Setari Cookie-uri

dar barbatul LEU ?

De la: mainedimineata, la data 2008-11-06 18:58:25
De la: Larisa82, la data 2008-11-05 09:50:52
De la: mainedimineata, la data 2008-11-05 00:18:20
De la: Larisa82, la data 2008-11-03 17:26:23
De la: mainedimineata, la data 2008-11-02 22:06:35parerea mea? Leii sunt oricum, numai fideli NU !!!




nu stiu ce leu ai gasit tu,dar al meu e cel mai fidel din lume





Chiar asa sa fie? eu cunosc mai multi lei si ... sincer cred ca le place sa`ti lase impresia ca sunt fideli. Daca ai afla intr`o zi ca nu iti e fidel, ar scadea in ochii tai si cu siguranta nu ar suporta lucrul asta. Musai sa fie pe locul 1 in viata ta. Nu vreau sa iti spulber iluziile, Doamne da sa fi gasit tu barbatul fidel, dar rar exista barbati fideli in ziua de azi... si cu atat mai putin sa fie un leu care se hraneste cu complimente si adulatii.




daca as afla intr-o zi ca nu e fidel nu ar mai trai pe planeta asta glumeam...
si referitor la ce ai zis ca vrea sa fie pe locul 1 in viata mea,eu cred ca orice barbat vrea asta indiferent de zodie,sau exista barbati carora le place sa fie pe locul 2? :)) si complimente ii fac eu draga,nu trebuie sa le primeasca din alta parte


Ei, eu nu ma refer sa fie pe locul 1 ca barbat, ci ca importanta. Sa stii ca nu pe toti ii intereseaza sa fie centrul universului tau. Multora le place sa fie lasati in lumea lor si sa nu fie deranjati decat atunci cand li se nazare lor. Ei bine, leii vor sa fie mereu in centrul atentiei. Cat despre complimente, ei se simt bine daca se vad apreciati de toata lumea; unui leu nu ii ajung complimentele tale. In privinta asta e un nesatul. PAREREA MEA! (si nu cred ca voi avea ocazia sa mi`o schimb)





draga mea,nu ai cum sa iti schimbi parerea pentru ca nu o sa ai ocazia niciodata sa il cunosti pe sotul meu eu mi-am spus parerea despre sotul meu,nu am avut tangente cu alti lei,nu stiu ce experiente ai avut tu de esti atat de inversunata contra lor ...
de unde stii tu ca sotului meu nu ii ajung doar complimentele mele?ti-a spus el?

Postat pe 6 Noiembrie 2008 21:06
Lary, nici nu vreau sa`l cunosc pe sotul tau.
Nu sunt inversunata pe lei, doar constat ce si cum. Au ei defecte, dar au si calitati pe masura defectelor.
Nu mi`a zis nimic sotul tau de ce? vrei sa`l intreb?
mainedimineata
Postat pe 6 Noiembrie 2008 23:18
De la: oanna_81, la data 2008-11-06 14:02:08probabil aveti dreptate in multe aspecte si unii lei fac parte din cei care se ascund cel mai bine.. oricum, eu sunt de parere ca hotul neprins e negustor cinstit! adica, exista barbati care inseala dar fac tot posibilul ca partenera sa nu afle si sa nu simta asta.. si mai sunt cei care inseala si ii doare fix in cot daca sunt prinsi. Macar cei din prima categorie demonstreaza ca au un minim respect si niste sentimente totusi, pe care nu vor sa le puna in primejdie.

eu una deocamdata sunt sigura de fidelitatea sotului meu.. si daca as afla vreodata ca m-a inselat, cred ca s-ar prabusi cerul pe mine .
Dar dupa cum spuneam.. nu cred ca fidelitatea e neaparat o trasatura a zodiei lui, ci a caracterului si relatiei.


