Setari Cookie-uri

Tanti Francia2008

"TE ATACI" ?????? Ma tu esti proasta sau te faci ? Gandesti pe ruseste si scrii pe romaneste sau care-i baiul cu tine .Nu mai zi c.-ai facut scoala da zi-ne c-a fost ......scoala profesionala .Lasa tu povestile altora hai sa va zic povestea voastra VOI SUNTETI O AGENTIE DE "CIUTANELE" PENTRU FILME XXX (de-aia ii tot dati cu menage-a-trois si cu ....Leo )si VIDEO CHAT dar si PENTRU A ONORA COMENZILE ARABILOR . Exista o mica probabilitate sa fiti niste administratori prosti ca noaptea da nu mai cred in asta .Ca sa fii administrator nu-i de-ajuns scoala generala

Postat pe 1 August 2008 13:25
De la: ANDREIUSH, la data 2008-08-01 13:25:00"TE ATACI" ?????? Ma tu esti proasta sau te faci ? Gandesti pe ruseste si scrii pe romaneste sau care-i baiul cu tine .Nu mai zi c.-ai facut scoala da zi-ne c-a fost ......scoala profesionala .Lasa tu povestile altora hai sa va zic povestea voastra VOI SUNTETI O AGENTIE DE "CIUTANELE" PENTRU FILME XXX (de-aia ii tot dati cu menage-a-trois si cu ....Leo )si VIDEO CHAT dar si PENTRU A ONORA COMENZILE ARABILOR . Exista o mica probabilitate sa fiti niste administratori prosti ca noaptea da nu mai cred in asta .Ca sa fii administrator nu-i de-ajuns scoala generala



mai fata tu suferi de boala lui calake????? esti o singura persoana cu sute de id-uri, la ce le faci si la urma le stergi? pai nu dai dovaada ca esti bolnava psihic??esti sigur. ce Doamne iarta-ma ai tu cu alte nationalitati sau olteni sau mai stiu eu ce?? are dreptate mai sus cine a scris despre cum a fost viata ta..si pzeste-l Doamne pe acel barbat care o va cunoaste pe aceasta fata MARINELA ca nu stie cu cine s-a bagat, mila mi-e de el. cat despre tine nu am cuvinte sa vorbesc la cat de inculta esti si dusa cu capul...RAU DE TOT...pacat de anii pe care ii ai ca ai degeaba.Stai cu caprele tale si nu mi veni sa jignesti lumea ca deja si-au dat seama ca nu au cu cine vorbi. ESTI NEBUNA CU DUNGA ROSIE..

Postat pe 1 August 2008 13:36
De la: ANDREIUSH, la data 2008-08-01 13:25:00"TE ATACI" ?????? Ma tu esti proasta sau te faci ? Gandesti pe ruseste si scrii pe romaneste sau care-i baiul cu tine .Nu mai zi c.-ai facut scoala da zi-ne c-a fost ......scoala profesionala .Lasa tu povestile altora hai sa va zic povestea voastra VOI SUNTETI O AGENTIE DE "CIUTANELE" PENTRU FILME XXX (de-aia ii tot dati cu menage-a-trois si cu ....Leo )si VIDEO CHAT dar si PENTRU A ONORA COMENZILE ARABILOR . Exista o mica probabilitate sa fiti niste administratori prosti ca noaptea da nu mai cred in asta .Ca sa fii administrator nu-i de-ajuns scoala generala


Postat pe 1 August 2008 13:40
FA...DA' PROASTA MAI ESTI!!!!!!
tu gandesti inainte sa vorbesti?
fai analfabeto...pai tu nu ai nici profesionala...ca cine o are e mare om ca are si o diploma.
XXX?pai cand oi mai invata sa te exprimi...mai intra si tu in vorba cu noi...taranco, ca le jignim pe femeile care se ocupa cu filme XXX daca le asemuim cu tine,de fapt jignim toate curvele ieftine ...ca si alea au o constiinta si o cultura.
tu nu vezi ca esti DEZAXATA?du-te fato la psihiatrie.te ajutam noi daca nu poti tu.si ia in serios oferta ca nu ti-am spus-o numai eu!
ai vrea tu sa fi ca noi...dar ciudatele ca tine nu cred ca ies nici macar din casa .du-te fato si controleaza-te sau mai bine....impusca-te.
vai de capu'tau,amarato!
tya103
Postat pe 1 August 2008 13:40
taiasca nebunele dezaxate cu LTP BINE FRANCIA

