Setari Cookie-uri

singuratate...

m-am despartit de prietenul meu,cu care am fost 3 ani ,acum 9 luni.
mi-a fost foarte greu,si de ce sa nu recunosc,inca imi este.
s-a terminat cum nu se putea mai urat,el gasindu-si inainte o partenera si dupa aceea zicand ca nu mai merge,ca s-au racit lucrurile,ca nu mai e la fel ca inainte,gasind diverse pretexte,carcaterizandu-ma cum nu se poate mai rau..ca nu stiu sa dansez,ca nu-s sociabila,ca-s prea geloasa,ca eu is la facultate,ca nu mai poate asa...mi-a fst f greu,mai ales ca imi zicea tot timpul ca ma iubeste ,isi facea planuri de viitor cu mine,casatorie,casa..
nu acceptam ideea...ca nu m-a iubit niciodata.si-a gasit o tipa de liceu,si acuma imi spune ca e indragostit,ca s-a schimbat pentru ea. si ma intreb...de ce nu s-a schimbat pentru mine,de ce s-a schimbat pentru ea. de atunci am tot iesit cu "prietenii" in oras,la diverse petreceri,dar ma simt singura.prietenii nu sunt prieteni...toti prietenii mei au perechea lor,nu ma pot baza pe nimeni.daca cer cuiva ajutorul,nu ma ajuta nimeni,ca trebuie sa se intalneasca cu "iubi".si ma intreb ce sa fac?? acum e vacanta,nu am cu cine sa ies,cu cine sa ma distrez,toti pleaca cu partenerul in excursie...si eu stau intre 4 pereti mai singura de atat nu m-am simtit niciodata. de ce cei care iti fac rau o duc bine,si ceilalti o duc rau??:(
dorina_77
Postat pe 12 August 2008 17:33
Nimeni nu te obliga sa stai intre 4 pereti ....daca esti singura nu inseamna ca esti o paria , de ce gandesti asa pesimist ?

Iesi in parc ...stai pe o banca si priveste lumea , observa zambetul copiilor , cum se leagana frunzele in vant....i-ati o inghetata si savureaz-o.....poti merge cu un cuplu la mare/munte chiar daca esti singura .....

