Setari Cookie-uri

Ea romanca....eu tigan.....

Stiu ca nu e bine sa fii rasist, insa eu nu ma pot abtine. Stiu ca exista si tigani civilizati, insa majoritatea sunt niste nenorociti. De ce? In afara de faptul ca fura, se iau de lume etc.
Sunt f multi tigani care conduc fara permis de conducere, vin cu masini din strainatate, cu permisele cumpoarate ( in anglia costa 200 de euro ), dau spaga politistilor cu care sunt mana in mana. De aceea li se permit multe, scapa de multe ori cu fata curata, de f multe ori. Cand trebuie sa vina mascatii peste ei, se gaseste vreun politist sa ii anunte si se evapora imediat.
Tatal unui coleg de clasa din liceu, fiind politist, a participat la o interventie de arestare a unor tigani care se pregateau sa se taie cu unii din alta satra sau cum i-o zice...a fost omorat de un tigan, iar tgunoiul dupa cateva luni a iesit de la inchisoare, se plimba linistit in oras,, fara permis. Deci omul ala a murit la datorie si nu s-a facut nimic, era politista.
De asemenea sunt o gramada de romance care umbla cu tigani, maia les cand vin din strainatate plini de ce au furat,,,aia le dau la inceput aur, o pereche de blugi de firma, alea pun botul, cand se culca cu ele le pozeaza, iar cu acele poze le santajeaza si asa fetele trec prin patul la toti tiganii, si chiar prin patul politistilor ;)
Ashea..
Iar, daca treceti vreodata prin judetul teleorman, satul buzescu, sa vedeti ce case au aia, de o parte si de alta a strazii sunt ditamai turnurile, numai marmura etc, cele mai noi masini, de unde au avut aia atatia bani sa le faca ???

Ma fac pe cultura lor de 2lei, nu ma intereseaza, astia sunt un pericol public, majoritatea, sunt cateva exceptii de tigani educati, asa ca hai sa nu ii aparam, nu avem de ce pt ca majoritatea refuza educatia, scoala, munca

Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:42
why not??!!! ptr mine e super ok,sant in primul rand oameni si acum sa fim seriosi orice natie are uscaturile ei!!!!
catch_a_fire
Postat pe 26 Ianuarie 2009 17:03
De la: Arsena, la data 2009-01-26 16:42:29Stiu ca nu e bine sa fii rasist, insa eu nu ma pot abtine. Stiu ca exista si tigani civilizati, insa majoritatea sunt niste nenorociti. De ce? In afara de faptul ca fura, se iau de lume etc.
Sunt f multi tigani care conduc fara permis de conducere, vin cu masini din strainatate, cu permisele cumpoarate ( in anglia costa 200 de euro ), dau spaga politistilor cu care sunt mana in mana. De aceea li se permit multe, scapa de multe ori cu fata curata, de f multe ori. Cand trebuie sa vina mascatii peste ei, se gaseste vreun politist sa ii anunte si se evapora imediat.
Tatal unui coleg de clasa din liceu, fiind politist, a participat la o interventie de arestare a unor tigani care se pregateau sa se taie cu unii din alta satra sau cum i-o zice...a fost omorat de un tigan, iar tgunoiul dupa cateva luni a iesit de la inchisoare, se plimba linistit in oras,, fara permis. Deci omul ala a murit la datorie si nu s-a facut nimic, era politista.
De asemenea sunt o gramada de romance care umbla cu tigani, maia les cand vin din strainatate plini de ce au furat,,,aia le dau la inceput aur, o pereche de blugi de firma, alea pun botul, cand se culca cu ele le pozeaza, iar cu acele poze le santajeaza si asa fetele trec prin patul la toti tiganii, si chiar prin patul politistilor ;)
Ashea..
Iar, daca treceti vreodata prin judetul teleorman, satul buzescu, sa vedeti ce case au aia, de o parte si de alta a strazii sunt ditamai turnurile, numai marmura etc, cele mai noi masini, de unde au avut aia atatia bani sa le faca ???

