Setari Cookie-uri

Ce ati face daca maine ati castiga 1 milion de euro?cum i-ati cheltui?:)

bubutza :)) e vorba de 1 milion nu mai multe nu cred ca iti ajung banii pt toata lista ta
aricica_pogonica
Postat pe 16 Decembrie 2008 21:13
stiuuu da visam si eu ca oricum nu castig eu 1 mil d euro
bubutzu
Postat pe 17 Decembrie 2008 16:18
1,,milion de € ,,,,,,,oau multi nu??,,,eu as lua toti priteni si as pleca in calatorii ,,,da nu am prieteni cand o sa am banii astia ,,as face ce ma duce capu sincer ,,nu stiu ce as face d mas distra de nebun
sarutama
Postat pe 17 Decembrie 2008 16:58
Mi-as lua o casa frumoasa,mi-as ajuta parintii.As pleca cu familia sa vedem lumea.Cand eu si sotul ne gandim ce am face cu banii daca i-am avea,ajungem sa ne certam pentru ca vrem sa ne facem rostul in locuri diferite.Hai ca am lua vreo doua case de vacanta cu banii astia,dar cea comuna unde???? asa ca refuz sa ma mai gandesc la sumele astea mari.
kassandry
Postat pe 17 Decembrie 2008 17:20
SHOPPING MULT SHOPPING APOI RENOVARI PRIN KSA SA FIE CAT MAI DE LUX ...
alina_luminita
Postat pe 19 Decembrie 2008 21:41
as cheltui toti banii pentru protectia copiilor din romania,sa fie adunati de pe strazi,create institutii unde sa invete meserii,camine si multe altele.bani am facut mereu din nimic si nu sunt singurul lucru ce ma poate face fericit pe lumea asta.in romania protectia copilului este cea mai mare drama.inca nu am uitat acel baietel ce a murit acum cateva luni in chinuri oribile , cat maicasa era la inchisoare.nu am simtit niciodata ce am simtit in ziua cand am aflat.......se petrec prea multe nedreptati pe lumea asta ,dar cele fata de copii sunt cele mai absurde ,cele mai frustrante.nu ar trebui sa fie asa.

Postat pe 26 Decembrie 2008 05:24
De la: Meblondy, la data 2008-08-29 02:51:13Cand era un report mare la loto puneam impreuna cu prietenii un bilet dupa care incepeam toti sa visam cam ce am face cu atatia bani,parerile lor le stiu deja :)) asa ca as fi curioasa voi ce ati face daca ati castiga maine 1 milion de euro?





-as calatori muuuuult, at least ...sunt sincera
Cruella_de_vil
Postat pe 26 Decembrie 2008 05:31
pai ...nu prea stiu k nu m-am gandit la asta niciodata ... cred k le-asi da parintilor mei sa nu se mai chinuie sa lucreze k sunt destul de batrani si bolnavi ,mi-asi cumpara o masina , o casa ,multe haine ,bijuterii ,un laptop nou ,as lua toti cainii de la mine din cartier deoarece cainii sunt animalele mele preferate si mi-e mila de ei , as da bani liceului unde invat eu pt k e vai de capu lui ,iar restu i-asi baga in banca pt viiotr si zile negre
dar din pacate stiu k asta nu o sa se intample niciodata

Postat pe 7 Ianuarie 2009 00:43
As face cateva persoane fericite......Si cred ca atunci as fii si eu fericit!
TEODORRD
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:51
masina, casa, apartament... si m as realiza p plan profesional pt a-i multiplica :D
dar de unde atata bucurie sa castigi..intai sa vad dak castig concursul dp kudik, iar daca nu se va intampla asta, nu-i nimic... nu ma va afecta... cat pana la mii de euro, mai visam :P ! sau va trebui sa muncim pt ei.. :)))


pana atunci, votati , daca doriti!
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/150162.html
lovely_Dulcineea
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:49
As cutreiera lumea intr-o masina super tare , avion cls.I si vase de croaziera super luxoase.

Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:52
Ati vazut Slumdog Millionnaire? In unele cazuri banii n-aduc fericirea...as putea zice ca in multe cazuri. Iar pt altii, banii vin at the right time! Eu as continua sa calatoresc. Am ajuns deja pe toate continentele, dar mai am multe de vazut! This world is a wonderful place!
mrskattousa
Postat pe 5 Februarie 2009 10:28
daca i-as castiga la loto, un timp nu as face nimic cu ei....mi-ar fi frica, sa nu se afle ca ii am si sa fiu pusa in pericol...
Apoi...as face cate un cadou familiei si prietenilor....cate unul mai generos...
Mi-as lua o casa...nu foarte mare...si poate o masina.....daca mi-ar mai ramane i-as dona unei case de copii si unor institutii pt animale (pt cainii vagabonzi eventual, sau unei gradini zoologice)....mi-ar surade si o scurta calatorie in Egipt, dar cred ca am depasit bugetul...
ramo_88
Postat pe 5 Februarie 2009 10:30
pai in primul rand as calatorii in toata lumea si as face shooping non stop poate asa m-as plictisi de shoooping.... cred ca as ajuta si pe cei care nu au sa nu fiu egoista...
_dulcik_
Postat pe 26 Februarie 2009 12:41
cica , banii pe care ii castigi e bine sa ii imparti in patru ..un sfert sa itzi acopere cheltuielile tale lunare...un sfert sa reinvestesti in afacerea pe care o ai...un sfert sa ii pui deoparte pentru zile negre...si un sfert sa ii ajuti pe cei sarmani...
Aladiah
Postat pe 26 Februarie 2009 12:45
As asigura viitorul copiilor......As calatorii cu persoana iubita si copii in toata lumea,.....
As face cateva fapte bune......
TEODORRD
Postat pe 26 Februarie 2009 16:39
pai 1 milion de euro... mi as lua un apartament in bucuresti,m as muta cu iubitul(in caz k as avea), mi as lua o masina,as baga la bursa,le as da alor mei k sa vina sa ramana in tara,as infiinta un centru pentru copii abandonati de mamele care nu pot sa ii creasca,care nu au posibilitati,as contribui la constructia unei biserici,as da la oamenii bolnavi...si probabil as trai din dobanda
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Februarie 2009 18:27
Hmmm...pai mi-as lua o casa,as investi in ceva profitabil.....as pune si cate ceva deoparte pt zile mai grele...si as incerca sa donez cei carora viata lor depinde de o suma de bani ( sunt multe cazuri in care sanatatea unora dintre semenii nostri depinde de bani)....si cam ata cred
onuta81
Postat pe 26 Februarie 2009 18:40
M-as imbata si ziua urmatoare m-as trezi...probabil si fara bani....
BogdanPaul
Postat pe 27 Februarie 2009 13:32
cred ca as construi un orfelinat si o gradinita.... dupa as face shoooping, as calatori cu iubitul si dupa mi-as cumpara o casa
_dulcik_
Postat pe 28 Februarie 2009 09:39
intai sa`i castig si am sa vad dupa aia ce`am sa fac cu ei.. da` slabe sanse... deci n`are rost sa`mi faca inima rea
Diavolyta_
Postat pe 15 Martie 2009 10:54
de cheltuit se cheltuie usor, e mai greu sa ii ai oricum, presupunand ca as avea acesti bani, as face o calatorie in jurul lumii....mi-as cumpara o barca
mkdisk
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:37
pai:
in primul rand as da la cei care au nevoie din cunoscutii mei, care intr-adevar au nevoie.
pe ai mei i-as trimite in croaziera(doar atat k au casa in miezul orasului si au cam tot ce trebe), si apoi sora-mii si pt comoara mea tot ce trebuie(apartament, studii in afara,etc). restul as da pentru copii orfani.
cristi_nne
Postat pe 14 Aprilie 2009 10:55
DAK AS CASTIGA UN MILION DE DOLARI..PFFF...IAS BEA..SINCER..... .....SI AS FACE O CANTINA STUNDENTEASCA CA SA LE DAU DE MANCARE FRATILOR MEI...STATI LA COADA FRATILOR CA E DE MANCARE :))
kudika188066
Postat pe 25 Mai 2010 00:51

Pai 700.000i as investi ca sa mi asigur traiul si restul mi as face o casuta modesta si frumoasa undeva la tara sa scap de bucurestiul asta infernal .
AmUnGandCeNuECuminte
Postat pe 25 Mai 2010 01:01
Mi-as rezolva problemele de sanatate , as ajuta familia cu cate ceva si apoi nu stiu !

Postat pe 25 Mai 2010 09:51
ei mi-as lua prajituri si bomboanele
Ventrue
Postat pe 25 Mai 2010 16:11
De la: Ventrue, la data 2010-05-25 16:11:00ei mi-as lua prajituri si bomboanele

o trotineta nu?...hai ca ti-ai permite una
miss_darine
Postat pe 26 Mai 2010 21:22
Pff, un milion pare mult, dar cand ii ai si iti faci planuri cu ei, o sa descoperi ca sunt putini :)) Probabil as clatori, fuck it!
Neamtu
Postat pe 26 Mai 2010 21:25
De la: miss_darine, la data 2010-05-26 21:22:16
De la: Ventrue, la data 2010-05-25 16:11:00ei mi-as lua prajituri si bomboanele

o trotineta nu?...hai ca ti-ai permite una


mi-as tuna bicicleta crom , nichel , un sistem audio - alpine ... SHINY!!
Ventrue
Postat pe 27 Mai 2010 00:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac ? help me.. 17 De la: ank111 7 Aprilie 2009 18:37
Incursiune in viata unui alt strain 14 De la: stanveronicamaura 16 Septembrie 2009 13:21
prafuri de slabit 17 De la: geo_resuscitat 3 Decembrie 2010 15:43
A doua sansa..... 48 De la: JUST_ROBERTA 17 Iulie 2009 23:33
Am nevoie de cateva idei pentru o noapte in doi 19 De la: BabyDoll1005 21 Iulie 2010 18:22