Retardato iar ti-ai facut curaj sa postezi ? Pe Torok nu a picat cerul cand te-a prins in pat cu Bogdan si apoi ii dadea Bogdan palme dupa chelie in batjocura , sunteti un cuplu de rasul baimarenilor , si asta gratie tie. Nu a stiut barbatu-tu ce a luat , ca umblai stii bine cu toate pana ramele orasului aproape dezbracate prin cluburi. Nu mi-e rusine ca ma tin de tine pentru ca spun adevarul iar baimarenii stiu. Te lauzi cu viata ta minunata , cu o amarata de cafenea pe care Torok saracul a facut-o cu greu .Minti ca o nerusinata ca ai vila la munte dar Torok nu a avut bani sa cumpere de la Horatiu nici macar teren , si mai minti ca ai masina dar tu te plimbi pe jos. Rusine sa iti fie profitoare de barbati ce esti

Postat pe 6 Noiembrie 2008 23:25
mainedimineata.. sunt de acord cu tine.. defecte au.. dar si calitati pe masura defectelor..
de altfel, mie mi s-ar parea putin nasol sa spun ca sunt o norocoasa numai pt ca sotul meu e leu! dupa cum scriam, am cunoscut si lei cu totul altfel decat sotul meu, super infideli si laudarosi.. si atunci, daca stam sa facem caracterizarea comportamentelor NUMAI din prisma zodiei, ce ar iesi? Ca cel putin eu am avut parte de 2 exemplare total diferite.
Sotii nostrii ( al meu, al larisei, etc) care se intampla sa fie lei dar in acelasi timp sa fie f fideli.. sunt asa nu din cauza zodiei.. ci pt ca isi iubesc sotiile si isi respecta casnicia. Pt mine e cat se poate de clar.. In plus, pretind acelasi respect si din partea sotiei pt ca sunt f orgoliosi.

kmy8677- ai mare dreptate in tot ce ai spus.
va pup fetelor.. si va doresc si voua nu un sot leu, ci un barbat care sa va iubeasca si sa va respecte mai presus de orice!

Postat pe 7 Noiembrie 2008 11:40
daca e sa o iei logic e clar ca nu conteaza zodia cand vine vorba de fidelitatea barbatilor,si nu numai,eu cum am mai spus faceam referire la sotul meu care e leu,eu am scris de faza cu fidelitatea pt ca am vazut ca cele mai multe pareri erau contra acestei zodii,si tocmai ca sa demonstrez ca nu are zodia vreo influenta asupra fidelitatii partenerului am scris ca leul meu e fidel,normal,ar fi absurd sa creada cineva ca daca sotul meu e fidel si e zodia leu toti lei sunt la fel,nici vorba!cum zicea oana depinde de caracterul fiecaruia si de prioritatile lui in viata,si daca un barbat e afemeiat,pai asa moare indiferent de zodie! si acum sa fim seriosi,ce barbat sau ce femeie nu o sa insele niciodata?totul e sa nu aflam,ca mai devreme sau mai tarziu oricum se intampla....din pacate!

Postat pe 7 Noiembrie 2008 17:13
ei, da.. toata lumea insala macar o data in viata. doar ca unora le intra in reflex
mainedimineata
Postat pe 7 Noiembrie 2008 18:22
Ai dreptate mainedimineata...De fapt ori le intra in reflex ori au mereu nevoie de confirmarea faptului ca inca pot!:))
Alliy
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:02
buna nu le intra in reflex
va spun eu au nevoie de confirmare ca inca pot
asta e valabi si pentru fete care
inseala si pentru barbati
ca vezi doamne sa-si demonstreze lor ca inca sunt buni si au "succesuri"
roxi25
Postat pe 8 Noiembrie 2008 18:08
Buna ! sunt ioana si eu am patit exact acelasi lucru ....chiar am spus lei astia au atata orgolui ca nu ii lasa sa comunice..sau in momentul in care stiu ca au gresit decat sa isi admita greseala prefera sa dispara si o zik nu numai in cazul barbatilor ci si al femeilor...
joana_14_06
Postat pe 9 Noiembrie 2008 14:35
De la: mainedimineata, la data 2008-08-27 11:49:00se scrie pe aici despre toate zodiile. Pe mine personal ma intereseaza parerea voastra despre barbatul Leu. Mie una mi se pare extraordinar de imprevizibil, dar n`am apucat sa`l cunosc chiar atat de bine. Astept sa`mi impartasiti din cunostintele voastre.