Ma fac pe cultura lor de 2lei, nu ma intereseaza, astia sunt un pericol public, majoritatea, sunt cateva exceptii de tigani educati, asa ca hai sa nu ii aparam, nu avem de ce pt ca majoritatea refuza educatia, scoala, munca


georgia... sunt de acord cu tine insa...sti ceva...daca as avea de ales intre un tigan si un turc...sau intre satra si imperiul otoman...cu siguranta as alege satra....

global vorbind ,trebuie sa le recunoastem meritele, au supravietuit ,si-au pastrat cultura si obiceiurile si marea majoritate a populatiei de oriunde de pe glob se teme de ei....
deci, ca selectie naturala sunt mai buni decat altii ....
de acolo admiratia mea pt ei..., ca sunt dezgustata de "turnulete" si palate si masini "da lux" ...este evident, dar... fac parte din coloritul romaniei.
recunosc sunt si eu mai mult sau mai putin rasista din punctul asta de vedere.
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 17:36
Parerea mea sincera este k esti o persoana mult prea limitata pentru secolul in care train. Inainte sa judeci trebuie sa cunosti, sa nu vb niciodata in necunostinta de cauza, astfel de relatii pot foarte bine sa esueze sau sa reziste in timp la fel ca oricare relatie. O relatie dintre o femeie si un barbat nu trebuie sa tina cont de conditia etnica a unuia sau altuia. Diferentele dintre cei doi, incompatibilitatea da, astfel de criterii pot distruge o relatie. Poate o sa gandesti k diferentele de cultura dintre cei doi ii pot distanta, dar nu este adevarat, nu toti tiganii sunt la fel si nu lipsa de educatie, igiena sau hotia caracterizeaza aceasta etnie.Dar degeaba stau acum sa-ti fac teoria chibritului...k oricum nu ai capacitatea sa intelegi.
alexa_sandu
Postat pe 28 Ianuarie 2009 21:43
Dak ea te vrea si te iubeste si va intelegeti bine, multa bafta in relatia voastra. Restul nu conteaza, nici rasistii de socrii tai si nici mama ta care vrea o tiganca frumoasa, cuminte si intelegatoare pentru baiatul ei. Si cand iti zic toate astea vb din cunostita de cauza, k si eu traiesc o poveste la fel.
alexa_sandu
Postat pe 28 Ianuarie 2009 21:54
Dar....eu nu vad care ar fi problema.Daca va iubiti de ce nu...In fond si TIGANII sint tot oameni nu?eu am o relatie cu un tigan de 5 ani si imi este super ok...Nici macar un ROMIN nu m-a facut sa ma simt asa.La pat sint extrordinari(merita sa incercati si voi)de ce nu...sa fiti fericiti
lorena_99
Postat pe 2 Februarie 2009 11:40
Oamnenii de nimic, asa ca tine nu ar trebui lasati pe pamant. .. dak stau bine si ma gandesc o sa te si blestm putin k ale noastre blesteme se prind repede......
alexa_sandu
Postat pe 2 Februarie 2009 17:39
De la: alexa_sandu, la data 2009-02-02 17:39:44Oamnenii de nimic, asa ca tine nu ar trebui lasati pe pamant. .. dak stau bine si ma gandesc o sa te si blestm putin k ale noastre blesteme se prind repede......


Bravo .. ai dat-o cu bata-n balta din prima. Pune mana fetito si du-te la scoala, scuteste-ma de-ale mamei omida! Si va mai mirati ca e vai de capul vostru!
Kathara
Postat pe 2 Februarie 2009 22:20
De la: alexa_sandu, la data 2009-01-28 21:43:10Parerea mea sincera este k esti o persoana mult prea limitata pentru secolul in care train. Inainte sa judeci trebuie sa cunosti, sa nu vb niciodata in necunostinta de cauza, astfel de relatii pot foarte bine sa esueze sau sa reziste in timp la fel ca oricare relatie. O relatie dintre o femeie si un barbat nu trebuie sa tina cont de conditia etnica a unuia sau altuia. Diferentele dintre cei doi, incompatibilitatea da, astfel de criterii pot distruge o relatie. Poate o sa gandesti k diferentele de cultura dintre cei doi ii pot distanta, dar nu este adevarat, nu toti tiganii sunt la fel si nu lipsa de educatie, igiena sau hotia caracterizeaza aceasta etnie.Dar degeaba stau acum sa-ti fac teoria chibritului...k oricum nu ai capacitatea sa intelegi.


draga mea tare imi doresc sa nu te fi adresat mie,daca te-ai adresat cuiva anume fa bine si foloseste optiunea "citeaza" ca sa nu facem confuzii.

altfel.... te alegi cu invective nemeritate...sau ...meritate...

dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Februarie 2009 22:40
De la: Kathara, la data 2009-02-02 22:20:09
De la: alexa_sandu, la data 2009-02-02 17:39:44Oamnenii de nimic, asa ca tine nu ar trebui lasati pe pamant. .. dak stau bine si ma gandesc o sa te si blestm putin k ale noastre blesteme se prind repede......


