Setari Cookie-uri

Tanti Francia2008

FA MAMAIE PE CINE DRAK FACI TU JEGOSI, O FII MA-TA PRIN PREAJMA, MANCANEI OLTEANCA

Postat pe 30 Iulie 2008 16:58
aparusi belea... mai bine nu o faceai,vai de pasarica ta..,ce ai sa patesti.. sterge-o repede,sterge-ti contul si alearga dupa trenul cu nordici blonzi si cu ochi albastri

Postat pe 30 Iulie 2008 16:59
hopa na ca aparu marinelaaaaaa....bine ai revenit ..porcoasa..cam mult ti-a luat sa dai mancare la porci...ai papat cu ei odata din troaca...ptiuuuuu..vai de mine si de mine ce miros deeee...ptiuuu..fugi si spala-te pe gurita si revin-o ca pute rau....


Postat pe 30 Iulie 2008 17:04
auzi cucoana cine mama dracu te crezi de jignesti tu oltenii? pai sa ma pupi in fundul meu de olteanca ca eu nu mi-am permis sa jignesc oamenii din zona ta! si daca ai ceva de comentat, comenteaza la adresa celui care tea suparat ca nu-ti da nimeni dreptul sa jignesti o mare parte din populatia acestei tari!ai inteles? cata nesimtire!mai fa tu pe a dracu ca sa vezi ce-mi ies coatele de olteanca si sa te tii atunci!

Postat pe 30 Iulie 2008 17:06
eu nu sunt olteanca,dar cine te-a invatat sa vorbesti asa?MA-TA???
si nu face aradul de rusine,clar???
localitatea ta este:GRAJDUL VACILOR NEBUNE!
HAI PA!
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 17:10
iar fugisi marinelooooo....te speriasi cand aparui????? ficateii tai...la gratr in pun...si-i dau la purceii tai sa-i manace...


sa nu uit naibii...vezi ca ti-am compus un cantecel..cu dedicatie pentru tine...cauta in topic-uri si vei gasi....sa te manance amanetul....



Postat pe 30 Iulie 2008 17:13
si noi,care ne plangeam de MACIUCA,sau cum isi spunea....
acum avem altii,mai bolnavi....
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 17:14
hai marinela draga, ca-mi ascutii coatele de olteanca! special pentru tine!! te astept... draga... perfectiunea intruchipata!

Postat pe 30 Iulie 2008 17:15
da,MARINELA NITU,te asteapta olteanca mea preferata...
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 17:18
nu de alta dar asta seara am in program sa bat pe cineva! ce bine te nimerisi fata!

Postat pe 30 Iulie 2008 17:23
Marinela,draguta,noi nu deranjam pe nimeni,si cu atat mai mult pe tine.
Cum am putea,noi,sa deranjam o fetita atat de draguta!Cat despre Amy Winehouse,urmeaza-i exemplul!Promit ca iti fac o vizita la dezalcoolizare.
alone
Postat pe 30 Iulie 2008 17:37
precum si numele cu care ai aprut de rusoaica..oskooolllll doar pentru blondul tau cu ochi albastrui....si mai era o votka ....miofreci...pana te ineci...

Postat pe 30 Iulie 2008 17:40
draga din ce spusasi vad ca esti tare redusa! in primul rand jignisi peste 700 000 de persoane (asa pt. cultura ta generala), iar in al doilea rand oltenii vorbesc CORECT din punct de vedere gramatical(PERFECTUL SIMPLU daca stii ce e ala)! asa ca poti sa te plimbi ca ma plictisisi cu motivele tale de 2 bani!apropo, vreo 300 000 sint barbati asa ca incearca , poate te linisteste vreunu!chiar ai nevoie de un oltean sa iti arate un pic de olteneasca!

Postat pe 30 Iulie 2008 17:40
gata..iar miofreci si-a sters contul...eee..alt cont nou asteptam.....marinelooooo......

Postat pe 30 Iulie 2008 17:42
ma ,fa da ce cuti tu pe aci, ca sunt olteni, bucuresteni si banateni si te ia drak
Raporteaza abuz de limbaj

Postat pe 30 Iulie 2008 18:44
raporzezi tuteaza-ma sultane, ca ai sa dupa aia

Postat pe 30 Iulie 2008 18:48
sa-mi bag picoru i el de calculator

Postat pe 30 Iulie 2008 18:49

Postat pe 30 Iulie 2008 18:56
pentru ce sunt , ca nu facui nimic

Postat pe 30 Iulie 2008 19:02
ROG TOATA COMUNITATEA SI PE BUNUL DUMNEZEU SA MA IERTE CA NU AM JIGNIT NICIODATA PE NIMENI PE FORUM DAR FATUCA ASTA IE PROASTA RAU DE TOT.FACUTA GRAMADA SI PACHETE.NU AS FI CREZUT VREO DATA CA VOI AJUMGE IN ASEMENEA POSTURA DAR NU MA POT ABTINE.FATO DRAGA ...ESTI PROASTA FACUTA GRAMADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SA TE IA PE TINE CA FACI TOATE FEMEILE DE RAS CAT ESTI DE PROASTA.DACA VINE UNU SI TE CUNOASTA CA PE PRIMA FEMEIE NU MAI VREA SA AUDA DE ELE,O SA CREADA CA SUNT TOATE LA FEL SI DEVINE GAY

