Setari Cookie-uri

RAPORTAREA POZELOR !

O SA SPUN ASTA O SINGURA DATA: NU AM DECAT UN SINGUT USER PE FORUMUL ASTA. ATAT. NU AM DE CE SA-MI FAC ALTE USERE PENTRU CA ATUNCI CAND AM AVUT CEVA DE SPUS AM SPUS-O. NU AM NEVOIE SA MA SCUND DUPA ALTII, MAI ALES CARE SEAMANA PARE-SE ATAT DE MULT CU MINE.

TOATE USERELE CARE MI SE PUN IN SEAMA NU AU NICIO LEGATURA CU MINE: BA EU CRED CA PE TOATE LE FACE OANA, CARE VA SPUNE VOUA CA EU IMI FAC USERE, CA SA MA POATA DENIGRA.

AR FI FOST CAM PENIBIL SI CAM EVIDENT SA-MI FAC ALTE USERE DUPA CE OANA M-A MAI ACUZAT O DATA DE ASTA.

NU AM RASPUNS LA INTREVARILE DE PE TOPICUL ASTA DEOARECE NU STIAM DE EXISTENTA LUI. DE FIECARE DATA CAND INTRU O FAC DE PE PROFILUL MEU, SI MA DUC DIRECT LA TOPICUL CU CRIMINALUL. ASTAZI AM GASIT ACOLO COMENTARII CARE M-AU TRIMIS AICI. MAI DEMULT AM SI PRECIZAT CA SCRIU NUMAI PE TOPICUL CU CRIMINALUL, CEEA CE INSEAMNA CA OANA STIA DE ASTA, SI PUTEA PROFITA DE INFORMATIA PE CARE I-AM DAT-O. APOI, NU VIZITEZ NICIODATA PROFILURILE ALTORA, ASTA FIIND UN ALT MOTIV PENTRU CARE NU AM AFLAT DE EXISTENTA TOPICULUI PE CARE SCRIU ACUM.

ORICUM, EU INTRU FOARTE RAR AICI, SI NU LA ORE MICI DUPA CUM VEDETI.DACA VA GANDITI, VETI VEDEA CA OANA E CEA CARE A INTRAT INTOTDEAUNA PE FORUM LA ORE MICI. POATE ASTA AR TREBUI SA SPUNA CEVA, NU E ASA EMA?

REPET: NU AM RAPORTAT POZELE NIMANUI, AM RAPORTAT NUMAI COMENTARIILE OANEI CARE CONTINEAU INJURII LA DRESA MEA. ATAT SI NIMIC MAI MULT.

SI PENTRU CEI CARE MA CUZA IN CONTINUARE DE TOT FELUL DE LUCRURI, LE CER SA DEMONSTREZE CA AM MAI MULTE USERE SI CA EU AM RAPORTAT POZELE.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 19:02
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-08 19:00:27
De la: wolfy2225, la data 2008-08-08 18:49:11
De la: stef80, la data 2008-08-07 21:02:32salut wolfy... imi esti prieten.. mergi la topicul tau,aveam o presimtire ca ai sa apari si tocmai am postat.. oi fi eu prost ,dar nu asa cum ma crezi tu..!! cum a aparut oana81 pe forum ,ai aparut si tu... dar....,ai uitat sa ma saluti de ce o faci acum..???? wolfy si cainele lup...!!! genetic au vreo legatura..?? suna-ma wolfy ,ai telefonul meu ,hai sa ne cunoastem.. LITERATULE...


De unde dracu am eu telefonul tau? Mi-ai trimis tu mie mesaj sa-mi spoui ce telefon ai?



hopaa asa...mai wolfy cum se face ca este prima data cand postezi aici...si de unde stiai ca Stef ti-a scris un mesaj la pagina nr2....despre telefon??? pai da sa nu vii si sa-mi spui ca doar ai vrut sa citesti si ai gasit mesajul ca nu te cred nici porcii tai...deci in concluzi si sa terminam discutia reiese ca tu esti acea persoana care face conturi doar pentru o ora cu diferite user name...ydeea...marinela porcu...si toate cele care au aprut aici...ar fii cazul sa inchei subiectul si sa nu mai cauti nod in papura ca sigur ai sa te impiedici si o sa-ti rupi mitra......