Bravo .. ai dat-o cu bata-n balta din prima. Pune mana fetito si du-te la scoala, scuteste-ma de-ale mamei omida! Si va mai mirati ca e vai de capul vostru!
si asta ma sapa sa imi ia locul??????????,
FRANNNCE
Postat pe 2 Februarie 2009 22:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-02 22:40:37
De la: alexa_sandu, la data 2009-01-28 21:43:10Parerea mea sincera este k esti o persoana mult prea limitata pentru secolul in care train. Inainte sa judeci trebuie sa cunosti, sa nu vb niciodata in necunostinta de cauza, astfel de relatii pot foarte bine sa esueze sau sa reziste in timp la fel ca oricare relatie. O relatie dintre o femeie si un barbat nu trebuie sa tina cont de conditia etnica a unuia sau altuia. Diferentele dintre cei doi, incompatibilitatea da, astfel de criterii pot distruge o relatie. Poate o sa gandesti k diferentele de cultura dintre cei doi ii pot distanta, dar nu este adevarat, nu toti tiganii sunt la fel si nu lipsa de educatie, igiena sau hotia caracterizeaza aceasta etnie.Dar degeaba stau acum sa-ti fac teoria chibritului...k oricum nu ai capacitatea sa intelegi.


draga mea tare imi doresc sa nu te fi adresat mie,daca te-ai adresat cuiva anume fa bine si foloseste optiunea "citeaza" ca sa nu facem confuzii.

altfel.... te alegi cu invective nemeritate...sau ...meritate...





cred ca mie mi s-a adresat, oricum, faza cu blestemele este penibila :))

Postat pe 2 Februarie 2009 22:47
De la: Hefe, la data 2009-02-02 22:47:42
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-02 22:40:37
De la: alexa_sandu, la data 2009-01-28 21:43:10Parerea mea sincera este k esti o persoana mult prea limitata pentru secolul in care train. Inainte sa judeci trebuie sa cunosti, sa nu vb niciodata in necunostinta de cauza, astfel de relatii pot foarte bine sa esueze sau sa reziste in timp la fel ca oricare relatie. O relatie dintre o femeie si un barbat nu trebuie sa tina cont de conditia etnica a unuia sau altuia. Diferentele dintre cei doi, incompatibilitatea da, astfel de criterii pot distruge o relatie. Poate o sa gandesti k diferentele de cultura dintre cei doi ii pot distanta, dar nu este adevarat, nu toti tiganii sunt la fel si nu lipsa de educatie, igiena sau hotia caracterizeaza aceasta etnie.Dar degeaba stau acum sa-ti fac teoria chibritului...k oricum nu ai capacitatea sa intelegi.


draga mea tare imi doresc sa nu te fi adresat mie,daca te-ai adresat cuiva anume fa bine si foloseste optiunea "citeaza" ca sa nu facem confuzii.

altfel.... te alegi cu invective nemeritate...sau ...meritate...