Singuratatea are si ea frumusetea ei , important este sa o descoperi.
Inscrie-te la o scoala de dans dar NU TE INCHIDE IN CASA !
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 21:24
la 20 de ani?! ai innebunit se pare daca gandesti asa , revino cu picioarele pe pamant , crezi ca lamentarile duc la ceva bun? daca o sa ai o atitudine pozitiva iti garantez ca o sa apara cineva langa tine in cel mai scurt timp si`l uiti pe "coate-goale" ala care nu te`a apreciat.
Kittynelle
Postat pe 18 August 2008 21:35
daca tot ai timp de ce sa nu-l folosesti in folosul tau, s ainvestesti in tine...mergi la sala, la inot, la shopping si unde iit mai place tie si cu siguranta vei intra in contact cu alte si alte persoane...suna-ti o colega de liceu, de facultate, mai iesiti la o mica barfa....BAFTA
alesandu
Postat pe 19 August 2008 11:24
Chesti asta cu cei care fac rau o duc bine am intalnit-o de multe ori pe site! Nu e adevarat! Ideea e ca cei care fac rau nu considera ca fac rau si traiesc mai departe fara dureri de capp! Ar trebui sa incerci sa te intelegi tu pe tine insut, sa ai mai multa rabdare cu tine si sa ai multa incredere in tine,.....asta cred ca e ceea ce ar trebui sa faci! Nu iti plange de mila, pentru ca nu te poate ajuta nimeni in afara de tine! Iar prieteni nu exista.....apropiati cu existenta efemera da. Cred ca intelegi parerea mea si sper sa te poti ajuta sa iesi din starea asta! Totul tine de caracter!
G_Diana
Postat pe 24 August 2008 19:03
Dorina eu te inteleg perfect.Si eu curand am trecut prin ceva asemanator.Numai ca noi ne-am despartit prieteneste,comunicam ,ne intelegem bine...dar eu am suferit pt ca l-am iubit enorm si nu aveam chef sa ies din casa cu nimeni,nici sa ma duc la munca,efectiv imi era mai bn singura.Dar dupa 1 luna m-am gandit ca am si eu orgoliu oricat de mult as iubi,si la urma urmei tot mie imi faceam rau,nu rezolvam nimic.Nu merita sa suferi pt.nimeni si nimic in lume,mai ales pt.unul ca fostul tau prieten.Gandeste-te ca nu te-a meritat,esti prea buna pt.el si nu-ti irosi viata asta scurta care o avem pe ceva ce nu are rost.fii puternica,iesi la un suc acum cat e soare,cumpara un film si uita-te,o comedie ceva frumos,incearca sa-ti ocupi timpul si ai sa vezi ce bine iti va fi.La un moment dat o sa-ti gasesti pe cineva care sa te iubeasca si sa te resfete sa te faca sa te simti femeie si atunci o sa-i multumesti ca te-a parasit si ti-a dat ocazia sa cunosti fericirea adevarata.Sa auzim numai de bine.Si nu uita:FII TARE!!!
raluca_sarbu
Postat pe 3 Septembrie 2008 10:55
Hei,gandeste pozitiv..crezi ca ai gasit o explicatie pt toate?nu este asa..solutiile tu tre sa les stii,tu trebuie sa inveti sa iesi din situatie.Nu cred ca toata lumea se vede cu "iubi"..vezi colege de liceu,banuiesc ca ai o agenda destul de mare cu telefoane.Hai incearca!iesi in oras,fa`ti o programare la salon,pt un pensat,epilat,etc...Se poate si solutii sunt la toate problemele!
For_life
Postat pe 3 Septembrie 2008 11:19
Observ aici o chestie pe care am mai intalnit-o si pe alte topicuri. Cineva are o problema, o posteaza si asteapta ajutor sau macar sfaturi si sustinere morala. Sar o gramada sa ii dea sfaturi, se agita si se sfarma sa o ajute macar psihic. Dar, surprizaaaa... Nacajita care a deschis topicul nici macar un "multam fain pentru sfaturi" nu mai zice, daramite sa-si mai dea cu parerea sau sa mai tina lumea la curent cu ce s-a mai intamplat intre timp...
Lucia1971
Postat pe 5 Septembrie 2008 09:29
De la: Lucia1971, la data 2008-09-05 09:29:22Observ aici o chestie pe care am mai intalnit-o si pe alte topicuri. Cineva are o problema, o posteaza si asteapta ajutor sau macar sfaturi si sustinere morala. Sar o gramada sa ii dea sfaturi, se agita si se sfarma sa o ajute macar psihic. Dar, surprizaaaa... Nacajita care a deschis topicul nici macar un "multam fain pentru sfaturi" nu mai zice, daramite sa-si mai dea cu parerea sau sa mai tina lumea la curent cu ce s-a mai intamplat intre timp...


ia uite...intre timp am avut de invatat pentru scoala,am avut restante,am fost plecata in alta localitate..iara mi-am picat examenele m-am stresat invatand,si nici macar nota de trecere nu am avut...si am revenit la viata mea plictisitoare...vreau sa schimb ceva din viata asta...dar nu stiu cu ce sa incep.nu stiu de unde sa o iau...
dorina_77
Postat pe 5 Septembrie 2008 19:20
De la: dorina_77, la data 2008-09-05 19:20:18
De la: Lucia1971, la data 2008-09-05 09:29:22Observ aici o chestie pe care am mai intalnit-o si pe alte topicuri. Cineva are o problema, o posteaza si asteapta ajutor sau macar sfaturi si sustinere morala. Sar o gramada sa ii dea sfaturi, se agita si se sfarma sa o ajute macar psihic. Dar, surprizaaaa... Nacajita care a deschis topicul nici macar un "multam fain pentru sfaturi" nu mai zice, daramite sa-si mai dea cu parerea sau sa mai tina lumea la curent cu ce s-a mai intamplat intre timp...


ia uite...intre timp am avut de invatat pentru scoala,am avut restante,am fost plecata in alta localitate..iara mi-am picat examenele m-am stresat invatand,si nici macar nota de trecere nu am avut...si am revenit la viata mea plictisitoare...vreau sa schimb ceva din viata asta...dar nu stiu cu ce sa incep.nu stiu de unde sa o iau...