iubita parerea mea personala este ca intr-un leu nu trebuie sa te increzi niciodata prea mult si asta iti spun din propie expeienta cand iti e lume mai draga te lasa.leului nu ii place sa stea prea mult cu o fata el trebuie sa zboare din floare in floare si coincidenta face ca eu sa fi avut parte numai de lei si nu prea a durat relatia mea cu ei.dar asta e poate ai noroc mai mult ca mine si o sa dai de un leu iubaret si amabil caruia nu ii place sa zboare din floare in floare
onitza_dorutzu
Postat pe 9 Noiembrie 2008 17:10
De la: maumau, la data 2008-11-09 17:10:59
De la: mainedimineata, la data 2008-08-27 11:49:00se scrie pe aici despre toate zodiile. Pe mine personal ma intereseaza parerea voastra despre barbatul Leu. Mie una mi se pare extraordinar de imprevizibil, dar n`am apucat sa`l cunosc chiar atat de bine. Astept sa`mi impartasiti din cunostintele voastre.

iubita parerea mea personala este ca intr-un leu nu trebuie sa te increzi niciodata prea mult si asta iti spun din propie expeienta cand iti e lume mai draga te lasa.leului nu ii place sa stea prea mult cu o fata el trebuie sa zboare din floare in floare si coincidenta face ca eu sa fi avut parte numai de lei si nu prea a durat relatia mea cu ei.dar asta e poate ai noroc mai mult ca mine si o sa dai de un leu iubaret si amabil caruia nu ii place sa zboare din floare in floare


:) mersi de urari. totusi ma indoiesc. e clar ca leii nu se vor potrivi niciodata cu scorpionii.. pt ca eu una nu stiu sa ma las calcata in picioare chiar in halul ala. cred ca pe viitor voi sta departe de lei. or fi ei minunati.. dar nu e de mine
mainedimineata
Postat pe 9 Noiembrie 2008 22:32
Offf...la urma urmei nici nu stiu cat de mult mai conteaza zodia.Am mai zis : caracterul primeaza! Da...sunt anumite caracteristici zodiacale care apar la o persona si atunci spunem:"mdea...zodia si-a spus cuvantul!" dar...nici nu stiu cat mai conteaza.Oricum,e o vorba:"ce-i al tau e pus deoparte"(indiferent de zodie)...:*
Alliy
Postat pe 10 Noiembrie 2008 16:21
De la: Alliy, la data 2008-11-10 16:21:19Offf...la urma urmei nici nu stiu cat de mult mai conteaza zodia.Am mai zis : caracterul primeaza! Da...sunt anumite caracteristici zodiacale care apar la o persona si atunci spunem:"mdea...zodia si-a spus cuvantul!" dar...nici nu stiu cat mai conteaza.Oricum,e o vorba:"ce-i al tau e pus deoparte"(indiferent de zodie)...:*