cred ca mie mi s-a adresat, oricum, faza cu blestemele este penibila :))
fii calma.........eu sint prima omida si te scap
FRANNNCE
Postat pe 2 Februarie 2009 22:50
sincer sa va spun sunt in situatia aceasta de 5 ani de zile si nu l-as schimba pt nimic in lume...e foarte diferit de un roman..are o alta mentalitate si cand e vb de mine renuta la orice doar ca sa ma vada fericita...unii aveti pareri foarte proste despre ei si probabil sunteti rasisti...dar oricum e parerea voastra...si eu nu cred k as gasi un roman care sa ma faca la fel de fericita cum ma face el...si nu mi-e deloc rusine sa spun k am o relatie cu un tigan din moment ma simt foarte fericita alaturi de el...deci sunt de acord cu relatii de genul asta
si ca sa nu se mai vorbeasca atat de educatie...uitati-va prin parcuri sau prin cafenele ca toti mai multi elevi romani sau tigani cum o fi ei nu mai frecventeaza scoala...prefera sa ii minta pe parinti si sa stea la o cafea si o tigara nicidecum la niste cursuri...asa ca educatie nu prea are ce cauta in subiectul acesta de discutie doar daca esti cu adevarat rasist si cauti orice motiv ca sa te dai in spectacol (asta cred eu k faceti)
party_miona
Postat pe 19 Februarie 2009 11:21
am si eu nevoie de un sfat ......de zilele iasului am fost in oras cu prietenele mele....si cand ne uitam la tarabele care erau venite in oras era multe tiganci si una din ele sa uitat la mine si mia zis ca am ochi frumosi...si apoi a luath un inel si a dat sa mil puna pe mana....insa eu am tras mana da ea mi-a prinso cu putere si mia pus inelu pe deget si sa uitat la mana si mia zis "vai iti sta f bn sa dea domnu sa ai o viata lunga multa santate si un barbath cu bani care sa te iubeasca si sa te respecte"...dupa care mia luath inelu de pe deget si sia vzt de treaba ei.....dupa vreo 10 minute de la intalnirea cu tiganca ca sai zic asa....am vzt o satra mare de tigani iar acolo un tip mia sairth in ochi si numi puteam lua gandul de la el a 2a a 3 a seara ma duceam in acelasi loc si stateam acolo ca sal vad...cand am vruth sa ma bag cu el in seama ba era cu cate o tiganca...ba se lua cate un tigan de mn..ba nu ma lasau prietenele mele .......ultima sera cand lam vzt mi sa intamplath sa raman pe strada de una singura pana pe la 2 dimineata si sa nu am nici un mijloc de transport sa ma duc acasa.....si dupa 5 luni de la aceasta intamplare aseara lam revazuth din nou....si in cele 5 luni nu era data sa nu ma gandesc la el....figura lui imi ramasese intiparita in minte...si aseara am vruth sa ma bag in seama cu el...insa ca deobicei intervenea cate cineva....si nam avuth ce sa fac:(.....va rog datimi un sfat ce sa fac....vreau sa stiu daca se merita sa incerci o relatie de etnii diferite....poate ca o sa am sansa sa fiu cu el....insa parinti mei sunt severi cu mn ei nu ma lasa sa ies nici cun baiath ....apoi cu un tigan:(

Postat pe 23 Martie 2009 16:51
Pai tu nici nu stii sa scrii bine romaneste, exprimarea ta lasa de dorit si ti s-a pus pata pe bietul tiganus!!!!! Cred ca te-ai uitat prea mult la telenovele sau ti-a facut vraji tiganca aia cu inelul!
Eu zic sa te uiti mai bine in jurul tau, in mod sigur vei gasi un baiat roman, de aceeasi varsta cu tine.
andra83
Postat pe 14 Mai 2009 10:41
Buna sunt noua pe aci,dar eu vreAU SA va povestesc ceva ,eu sunt cu un barbat de etnie rroma ,totul a fost minunat la inceput am plecat in strainatate unde se afla si fam mea ,insa surpriza aici ,ne certam zi de ziiiiiii,diferenta intre noi e fffffff mare credeti ma nu se poate rezista ,te simti naspa cand vezi ca ceilalti fac diferente mari,nu stiu cum rezista alti dar daca faci si copii pb ai sa vezi ce greseala mare aiiiiiiiiiii facutttttt noi suntem impreuna inca dar nu ptr prea mult timp ,nu vreau sa plang mai tarziu,suntem prea diferiti din pacate.

Postat pe 4 Iunie 2009 12:56
De la: myramhl, la data 2009-06-04 12:56:50Buna sunt noua pe aci,dar eu vreAU SA va povestesc ceva ,eu sunt cu un barbat de etnie rroma ,totul a fost minunat la inceput am plecat in strainatate unde se afla si fam mea ,insa surpriza aici ne certam zi de ziiiiiii,diferenta intre noi e fffffff mare credeti ma, nu se poate rezista
te simti naspa cand vezi ca ceilalti fac diferente mari,nu stiu cum rezista alti dar daca faci si copii pb, ai sa vezi ce greseala mare aiiiiiiiiiii facutttttt noi suntem impreuna inca dar nu ptr prea mult timp ,nu vreau sa plang mai tarziu,suntem prea diferiti din pacate.