AM EXPLICAT PUTIN MAI JOS.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 19:03
De la: wolfy2225, la data 2008-08-08 19:03:34
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-08 19:00:27
De la: wolfy2225, la data 2008-08-08 18:49:11
De la: stef80, la data 2008-08-07 21:02:32salut wolfy... imi esti prieten.. mergi la topicul tau,aveam o presimtire ca ai sa apari si tocmai am postat.. oi fi eu prost ,dar nu asa cum ma crezi tu..!! cum a aparut oana81 pe forum ,ai aparut si tu... dar....,ai uitat sa ma saluti de ce o faci acum..???? wolfy si cainele lup...!!! genetic au vreo legatura..?? suna-ma wolfy ,ai telefonul meu ,hai sa ne cunoastem.. LITERATULE...


De unde dracu am eu telefonul tau? Mi-ai trimis tu mie mesaj sa-mi spoui ce telefon ai?



hopaa asa...mai wolfy cum se face ca este prima data cand postezi aici...si de unde stiai ca Stef ti-a scris un mesaj la pagina nr2....despre telefon??? pai da sa nu vii si sa-mi spui ca doar ai vrut sa citesti si ai gasit mesajul ca nu te cred nici porcii tai...deci in concluzi si sa terminam discutia reiese ca tu esti acea persoana care face conturi doar pentru o ora cu diferite user name...ydeea...marinela porcu...si toate cele care au aprut aici...ar fii cazul sa inchei subiectul si sa nu mai cauti nod in papura ca sigur ai sa te impiedici si o sa-ti rupi mitra......


AM EXPLICAT PUTIN MAI JOS.


ma uit in jos gasesc o foaie...ma uit mai jos gasesc nimic pe foaie...ma uit mai sus ...da este oare..explicatia eroare....deci mi-a dat cu eroare..mai ganeste-te si mai scrie ceva....sa fie fara eroare..

Postat pe 8 August 2008 19:12
Draga mafia, invata sa citesti. Am explicat cum ajuns pe topicul asta.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 19:42
De la: wolfy2225, la data 2008-08-08 19:42:48Draga mafia, invata sa citesti. Am explicat cum ajuns pe topicul asta.



offf daca nu erai tu sa-mi spui sa invat sa citesc nica nu ma apucam de invatat.... si daca citesti tu mai sus niste mesaje sau ma gandesc ca deja le stii pe toate..cata revolta este asupra lui Oana din partea lui snowyy...de unde vine invidia asta?? si de unde cunoaste snowyy pe stef... deci mai wolfy ce ai zice este tot ca mine si nu ma schimbi.....PUNCT...THE END

Postat pe 8 August 2008 19:54
Nu stiu cine dracu este snowy si nu ma intereseaza. Sau stiu: e oana. Apropo, cand ti-am spus pe topicul celalalt ca eu nu am raportat pozele nimanui, tu mi-ai spus ca nu ai spus asa ceva. Dar exact asta spuneai pe aici. Ciudat nu?

Pe cei care nu stiu despre ce este vorba ii invit sa citeasca pe topicul cu criminalul, ca sa vedeti deiferenta de atitudine. Stef, oana, mafia erau impaciuitori pe celalalt topic, si in acelasi timp ma insultau aici. Imi spuneau mie sa nu mai zic nimic de oana, pe cand oana zicea multe de mine aici.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 20:09
De la: wolfy2225, la data 2008-08-08 20:09:52Nu stiu cine dracu este snowy si nu ma intereseaza. Sau stiu: e oana. Apropo, cand ti-am spus pe topicul celalalt ca eu nu am raportat pozele nimanui, tu mi-ai spus ca nu ai spus asa ceva. Dar exact asta spuneai pe aici. Ciudat nu?

