Setari Cookie-uri

Virginitatea..cik..in zilele noastre

De la: sandra26, la data 2008-11-24 18:11:26
De la: Lillix, la data 2008-11-24 18:07:01
De la: sandra26, la data 2008-11-24 18:03:49
De la: Lillix, la data 2008-11-24 17:56:41
De la: sandra26, la data 2008-11-24 17:51:11
De la: Lillix, la data 2008-11-24 17:48:39Si ce sens are "pacaliciu'" asta, ca eu tot nu pricep...bambilici...ia virgina nu i virgina, pai a fi virgina sau nu este motiv de lauda sau de rushine, este o stare de fapt si basta, fiecare cu alegerea ei!

Extraordinar ce conceptzii
Bineinteles ca fiecare cu alegerea ei.Dar daca un barbat nu vrea o virgina?sau vrea o virgina?Deci,conceptia barbatilor pana la urma.....femeile au de suferit ele,Din pacate,trebuie sa fie cum vor ei.....


Mi se pare aiurea, sincer, cum as putea eu sa doresc sa fiu cu un barbat care ma doreste virgina din moment ce eu nu mai sunt, clar nu ma vrea pe mine , ci o utopie nascuta din egoism, posesivitate, etc.
Pai se mai intampla sa te indragostesti de unul care are preconceputa ideea ca ii trebuie o virgina(mentalitate inapoiata)
Am o prietena casatorita de mult timp cu un tip,vreau sa spun ca nu pot avea o relatie normala din cauza geloziei lui.El ii reproseaza faptul ca ea nu era virgina.Desi nici el nu era cand s-au casatorit.De altfel cred ca nu va dura mult relatia lor care pe ea o chinuie...desi tipa il iubeste dar nu mai suporta tampeniile lui..


Si cum poti iubi un om care ti reposhaza ceea ce esti? Cum sa crezi ca o asemenea persoana te iubeste? Nu tzi se pare o aberatzie?
Pai nu e o aberatie,se intampla....iubesti prosteste.Nu uita ca sunt fel si fel de oameni.nu poti pretinde inimii din ce motive sa iobesti sau nu.
Aberatzie pentru ca uitam ce inseamna cu adevart a iubi!
Lillix
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:15
cine mai vrea virgina in ziua de azi?poate un taranoi crescut la munte!am auzit ca nu la mai plac virginele la barbatii adevarati ptr ca sunt lipsite de experienta!si un barbat adevarat vrea sex adevarat nu sa tina lectii de sexologie! ei na...unii asa zic dar altii zic altceva!daca te aude ca esti virgina de exemplu prea tarziu se gandeste ca oare de ce?de ce nu s-a uitat nici un barbat la tine?
playboy
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:18
De la: Georgia99, la data 2008-11-24 18:14:03
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:12:05si de obicei barbatii astia sunt cei mai tarani!!! ei in mintea lor bolnava cred ca cu nevasta se face sex doar 10 minute,o data pe saptamana,doar in pozitia misionarului!! si atat! sex oral sau altele se fac doar cu tarfele ce nevasta e tarfa? si poate daca femeia ii spune ca ar vrea sa i se faca sex oral,sau sa faca ea,barbatul o ia la pumni si o intreaba de unde stie ea de asa ceva




astia nu sunt barbati :)))))



sunt de acord cu tine,dar tu stii cati barbati au conceptii din astea???pfff! am auzit o gramada de cazuri.ei nu se gandesc ca si nevasta are nevoi,dorinte,fantezii...nu conteaza! in cele mai multe cazuri unele femei dupa ce rabda 10-15 ani o viata sexuala de toata jena se gandesc sa o faca si cu altcineva sa vada cum e,mai ales ca erau virgine cand s-au maritat...si daca vad ca sexul se poate face si altfel decat misionar,dau de gustul aventurilor...