Dorinutza, iarasi o iei pe ulei! Lasa fata stresul si concentreaza-te la faculta....Ai picat examene??? Lasa ca ai sa le treci, dar sigur nu ai sa le treci stand si plangand dupa cineva...sau plangandu-ti de mila. Si eu am fost studenta si in acea perioada mi s-au intamplat chiar multe, dar am reusit sa ma adun si sa trec peste si sa reusesc cu bine sa ajung unde mi-am propus! Capul sus! Fii Barbata!!!! Gandeste pozitiv si vei vedea ce repede trec toate necazurile! Poop si take care!
G_Diana
Postat pe 5 Septembrie 2008 19:46
Adevarat graisi, Diana! dar cred ca acum, cel mai important pentru ea este sa aiba prieteni alaturi care sa o sustina.
Dorina, noi suntem aici si daca tu crezi ca te putem ajuta de la distanta... Cel putin moral putem sa o facem. Stiou cum e sa ai examene, stiu cum e sa te stresezi pentru ele, stiu cum e sa pici un examen la care te-ai dus pregatit dar examinatorului nu i-au placut ochii tai... oricum, nu dispera! Atata timp cat exista re-uri si re re-uri, sanse sunt. Cat despre barbati, sincer, nu prea stiu ce sfat sa-ti dau. E greu sa gasesti unul bun in ziua de azi (nu ca cu femeile ar fi mai usor...)
Lucia1971
Postat pe 7 Septembrie 2008 09:08
De la: Lucia1971, la data 2008-09-07 09:08:55Adevarat graisi, Diana! dar cred ca acum, cel mai important pentru ea este sa aiba prieteni alaturi care sa o sustina.
Dorina, noi suntem aici si daca tu crezi ca te putem ajuta de la distanta... Cel putin moral putem sa o facem. Stiou cum e sa ai examene, stiu cum e sa te stresezi pentru ele, stiu cum e sa pici un examen la care te-ai dus pregatit dar examinatorului nu i-au placut ochii tai... oricum, nu dispera! Atata timp cat exista re-uri si re re-uri, sanse sunt. Cat despre barbati, sincer, nu prea stiu ce sfat sa-ti dau. E greu sa gasesti unul bun in ziua de azi (nu ca cu femeile ar fi mai usor...)


adevarat..am nevoie de prieteni,dar nu am asa ceva
nu stiu cum sa-mi fac prieteni..vechea gasca s-a destramat...acu nu mai am cu cine iesi...
am cunoscut un tip,e dragutz,dar din pacate are pretena...si mai mult de vb pe mess nu poate fi...
dorina_77
Postat pe 8 Septembrie 2008 21:52
Pentru ca stau prost la capitolul spirit de observatie, iti marturisesc ca abia acum am vazut ca esti din Cluj. Asa ca iti propun ceva. Eu saptamana asta am de rezolvat niste probleme extrem de spinoase, dar pe urma voi fi mult mai libera. Daca vrei, putem bea o cafea impreuna si... cine stie? Poate mai iesi din starea asta de depresie pe care o ai acum...
Lucia1971
Postat pe 9 Septembrie 2008 18:40
De la: Lucia1971, la data 2008-09-09 18:40:32Pentru ca stau prost la capitolul spirit de observatie, iti marturisesc ca abia acum am vazut ca esti din Cluj. Asa ca iti propun ceva. Eu saptamana asta am de rezolvat niste probleme extrem de spinoase, dar pe urma voi fi mult mai libera. Daca vrei, putem bea o cafea impreuna si... cine stie? Poate mai iesi din starea asta de depresie pe care o ai acum...


chiar mi-ar face placere sa ne vedem.deocamdata si eu is cam ocupata..trebuie sa invat pentru reexaminare sper de data asta sa reusesc!fratele meu se insoara in curand,trebuie sa ajut la pregatiri...sper sa reusim sa ne vedem totusi
dorina_77
Postat pe 10 Septembrie 2008 12:24
Bafta multa si casa de piatra fratelui tau! Keep in touch!
Lucia1971
Postat pe 10 Septembrie 2008 16:24
PT. DORINA 77:Daca crezi CA ITI POT FI DE FOLOS NU EZITA SA MA CONTACTEZI.
numai
Postat pe 6 Noiembrie 2008 13:33
De la: numai, la data 2008-11-06 13:33:49PT. DORINA 77:Daca crezi CA ITI POT FI DE FOLOS NU EZITA SA MA CONTACTEZI.


