Setari Cookie-uri

Sfat

De la: sheba172003, la data 2008-09-27 12:12:22prietenii adevarate intre persoane de sex opus, exista.eu am un prieten de sex opus de foarte multi ani, am si o relatie foarte reusita cu un barbat de mai bine de 5 ani.Prietenul de care va spun, nu s-a bagat niciodata in relatia mea, niciodata nu m-a sfatuit in interes propriu, la randul lui avand si el o relatie reusita.Mereu ne-am sfatuit reciproc si ne-am inteles extraordinar.As apela la el oricand, cu cea mai mare incredere.Daca suntem oameni maturi, cu capul pe umeri si trecuti cat de cat prin viata, cred ca suntem capabili sa ne dam seama de intentiile ascunse a persoanelor de langa noi si mai ales sa avem grija in fata ciu ne deschidem sufletul...am patit-o si eu cu asa zisi amici...si lucrurile s-au intors impotriva mea...dar dupa cum se spune...omul din greseli invata, mai bine sa regreti ca ai facut ceva, decat ca nu ai facut.



Tot asta ai spus mai mult k sigur si cand l-ai inselat pe "printul tau" cu Iustinel cel "bun la pat",nu?MAI MULT K SIGUR K ASTA AI FACUT SI ASTA VEI MAI FAE FIINDCA NU DE ACEEA A AFIRMAT RAZVAN K ITI PLAC BARBATII!!!Oare te-ai gandit mult cand mi-ai spus k l-ai inselat pe RAZVAN ..CEL CU CARE ESTI SI ACUM SI CU CARE MAI AFIRMI K AI O RELATIE DE 6 ANI..k l-ai inselat cu Iusitn..doar fiindca cel din urma era bun la pat??Chiar nu te-ai putut abtine pana sa vina "printul tau " de pe unde era plecaT?Ma intreb..dak e sa plece iar...nu e asa k iar ai sa il inseli??Draga,dak esti nimfomana...fa centura..asa te satisfaci si ii satisfaci si pe altii asa cum stii tu mai bine..k doar ai ochii verzi si asa cum ai spus tu..barbatii considera femeile niste "obiecte"adik sa fii "chinuita" asa cum iti place tie cred k asta iti place tie cel mai mult.nu?(si castig si bani..ii scutesti pe ai tai de niste bani!!)Numarul de telefon ti l-ai schimbat..dar locul unde locuiesti ba!!

cars_2007
Postat pe 16 Octombrie 2008 19:30
De la: cars_2007, la data 2008-10-16 19:30:00
De la: sheba172003, la data 2008-09-27 12:12:22prietenii adevarate intre persoane de sex opus, exista.eu am un prieten de sex opus de foarte multi ani, am si o relatie foarte reusita cu un barbat de mai bine de 5 ani.Prietenul de care va spun, nu s-a bagat niciodata in relatia mea, niciodata nu m-a sfatuit in interes propriu, la randul lui avand si el o relatie reusita.Mereu ne-am sfatuit reciproc si ne-am inteles extraordinar.As apela la el oricand, cu cea mai mare incredere.Daca suntem oameni maturi, cu capul pe umeri si trecuti cat de cat prin viata, cred ca suntem capabili sa ne dam seama de intentiile ascunse a persoanelor de langa noi si mai ales sa avem grija in fata ciu ne deschidem sufletul...am patit-o si eu cu asa zisi amici...si lucrurile s-au intors impotriva mea...dar dupa cum se spune...omul din greseli invata, mai bine sa regreti ca ai facut ceva, decat ca nu ai facut.



Tot asta ai spus mai mult k sigur si cand l-ai inselat pe "printul tau" cu Iustinel cel "bun la pat",nu?MAI MULT K SIGUR K ASTA AI FACUT SI ASTA VEI MAI FAE FIINDCA NU DE ACEEA A AFIRMAT RAZVAN K ITI PLAC BARBATII!!!Oare te-ai gandit mult cand mi-ai spus k l-ai inselat pe RAZVAN ..CEL CU CARE ESTI SI ACUM SI CU CARE MAI AFIRMI K AI O RELATIE DE 6 ANI..k l-ai inselat cu Iusitn..doar fiindca cel din urma era bun la pat??Chiar nu te-ai putut abtine pana sa vina "printul tau " de pe unde era plecaT?Ma intreb..dak e sa plece iar...nu e asa k iar ai sa il inseli??Draga,dak esti nimfomana...fa centura..asa te satisfaci si ii satisfaci si pe altii asa cum stii tu mai bine..k doar ai ochii verzi si asa cum ai spus tu..barbatii considera femeile niste "obiecte"adik sa fii "chinuita" asa cum iti place tie cred k asta iti place tie cel mai mult.nu?(si castig si bani..ii scutesti pe ai tai de niste bani!!)Numarul de telefon ti l-ai schimbat..dar locul unde locuiesti ba!!



Uuuu...ce rau ai fost!Va cunoasteti pesonal?
sweetpink
Postat pe 18 Octombrie 2008 18:44
De la: stefancelmic, la data 2008-08-17 17:12:07
De la: atarnache, la data 2008-08-15 16:48:03Sunteti nefericite cu iubitul? Va simtiti ignorate de el? Nu mai e ca la inceput? A aparut un Fat Frumos care va e alaturi cand va certati cu iubitul? Va asculta, va sterge lacrimile si va alina suferinta? Pare foarte dornic sa iti fie alaturi cand celalalt te-a ranit? FUGITI CAT VA TIN PICIOARELE de acest specimen de barbat! Nu va vrea decat raul! Am avut ghinionul de a da peste un astfel de specimen. Regret cu toata fiinta mea ca mi-am deschis sufletul in fata unei asemenea persoane si ca mi-am batut joc de relatia mea. Daca aveti probleme in relatii NICIODATA nu vbiti cu o persoana de sex opus, e foarte posibil sa aiba intentii ascunse. Apelati la prietene, dar cel mai bine e sa nu ziceti nimanui. Numai voi stiti ce se petrece in intimitatea relatiei voastre, numai voi puteti lua deciziile corecte. Oricum va dau sfaturi gresite! NU EXISTA PRIETENIE INTRE DOUA PERSOANE DE SEX OPUS!



citi ani ai? de ai ajuns la concluzia ca ,,iubitul'' caruia ,,iti ''deschizi sufletul, nu crea decit sa



ironie ca la ea acasa...dar pe buna dreptate...:D
ganduri_mici
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:04
dar ce ai patit de esti asa de suparata?
cred ca ceva destul de grav...daca vrei ne poti spune si noua ca sa incercam sa te ajutam...poate te mai destinzi un pic...
diana_md
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutorrrr 40 De la: gb_byenkutza 7 Iunie 2010 19:17
Creme salvatoare 8 De la: valy90 6 Februarie 2011 20:52
impas moral 64 De la: LOPY_71 21 Aprilie 2010 00:50
epilator laser ptr indepartarea definitiva a parului 1 De la: kudika029311 8 Ianuarie 2011 18:25
fantome? 62 De la: Eva32 27 August 2011 01:24