Pe cei care nu stiu despre ce este vorba ii invit sa citeasca pe topicul cu criminalul, ca sa vedeti deiferenta de atitudine. Stef, oana, mafia erau impaciuitori pe celalalt topic, si in acelasi timp ma insultau aici. Imi spuneau mie sa nu mai zic nimic de oana, pe cand oana zicea multe de mine aici.


WOLFY CHIAR TE ROG SA NU MAI FII UMBRA NOASTRA....NU FACE MAI MULT RAU DECAT AI FACUT.....SI NU O MAI MUSCA ATAT PE OANA SAU STEF....CACI DESPRE MINE SINCER ITI SPUN CA NU FACI FATA.....ASA CA TE ROG INCETEAZA..ACUM TE ROG DAR MAI TARZIU NU......DACA NU ESTI SNOWYY STAI ONLINE PANA APARE SI SNOWYY SI PUTEM DISCUTA....

Postat pe 8 August 2008 20:14
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-08 20:14:08
De la: wolfy2225, la data 2008-08-08 20:09:52Nu stiu cine dracu este snowy si nu ma intereseaza. Sau stiu: e oana. Apropo, cand ti-am spus pe topicul celalalt ca eu nu am raportat pozele nimanui, tu mi-ai spus ca nu ai spus asa ceva. Dar exact asta spuneai pe aici. Ciudat nu?

Pe cei care nu stiu despre ce este vorba ii invit sa citeasca pe topicul cu criminalul, ca sa vedeti deiferenta de atitudine. Stef, oana, mafia erau impaciuitori pe celalalt topic, si in acelasi timp ma insultau aici. Imi spuneau mie sa nu mai zic nimic de oana, pe cand oana zicea multe de mine aici.


WOLFY CHIAR TE ROG SA NU MAI FII UMBRA NOASTRA....NU FACE MAI MULT RAU DECAT AI FACUT.....SI NU O MAI MUSCA ATAT PE OANA SAU STEF....CACI DESPRE MINE SINCER ITI SPUN CA NU FACI FATA.....ASA CA TE ROG INCETEAZA..ACUM TE ROG DAR MAI TARZIU NU......DACA NU ESTI SNOWYY STAI ONLINE PANA APARE SI SNOWYY SI PUTEM DISCUTA....


Ok, si ce vrei sa fac, sa stau on-line non-stop, pana cand apare oana sub diferite usere? Uite cum facem: anunta-ma pe mess(la wolfy2225@yahoo.com) cand apare snowy/oana pe kudika, si sa vezi ce discutam atunci.

Si nu ai raspuns la intrebare: de ce spuneai pe celalalt topic ca nu m-ai acuzat de raportare de poze cand exact asta faceai pe topicul asta? Greu de raspuns nu?
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 20:33
ba nu-i greu deloc...atata timp cat consider ca tu esti snowyy ..si wolfy ....deci 2 in 1 ....raman la parerea asta....demonstreaza ca nu esti snowyy sau lupul sau mai stiu eu cine....si mai las-o pe Oana ...ca o sa sughite saraca de atata pomenit....eee ...multam de adresa mail...ai si camera web..putem sa ne vedem..hai ca nu facem videochat..

Postat pe 8 August 2008 20:42
mafia .. te rog eu.. nu o mai baga in seama pe obsedata asta.. e o psihopata si pe astia numai cu indiferenta ii atingi.. sunt o multime de dovezi ca e aceeasi persoana cu ordinarele celelalte dar nu ma mai chinui sa le postez.. am spus doar ca nu-mi mai pun mintea cu idioate.. cine are cap intelege, cine nu.. sa se duca la mama dracului cu tot cu tampita asta.. chiar nu mai are rost sa continuam subiectul..
HERMAFRODITO.. SA CREPI ZDREANTA CE ESTI!
Printre altele, chiar nu stiam ca pot avea asemenea putere hipnotizanta asupra cuiva, care sa vorbeasca saptamani in sir numai si numai despre mine! Si mai zice ca nu o intereseaza persoana mea.. eu cred ca e iremediabil hipnotizata si obsedata.