hello...mare lucru nu s-a schimbat in viata mea.m-am obisnuit cu singuratatea.si cu calculatorul :-s
la scoala colegii nu sunt prea amabili,asa ca nu vad cum sa ma imprietenesc cu ei.
marea majoritate pe care ii cunosc au prieten,asa ca nu au timp de mine.
asa nu-mi ramane de facut decat sa ma resemnez,sa-mi vad de scoala,sa-mi vad de mine.
dorina_77
Postat pe 8 Noiembrie 2008 20:56
aceelasi lucru l-am patit si eu acum 2 ani,dupa o relatie de3 ani m-a lasat pt.alta,m-am simtit nefericita mult timp si ma oficam k el e cu ea iar eu stau singura si nefericita,de atunci au trecut 2 ani si pot spune k am o viata destul de plin ade realizari.nu uita sa crezi k va fi bine si fi sigura k o sa primesti cea ce meriti ,fruntea sus ,dk eu am putut tu de ce nu ai putea?
dumitru_cristina50
Postat pe 11 Noiembrie 2008 09:33
De la: dumitru_cristina50, la data 2008-11-11 09:33:36aceelasi lucru l-am patit si eu acum 2 ani,dupa o relatie de3 ani m-a lasat pt.alta,m-am simtit nefericita mult timp si ma oficam k el e cu ea iar eu stau singura si nefericita,de atunci au trecut 2 ani si pot spune k am o viata destul de plin ade realizari.nu uita sa crezi k va fi bine si fi sigura k o sa primesti cea ce meriti ,fruntea sus ,dk eu am putut tu de ce nu ai putea?


tind sa cred ca nu va mai fi nimic...realizari am..doar materiale...imi cumpar o gramada de chestii..dar asta nu ma ajuta cu nimic...banii nu aduc fericirea...
dorina_77
Postat pe 15 Noiembrie 2008 16:57
eu trec prin ceva asemanator......e cumplit dupa o relatie de aproape 6 ani in care totul se invartea in jurul lui si prietenii lui erau si ai mei si prietena mea cea mai buna s-a cuplat cu un prieten de al lui acum ne am despartit si nu am pe nimeni.....turbez in casa ......nu am cu cine iesi o prietena de a mea e casatorita, celelalte s-au mutat cu prietenii in alt oras.....cand vreau sa o vad pe prietena mea ca vine si ea la o luna prin fcs nu pot ca mereu iese cu prietenul ei si cu fostul meu logodnic ....e cumplit stau si plang in casa si la munca personalul e destul de in varsta pentru a mi face cunostinte, scoala nu mai fac am terminat facultatea....e pur si simplu atat de greu pentru ca intri intr-o depresie groaznica ca nu ai ce sa faci decat sa iti amintesti mereu si sa suferi....incerci orice, filme jocuri internet dar nu au efect ca si cum ai iesi cu cineva sa vb......nu pot sa iti dau sfaturi pt ca sunt in aceasi situatie si uneori imi doresc sa nu mai exist deloc....ai grija de tine poate pentru tine soarele va zambi mai mult si iti vei gasi si prietene...clujul e oras mare si e si centru universitar ai de unde alege spre deosebire de fcs....pupici
doar_anonima
Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:25
fcs adica focsani
doar_anonima
Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:46
De la: dorina_77, la data 2008-11-15 16:57:28
De la: dumitru_cristina50, la data 2008-11-11 09:33:36aceelasi lucru l-am patit si eu acum 2 ani,dupa o relatie de3 ani m-a lasat pt.alta,m-am simtit nefericita mult timp si ma oficam k el e cu ea iar eu stau singura si nefericita,de atunci au trecut 2 ani si pot spune k am o viata destul de plin ade realizari.nu uita sa crezi k va fi bine si fi sigura k o sa primesti cea ce meriti ,fruntea sus ,dk eu am putut tu de ce nu ai putea?


tind sa cred ca nu va mai fi nimic...realizari am..doar materiale...imi cumpar o gramada de chestii..dar asta nu ma ajuta cu nimic...banii nu aduc fericirea...

hm..nu am apucat sa citesc fiecare cuvintel spus de voi,dar am prins ideea:)
intrebarea mea e:"de unde esti?"
k dk esti din buc..girl,let s have some fun..let s party :d/
nu e intotdeauna asa cum vrem noi:P
yo acu` stau si imi bag unghia-n gat(la figurat evident) pt k El...nu a rasp la tel(ceea ce se presup k e la dota,mi a si zis),dar..firea omului e sa gandeasca aiurea x(
citind ppovestea ta mi am dat seama k dracu` nu i chiar atat de negru si ca..unii chiar au prob q adv impo fatza de noi
esti sanatoasa?
ai tai sunt bine?
at e perfect,mai departe iti faci viatz cum vrei
so...hai la AGATAT! :))
:*
sorinabby
Postat pe 21 Noiembrie 2008 20:57
@Sorina..buna atitudinea..pozitiva.
razz
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:32
De la: sorinabby, la data 2008-11-21 20:57:24
De la: dorina_77, la data 2008-11-15 16:57:28
De la: dumitru_cristina50, la data 2008-11-11 09:33:36aceelasi lucru l-am patit si eu acum 2 ani,dupa o relatie de3 ani m-a lasat pt.alta,m-am simtit nefericita mult timp si ma oficam k el e cu ea iar eu stau singura si nefericita,de atunci au trecut 2 ani si pot spune k am o viata destul de plin ade realizari.nu uita sa crezi k va fi bine si fi sigura k o sa primesti cea ce meriti ,fruntea sus ,dk eu am putut tu de ce nu ai putea?


