Setari Cookie-uri

Tanti Francia2008

De la: amme22, la data 2008-07-30 20:58:58sasaaa... mai beau o gura de cafea si pe aici...
Stai ca m-am inecat.
Ce-i aia sare-nc...? Pai asa o invatati voi sa fie bucatareasa? Marinelo, iti spun eu ca stiu. Sarea se pune in oala, mama
AOOOOLEEEEOOOOOOUUUUUU CE BUCATARESA ESTI TU MAI AMMEN DRAGA

Postat pe 31 Iulie 2008 00:54
De la: mafia_nr1, la data 2008-07-30 23:46:08etta ce faci draguta, pe unde umbli????pai sigur cred ca s-a calmat ca a luat de cal-mare
CE BUN SIMT MAI ETTA DRAGA?CRED CA DOMNISOARA SIMTE DECAT COADA DE LOPATA PE SPINARE SI MANCARIMI MARI CA PREA O CAUTA PE AICI PE KUDIKACRED CA VREA NISTE CARTUSE IN GURA

Postat pe 31 Iulie 2008 01:06
ooooooooooo,micutule esti agresiv,mie frica ma
mari58
Postat pe 31 Iulie 2008 01:27
CRED CA AI FOST UN COPIL MALTRATAT SI BATUT NUMAI IN GURA CU PICIOARELE DE PARINTII TAI. CRED CA AI FOST DATA CU CAPUL DE CADA DE PREA MULTE ORI .DAR SA AM COPII CA TINE SI IO I-AS DA NUMAI CU CAPUL DE CADA. AS BATE LA EI CA LA COVOARE SI AS FI TARE RUSINAT DE EI. CRED CA PARINTII TAI SUNT TARE DEZAMAGITI DE TINE DRAGA MEA . MAMICA TA LUA DROGURI IN TIMPUL SARCINII?SAU A STAT IN RADIATII? TATAL TAU A BAUT ACID DE BATERIE IN ACEA NOAPTE CAND AI FOST FACUTA? ASEMENEA OAMENI AR TREBUI SA FACA INCHISOARE....AU CREAT UN MONSTRU , O NEFERICITA,COMPLEXATA SI RASISTA. O FIINTA DE ASEMENEA RAUTATE AR TREBUI EUTANAZIATA CA ACEI CAINI TURBATI PE CARE BASESCU A AVUT GRIJE SA TRANSFORME IN CLEI DE OASE SI SAPUN. CINE ESTI TU SA JIGNESTI SI SA JUDECI ATATA LUME? DE UNDE AI DREPTUL SA FACI ASA CEVA? UNDE AI INVATAT SA SCRII? LA PENITENCIAR? CU PROFU DE SPORT?ALA BLOND CU OCHII ALBASTRI? CU FEMEIA DE SERVICIU?
IO NU STIU CUM MAI AI CURAJ SA TE AFISEZI DUPA ASEMENEA SUCCES ESTI CIUMA BATAILOR. CRED CA ESTI MAS0CHISTA .DE BUCURI DE INJURATURILE LUMII SI DE TOT CE-TI BAGA IN GURA FORTAT. DE UNDE VINE ASEMENEA PROSTIE ?SINGURA EXPLICATIE ESTE O COPILARIE MALTRATATA. AI FOST INFIATA? CUMPARATA DE VREO FAMILIE DE TARANI SI PUSA SA TRAGI CARUTA IN LOC DE CAL? AI CARAT MULTA BALEGA? DOAMNE SARACA FATA CINE STIE CE CHINURI A INDURAT IN VIATA .AI FOST MUNCITA RAU DE ARABI,NEGRI,TIGANI,DE ESTI ASA RASISTA ACUM. ACEA URA TREBUIE SA VINA DE UNNDEVA. AI FOST VIOLATA IN GURA DE VREO 20 DE TIGANI CUMVA DE ESTE ASA SPURCATA? DE CE NU POSTEZI O POZA?POATE AI FATA DE IMPINS CAMIOANE. STII ESTI ASA DE REA SI GROSOLANA INCAT AS AVEA NEVOIE DE TNE SA STAI LA PAZA .DAR NU AS AVEA CURAJ SA TE SCOT DIN LANTURI CA POATE MANANCI COPII. AI MANCAT VREODATA COPII CRUZI? IO CRED CA AI MANCAT COPII DE ARABI SI TIGANI SI AI FOST DEZEMAGITA CA NU TE PUPA DUPACEA. ORCUM TE LAS IN PROSTIA TA DE MAGARITA SI ACUM SPER SA INTELEGI CA NU IE BINE SA GENERALIZAM. DACA AS DA DRACU TOATE FEMEILE DIN CAUZA TA AS SUPORTA ATENTATE PE STRADA DIN PARTEA CITITOARELOR. AM POSTAT ACEST MESAJ IN SPERANTA CA'L VEI CITI DIMINEATA SI VEI AVEA O ZI CAT SE POATE DE FRUMOASA. SI IN CAZ CA NU INTELEGI MA SEMNEZ CU NUMELE DE SULTANU ,STEFF, AMME, IO SI CU MINE, MAFIOTU, ETTA, MARI 58, INOCICA SI TOTI PRIETENII MEI PE CARE AI AVUT ATA PLACERE IN AI JIGNI CU TOATA PROSTIA TA DE CARE AI DAT DOVADA.