Postat pe 8 August 2008 20:49
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-08 20:42:04ba nu-i greu deloc...atata timp cat consider ca tu esti snowyy ..si wolfy ....deci 2 in 1 ....raman la parerea asta....demonstreaza ca nu esti snowyy sau lupul sau mai stiu eu cine....si mai las-o pe Oana ...ca o sa sughite saraca de atata pomenit....eee ...multam de adresa mail...ai si camera web..putem sa ne vedem..hai ca nu facem videochat..


Dar demonstrati voi ca sunt! Tare vreau sa vad cum faceti asta. Cum vrei sa dem eu ca nu sunt nu stiu cine?
Nu pot sa stau tot timpul pe kudika!
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 20:49
De la: oanna81, la data 2008-08-08 20:49:16mafia .. te rog eu.. nu o mai baga in seama pe obsedata asta.. e o psihopata si pe astia numai cu indiferenta ii atingi.. sunt o multime de dovezi ca e aceeasi persoana cu ordinarele celelalte dar nu ma mai chinui sa le postez.. am spus doar ca nu-mi mai pun mintea cu idioate.. cine are cap intelege, cine nu.. sa se duca la mama dracului cu tot cu tampita asta.. chiar nu mai are rost sa continuam subiectul..
HERMAFRODITO.. SA CREPI ZDREANTA CE ESTI!
Printre altele, chiar nu stiam ca pot avea asemenea putere hipnotizanta asupra cuiva, care sa vorbeasca saptamani in sir numai si numai despre mine! Si mai zice ca nu o intereseaza persoana mea.. eu cred ca e iremediabil hipnotizata si obsedata.


Psihopata, tampita, zdreanta si hermafrodita esti tu! Vad ca recidivezi in limaj! faci ce faci si tot la tipul asat de avorbi ajungi! Pentru ca asta esti tu!
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 20:51

Postat pe 8 August 2008 20:56
mai iubitele mele,voi nu stiti ca inceput week-end-ul ????......de ce-l irositi voi in halul asta ???......eu am fost prima jignita pe acest topic.....m-am descarcat si gata !!!......mi-am vazut de ale mele,apoi !!!.......nu credeti ca deja e prea multa energie irosita degeaba ????......hai,opriti-va si bucurati-va fiecare de ceea ce considera ca este frumos pentru ea !!!!......ca avem o singura viata....si e scurta,fir-ar sa fie !!!.....si neuronul nu se mai reface !!!.....caci nu trebuie sa respectati vorbele lui Lapusneanu,zau !!!.......daca voi nu ma vreti ,NICI EU NU VA VREAU !!!...cam asta ar trebui sa fie deviza pe aici.... si sa ne vedem fiecare de ideile si de comportamentul sau....si sa ne facem fiecare prietenii pe care si-i doreste,ca suntem mii pe forumul asta.....si sa-i lasam in pace pe cei cu idei si mod de viata diferit de al nostru !!!!....nu ar fi mai usor asa??????.......

Postat pe 8 August 2008 21:06
ETTA..

Postat pe 8 August 2008 21:15
De la: etta70, la data 2008-08-08 21:06:11 mai iubitele mele,voi nu stiti ca inceput week-end-ul ????......de ce-l irositi voi in halul asta ???......eu am fost prima jignita pe acest topic.....m-am descarcat si gata !!!......mi-am vazut de ale mele,apoi !!!.......nu credeti ca deja e prea multa energie irosita degeaba ????......hai,opriti-va si bucurati-va fiecare de ceea ce considera ca este frumos pentru ea !!!!......ca avem o singura viata....si e scurta,fir-ar sa fie !!!.....si neuronul nu se mai reface !!!.....caci nu trebuie sa respectati vorbele lui Lapusneanu,zau !!!.......daca voi nu ma vreti ,NICI EU NU VA VREAU !!!...cam asta ar trebui sa fie deviza pe aici.... si sa ne vedem fiecare de ideile si de comportamentul sau....si sa ne facem fiecare prietenii pe care si-i doreste,ca suntem mii pe forumul asta.....si sa-i lasam in pace pe cei cu idei si mod de viata diferit de al nostru !!!!....nu ar fi mai usor asa??????.......



da etta.. mare dreptate ai.. Zis si facut!

