Setari Cookie-uri

morcovior in fund

Dragilor am si eu o problemuta.Am un iubit de 8 luni ,ne intelegem bine ,relatia este frumoasa ...ne iubim .Dar a sosit un moment in care el are nevoie de o secretara si partea "frumoasa" este ca sediul firmei se afla la el acasa,asadar va aparea o fata tanara(tanara deoarece vrea pe cineva care stie engleza si care sa nu aiba experienta si sa fie nevoie sa o plateasca prea mult) care va sta 8ore la el.El spunea ca o sa puna camere sa vad eu ce face...ca am cheile si pot sa controlez...dar nu ma linistesc aceste lucruri..am spus la un moment dat ca ma duc eu dar nu am insistat nici eu nici el..nu vreau nici sa fac asta doar ca sa-l urmaresc pe el, .Ce sfat imi dati?
PS:facea figuri tastatura la litera M.

Postat pe 21 August 2008 11:28
da' de unde stii ca o sa fie o tanara frumoasa???

Postat pe 21 August 2008 11:34
Deocamdata nu stiu ,stiu doar ca a terminat facultatea ...ideea e ca eu cand ma gandesc ca va sta ceva vreme cu el in casa,pt ca el are si munca de teren ..merge la clienti..

Postat pe 21 August 2008 11:49
Poate nu o sa fie frumoasa dar o sa-i placa..

Postat pe 21 August 2008 11:51
de unde stii?

Postat pe 21 August 2008 11:54
Faptul ca va sta cu o femeie atata timp la el acasa ma sperie pe mine..eu deocamdata presupun..nu stiu cum va fi dar ma gandesc daca fac rau ca nu ma duc eu la el.

Postat pe 21 August 2008 12:13
io stau cu o femeie nemaritata in birou. adevarat ca are doar vreo 45 de anisori , da' dupa cat o aud pe la telefon cand vorbeste , o mananca rau. si crede-ma , in doi ani juma , n-am scarpinato deloc! desii merita!

Postat pe 21 August 2008 12:15
daca n-ai incredere in el , e bine s-o lasati balta!

Postat pe 21 August 2008 12:26
mda! geo baiatule, ca de obicei..ce legatura are scarpinatul colegei cu fata asta? baaaaaaaaaaaaiiiii!!daca stai bine sa ma gandesc parca gaina batrana face saramura mai gustoasa..? sinziana , tu iti faci ganduri din astea inainte sa se intample? parerea mea este ca te incarci cu energie negativa degeaba!

Postat pe 21 August 2008 13:15
pai are. ca fatuca s-a gandit deja ca prietenu' i-o trage secretarei, desii n-a vazuto pana acum si nici macar n-a angajato inca.

Postat pe 21 August 2008 13:19
Ar trebui sa ai incredere in el, asta daca nu cumva ti-a dat el motive de neincredere. Ce o sa faci cand o sa ai impresia ca s-a uitat nu stiu cum la alta, ca a zambit sau a vorbit cu o alta?

Daca il iubesti trebuie sa ai incredere .... pana la proba contrarie.
mikha3la
Postat pe 21 August 2008 13:46
sti povestea cu drobul de sare?
cam asa faci si tu acum...
daca toate femeile ar crede de la inceput ca vor fi inselate, nu ar mai fi avut niciuna prieten,sot sau iubit.
pentru inceput acorda-i prezumtia de nevinovatie.
sau poti sa inveti ceeace trebuie si sa faci tu pe secretare...dar nu cred ca merita...
ai rabdare sa vezi ce se intampla...
bafta!
luulya
Postat pe 26 August 2008 11:58
Nu are nici un rost sa iti faci probleme pentru ceva ce nu exista, si atitudinea ta denota ca nu iti cunosti suficient de bine partenerul, si nu ai suficienta inceredre in tine...
Daca te iubeste nu te va insela, stai linistita, si daca se va intampla, mai bine mai devreme decat mai tarziu...
Eu zic sa eviti sa ii arati lui ce te preocupa pe tine, ca sa nu ii dai idei, si asta este un punct slab al tau de care el poate se va folosii cand va avea nevoie, asa ca nu trebuie sa iti arati slabiciunile lui, spun asta pentru ca am patit-o eu...

Postat pe 26 August 2008 13:03
un lucru care te-ar ajuta mult sa zik..ar fii sa te pui tu in locul lui..sa fii manager de exemplu...si sa ai nevoie la un moment dat de un asisetent..care sa zicem e cel mai pregatit sa te inlocuiasca...adik nu ti-ai lasa lucrul in mana oricui..atunci cand nu mai poti cu toate atributiunile..sau in orice alta chestie serioasa... ..asa ca in situatia de mai sus cred ca nu ai vedea nici o problema ..nu? ..ok..daca iti iubesti parteneru atunci vei intelege ca unul nou in afaceri nu il va inlocui niciodata pe cel cu care imparti viata..asa ca stai mai bine stai calma..o femeie trebuie sa fie sigura pe ea..si eventual dai tu de gandit ca sa nu aiba timp de gandit la o simpla secretara... be smart!!