ai dreptate!
mainedimineata
Postat pe 12 Noiembrie 2008 10:07
Da, oricum ideea e ca cu cat de agati de ei mai mult, cu atat fac pe nebunii, sa zic asa!
Fiecare trebuie sa stie ce ii face bine si daca o relatie iti face mai mult rau, atunci mai bine iesiti din ea, indiferent de compatibililtatea dintre zodii.
Nu merita! Va pup!
floare_de_crin
Postat pe 12 Noiembrie 2008 16:01
corect! va spun din proprie experienta: e mai bine singur decat singur in doi. oricat ar durea, e mult mai bine.
mainedimineata
Postat pe 13 Noiembrie 2008 00:01
De la: kitty26, la data 2008-11-02 19:26:32Eu sunt rac si tocmai am incheiat de o saptamana relatia cu un leu, dupa 7 luni de relatie. Inca ii duc dorul si sufar ca nu a mers, dar nu am mai putut rabda. Sunt f sensibila, iar faptele lui erau neintelese de mine, ma raneau efectiv, cum putea o persoana cu ceva sentimente sa actioneze asa...si in plus lipsa explicatiilor ma termina. Destul de putin prezent, partial il intelegeam: ambitios peste masura, muncea f mult, dar lipsa pe timp de weekend ma bloca. Uneori stiam unde e si ce face, alteori, primeam sms noaptea cand aflam si eu unde a fost si ce a facut. Un astfel de weekend cu un sms pe noapte m-a facut sa cedez nervos si sa il rog sa nu ma mai caute pana cand nu ia in serios relatia si nu ma respecta. Am primit raspuns doar un \\\"fara comentarii...cum crezi tu\\\"......iar comunicarea s-a redus la zero din acel moment.

Succes fetelor, sper sa aveti mai mult noroc decat mine alaturi de leii vostri...


De ce te necajesti pentru ca AI SCAPAT DE NEFERICIRE?

Ei bine, te inteleg. Stiu ce-i in sufletul tau, pentru ca asa suntem noi cei din zodiile de apa: Rac si Pesti, foarte sensibili si cu un suflet enorm ...

Ceea ce vreau sa subliniez, este ca zodia de baza NU-i totul.
Oi fi eu de ex. Peste, dar NU m-am regasit prea mult in zodia mea inca de cand eram copil, si apoi Ascendentul orei de nastere il am in Leu si uite asa m-am potrivit eu cu un alt Leu, ani buni ...
Deci, zodia de baza este buna, dar nimeni nu-i zodia lui PURA, decat cei care au SI ASCENDENTUL dupa ora nasterii TOT IN ZODIA LOR!!! Restul, avem influente din ZODIA dupa Ascendentul orei de nastere, care aduce elemente foarte diferite adesea!

De exemplu dupa Zodiacul Chinezesc, in care ne regasim toti cei nascuti intr-un an ca fiind in aceeasi zodie, de asemenea avem trasaturile generale ale zodiei respective DAR intervine apoi luna nasterii ca isi spune serios cuvantul ... si tot asa.

SI PER TOTAL, cum se mai spunea pe aicea, la urma urmei
EDUCATIA primita in familie, GENELE mostenite, si cine stie mai ce alte experiente fac CEEA CE ESTE in cele din urma UN OM Zodiile sunt ele bune (!) dar ele vor influenta doar poate un om atunci cand este sa ia niste decizii. Dar daca aceste decizii nu va fi nevoie sa le ia ... ca de exemplu sa va insele, asa cum va plangeti, pentru simplul motiv ca nu are MOTIVE (!) atunci de ce ar face-o? Mai ales un Leu! Pentru ca Leii sunt totusi familisti, ca si Racii? Apoi intradevar mai intervin si factori precum anumite INTERESE, si aicea suntem cu totii OAMENI. Cati oameni - sa-mi aratati - n-ar renunta la o lupta 'aproape moarta' pentru ceea ce le suscita un interes mai mare? Ei HAI! Spuneti CU TOATE ZODIILE si para-zodiile
NU VA POARTA FESUL, TOT INTERESUL???
Si aicea-i chestie TOT DE CARACTER, DE EDUCATIE (religioasa), de niste principii ... pe care cati le mai au in ziua de astazi?
Sa nu ne ASCUNDEM DUPA ZODII


