Setari Cookie-uri

banc.....

am ras de nu mai pot la glumele tale,dulcika!mersi ptr k mi ai facut ziua mai buna!
ella_tody
Postat pe 26 Iulie 2009 20:33
O soricioaica ii spunea prietenei sale :
"-Draga mea am un nou iubit care este minunat!
-Pai, si nu ai o poza cu el, sa-l vad si eu cat e de minunat?
-Ba, da, uite-l!
-Tu, asta nu-i soarec, ii lileac!
-Vai de mine, si mi-a spus ca e pilot!!"
Dolcys
Postat pe 28 Iulie 2009 12:24
"Intr-o balta mare patru ochi luceste, Ce sa fie oare? Cred ca e doi peste." asta-i tare
nvb
Postat pe 28 Iulie 2009 13:05
nvb
Postat pe 28 Iulie 2009 13:06
Vine bula din armata la tatal sau cu o grenada:
"-Ui ma tata asta ii o grenada!
-Si ce fratz faci cu ea?
-Pai, ii simplu, scot cuiul s-o arunc in buda - trosc!!
-Stai ma nebunule ca am uitat sa-ti spun ca-i mama-ta acolo!
Dupa ce explodeaza grenada, iasa si mama lu' Bula din Wc, si spune :
-Vai ce bine, ca nu m-am besit in casa!!!"
Dolcys
Postat pe 2 August 2009 00:00
O tipa ii cauta sotului un cadou special pentru aniversarea lui.Dupa o zi intreaga petrecuta in mall-ul orasului, intra din intamplare intr-un pet-shop.Vanzatoare observa cat e de nehotarata, si o intreaba:
-Va pot ajuta cu ceva?
-Nu multumesc, cautam ceva special pentru ziua sotului meu, si din intamplare am intrat la d-voastra, desi sotul meu nu prea agreaza animalele!
-Cred ca va pot ajuta, totusi.....am aici o testoasa care face un sex oral traznet, nemaiintalnit!...
ok, cumpara doamna broasca si i-o ofera sotului seara cand se intalnesc acasa. A doua zi cand se intoarce de la servici il gaseste pe acesta la bucatarie, plin din cap pana in picioare, de faina... cu oalele clocotind pe foc....bucataria plina de resturi de legume. Mirata il intreaba ce s-a intamplat cu bbroasca, la care acesta ii raspunde:
- O-nvat sa si gateasca si tu te cari!!!!
Dolcys
Postat pe 2 August 2009 00:08
Ajunge Mos Craciun la copiii somalezi>
-Vai mai copii, dar voi de ce sunteti atat de slabi???
-Pai stii Mosule, noi nu prea mancam......
-Eeeeee, cine nu mananca, nu primeste cadouri!!
Dolcys
Postat pe 7 August 2009 11:25
De la: tinna83, la data 2009-08-07 11:25:09Ajunge Mos Craciun la copiii somalezi>
-Vai mai copii, dar voi de ce sunteti atat de slabi???
-Pai stii Mosule, noi nu prea mancam......
-Eeeeee, cine nu mananca, nu primeste cadouri!!

SweetDadyD
Postat pe 17 Noiembrie 2009 15:34
La ora de matematica invatatoarea ii intreaba pe copii:
- Trei vrabii stau pe o craca. Pe una o impuscam. Cite raman pe craca?
- Nici una, pentru ca celalalte isi iau zborul.
- Matematic nu este corect, Gigele, dar iti apreciez logica.
- Doamna invatatoare! As dori sa intreb si eu ceva: trei femei mananca inghetata pe strada. Una o musca, una o linge, iar cealalta o suge. Care dintre ele este casatorita?
Invatatoarea se gandeste.
- Cea care o suge.
- Din pacate nu, ci cea care poarta verigheta, dar va apreciez totusi logica!
Darkmagic
Postat pe 21 Iunie 2011 22:59
Discutie intre 2 canibali,tata si fiu care vad un avion pe cer:
Fiul:Tata,e de mancare ?
Tatal:Nu fiule,doar miezul.
Edith_Moldovan
Postat pe 22 Iunie 2011 12:55
O blonda si-o roscata, maritate, au iesit in oras sa se distreze. Ceva mai tarziu, putin cam pilite, se hotarasc sa se urce in masina si sa plece spre casa. Pe drum le-a venit insa amandurora sa-si faca nevoile mari. Au tras pe dreapta si au observat ca sunt in fata unui cimitir. Neavand incotro, se duc acolo. Cand trebuiau sa se stearga, prima si-a folosit chilotii ca oricum erau purtati, dar a doua avea bikini de firma si nu s-a indurat, i-a pus doar in poseta, asa ca a folosit o panglica de la o jerba. A doua zi unul din soti il suna pe celalat si-i spune:
- Auzi, stii ce, ar trebui sa avem mai multa grija cu nevestele noastre. Aseara nevasta-mea a venit cam pilita si fara chiloti.
La care celalat ii raspunde:
- La mine e si mai grav, dupa ce ca a venit pilita, si fara chiloti si ea, mai avea si o panglica in fund pe care scria... “Nu te vom uita niciodata - fratii Marculescu”....
peppermint
Postat pe 22 Iunie 2011 13:03
Intr-un sat de munte e mare agitatie in fata primariei. Iese primarul si intreaba:
- Ce s-a intamplat?
- Apai dom' primar s-o pripasit un negru pe la noi prin sat si ne reguleaza toate femeile.
- Pai si-ati luat ceva masuri?
- Apai, am luat la toata lumea, dar tot a lui e cea mai mare!!...

*
O blonda ii zice unei brunete:
- Mai fata, mi s-a intamplat ceva ciudat saptamana trecuta. Iti zic doar daca stii sa tii un secret.
- Spune (zice bruneta)
- Luni vine un tanar frumos, bine imbracat, si ma intreaba daca sotul meu e acasa, eu raspund cu sinceritate ca nu, asa ca ma ia in brate, ma pune in pat si mi-o trage bine.
Marti la fel, miercuri la fel, asa ca ma intreb: oare ce o vrea acest barbat de la sotul meu??



Cocktail
Postat pe 22 Iunie 2011 13:51
Pãrinte am pãcãtuit.
- Zi-mi, fiule!
- Am fost la o petrecere ºi acolo am cunoscut o tipa superba care mi-a propus sã facem amor. O voce îmi zicea "Fã-o! Uite cum aratã!", iar alta voce îmi zicea "Ai copii ºi nevastã acasã, nu o face!"
- ªi ce ai fãcut, fiule?
- Pãi … n-am fãcut-o, dar am pãcãtuit cu gândul!
- Fiule trebuie sã te duci acasã ºi timp de o sãptãmânã sã bei câte 3 gãleþi de apã pe zi.
- De ce trei gãleþi, pãrinte?
- Pentru cã atâta bea un bou!
Darkmagic
Postat pe 22 Iunie 2011 14:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bancul preferat 143 De la: ramonaaaa 31 Mai 2009 21:02
cum se vindeca posesivitatea? 31 De la: Cocktail 26 Aprilie 2010 16:24
cum sa-l fac sa slabeasca??????? 19 De la: mirelootza 8 Decembrie 2009 17:47
Amuzant, teribil de amuzant..! 82 De la: anastasia_m 13 Februarie 2011 10:23
Banc accident :) 54 De la: Criss_M 14 Aprilie 2012 17:18