Postat pe 8 August 2008 21:17
eeee.....pauza mareee....si uite asa vorba mea "dulce" mult aduce !!!....ce bucuroasa as fi sa fi ajutat la ridicarea steagului alb !!!!......va pup...si ...IUBITI-VA MULT !!!!....SI BINE !!!.....

Postat pe 8 August 2008 21:40
eu propun o discutie intre cele doua..., sau cu mine daca oana nu accepta !!! pe mes..Dar vreau sa vad persoana respectiva ,pentru ca tu wolfy ma cunosti deja ..ce spui de asta stef_mari64.....si fara rautate..,asa vom dovedi ca esti curata si mai raspund postarilor tale de mai sus :atata timp cat oana era online si se certa cu user-ul.. nu putea sa fie si in alta parte.. si daca se va demonstra ca nu ai fost tu,imi voi cere in genunchi iertare in fata HAREMULUI..

Postat pe 8 August 2008 21:56
discutie pt ce sultane? intre mine si wolfy..? nu ca m-ar deranja, dar.. ce fel de discutie?

Postat pe 8 August 2008 22:23
oana ,daca wolfy e o lady..,va accepta cu mine ,daca tu nu vrei..!! eu vreau.., web..!! sau chiar reala..,ACEASTA DISCUTIE,ce zici wolfy... acum ai si id-ul meu de mes..,eu exist... ,sunt real si te rog sa retii ..EU SUNT EU ,S-AM EU-L MEU..!!!!!

Postat pe 8 August 2008 22:36
eu nu refuz nici o discutie.. atata timp cat va fi impaciuitoare. Altfel, nu multumesc

Postat pe 8 August 2008 22:43
mai sultane,da' tu alta treaba n-ai decat sa impaci spiritele incinse ???.......lasa-le mai,ca sunt fete mari si se descurca !!!.......da-o ,mai ai si nevasta si copil.....e week-end.......tu chiar vrei sa ti-o iei ????......ca si rabdarea feminina are o limita !~!!.......hai ,injura-ma ,dar am dreptate !!!!.......

Postat pe 8 August 2008 23:18
are dreptate etta sultane.. intr-un fel.. poate ne descurcam si noi singurele.. daca exista buna intentie

Postat pe 8 August 2008 23:21
oana.., te rog sa retii si etta ..!! Sultanul nu este aici pentru tine , nici pentru wolfy !! si nici pentru a impaca spiritele incinse ,cum spune etta care nu stie mai nimic din realitate si pentru ca am fost muscat de unde m-a durut cel mai tare..,dar cred ca voi rezolva situatia asta cu wolfy si vom veni impreuna cu adevarul pe tava... noapte buna etta !! si nu uita ca nevasta mea nu e singura in dimineata asta ca altele.. si tu stii mai bine ..,tot de la mine cand trebuieste iubita femeia.. dimineataaaa....,pe racoare.. gataaaa...somn usor wolfy si oana..

Postat pe 9 August 2008 02:10
Somn usor sultane,somn usor oana,somn usor etta.pooopici.