agoldfish
Postat pe 13 Noiembrie 2008 00:36
E ste diferenta intre barbatul leu si femeia leu dar caracteristicile principale sunt comune, egoisti, vor sa-si atinga scopurile cu orice pret si sunt foarte iubitori daca le castigi increderea.
Barbatul leu se uita doar dupa femeia intr-adevar frumoasa si stilata deoarece ei insisi sunt foarte stilati si foarte aranjati. Iubesc femaile care stiu sa se distreze si in acelasi timp stiu sa rezolve problemele ivite, adica femeile care sunt pe picioarele lor si nu asteapta sa fie intretinute.
francisca23
Postat pe 19 Noiembrie 2008 09:47
[Pentru ca e las sau poate baiatul simtea ca pune prea mult suflet deja in relatia asta si ii ere frica de ce va urma. De ce nu o iei si asa? Chiar trebuie sa critici?Nu esti tu in masura sa judeci femeile care au legaturi extraconjugale, sau barbatii(printre care poate fi si al tau) .Nu baga mana in foc, caci procentul, la barbati este de cca.2%, care sunt adevarati "familisti".Si eu cred ca tuh ai trecut degeaba prin viata...sml-fighting0006:. Si pentru cultura ta, orice relatie extraconjugala e bine sa se termine la timp, ea nu poate dura o vesnicie, dar cat tine e de zeci de ori mai frumoasa decat o viata langa un sot cine stie cum...

Bv! Felicitari! Chiar ai pus punctul pe "I". Unele femei chiar nu inteleg ca viatza trebuie traita : o clipa profunda spune mai multe decat o relatie anosta ; si ai dreptate din tot comportamentul lui vis a vis de tine rezulta ca a fost un las...si in general procentul de barbati lasi in general se ridica cam in jur de 80-90% ,nu neaparat toti lei.
flora2907
Postat pe 19 Noiembrie 2008 15:08
dragele mele,eu am sotul leu si eu berbec,imaginati.va ce caractere ne-am unit.eu sunt incapatanata,sta in firea noastra,dar cateodata el este mult mai incpatanat,este exact ca un leu,calm la panda apoi sa nu-i stai in cale.e iubitor,familist dar nu inseamna ca nu ar inceerca si ce e in curtea vecinului.nu stiu sa ma fi inselat,dar prefer sa nu ma gandesc la asta.nu-i place sa il critic,nu e prea comunicativ,prefera sa fie lasa in pace si trebuie sa fiu dupa el daca vreau sa faca ceva in casa,ma refer la trburi de barbati.ii place sa fie rasfatat,tot timpul sa ii faci pe plac dar el uita sa faca vreun gest frumos pt mine.nu-i place sa fie neglijat si am vazut asta cand a venit pe lume bebitza .greu a fost pana a crescut bebitza putin.e darnic,e cu suflet bun,ajuta si nu e rautacios.eu zic ca nu sunt rai ca persoane dar influenteaza si cum a fost crescut si ce a mostenit de la parinti(genele).e gelos si ii place sa ma ingrijesc,sa arat bine dar nu exagerat de bine ca atunci sare in sus ca as cauta amant desi nu i-am dat motive niciodata.il iubesca mult de tot si ii place sa-i arat asta.exact ca un leu,isi apara teritoriul lui si ce e a lui.si mie imi place cand e asa desi il cert si uneori nu bag in seama comentariile lui.daca eu cu asa caracter de berbec pot sta langa el,si avem 6 ani impreuna,atunci mai gandeste-te Mainedimineata tu ce ai face.sunt dominatori dar pot fi si dominati.
Marina_20
Postat pe 19 Noiembrie 2008 15:08
Ninuta20...si un scorpion e incapatanat,gelos,posesiv,etc...Si crede-ma k sunt de acord cu tine,se poate suporta un leu...dar la infinit???Maoritatea leilor pierd mult(si multe)din cauza egoismului exagerat de care dau dovada...Nu czic ca nu sunt momente extraordinar de frumoase pe care le poti petrece cu ei,dar uneori sunt insuportabili(chiar daca treci peste,ca deh..il iubesti)...Asa am facut si eu,dar mi-a ajuns...Si nu zic ca toti sunt la fel,ca daca as mai da peste unul nu as fugi ca nebuna...poate as sta sa il cunosc. Diferente intre oameni nu sunt?:P
Alliy
Postat pe 19 Noiembrie 2008 18:45
eu am o relatie cu un leu de 13 ani.6 am fost prieteni la a o distanta de 400 de km.acuma formam o familie.e adevarat ca sunt incapatanati,nu comunica(nu vrea sa am si eu bataia de cap pe care o are el)cand are o problema o tine in el si se consuma mult.in schimb este o persoana minunata,muncitor,familist.te face sa te simti cea mai importanta persoana de pe pamant.
patos
Postat pe 28 Noiembrie 2008 02:39
De la: Alliy, la data 2008-11-19 18:45:07Ninuta20...si un scorpion e incapatanat,gelos,posesiv,etc...Si crede-ma k sunt de acord cu tine,se poate suporta un leu...dar la infinit???Maoritatea leilor pierd mult(si multe)din cauza egoismului exagerat de care dau dovada...Nu czic ca nu sunt momente extraordinar de frumoase pe care le poti petrece cu ei,dar uneori sunt insuportabili(chiar daca treci peste,ca deh..il iubesti)...Asa am facut si eu,dar mi-a ajuns...Si nu zic ca toti sunt la fel,ca daca as mai da peste unul nu as fugi ca nebuna...poate as sta sa il cunosc. Diferente intre oameni nu sunt?:P