tind sa cred ca nu va mai fi nimic...realizari am..doar materiale...imi cumpar o gramada de chestii..dar asta nu ma ajuta cu nimic...banii nu aduc fericirea...

hm..nu am apucat sa citesc fiecare cuvintel spus de voi,dar am prins ideea:)
intrebarea mea e:"de unde esti?"
k dk esti din buc..girl,let s have some fun..let s party \:d/
nu e intotdeauna asa cum vrem noi:P
yo acu` stau si imi bag unghia-n gat(la figurat evident) pt k El...nu a rasp la tel(ceea ce se presup k e la dota,mi a si zis),dar..firea omului e sa gandeasca aiurea x(
citind ppovestea ta mi am dat seama k dracu` nu i chiar atat de negru si ca..unii chiar au prob q adv impo fatza de noi
esti sanatoasa?
ai tai sunt bine?
at e perfect,mai departe iti faci viatz cum vrei
so...hai la AGATAT! :))
:*



nu sunt din bucuresti,sunt din cj.sunt sanatoasa,a mei sunt bine...dar cu mine cum ramane?e deprimant ca nu am cu cine iesi. am "preteni" de aia cu care nu poti iesii nicaieri:ba nu au bani,ba merg acasa,ba nu vor.si daca ma intreaba careva ce am facut in week-end e chiar penibil sa zic ca am stat tot week-endul in casa.deci nu stiu ce ar trebui sa fac,ca de un an e asa,vin sarbatorile..si am sa stau in casa...
dorina_77
Postat pe 26 Noiembrie 2008 19:21
Nu imi vine sa cred ca nu sunt singura care trece prin asa ceva.Credeam ca sunt unicat dar din pacate nu e asa:(.Acceasi poveste aceeasi situatie..offf.M-am imprietenit asa de mult cu calculatorul ca incep sa il urasc din inima:)).Draga Dorina daca vrei sa ne plangem de mila pe mess sau din contra sa gasim solutii lasa-mi id-ul tau!Pupici tuturor!

Postat pe 26 Noiembrie 2008 23:53
Cred ca oricine trece prin momente din astea...
Am patit-o si eu, nici acum nu pot spune ca sunt happy dar sunt atat de ocupata cu munca si cu facultatea (vin examenele ) ca nu mai am timp sa ma gandesc la asta...
E adevarat ca am avut intotdeauna o prietena buna sau un prieten bun alaturi, cu care sa ies, care sa ma asculte...
Dar mai am si eu weekend-uri in care stau in casa, ca fiecare iese cu iubitul/iubita si eu...ehh profit de ocazie ca sa invat...sau sa ma joc cu catelul meu, sa-l scot la plimbare...sau sa stau cu nepotica mea si sa ne jucam....intotdeauna se gaseste cate ceva de facut, nu exista oameni singuri, ci doar oameni care nu privesc in jurul lor


Daca ai fi fost din Bucuresti, mi-ar fi facut placere sa ne vedem,dar cum nu esti...

Oricum, fii optimista, priveste mult in jurul tau la oameni care te-ar vrea alaturi, sau la altii in situatii mult mai rele decat ale tale!
ramo_88
Postat pe 5 Decembrie 2008 14:21
hello....si eu trec prin momente asemanatoare.. inainte nu ma afecta mult, dar , deoarece m-am complacut in situatie si nu am facut SINGURA ceva sa skimb lucrurile,am ajuns tot asa..sa stau numai in casa...
la mine..nush..poate e mai usor avand in vedere k nu am avut o relatie in adev sens al cuv cu el,eu sunt cea indragostita ... dar ce e greu e ca EU trebuie s-o fac pe barbatul si sa iau atitudine,pt a infrunta atitudinea rudelor... (eh..complicat :P ).
imi e putin teama k nu voi reusi s ma mobilizez pt cele 2 examene ramase la fac.. partea naspa e k sunt singura intr-un oras strain - Buc- si n-am frate , sora, nici verisori si stau f dep de orasul natal..makr dak eram langa ai mei.. dar am 2 amice la fac la kre mai pot apela uneori,pt companie