Postat pe 9 August 2008 02:55
Acuma am venit acasa. Scriu repede si putin ca mor de somn. FRANCIA da am scris gresit in franceza acolo si am scris si in romana am revazut dupa. Asta pentru ca eram tu scrii mereu gresit in romana si eu nu te-am criticat sau apostrofat. Nu te-am jignit. Deeeeci care e mai om pana la urma? Da visez la locul acela fiindca mi-a placut enorm acolo. Astept cu nerabdare sa merg iar. De invidie ce sa comentez? Daca m-ati cunoaste fac pariu ca voi m-ati invidia pe mine. Francia cateodata esti draguta. Am citit ca ai comentat ca Dumnezeu da dupa suflet si merit. Foarte corect. Din ast motiv sunt eu fericita probabil. Sa merg la munca? Toata familia mea munceste si o ducem cum cativa nici nu viseaza. La portofel si furat nu m-as injosi nici de as muri de foame draga mea. Noroc ca nici nu am nevoie. Voi cum munciti? Stand pe site? De ce am postat aici doar? Nu am apucat in alte parti. Nici n-am venit bine ca ati inceput cu zarva. Ce sa scriu? Scriu aici ca nu mai caut acum. Da cred ca exista Dumnezeu. Am simtit. Scriitorul preferat? Sunt mai multi. In special rusi Tolstoi Turgheniev Gogol samd. NU SUNT WOLFY mai lasati fata in pace. Pe bune de nu sunteti enervanti. Am intervenit fiindca ma enerveaza cum casunati pe cate unu'. Ii luati la rand? Au ajuns ai de pe site bataia voastra de joc? Intai cleopatra dupa lydeea apoi wolfy. Terminati dom'le. Nu ma mai bagati in discutiile voastre ca nu stiu cand mai vin sa replic. Mie imi place viata si sa traiesc REAL nu virtual. Nu s-a laudat nimeni cu protectie. Am spus adevarul sa stie si oana ce o asteapta. Ii urez bafta la munca de detectiv eu ma pregatesc de operatii estetice iar ea sa mearga la sala sa devina mai fortoasa si..........sa nu uite sa consulte si angajeze niste avocati din cei adevarati care fac treaba ca repet sa nu dea de dracu si dracu de ea. Te pomeni ca e masochista si vrea procese si sa faca veacu' in tribunale. Fiecare cu gustul lui tata. Cum asterni asa dormi. Fug ca m-am distrat daca tot e vacanta si acum sunt Francia nu face griji de viitorul meu ca e asigurat draga. N-am nevoie de mers la furat. M-am orientat eu unde a trebuit si unde am sustinere ca d-aia mi-a dat domnul cap sa-l folosesc. Dati-mi voie sa va cer sa nu ma mai chemati sa raspund pe site. Suntem cativa care mai avem si viata reala si nu stam sa raspundem la zeci de posturi ale voastre.

Postat pe 9 August 2008 03:36
N=o mai tot dati cu demonstratul. Nu suntem la tribunal. Nu are nimeni NICI O OBLIGATIE DE A DEMONSTRA CEVA CUIVA. ok? Ce ma doare pe mine ca cereti voi sa demonstreze unu' ca nu e x ca nu e y? Alta treaba n-am? Credeti frate ce vreti ca mie mi-e indiferent. Wolfy nu te mai stresa sa demonstrezi ceva aici. Fiecare cu impresia lui si pace buna. uite frate ce era pe lista de prioritati. Nu traiesc de pe urma voastra sa ma dau de ceasu' mortii de parerile altora. Lasa-i wolfy cu acuzele lor. Ei le propaga ei sa ramana cu ele. Ciao.