nu,probabil nu se poate suporta la infinit,dar stiu ca uneori si eu sunt insuportabila si trec cu vederea daca el ma mai supara.deocamdata noi ne iubim mult,avem un baietel minunat si relatia e buna,dar nu stim ce surprize ne rezerva viata.
sper sa ne fie bine in continuare si sa nu fiu nevoita sa renunt la el,dar cum am spus,nu stiu ce ne rezerva viata si in ce sens poate influienta relatia noatra.
Marina_20
Postat pe 28 Noiembrie 2008 16:50
eu am avut mai multe relatii cu barbati lei..eu fiind insami o leoaica, nu stiu de ce dar ei ma atrag mereu cel mai mult, bine si scorpionii...oricum barbatii lei sunt cei mai iubitori din cate am cunoscut si mai buni la pat ca ei tare ma idoiesc ca am sa mai gasesc. eu intr-un leu mi-am gasit barbatul visurilor. numai ca e greu de tinut langa tine pare intotdeauna ca ar fi mai bun decat tine. la noi e un fel de lupa continua, iubire continua si daruire toatala...insa am descoperit ca nu toti sunt asa unii sunt mai mult matze decat lei.. :P so take care nu sunt toti la fel... in schimb cu comunicarea o sa avem mereu probleme, eu nu imi exprim sentimentele iel iar nu... noroc ca ne intelegem de multe ori din priviri.
nitura
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:32
eu am un sot leu si ce pot sa spun despre caracteristicile ce le evidenteaza sotul meu...daca vrei sa ai un umar pe care sa plangi de fiecare data i-a un leu, daca vrei sa ai pe cineva care sa te inteleaga, sa iti dea sfaturi bune, sa te suporte asa cum esti, sa fie atent cu tine(sa nu exageram...aproape de fiecare data :)), sa fie bland, dulce, sa se tina de cuvant, sa nu uite niciodata nimic (si din ce e bine si din ce e rau); daca vrei pe cineva de incredere si care sa iti spuna adevarul in fata (ceea ce din punctul meu de vedere este fffff bine) i-a un barbat din zodia leu. dar fi atenta in tot deauna ca ce e la suprafata poate sa fie si inselator de cele mai multe ori. eu o spun din punctul meu de vedere si din ce am primit eu :) de undeva de sus sau destinul...sau doar ca l-am gasit si am fost norocoasa.
kida20
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:53
Kida, nota 10 pentru descriere! Fiind leoaica, pot confirma ceea ce ai afirmat!
andante
Postat pe 13 Decembrie 2008 15:07
La fel si pentru ninuta20!
andante
Postat pe 13 Decembrie 2008 15:20
Iubesc un leushor! E un barbat extraordinar!E cam incapatinat,shi iubeshte sa simta ca e important,dar il iubesc asha cum este,ishi shtie pretul!