Postat pe 27 August 2008 12:26
cand o fi sa se intample ''nenorocirea''nu trebuie sa fie neaparat cu viitoarea secretara.se poate intampla oriunde si oricand asa ca.......relax draga mea......
steli32
Postat pe 2 Septembrie 2008 21:09
scumpa ,dar poate secretara o sa fie o tipa cu parul alb si cu ochelari pe nas...de unde stii tu ca va fi una frumoasa si tanara???dar daca va fi una tanara si frumoasa ce?????tu nu esti tanara si frumoasa??daca iubitul tau te iubeste,nu se va uita la ea

Postat pe 24 Septembrie 2008 11:51
de ce pui carul inaintea calului???!!!nici nu stii cum arata secretara si ......eu cred ca daca mergi pe ideea asta ,nu v a fi bine pt tine in primul rand....si apoi nici pt relatie.....daca exista incredere si iubire reciproca ,nu vad de ce ti faci probleme.....stii povestea drobului de sare .....
O zi buna sa ia si mai multa incredere in tine si el ...
mari_ana1
Postat pe 29 Septembrie 2008 12:39
De la: SANZIANA_, la data 2008-08-21 11:28:07 Dragilor am si eu o problemuta.Am un iubit de 8 luni ,ne intelegem bine ,relatia este frumoasa ...ne iubim .Dar a sosit un moment in care el are nevoie de o secretara si partea "frumoasa" este ca sediul firmei se afla la el acasa,asadar va aparea o fata tanara(tanara deoarece vrea pe cineva care stie engleza si care sa nu aiba experienta si sa fie nevoie sa o plateasca prea mult) care va sta 8ore la el.El spunea ca o sa puna camere sa vad eu ce face...ca am cheile si pot sa controlez...dar nu ma linistesc aceste lucruri..am spus la un moment dat ca ma duc eu dar nu am insistat nici eu nici el..nu vreau nici sa fac asta doar ca sa-l urmaresc pe el, .Ce sfat imi dati?
PS:facea figuri tastatura la litera M.


poate sa treaca orice gagica buna pe langa iubitul tau, el sa intoarca, capul dupa ea etc...scenarii sunt o gramada daca stai sa te gandesti putin, numai ca femeile in general exagereaza cu astfel de lucruri. ar trebui sa ai incredere in prietenul tau

Postat pe 29 Septembrie 2008 13:58
De la: SANZIANA_, la data 2008-08-21 11:28:07 Dragilor am si eu o problemuta.Am un iubit de 8 luni ,ne intelegem bine ,relatia este frumoasa ...ne iubim .Dar a sosit un moment in care el are nevoie de o secretara si partea "frumoasa" este ca sediul firmei se afla la el acasa,asadar va aparea o fata tanara(tanara deoarece vrea pe cineva care stie engleza si care sa nu aiba experienta si sa fie nevoie sa o plateasca prea mult) care va sta 8ore la el.El spunea ca o sa puna camere sa vad eu ce face...ca am cheile si pot sa controlez...dar nu ma linistesc aceste lucruri..am spus la un moment dat ca ma duc eu dar nu am insistat nici eu nici el..nu vreau nici sa fac asta doar ca sa-l urmaresc pe el, .Ce sfat imi dati?
PS:facea figuri tastatura la litera M.


problema , din cate vad eu aici , este a ta
esti probabil foarte geloasa si foarte posesiva
si din moment ce tu iti faci probleme cu ceea ce inca nu s-a intamplat, imi imaginez cum ai face numai daca s-ar uita mai nu stiu cum la cineva

asa ca incearca sa nu-ti mai faci ganduri dinainte

sfatul si parerea mea, evident

_fantoma_
Postat pe 29 Septembrie 2008 15:16
De la: SANZIANA_, la data 2008-08-21 11:28:07 Dragilor am si eu o problemuta.Am un iubit de 8 luni ,ne intelegem bine ,relatia este frumoasa ...ne iubim .Dar a sosit un moment in care el are nevoie de o secretara si partea "frumoasa" este ca sediul firmei se afla la el acasa,asadar va aparea o fata tanara(tanara deoarece vrea pe cineva care stie engleza si care sa nu aiba experienta si sa fie nevoie sa o plateasca prea mult) care va sta 8ore la el.El spunea ca o sa puna camere sa vad eu ce face...ca am cheile si pot sa controlez...dar nu ma linistesc aceste lucruri..am spus la un moment dat ca ma duc eu dar nu am insistat nici eu nici el..nu vreau nici sa fac asta doar ca sa-l urmaresc pe el, .Ce sfat imi dati?
PS:facea figuri tastatura la litera M.


