cand te-ai intors, din cauza asta ai creat circul asta, dar lucrurile nu merg intotdeauna dupa dorinta ta!


Mincinoasa ordinara esti tu! Eu sunt foarte sigura de faptul ca nu sunt eu in spatele userelor false, daca tu stiai ca sunt eu rebel_76, etc, ai fi putut sa scrii administratorilor sa-i rogi sa puna capat situatie create! DE CE NU AI FACUT-O DACA ESTI ASA SIGURA CA EU AM FACUT CE SPUI TU CA AM FACUT?

beyonce_indragostita
Postat pe 11 August 2008 12:35
Oana, esti la fel de lipsita de inteligenta cum ne-ai obisnuit! Pai si eu sunt sigurta ca nu sunt eu cine ma acuzati voi ca sunt, si in cazul asta te intrteb: daca se va demonstra ca nu sunt eu, iti vei stege contul? Tu m-ai intrebat daca imi voi sterge contul in cazul in care se arata ca eu sunt de vina, si ti-am returnat intrebarea! Simplu, nu? Oricine ar fi inteles!
beyonce_indragostita
Postat pe 12 August 2008 01:38
Dar hotaraste-te o data: sunt sau nu snowy? O data spui ca esti sigura, altadata ca exista posibilitatea ca eu sa nu fiu! Deci cum e?

Si oricum, eu nu sustin prin vorbe ca am cerut sa se faca dreptate, AM ARATAT ca am cerut sa se faca dreptate! E o diferenta, nu crezi?
beyonce_indragostita
Postat pe 12 August 2008 01:42
oanna81 la 12 August 2008, 02:09 Pentru : wolfy2225
Subiect: [fara subiect]

Mesaj:
vreau sa te anunt pe privat, pt ca pe forum nu am sa mai postez la acele subiecte niciodata.. ca eu nu mai imi bat capul cu tine! din pc meu de vedere esti o obsedata frustrata si o tampita, nimeni si nimic nu mi-ar schimba parerea. nu ai decat faci public mesajul meu, chiar te rog.. sa nu te amagesti singura.. nu mai scriu pt ca ma uimesti de fiecare data cu idiotenia ta, nu de alta.. si deja m-ai plictisit de moarte.. esti demna de mila si dispret, cum ti-am mai spus. cred ca ai o viata tare nefericita.. sunt sigura ca tu esti in spatele acelor mesaje murdare si abia astept ca administratorii sa confirme asta!!


Doar ca sa vedeti pe cine ati sustinut voi cei care o aplaudati pe oana!
beyonce_indragostita
Postat pe 12 August 2008 12:28
wolfy...............ce se intimpla draga cu tine????????ai renuntat la prietenia cu mine desi eu nu cred ca am jignit persoana ta vreodata chiar daca tu de multe ori indirect ai facut cu mine lectii de gramer!doar pentru ca sint si ceilalti in lista de prieteni? pentru asta?sfinte sisoe.....de unde atita ranchiuna? oricum tu ai ales sa intrii in lista si tot tu ai iesit! mult succes in ceea ce faci!

Postat pe 12 August 2008 22:13
wolfy..............declar public ca acel comentariu vulgar cu creatura fara chip era adresat lui snowyy care a afirmat ca fac trotuarul pe renumitul bulevard caruia nu a stiut sa scrie numele in franceza corect!apoi a afirmat ca nici ea nu ma corectat in romana.............ce sa inteleg ca toti ceilalti au dreptate si ai fost sub acest user????????altfel nu te dranja comentariul,corectura,si faptul ca am numit acea persoana literata........nu stiu dar daca te simti tu inseamna ca te identifici cu ea ........e dubios!sper sa nu fie asa deoarece am avut o parere buna despre tine si am apreciat ca muncesti invatind atit la anii tai.........oricum de multe ori ma pacalesc in privinta oamenilor!

Postat pe 12 August 2008 23:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Faci un quiz cu propriile tale intrebari, iar raspunsurile le primesti in mail 1 De la: eyo_grl 7 Septembrie 2010 21:28
Citatul zilei (IV) 629 De la: kudika_10817 3 Martie 2014 13:07
sondaj... 53 De la: black_wolf 3 Iulie 2009 18:23
AVETI O ZI EXCELENTA ? 1 De la: kudika_11198 4 Iulie 2012 08:42
mila pentru marconi_rupa,dezgust pentru marconi_rupa_ traveo 14 De la: sweet_and_sour 19 Iunie 2008 09:52