Postat pe 1 August 2008 17:13
De la: miha16, la data 2008-08-01 17:13:41 taiasca nebunele dezaxate cu LTP BINE FRANCIA


Miha, mai bine Doamne fereste, nu sa traiasca.
Am mai intalnit specimene pe lumea asta, dar asta le intrece pe toate.
Probabil a luat de la toti cate un pic (arabi, turci, rusi si alte natii).
Nu pot sa zic decat "traiasca kudika!!!"
MH21TTN
Postat pe 1 August 2008 17:18
nop, aceste specimene trebuie sa traiasca, sa cresca si sa se inmulteasca pana la 2 generati, ca dupa ies copii cu defectul stricat si mai trebuie premiate post mortem, pt fapta eroica de a face copiiiiiii sanatosi

Postat pe 1 August 2008 17:40
MH21TTN
Postat pe 1 August 2008 17:45
MH21TTN ERA O GLUMA

Postat pe 1 August 2008 17:53
De la: ANDREIUSH, la data 2008-08-01 13:25:00"TE ATACI" ?????? Ma tu esti proasta sau te faci ? Gandesti pe ruseste si scrii pe romaneste sau care-i baiul cu tine .Nu mai zi c.-ai facut scoala da zi-ne c-a fost ......scoala profesionala .Lasa tu povestile altora hai sa va zic povestea voastra VOI SUNTETI O AGENTIE DE "CIUTANELE" PENTRU FILME XXX (de-aia ii tot dati cu menage-a-trois si cu ....Leo )si VIDEO CHAT dar si PENTRU A ONORA COMENZILE ARABILOR . Exista o mica probabilitate sa fiti niste administratori prosti ca noaptea da nu mai cred in asta .Ca sa fii administrator nu-i de-ajuns scoala generala



azi mergand pe strada
am zarit o placa
si unde crezi ca era?
pe cocina cu porci asa


m-am apropiat sa citesc pe ea
si sa vezi ce minune..
un nume era si doar asta scria MARINELA PORCU
asta-i vila mea si troaca piscina mea

m-am apropiat sa zaresc in ea
Doamne ce-am zarit
MARINELA si-o freca rau asa
si tot injura, nu-i tacea gura

si ce-am auzit..spus de ea ce-a zis
m-am nascut in troaca
si-s cea mai vaca
am cap de toanta...

ai cap mare..mintea-i scurta
ai dreptate sa stai cu porcu-n vila
cocina si cu piscina
MARINELA este una si nu gluma

ai fost mica si-ai cazut in cap
si nu ai remediu de tratat
esti ingusta-n minte zau
stai in cocina ta cu porc

XXX faci cu purceaua
videochat cu magareaua
si cu vaca un 69
iar cu porcu ai intrecut topul....




Postat pe 1 August 2008 18:30
mafoit mic esti de belea, dar nu-i nimic, tin-o tot asa

Postat pe 1 August 2008 18:40
ce i draga marinela porcu,ti era dor de luna?hai am venit draga sa ti spun ca ai nevoie de ajutor SPECIALIZAT!!locul tau e in camasa de forta,directia spitalu 9!!!francia mama ajut o pe biata (fata??)dezaxata cu ceva,niste pastile sa de a coltu,ceva sa taca naibii din gura aia prea des folosita ca un cos de gunoi! IAR ACUM,IN PREMIERA(SAU POATE NU )DE LA TOTI ARABII SI TURCII SI MOLDOVENII,SI CINE MAI VREI TU,NEGRII,FARA NUMAR!!!FARA NUMAR!!! ASTA CA SA TE SPELI FATO PE DINTI CA TI PUTE GURA!!

Postat pe 1 August 2008 19:03
are topic nou. a se interveni de urgenta...