Postat pe 31 Iulie 2008 07:18
esti CRIMINAL,micutule...!!!nici ca se putea expica mai frumos... fara numar de la Sultan !! IAR TU MARINELA,POATE ASA FACI UN PAS SPRE UMANIZARE..!!

Postat pe 31 Iulie 2008 09:51
ha ha ha ha ha ha ha auzi ce zice "FA NEGROTEULE" HA HA HA HA ha ha ha ha........hai ca mi-am inceput ziu cu bine NEGROTEULE ESTI CEA MAI TARE " FA NEGROTEULE " HA HA ha ha......BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.........


Postat pe 31 Iulie 2008 10:02

frate...bine le zise micutzul nostru...doar nu face el firma de ras...
m-am distrat atat de mult ca daca micutzul nostru are fi aici l-as pupa pana l-as albi...ca tot e negru...
pupe tya micutzul ei jmeker.
tya103
Postat pe 31 Iulie 2008 10:50
rabdare inca doua zile tya...

Postat pe 31 Iulie 2008 11:05
De la: stef80, la data 2008-07-31 11:05:23rabdare inca doua zile tya...


pai nu mai am rabdare!!!!!!!!!
mi se intetesc mancarimile!!!!!
tya103
Postat pe 31 Iulie 2008 11:08
no comment,FA NEGROTEICO !!!!....... ........pai nu degeaba am zis io ca tu esti "sorela" mea mai mica!!!!....... ..........ca sa le dam in gurita la toti care ne supara !!!!.......hai sa traiesti si la mai mare !!! ..........poate intelege fatuca asta ca e prea primitiva ca sa ne deranjeze ......sau sa se lupte cu noi !!!!.......

Postat pe 31 Iulie 2008 11:11
alooooooooo,ce ai draga,cu banatenii,mincuti gura ta,esti mai om ca noi,te ridici deasupra ca uleiu cine esti tu D_zeu sa judeci pe fiecare asculta ce iti spun,ce dai aia si primesti
mari58
Postat pe 31 Iulie 2008 14:57
CIOKU MIK ba ! Nu v-am zis sa schimbati subiectul ? Tu negroteiule ce te superi ca nu esti genul meu ? Mie-mi plac aia mai deschisi la culoare Si nu va mai bazati pe e-mailul ce i l-am trimis seiyrei si care are coada tot de "1989" ca eu am o mie de mail-uri da nici una cu nume real sau an de nastere real bla-bla-bla Nu am 18 ani bai si ma asteptam s-o spuneti da vad ca seiyra=voi=madam claude

Postat pe 31 Iulie 2008 15:34
ba ce sa mai, concluzia este tu = femeie redusa. doamne cata incoerenta!!!!

Postat pe 31 Iulie 2008 16:13
nici nu merita sa ne batem capusorul...

Postat pe 31 Iulie 2008 16:15
femeia asta are probleme serioase!! iar isi stearsa contul!

Postat pe 31 Iulie 2008 16:19
IAR VENISI...

Postat pe 31 Iulie 2008 16:35

stii ce meriti tu mai purcea ce esti?....sa te bat la fundul gol cu coada de la purcea pana zici guittttttt..... cu oameni ca tine de fapt nu esti om..cum sa fii om cand tu esti purcea....ia vezi cu ce nume mai vii ca sunt aici..mai MARINELA PORCU... [/quote]

Postat pe 31 Iulie 2008 16:36
fraierilooooor !

