Setari Cookie-uri

fericirea barbatilor- de cine depinde?!

incet incet, topicul asta se indreapta spre categoria "iarna nu-i ca vara "
googoodoll
Postat pe 1 Octombrie 2008 11:35
incet dar sigur
mmodellino
Postat pe 1 Octombrie 2008 11:40
si eu sunt d acord cu adicon !
morticia_adams
Postat pe 1 Octombrie 2008 23:16
depinde,de eaaaaaaaaaaa
mache
Postat pe 1 Decembrie 2008 13:23
da.Eu cred ca depine de...femei."Femeia te-nalta,femeia te coboara,femeuia iti da viata si tot ea te ...omoara".Cititi;"Muzeul de ceara" a lui Dumitru nRadu Popescu.
numai
Postat pe 29 Decembrie 2008 13:46
De la: dafffne, la data 2008-09-30 22:51:13Bani multi, femei frumose si masini luxoase...
Nu-i asa ca ei isi doresc f multe in comparatie cu noi femeile noi vrem : bani cat sa nu ne lipseasca, un singur barbat cu self estime ridicat si sa ne iubeasca...

nu-i adevarat.barbatii ajung sa fie fericiti mai usor decat femeile.vorba lui Chris Rock "what do men want?3 things:food,sex,silence..what do women want?...everything...ow and ocassional pair of shoes"
razz
Postat pe 8 Ianuarie 2009 13:19
Hai sa fim seriosi, fericirea fiecaruia dintre noi depinde de el insusi. Pana la urma, e vorba de o stare de pace interioara la care poti ajunge (in limbaj uzual, sa te poti uita dimineata in oglinda fara sa-ti vina sa te iei la palme) si, din cand in cand, in ocazii cu adevarat deosebite, de secundele alea incredibile, in care simti ca e suficient sa intinzi mana si poti culege un pumn de stele - clipele de fericire.
In rest, sa fii necajit ca o ai mica (pe mine m-a ferit Doamne - Doamne de asta, thanks again, Lord ), ca o sa vina o varsta si o sa te lase jucareaua, sau alte chestiuni de genul "vai, a pierdut Dinamo sau Steaua", sunt chestii destul de superficiale.
Hmm, in ceea ce priveste rolul femeii ... ce sa zic, exista femei care pot sa-ti dea clipele alea de fericire, nu zic nu, dar, la fel de usor, te pot trimite sa fierbi undeva prin fundul iadului, asa ca prefer sa nu ma pronunt.

P.S. Daca iubita mea citeste asta, am un mesaj numai pentru ea: "Sweetie, ultima parte, aia cu iadul, nu se aplica la tine asa ca poti sa lasi facaletul jos".
BigBadDog
Postat pe 28 Februarie 2009 03:34
Sigur fericirea barbatilor este legata de femei!
TEODORRD
Postat pe 7 Aprilie 2009 11:37
Fiecare individ vede fericirea intr-un anume fel ..avem valori diferite, educatie diferita, conceptii, mentalitate diferita, mijloace diferite etc ... ...depinde de fiecare in parte ..nu te-am lamurit stiu ..dar la o asa intrebare asa raspuns ..
__LL__
Postat pe 7 Aprilie 2009 11:55
De la: inocica, la data 2008-08-13 21:13:34tocmai mi s-a atras atentia ca un astfel de topic nu exista.na! acum exista.. BARBATI, sunteti liberi sa va exprimati opiniile!

fericirea vine din interior depinde de fiecare in parte daca poate sau nu sa si-o gaseasca , dar odata ce ai gasit-o sa nu ii dai drumul , cu alte cuvinte depinde de fiecare barbat daca e sau nu fericit , cu o mica exceptie ,intr-o relatie ,atunci fata influenteaza si ea fericerea barbatului , sau supararea lui ...
SweetDadyD
Postat pe 7 Aprilie 2009 13:00
Cea mai mare minciunã de pe pãmânt: "Am sã fiu fericit când o sã obþin ceea ce vreau!"
OneLastBreath
Postat pe 10 Aprilie 2009 12:59
Un barbat este fericit cand intalneste acea femeie care il implineste ca om....
TEODORRD
Postat pe 10 Aprilie 2009 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Scorpion - Pesti 10 De la: cherry_pie 26 Iulie 2009 16:12
Nu il mai inteleg! 112 De la: kudika195501 26 Noiembrie 2010 18:26
Ceva sfaturi ??!!!!! 9 De la: iubescmovulsiviata 14 Martie 2009 09:44
am nevoie de sfaturi!!! 4 De la: crysa_tm 26 Iulie 2010 11:42
Buna!As vrea sa aful si parerea voastra 46 De la: MaraDonna 29 Septembrie 2009 18:51