Postat pe 1 August 2008 19:06
SPER SA CITEASCA SI MES ASTA

Postat pe 1 August 2008 19:07
mafioato esti criminala !poeta nationala!invatai si poezia(inca rid de ma stric) fetelor scuze ptr.LTP dar iesii asa singur din tastatura!!!!!!!!!

Postat pe 1 August 2008 19:35
nu te scuzam francia, am ras de ma spart de........ LTP, BUN PE "DOAMNELE STILATE"

Postat pe 1 August 2008 19:39
francia...nu ma laud...dar pentru una ca MARINELA PORCU ...am o gramada ..si inca le fac in 2 minute deci nu stau sa le clocesc si apoi sa le lipesc........

daca chiar o sa-i placa poeziile mele......face mafia cate vrea.....


purcelus..unde esti? haide vin la mafia.....sa-ti dea bomboane cu ceva crema la mijloc....



Postat pe 1 August 2008 19:46
marielooooooooo...,ai belito sa ma ierti eu ti-am spus de cand ai aparut pe "sa-i dam dracu de barbati" sa te potolesti..!! dispari,la puscarieeeeeeeee..,sa scapi de gura cotoharlelor astea ,caci altfel... si nu oricui si la arabi.. SEMNEAZA -TANTI FRANCIA 2008...

Postat pe 1 August 2008 20:56
Salut Francia! Bine ai revenit!
Mary, faina poezie
amme22
Postat pe 1 August 2008 21:04
merci draga mea! nu vezi ca devenii vedeta in lipsa? acu iau atitudine!

Postat pe 1 August 2008 21:28
mai nu stiu ce i-ai facut de e atat de indragostit(a) de tine incat nu te-a putut uita nici dupa o luna. N-ai pt ce sa iei atitudine pt ca nu ai cu cine. Marinela nu pare sa vrea sa inteleaga si pace. A facut o obsesie pt tine
amme22
Postat pe 1 August 2008 21:31
as pune mai bine obsesie pentru cioaca de la porci...