Postat pe 31 Iulie 2008 18:32
Sunteti VARZA bai .De mai cautati mult pe netlog dati de pozele lui maica-mea .O sa le afisati si pe-alea cu titlul "KIKERS o tipa sexy" .Sa vindeti gogosi lu KUKU-MUKU fraierilor

Postat pe 31 Iulie 2008 18:44
MARINELA PORCU......stii ce ma intreb eu??? cate oare conturi o sa-ti mai faci si sa vii aici sa jignesti si dupa care sa-ti stergi contul ca purceaua???? fata mai ai de invatat la curul vacii....si la porci....Doamne fereste tara asta de porci ca MRINELA PORCU......ESTI O LASA..DACA AI TUPEU VINO SA STAI DE VORBA CA OMUL NU CA PORCUL SI APOI FUGI CA VACA......





Postat pe 31 Iulie 2008 19:05
Finally , am reusit sa citesc tot subiectul.
Majoritatea or sa ma bata la fundul gol cand ma vor prinde dar trebuie sa -mi spun parerea nu ?

Cred ca gresiti cu totii , v-ati aliat impotriva unei persoane pe care ar trebui sa o ajutati nu sa ii dati apa la moara.
Se vede clar ca sarmana faptura are probleme la balcon ,ar trebui sa incercati sa aflati de ce comporta asa nu sa o stresati si mai mult.Este deja suficient de stresata si fiecare mesaj al vostru ii creeaza si mai multe motive de stres.
iris_4_ever
Postat pe 31 Iulie 2008 20:07
crezi?! dar daca-i masochista?

Postat pe 31 Iulie 2008 20:12
De la: iris_4_ever, la data 2008-07-31 20:07:40Finally , am reusit sa citesc tot subiectul.
Majoritatea or sa ma bata la fundul gol cand ma vor prinde dar trebuie sa -mi spun parerea nu ?

Cred ca gresiti cu totii , v-ati aliat impotriva unei persoane pe care ar trebui sa o ajutati nu sa ii dati apa la moara.
Se vede clar ca sarmana faptura are probleme la balcon ,ar trebui sa incercati sa aflati de ce comporta asa nu sa o stresati si mai mult.Este deja suficient de stresata si fiecare mesaj al vostru ii creeaza si mai multe motive de stres.


iris nu ai cu cine sa vorbesti...si nu din subiectul asta..sa te uiti la alte subiecte pe unde a postat si ai sa-ti dai seama ca este dusa rau..daca cineva incearca sa-i dea un sfat o sa-ti raspunda in ca esti de la turci si arabi...tocmai din acest motiv nu o mai intrebam ce are ca stim deja cu totii....lipsa de pulicilina....

Postat pe 31 Iulie 2008 20:18
Oameni buni!!!
Nu vedeti ca fetita asta a intrat in vacanta de vara si neavand cu cine discuta/certa (nici nu ma mira, rezultatul fiind ce a postat pana acum si jocurile cu creare/stergere cont).
Chiar este nevoie sa va puneti mintea cu ea si sa-i raspundeti, coborandu-va la nivelul ei?
Nu de alta dar vin alti dobitoci (gen ea), si din "greseala" apasa "raporteaza abuz de limbaj".
Oricum, parerea care mi-am facut-o despre "individa/cetateanca" este: ca a avut o relatie cu un sarac baiat non-roman (cu siguranta basarabean sau arab, ca pe astea are boala), la care EL vazand cu cine s-a incurcat a trimis-o unde a putut. Ca rezultat, fata noastra a devenit anti-alte natii, anti barbati (citind toate topicurile si raspunsurile ei pana la cearta asta), ca la final sa ajunga sa se certe cu toata KUDIKA, vazand ca tinem unul cu altul si nu am permis nici unul dintre noi prostiile care le debiteaza.
Cand a deschis topicul "Planeta Moldova", m-am abtinut, iar a 2a zi sa vad 7 pagini de discutii, chiar nu ma asteptam.
Mi-a atras atentia si mie spunand ea intr-un topic, ca ma banuieste c-as fi basarabeanca D-le. Bineinteles cu, corectarile de rigoare privind gramatica, nestiind saraca ca am facut mai multa scoala decat toata familiuta ei "launloc".