Trec eu si peste asta, I don't worry.. App, dak vreti ,putem iesi undeva la un suc ,pt cele ce sunt din Bucuresti pupici si good luck
Sweetie88
Postat pe 28 Ianuarie 2009 21:47
Si eu trec prin aceeiasi situatie....sunt singura,m-am despartit de fostul acum 8 luni....imi e ciuda ca inca ma mai gandesc la el,in timp ce lui ii e foarte bine acolo unde e....dar incerc sa vad partea buna a lucrurilor,faptul ca sunt sanatoasa,pt ca in ziua de azi conteaza f mult acest lucru....altii sunt in situati mai rele...stii cum se spune"tot raul inspre bine"...deci sa speram la mai bine
onuta81
Postat pe 29 Ianuarie 2009 12:08
Eu sunt ceva mai recent despartita,iar partea mai frustranta eca nu sunt in Ro,nu am cu cine vb la o cafea, sa mai uit de necazuri, ca de ar fi numa ca m-am despartit de el,...poate n-ar fi cel mai grav,dar ....in fine........Am plecat de la el numa cu lucrurile de pe mine, cautand o chirie, si incercand sa uit toate jignirile lui.Nu pot sa spun ca mi-e bine, mai ales aici printre straini.Cel mai mult ma doare dezamagirea si gustul amar pt ca nu a meritat sa fac atatea sacrificii pt el.Mai ales ca el a fost prietenul meu de nadejde,am fost amici mai multi ani,apoi am devenit iubiti.
Merg singura pe strazi si ma uit parca prin oameni nu la oameni...sincer am asa o stare...totul e negru.......dar sper ca intr-o zi va veni si soarele pe strada mea, si voi avea familie si copii.
Va doresc si voua la fel sa ridicati capul, sa nu suferiti pt cineva care nu merita, da e greu, plangem ...dar mai bine sa plangem singure decat sa plangem suferind intr-o relatie.
meekk
Postat pe 29 Ianuarie 2009 18:24
De la: meekk, la data 2009-01-29 18:24:38Eu sunt ceva mai recent despartita,iar partea mai frustranta eca nu sunt in Ro,nu am cu cine vb la o cafea, sa mai uit de necazuri, ca de ar fi numa ca m-am despartit de el,...poate n-ar fi cel mai grav,dar ....in fine........Am plecat de la el numa cu lucrurile de pe mine, cautand o chirie, si incercand sa uit toate jignirile lui.Nu pot sa spun ca mi-e bine, mai ales aici printre straini.Cel mai mult ma doare dezamagirea si gustul amar pt ca nu a meritat sa fac atatea sacrificii pt el.Mai ales ca el a fost prietenul meu de nadejde,am fost amici mai multi ani,apoi am devenit iubiti.
Merg singura pe strazi si ma uit parca prin oameni nu la oameni...sincer am asa o stare...totul e negru.......dar sper ca intr-o zi va veni si soarele pe strada mea, si voi avea familie si copii.
Va doresc si voua la fel sa ridicati capul, sa nu suferiti pt cineva care nu merita, da e greu, plangem ...dar mai bine sa plangem singure decat sa plangem suferind intr-o relatie.
ai dreptate in tot ce spui.m-ai bine suferi o perioada singura,decat toata viata in doi.stiu ce inseamna suferinta si ma doare sufletul cand intalnesc si pe altcineva care trece prin acelasi lucru.sper sa iti revii repede.
dana_mv
Postat pe 29 Ianuarie 2009 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sufar prea mult :( ce sfat imi dati? 860 De la: mi_kaella2000 20 Mai 2011 19:34
Prostie sau iubire? 76 De la: my_melody 11 Februarie 2009 16:30
BUNA SEAR ADRAGI PRIETENI! 2 De la: Barbie30 10 Septembrie 2010 16:43
Am trait cu un om insurat! Si de atunci totul s-a intors impotriva mea ca un bumerang! 41 De la: Cazne 5 Mai 2012 13:49
nu stiu ce sa fac sa mai raman cu iubitul meu sau nu? 16 De la: gina37 8 Decembrie 2009 08:41