Postat pe 4 Iunie 2009 13:11
jalnica combinatia asta...fiecare cu nationalitatea lui daca pot spune asa...sunt subiectiva oricum
lao_kudika
Postat pe 23 Septembrie 2009 02:56
draga mea nu stiu cum sa incep da te vad asa de rea incat nu imi vine sa cred ca eczisti ` dar din pacate vad ca esti printre noi.ce ai draga cu tigani ce tiau facut de esti asa rea cu ei ce vina au ei ca sunt tigani crezi ca tot tiganul e la fel toti suntem oameni ce are ca e tigan?
sunt si i suflete si oameni ca noi nu sunt animale. si la faza ca nu ar rezista o romanca cu un tigan te inseli la faza asta . ba eczista si se pot iubi mai mult ca romani stiu sa puna suflet stiu sa iubeasca si sa pun mult sentiment pe deoparte sunt foarte romantici. draga mea nu fi rea si gandestete ca si eu au suflet ca si tine lasa educatia ca poate uni dintre ei sunt mai educati ca tine si stiu sa deie mai mult respect ca tine
selmaraluca
Postat pe 7 Decembrie 2009 22:30
De la: selmaraluca, la data 2009-12-07 22:30:30draga mea nu stiu cum sa incep da te vad asa de rea incat nu imi vine sa cred ca eczisti ` dar din pacate vad ca esti printre noi.ce ai draga cu tigani ce tiau facut de esti asa rea cu ei ce vina au ei ca sunt tigani crezi ca tot tiganul e la fel toti suntem oameni ce are ca e tigan?
sunt si i suflete si oameni ca noi nu sunt animale. si la faza ca nu ar rezista o romanca cu un tigan te inseli la faza asta . ba eczista si se pot iubi mai mult ca romani stiu sa puna suflet stiu sa iubeasca si sa pun mult sentiment pe deoparte sunt foarte romantici. draga mea nu fi rea si gandestete ca si eu au suflet ca si tine lasa educatia ca poate uni dintre ei sunt mai educati ca tine si stiu sa deie mai mult respect ca tine


Mda, QED.

Adica se vede ce fibra au donsoarele protiganie.
Kathara
Postat pe 7 Decembrie 2009 23:24
sincer am avut sh eu iubit tigan sh la m iubit enorm da am sa regret toata viata mea ca am acceptat sa fiu cu el. era un baiat frumos cu tenu alb mai ceva ca al unui roman, dar conceptiile tot de tigan erau. ii placeau femeile sh viata de noapte, iar de orgoliu nu mai vorbesc, nu cred ca exista pe lumea asta o nationalitate cu un orgoliu mai mare ca al tiganiilor. o romanca si un tigan nu or sa fie niciodata fericiti. nu este fericita o tiganca langa un tigan, cum ar putea fi o romanca?!
kudika099216
Postat pe 5 Ianuarie 2010 22:52
Eu cand eram mai micuta nu eram deloc de acord cu o astfel de relatie... insa m-am indragostit de un tigan si il iubesc... s-a comportat cu mine mult mai frumos decat s-a comportat vrun roman cu mine pana acuma.... Insa desi mama lui e romanca si tatal lui e tigan , sunt impotriva mea:(
AnetaAneta
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:23
De la: party_miona, la data 2009-02-19 11:21:33sincer sa va spun sunt in situatia aceasta de 5 ani de zile si nu l-as schimba pt nimic in lume...e foarte diferit de un roman..are o alta mentalitate si cand e vb de mine renuta la orice doar ca sa ma vada fericita...unii aveti pareri foarte proste despre ei si probabil sunteti rasisti...dar oricum e parerea voastra...si eu nu cred k as gasi un roman care sa ma faca la fel de fericita cum ma face el...si nu mi-e deloc rusine sa spun k am o relatie cu un tigan din moment ma simt foarte fericita alaturi de el...deci sunt de acord cu relatii de genul asta
si ca sa nu se mai vorbeasca atat de educatie...uitati-va prin parcuri sau prin cafenele ca toti mai multi elevi romani sau tigani cum o fi ei nu mai frecventeaza scoala...prefera sa ii minta pe parinti si sa stea la o cafea si o tigara nicidecum la niste cursuri...asa ca educatie nu prea are ce cauta in subiectul acesta de discutie doar daca esti cu adevarat rasist si cauti orice motiv ca sa te dai in spectacol (asta cred eu k faceti)