PS: Nu mai raspundeti, va rog eu. Vom ajunge sa ne mancam intre noi din cauza ei.

MH21TTN
Postat pe 31 Iulie 2008 20:20
PARCA A MAI INVATATCEVA.NU A MAI ASA MULT AZI.DOAMNE CE RAU AM FOST ....AOOOOLEOOOUU. DE ESTE ASA USOR SA FIM RAI?SI ASA GREU SA FIM BUNI? ORICUM MA SIMT BINE.VA SPUN IO CA A SIMTIT CA O LOVESTE CAMIONUL CITIND

Postat pe 31 Iulie 2008 22:50
Fa aia cu cultura .Si io am cultura da iau exemplu de la tine si prefer....s-o tin deoparte .Asa ca du-te Fa nu ma incurc eu in intimitate cu natiile ce mi le specificasi .Da in societate nu pot sa nu dau ochii cu de-alde ei .Se mai indragosteste cate unul de_astia fara "viza" de mine si-i ia Le trag un sut fix in .... Am mai zis ca nu ma interesati da vad ca tot n-ati luat-o bine in clanta .Povestile voastre is cusute cu ata alba de cusut ....RATING RUPT IN FUND Cel mai tare ma deranjeaza cum scrii "i-mi" ASA CEVA NU EXISTA FATO IN LIMBA ROMANA IN NICI O SITUATIE Nu mai confunda "i-am" cu "imi" care nu se scrie niciodata cu CRATIMA decat peste prut ( fa da scriu astia"fat-o" ,"vede-ti" , "merge-ti" ,face-ti" BAAAIIII ! tot asa si tu )

Postat pe 1 August 2008 03:39
Draga "multi-name", dar unde are loc cultura aia a ta?
Pana acum nu prea ai dat dovada de ea.
De ce te ataci cand am banuit ce poveste ai avut?
Oare o fi asa?
Auzi, draga "fa", nu cred ca vei ajunge sa ma faci sa scriu de nebuna pe aci, putin ma intereseaza problemele tale mintale sau cele de scoala, de care chiar ai dat dovada ca nu prea le ai.

Sfatul meu:
Cam asta iti trebuie tie, DAR din plin, altfel nu te "lecuiesti".
MH21TTN
Postat pe 1 August 2008 09:57
De la: MH21TTN, la data 2008-08-01 09:57:09Draga "multi-name", dar unde are loc cultura aia a ta?
Pana acum nu prea ai dat dovada de ea.
De ce te ataci cand am banuit ce poveste ai avut?
Oare o fi asa?
Auzi, draga "fa", nu cred ca vei ajunge sa ma faci sa scriu de nebuna pe aci, putin ma intereseaza problemele tale mintale sau cele de scoala, de care chiar ai dat dovada ca nu prea le ai.

Sfatul meu:
Cam asta iti trebuie tie, DAR din plin, altfel nu te "lecuiesti".


da' de unde iubita ...ca p-asta nu cred ca o mai ...gadila ..nici Nila cu tot batalionul lui de nemti
tya103
Postat pe 1 August 2008 10:32
doamneeee!! femeie tu chiar nu esti normala!!! pana mai ieri ai jignit toti oltenii iar acum esti din craiova? mai femeie mergi la psiholog ca ai probleme grave!si schimba dracului orasu' ca nici de-ai vrea nu ai avea cum sa fii olteanca. oricum, vad ca bati tara de la un capat la altul cu idioteniile tale!

Postat pe 1 August 2008 11:08
lasa onnyta ca ea spune ca stie ce e aia dedublarea personalitatii...dar nu cred ca stie cu ce se mananca...
tya103
Postat pe 1 August 2008 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE PARERE AVETI DESPRE CAZUL BARBATULUI-MAMA????........POATE DEVENI,IN TIMP......O MODA????? 34 De la: ocgiogi 12 Februarie 2009 18:53
M-a parasit inainte cu o saptamana de nunta 19 De la: deiutza_20 1 August 2009 22:15
cauta leacul in natura 3 De la: diana1981 22 Aprilie 2009 17:29
probleme cu mama prietenului meu 3 De la: kudika1993 9 Mai 2010 17:38
Caldura mare 4 De la: machiajtatuaj 9 August 2014 12:57