Postat pe 30 Iulie 2008 19:20
RASISTOOOO!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Iulie 2008 19:30
ma refeream evident la fatuca cu pricina .... cred ca am spus ca e singurul epitet care i se potriveste. nu imi mai bat capul ca am certa impresia ca fatuca asta se joaca cu nervii vostri si cu ai mei in aceeasi masura sunt pe juma ardeleanca si deci iute la manie si pe ailata olteanca deci rea de gura......dar ma abtin de la altfel de epitete decat atat:

RASISTO!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Iulie 2008 19:32
eeeeeeeeee pai vezi pui mic si negru de ce suntem noi scandalizate la maxim , nu cred ca e posibil sa incapa prostie cat ar avea 100, intr-un singue om

Postat pe 30 Iulie 2008 19:40
"...intai esti Stef pe urma Cadanele apoi Geo (sa stii ca "!!!!!" identice din mesajele lui Geo si Stef mi-au batut la ochi da si pe Gogu il banuiam ca e Geo fiindca incepe cu G) si la urma Etta ba chiar Amme22".

Mai stef, eu zic ca tu esti Marele Spirit, bantui pe fiecare. Da' pe marinela de ce o bantui? Aaaa... marinelo, te-am prins - tu esti intai Stef, io_me_sicumine, pe urma cadanele, apoi Geo, Gogu (asta cine mai e?) la urma Etta, ba chiar amme22. Ei? Acum ce mai spui marinelo? Cum ti-ai facut atatea personalitati ca vrem si noi macar una de samanta
amme22
Postat pe 30 Iulie 2008 19:40
IO CRED CA IE STEF SI FACE PE NEBUNUL SA ATRAGA CADANE.BAI STEF AI MONOPOLIZAT FORUMUL?ESTI NEBUN LA CAP FRATE?FACI PE STRIGOIUL?CATE USERNAMURI AI FRATE?NOROC CU MARINELA CA A INTELES IA TOT DRAGA.CE MINTE DE MILITIAN ARE IE .CE REPEDE A INTELES IA JOCUL TAU NEBUNULE
AM SPUS MAI DEVREME CE CAPACITATI ARE NU MA MAI REPET.......

Postat pe 30 Iulie 2008 20:19
banuiesc ca asa se face mancarea aia de i se spune ghiveci. Amesteci toate id-urile de pe kudika intr-o oala si... iese ceva demn de o buna bucatareasa. Marinela, pune si un pic de sare. Dar nu prea multa
amme22
Postat pe 30 Iulie 2008 20:27
sultanule......doar nu vorbesti urat, nu?
pe aici sunt si copilasi ( ca mine).......si nu e voie sa invatam mai multe prostii de cate ne invata etta......
ce vorba e aia 'taranoiule'.....catre vice sultan?
dienuta_nou
Postat pe 30 Iulie 2008 20:40
Taceti mai papagalilor ca pute a tiganie din mesajele voastre si a "peste" imputit .Pe cine credeti ca fraieriti sa si-o traga pentru voi si sa traiti pe spinarea lor ? Fetele de bani gata interesate de moda ? Cautati draga prin cocioabele tiganeste ca alea nici sa scrie nu stiu daramite sa intre pe internet da-s bune pentru arabi .Bai care barbat isi pierde timpul in fata monitorului mai ales ca n-are nimic de zis da-l intereseaza ceva carne .Chestia cu militia ii buna .Ma mai gandesc

Postat pe 30 Iulie 2008 20:58
sasaaa... mai beau o gura de cafea si pe aici...
Stai ca m-am inecat.
Ce-i aia sare-nc...? Pai asa o invatati voi sa fie bucatareasa? Marinelo, iti spun eu ca stiu. Sarea se pune in oala, mama
amme22
Postat pe 30 Iulie 2008 20:58
marineloooo apãruși cu nume de bãrbat????? upppsss..ai uitat sa schimbi avatarul....de si graba strica treaba ca-ți ardeau degetele sa ne mai scri câte ceva...

Postat pe 30 Iulie 2008 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare sa fie romanii cei mai murdari? 109 De la: 25 Martie 2014 12:13
gramatica - pt cei care nu au nimic bun de spus 251 De la: crissa_909 8 Iulie 2009 17:51
Plante pt o terasa deshisa - sugestii 2 De la: Full_Metal_Jacket 7 Mai 2010 00:16
unde sunt afisati castigatorii ? 2 De la: OanaTrifu 31 Octombrie 2008 14:33
Aveti orgasm? 1 De la: kudika_12958 11 August 2012 09:47