Postat pe 9 August 2008 03:56
mda snowyy.. acuma o sa credem tot.. ne-ai convins ca nu esti wolfy.. ce sa-ti povestesc
cat despre cat de bine o duce familia ta si tu .. ai dreptate.. am vazut in poze.. pacat, cum spunea sultanul, ca esti frumoasa si bogata dar fara pic de bun simt.. blondo.. (am citat).. te-am ,,ginit,, deja de 2 zile.. si cu fiecare mesaj pe care il postezi, imi comfirmi banuiala..
si daca eu cel putin nu-ti fac public userul real pe site este din bun simt, crede-ma.. stiu ca nu ai recunoaste nici in ruptul capului.. ba' mi-ai mai si veni cu teorii pacifiste.. si nu vreau sa mai intru in polmenica si cu TINE dupa ce ca am intrat cu toate alter-ego-urile tale.. pt ca ai avut grija ca de pe userul real sa scrii numai chestii pozitive si decente.. pline de dulceata si optimism
tot nu am inteles inca de ce esti atat de invidioasa pe mine , ca pari a avea mai multe din punct de vedere material! Sa fie oare ca nu esti implinita in dragoste.. chiar daca ne afisezi relatia ideala? ceva frustrare este la mijloc.. si vad ca e tare mare.. anyway.. cu toti banii tai.. cu toate diplomele alea.. la urma urmei vad ca esti demna de mila si de dispret
cat despre mersul meu la sala.. nu mai e nevoie hehe.. fac box de ceva vreme si.. rebela stieeeeee!!! chiar daca nu am asa vechime ca si ea.. tot te fac k.o. rapid.. ca te vad eu destul de inalta dar vad ca-ti si tremura chiloteii aia de firma cand te gandesti la mine..
asa ca.. daca de asta depinde intalnirea noastra.. ne putem vedea oricand, sunt pregatita.
oricum.. persoana mai perversa ca tine.. mai rar! Iti pui la cale foarte bine miscarile, trebuie sa recunosc.. scrii de pe vreo 7 usere.. la ore diferite si in locuri diferite.. pt o blonda (muuult mai blonda ca mine) esti destul de isteata.. malitiozitatea aia a ta o fi de vina. Insa eu.. cum sunt un blond mai inchis.. te-am prins! Si-au dat seama si altii.. si chiar daca snowwy nu este wolfy( daca ma gandesc bine chiar exista o posibilitate).. in mod sigur snowyy esti TU.. si ai profitat de circumstante pt a te propulsa. Oricum.. sunteti o apa si-un pamant!
cand ai sa citesti aceste randuri.. ai sa te recunosti in ele.. oricat de greu ti-ar fi sa crezi ca te-am descoperit.. si oricat de departe ai sa te mentii de polemica.. I KNOW YOU!
si nu pot sa-ti spun decat :SA-TI FIE RUSINEEEEE!!!
puuupiiii

Postat pe 9 August 2008 11:45

Postat pe 9 August 2008 14:10
wolfy2225@yahoo.com>Add sender to Contacts To: oana@kudika.roBuna ziua doamna Oana Trifu, Nu as dori sa va rapesc prea mult timp, asa ca voi explica pe scurt de ce va scriu, si sper ca veti avea bunavointa sa cititi si sa ma indrumati. Eu am pe kudika un cont de utilizator numit wolfy2225 si in ultima perioada am avut foarte mari probleme cu alti utilizatori(oanna81 si stef80), care m-au insultat in nenumarate randuri si mi-au adus acuzatii fara sa poata demonstra nimic(threadurile "Este un criminal egal din punct de vedere uman cu victima lui?", "Raportarea pozelor", poate si altele de care eu nu am aflat). Singurul lucru pe care l-am putut face ca sa ma protejez intr-o anumita masura a fost sa raportez abuz de limbaj.Avand in vedere ca am trimis mesaj la kudika si nu mi s-a raspuns, dumneavoastra sunteti singura persoana care m-ar putea indruma sa iau legatura cu unul din administratorii site-ului, care sa ma ajute sa demonstrez ca nu am mai multe usere si ca nu am raportat pozele nimanui. Presupun ca nu intra in atributiile dumneavoastra sa mediati intre utilizatori si administratorii site-ului/forum-ului, dar nu stiam ce altceva sa fac. Mi se pare ca situatia a mers prea departe. S-a ajuns pur si simplu la hartuire. Sper ca veti dori sa ma ajutati, si in acest caz imi puteti raspunde pe acest mail. Daca veti avea amabilitatea sa-mi dati un numar de telefon, va voi suna eu. Nu as dori ca altcineva sa-si consume minutele pentru mine.
beyonce_indragostita
Postat pe 11 August 2008 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiar existã un conflict între generaþii? 11 De la: 4 Iulie 2013 07:54
Cand ai fost ultima data la pizza? 39 De la: Loredana_Best4You 4 Iulie 2013 08:27
ATENTIE! Pentru romanii care se intorc in tara !!! 198 De la: andreea1976 18 August 2009 12:09
oare am schimbat bine tara? 26 De la: ionelyizza 12 Martie 2012 19:40
Va invitam sa participati la un studiu de piata online despre cumparaturile pentru gospodarie! 15 De la: eXPRIM 3 Mai 2012 16:45