sunt total de acord cu tine...desi in asemenea relatii intampini multe dificultati,majoritatea acestora sunt facute ca sa se vada daca relatia rezista si pentru ca sa o intareasca.....:) in dragoste nu conteaza neaparat religia si culoarea pielii...sau varsta...:D... iubiti-va mult:D
AnetaAneta
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:29
nu conteaza .....important e sa va iubiti si pr meu e tigan si eo sunt romanca adik am neamuri tigani si seaman cu ei si imi zice ca sunt si nu vreau sa ii sp
kudika135499
Postat pe 3 Martie 2010 18:26
Dupa aparerea mea este o mare tampenie sa judeci si sa cataloghezi oamenii dupa nationalitate. Eu nu am facut acest lucru niciodata in viata si pot spune ca am avut si am prieteni tigani mai onesti si dedicati decat romanii. Concluzia mea este ca daca ai ajuns sa castigi prietenia tiganilor poti sa fii sigur ca ai prieteni de nadejde in orice imprejurare ceea ce nu se poate afirma de romani.
In ceea ce priveste o relatie, este foarte greu de mentinut datorita prejudecatilor celor din jur, insa daca merita si este de calitate trebuie luptat pentru ea.
Musett
Postat pe 6 Martie 2010 12:33
majoritatea oamenilor au o parere foarte proasta despre rromi ....... dar cred ca daca ei se iubesc cu adevarat nu mai conteaza ca ea e romanca si el tigan sau invers ........cat timp ei se inteleg bine si se iubesc nu cred ca ar trebui sa ii intereseze ce spune lumea ......................................
kudika197431
Postat pe 18 Iunie 2010 00:48
mdea.....asa e am mai citit undeva ca e mare diferenta de ''educatie'' ..........eu nu prea cred sunt multi tigani `romanizati care poate au mai multa educatie ca romanii.......ca unii roamani ca altii saracii nu au deloc:(:P
kudika310492
Postat pe 29 Iulie 2010 18:24
De la: Raky, la data 2008-08-02 18:30:55Geo, ma intrebi de ce vreau amanunte! Sincer??? Surpriza : sunt intdragostita de un TZIGAN! E cel mai .... bun , bland , destept , rabdator, frumos barbat pe care l-am cunoscut vreodata !
Asa ca nu e bine sa catalogatzi oamenii dupa natzia careia ii apartzin! Nu totzi moldovenii sunt lenesi,nu totzi oltenii sunt mincinosi , nu totzi ardelenii sunt blegi , nu totzi tziganii sunt hotzi ,etc . asa cum apar in bancuri !
Nu potzi sa pui stampila pe un om : prost sau hot sau destept numai pt. ca apartine unei anumite etnii! Chiar e bine sa te aptzii daca nu-l cunosti personal!

ai foarte mare dreptate
anna25
Postat pe 3 August 2010 07:39
mmmm.... Si eu sunt intr-o situatie similara... El, tigan... Parintii lui sunt despartiti.. A trait in Germania.. E rupt de traditiile lor de aici, din Romania.Vine in vizita o data pe an si, nu stiu cum s-a intamplat, dar exact in luna in care a venit am plecat la mare si ne-am intalnit. Nu pare tigan... Am facut schimb de nr de tel, ne-am vazut si la mare si-n Bucuresti... Eu am pe cineva, roman, el are o tiganca. Mie mi-a cam pus capac, ca sa zic asa. A plecat acum din Romania, dar a ramas ca ne auzim la tel. Mi-e drag de el, dar sunt constienta ca e barbat in primul rand si urmareste altceva... In fine..il uit, ca n-am investit sentimente. Daca, insa, exista intre doua persoane sentimente eu zic ca nu conteaza varsta sau etnia... E democratie, nu?
d3yw
Postat pe 3 August 2010 23:51
sincer eu sunt acum intr-o relatie eu ramana el tigan ....asa-i ce-i drept toata lumea ne arata cu degetul...toti ne critica defapt ma critica ...dar e un om normal. sincer in atatea luni de zile nu a mintit nici macar odata spre deosedire de altii el e singurul om pentru care as baga mana in foc stiind ca nu ma ard. il iubesc mult si ma iubeste problema e familia mea . e cam rasista si nu cred ca ne-ar lasa vreodata sa traim listiti. asa ca vremurile disperate cer masuri disperate...poate pare absurd da stiu ca il iubesc si ca ma iubeste. am trecut peste milioane de lucruri impreuna greseli de neiertat pentru unele cupluri noi le-am inteles si am mers mai departe crezand unul in altul.
msmada
Postat pe 11 Decembrie 2010 18:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau Bichon:(( 15 De la: Mari_mica 4 Septembrie 2012 23:02
CE PARERE AVETI DESPRE CAZUL BARBATULUI-MAMA????........POATE DEVENI,IN TIMP......O MODA????? 34 De la: ocgiogi 12 Februarie 2009 18:53
Despre falimentul moral 21 De la: yumalai 5 Aprilie 2009 18:02
Castrat sau nu?...motanul 42 De la: maralupu 30 Mai 2021 22:10
Caut femeie de serviciu.....cu experienta !! 2 De la: anastasia_m 5 August 2010 23:20