Ce legatura are titlul topicului "morcovior in fund" cu problemuta ta?
Ca nu am prea înteles
Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Septembrie 2008 23:44
da ce dracusorule.....vroiai ceva topic despre sex cu legume?
dienuta_nou
Postat pe 30 Septembrie 2008 00:36
De la: bestdevilinside, la data 2008-09-29 23:44:33
De la: SANZIANA_, la data 2008-08-21 11:28:07 Dragilor am si eu o problemuta.Am un iubit de 8 luni ,ne intelegem bine ,relatia este frumoasa ...ne iubim .Dar a sosit un moment in care el are nevoie de o secretara si partea "frumoasa" este ca sediul firmei se afla la el acasa,asadar va aparea o fata tanara(tanara deoarece vrea pe cineva care stie engleza si care sa nu aiba experienta si sa fie nevoie sa o plateasca prea mult) care va sta 8ore la el.El spunea ca o sa puna camere sa vad eu ce face...ca am cheile si pot sa controlez...dar nu ma linistesc aceste lucruri..am spus la un moment dat ca ma duc eu dar nu am insistat nici eu nici el..nu vreau nici sa fac asta doar ca sa-l urmaresc pe el, .Ce sfat imi dati?
PS:facea figuri tastatura la litera M.


Ce legatura are titlul topicului "morcovior in fund" cu problemuta ta?
Ca nu am prea înteles



eu una eram convisa ca i s-a rupt prezervativul dupa titlul topicului
iris_4_ever
Postat pe 30 Septembrie 2008 00:39
sper ca nu deveniti paranoice..................
iris..crezi ca daca pe cineva nu duce capul sa-si ia vibrator ca sa faca sex anal si foloseste morcovelul.....s gandeste sa puna si prezervativ???? I wouldn't bet on it....
dienuta_nou
Postat pe 30 Septembrie 2008 00:42
De la: dienuta_nou, la data 2008-09-30 00:42:46sper ca nu deveniti paranoice..................
iris..crezi ca daca pe cineva nu duce capul sa-si ia vibrator ca sa faca sex anal si foloseste morcovelul.....s gandeste sa puna si prezervativ???? I wouldn't bet on it....


sincera sa fiu chiar nu ma gandisem la asta ...1 - 0 pentru tine

eu ma gandeam ca a facut sex cu pretenu si de aici ....iti imaginezi tu ...ba ca i s-a rupt aluia prezervativul , ba ca a uitat sa-si pilula si alte nebunii de genul dar .....ramane cum ai zis tu
iris_4_ever
Postat pe 30 Septembrie 2008 00:53
Nu m-am gândit la nimic. Ca altfel nu as fi întrebat
Dar acum

MOr C~O VIOR ica in fund. Si se potriveste perfect. Moare de gelozie cu viorica, angajata, in fund.

Sau Mor cu o viorea in fund...

Orcum îl termina psihic pe cel de o gaseste moarta, cu viorele sou morcovei in fund.

Mama ce scena de film: Moarta cu morcovei sau viorele-n fund
Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Septembrie 2008 19:21
Mama ce scena de film: Moarta cu morcovei sau viorele-n fund

mmodellino
Postat pe 2 Octombrie 2008 10:46
vaii alaynoooo de unde le scoti asa rasuflate?

Postat pe 2 Octombrie 2008 10:57
no comment
mmodellino
Postat pe 2 Octombrie 2008 11:54
De la: linda_linda, la data 2008-10-02 10:57:37vaii alaynoooo de unde le scoti asa rasuflate?


Dute Linda pe la vreun santier si mai trage neuroni.Da sa taci din gura, ca altfel nu ai nici acolo sanse...




















ß
Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Octombrie 2008 21:37
yyyyaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
am ris sa innebunesc de imaginatia bestdevilinside-
Nu-mi pot imagina !!! .Dar e tare rau!
_iluzie_
Postat pe 14 Octombrie 2008 13:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce esti singur?! Cati ani ai? De ce nu esti casatorit? 167 De la: kudika_35022 30 Martie 2015 15:10
Atractie intre doua prietene 63 De la: Summer_ 8 Decembrie 2010 21:44
Fantezii diverse cu o fata foarte fierbinte si pasionala... 56 De la: kudika467548 22 Mai 2012 17:37
ZoDii 181 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:22
radiografie la plamani,dupa cat timp nu se mai vad urmele fumatului? 19 De la: nicossia 14 Februarie 2011 09:42