amme si francia


Postat pe 1 August 2008 21:44
amme22
Postat pe 1 August 2008 21:45
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-07-31 07:18:39CRED CA AI FOST UN COPIL MALTRATAT SI BATUT NUMAI IN GURA CU PICIOARELE DE PARINTII TAI. CRED CA AI FOST DATA CU CAPUL DE CADA DE PREA MULTE ORI .DAR SA AM COPII CA TINE SI IO I-AS DA NUMAI CU CAPUL DE CADA. AS BATE LA EI CA LA COVOARE SI AS FI TARE RUSINAT DE EI. CRED CA PARINTII TAI SUNT TARE DEZAMAGITI DE TINE DRAGA MEA . MAMICA TA LUA DROGURI IN TIMPUL SARCINII?SAU A STAT IN RADIATII? TATAL TAU A BAUT ACID DE BATERIE IN ACEA NOAPTE CAND AI FOST FACUTA? ASEMENEA OAMENI AR TREBUI SA FACA INCHISOARE....AU CREAT UN MONSTRU , O NEFERICITA,COMPLEXATA SI RASISTA. O FIINTA DE ASEMENEA RAUTATE AR TREBUI EUTANAZIATA CA ACEI CAINI TURBATI PE CARE BASESCU A AVUT GRIJE SA TRANSFORME IN CLEI DE OASE SI SAPUN. CINE ESTI TU SA JIGNESTI SI SA JUDECI ATATA LUME? DE UNDE AI DREPTUL SA FACI ASA CEVA? UNDE AI INVATAT SA SCRII? LA PENITENCIAR? CU PROFU DE SPORT?ALA BLOND CU OCHII ALBASTRI? CU FEMEIA DE SERVICIU?
IO NU STIU CUM MAI AI CURAJ SA TE AFISEZI DUPA ASEMENEA SUCCES ESTI CIUMA BATAILOR. CRED CA ESTI MAS0CHISTA .DE BUCURI DE INJURATURILE LUMII SI DE TOT CE-TI BAGA IN GURA FORTAT. DE UNDE VINE ASEMENEA PROSTIE ?SINGURA EXPLICATIE ESTE O COPILARIE MALTRATATA. AI FOST INFIATA? CUMPARATA DE VREO FAMILIE DE TARANI SI PUSA SA TRAGI CARUTA IN LOC DE CAL? AI CARAT MULTA BALEGA? DOAMNE SARACA FATA CINE STIE CE CHINURI A INDURAT IN VIATA .AI FOST MUNCITA RAU DE ARABI,NEGRI,TIGANI,DE ESTI ASA RASISTA ACUM. ACEA URA TREBUIE SA VINA DE UNNDEVA. AI FOST VIOLATA IN GURA DE VREO 20 DE TIGANI CUMVA DE ESTE ASA SPURCATA? DE CE NU POSTEZI O POZA?POATE AI FATA DE IMPINS CAMIOANE. STII ESTI ASA DE REA SI GROSOLANA INCAT AS AVEA NEVOIE DE TNE SA STAI LA PAZA .DAR NU AS AVEA CURAJ SA TE SCOT DIN LANTURI CA POATE MANANCI COPII. AI MANCAT VREODATA COPII CRUZI? IO CRED CA AI MANCAT COPII DE ARABI SI TIGANI SI AI FOST DEZEMAGITA CA NU TE PUPA DUPACEA. ORCUM TE LAS IN PROSTIA TA DE MAGARITA SI ACUM SPER SA INTELEGI CA NU IE BINE SA GENERALIZAM. DACA AS DA DRACU TOATE FEMEILE DIN CAUZA TA AS SUPORTA ATENTATE PE STRADA DIN PARTEA CITITOARELOR. AM POSTAT ACEST MESAJ IN SPERANTA CA'L VEI CITI DIMINEATA SI VEI AVEA O ZI CAT SE POATE DE FRUMOASA. SI IN CAZ CA NU INTELEGI MA SEMNEZ CU NUMELE DE SULTANU ,STEFF, AMME, IO SI CU MINE, MAFIOTU, ETTA, MARI 58, INOCICA SI TOTI PRIETENII MEI PE CARE AI AVUT ATA PLACERE IN AI JIGNI CU TOATA PROSTIA TA DE CARE AI DAT DOVADA.











Postat pe 13 August 2008 04:02
am descoperit munitia pentru gura lu marinela nene. NA MA NA!!!!!!!









Postat pe 13 August 2008 04:06
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhaaaaaaaaaaaa
yyyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa
na marinelo na na na si mai na
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhaaaaaaaaaaaa
yyyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa
na marinelo na na na si mai na









Postat pe 13 August 2008 04:12
unde esti marineloooooo?????????????????????????/riadrecu!!!!!!hai la masa cotoharloooooo!!!!!!!!!!!!!!!!tone de cartuse la tine in gura!!!!!!!

Postat pe 13 August 2008 04:15
micutule...........am ris de am lesinat!!!!!!!!!!!!!!!oricum eu mai am sanse sa ma vindec de nebuneala!!!!

Postat pe 13 August 2008 09:22
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-13 04:12:54yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhaaaaaaaaaaaa
yyyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa
na marinelo na na na si mai na
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhaaaaaaaaaaaa
yyyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa
na marinelo na na na si mai na













micutule...sa-mi cada cana de cafea din mana nu alta

Postat pe 13 August 2008 11:52
eeeehheee micutule ....tacerea asta este un mister....ceva se ascunde in spatele tacerii...

Postat pe 20 August 2008 18:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Opinii/pareri/reactii/note - "meciul" (confruntarea TV) GEOANA-BASESCU! 17 De la: dandanaua_reloaded 5 Decembrie 2009 21:06
Licenta de nota 10 Sociologie 1 De la: loca 1 Martie 2011 20:05
Un sfat va rog! 3 De la: kudika_11648 12 Iulie 2012 11:18
Cu ce spal geamurile de la cabina de dus? 22 De la: lauraflorina29 4 Septembrie 2015 10:55
Franta si minciunile Islamiste 28 De la: kudika_991915 29 Noiembrie 2015 22:13