Postat pe 14 Decembrie 2008 15:45
si eu pe aici.....sa zic si eu cate ceva despre barbatii lei....
nici nu stiu cu ce sa incep.....inainte de toate sunt niste oameni minunati insa de multe ori nu vor sa arate asta...iau decizii pt altii crezand ca numai ce fac ei este corect, cu comunicarea la pamant( si asta pt ca asa vor ei nu ca nu ar sti sa comunice), nu te poti baza tot timpul pe cuvantul lor, uneori mult prea aroganti......astea ar fi cateva din defecte.....
eu am avut multe legaturi cu lei....niciuna durabila de altfel...:(
am si iubit unul...cand a plecat din viata mea nici macar nu mi-a spus motivul...a disparut ca magarul in ceata...cand eram cu el n-am cuvinte sa va spun cat de bn ma simteam....si cum stia el sa aiba grija ca acele momente sa fie unice si frumoase, stia sa ma atinga cum nu o mai facuse nimeni pana atunci, era afectuos, imprevizibil, jucaus, iar la pat SUPER TARE....n-am cuvinte...atent la placerea partenerei...
insa inainte de a avea vreo leg cu mn l-am vz si in compania unor fete "bune" ,ca sa le zic asa, si vreau sa spun ca se purta foarte urat cu ele, si f autoritar.....ele nu aveau voie la replica...cu mn nu se purta asa....nu stia cum sa faca sa fie bn....insa cand disparea nu mai stiam nimik de el....si foarte tare ma durea tacerea asta a lui....insa bineinteles ca nu am suportat pana am luat decizia de a-l uita pt ca ma simteam intr-un fel "folosita" ....eu fiind berbec nu am suportat si am plecat departe de el....sa-l pot uita...caci imi era greu sa o fac aproape de el...ajunsesem sa-i iubesc si defectele....nu reuseam sa gasesc un barbat mai "bun" ca el....si nici astazi nu am gasit....
sincer tot un leu vreu sa cunosc insa de acum incolo voi sti sa im pun niste limite de foarte de vreme caci altfekl nu se poate cu acesti masculi lenini... deja cand trece timpul e cam tarziu si nu vreau sa mai las sa ma atinga nimic din ce vine din partea unui barbat....meritam mai mult...cel putin noi cele care chiar facem eforturi sa fie bn....
sa fiti iubite

lory2006_4u
Postat pe 15 Decembrie 2008 12:33
Toata viata m-am ferit de lei si am dat peste unul cu care m-am si casatorit.Poveste lunga cu care nu am degand sa va plictisesc.
Sunt orgoliosi, mincinosi,laudarosi,le place sa fie in centru atentiei, ei cred ca-s cei mai tari, sunt cam inceti la minte, buni la pat, se imbraca bine, le placeluxul si frumosul, tocmai de aceea le place sa filtreze, unii sunt curvari.Trec foarte repede de la o rel la alta, daca li se pune pata ca vezi doamne cate au facut si dres ptr rel, si s-au saturat.... maine se pot indragosti si gata.....Sunt sociabili si foarte comici, acum depinde si de decada, dar cam astia sunt.Mie mi-a fost greu si inka imi e, sunt balanta si nu ma las deloc, ca la concurs cei drept un concurs prostesc...........
jeanpierre
Postat pe 28 Decembrie 2008 18:02
eu nu cred in zodii
dinuradu41
Postat pe 28 Decembrie 2008 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu varsator........el pesti!!!!!!!!!!!! 31 De la: scarli 19 Februarie 2011 16:28
cumsa grabesc ciclu menstrual 39 De la: maarinncik 30 Decembrie 2015 05:11
eu leu...el berbec 3 De la: milica_albulescu 16 Februarie 2009 21:30
relatia fecioara-fecioara 18 De la: elena_rbl_2005 4 Aprilie 2009 17:01
intrebare pt cei din zodia taur...:) 24 De la: rockk 15 Februarie 2011 21:06