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:18
Da,inca exista muuulti barbati care isi doresc virgine pentru a se casatori.Aici e in spate intreaga traditie straveche....el asa stie ca poate avea o femeie curata langa el si ca-i este permis sa umble cu c...Dar dc nevasta lui vrea si ea ceva fantezii....saraca risca sa fie certata de barbatul ei de nu-i mai trebuie,uneori i se si spune ca aceste practici ar fi demne numai de o c... si nicidecum unei femei asa curate ca ea...Poftiti conceptie....mai exista....
kassandry
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:22
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:18:52
De la: Georgia99, la data 2008-11-24 18:14:03
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:12:05si de obicei barbatii astia sunt cei mai tarani!!! ei in mintea lor bolnava cred ca cu nevasta se face sex doar 10 minute,o data pe saptamana,doar in pozitia misionarului!! si atat! sex oral sau altele se fac doar cu tarfele ce nevasta e tarfa? si poate daca femeia ii spune ca ar vrea sa i se faca sex oral,sau sa faca ea,barbatul o ia la pumni si o intreaba de unde stie ea de asa ceva




astia nu sunt barbati :)))))



sunt de acord cu tine,dar tu stii cati barbati au conceptii din astea???pfff! am auzit o gramada de cazuri.ei nu se gandesc ca si nevasta are nevoi,dorinte,fantezii...nu conteaza! in cele mai multe cazuri unele femei dupa ce rabda 10-15 ani o viata sexuala de toata jena se gandesc sa o faca si cu altcineva sa vada cum e,mai ales ca erau virgine cand s-au maritat...si daca vad ca sexul se poate face si altfel decat misionar,dau de gustul aventurilor...




si astfel isi gasesc un amant...:D

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:22
asa e georgia dar sa stii ca nici nu le invinovatesc...la asa barbati asa le trebuie!!

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:27
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:27:35asa e georgia dar sa stii ca nici nu le invinovatesc...la asa barbati asa le trebuie!!



nu sunt de invinovatit, dar pe urma vin ,,supermasculii'' sa le faca c.r.e

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:28
who cares? crezi ca ele se mai gandesc la asta cand ajung satisfacute acasa?

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:30
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:30:00who cares? crezi ca ele se mai gandesc la asta cand ajung satisfacute acasa?




pai, se generalizeaza mult...femeile ies in dezavantaj, ca tot ei, barbatii, urla in stanga si in dreapta, ca ei au facut tot ce au putut, au avut grija de neveste si ele nu s-au saturat si s-au dus la altul

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:33
atunci sa il dea naibii!!!nu mai stiu ce sa zic altceva

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:34
barbatii de multe ori se cred in avantaj prea mult...se cred atotstiitori. Unii dintre ei chit ca sunt implicati intr-o casnicie, habar nu au cum trebuie sa se comporte cu o femeie...trist :)

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:37
Eu o chestie cred ca nu i-a anuntat cineva si anume ca femeile si barbatii sunt in proportii egale numeric (sau pe-acolo). Deci daca te culci cu multe femei, inseamna in mod logic si ca multe femei se culca cu tine, altfel spus ca dezmatul e in floare pentru ambele sexe!
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:41
ionela_oany
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:50
salut eu am 17 ani si sunt cu un baiat de 1 an si 2 luni de zile.pana acum nu am facut sex in mare parte pt k eu nu m-am simtit pregatita.il iubesc mult de tot si imi doresc ca el sa fie cel care "ma face femeie" cu toate k eu cred k pt a fi femeie trebuie sa fi matura si nu trebuie neaparat sa iti lipseasca himenul...in fine eu vroiam sa va intreb dak in ziua de azi barbatii mai tin cont dak fata mai e sau nu virgina.va intrab pt k am auzit de la parinti cei drept k ar mai fi unii barbati care tin cont de faptul el te-a deflorata prima data...
mia4you
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:55
De la: mia4you, la data 2008-11-24 19:55:25salut eu am 17 ani si sunt cu un baiat de 1 an si 2 luni de zile.pana acum nu am facut sex in mare parte pt k eu nu m-am simtit pregatita.il iubesc mult de tot si imi doresc ca el sa fie cel care "ma face femeie" cu toate k eu cred k pt a fi femeie trebuie sa fi matura si nu trebuie neaparat sa iti lipseasca himenul...in fine eu vroiam sa va intreb dak in ziua de azi barbatii mai tin cont dak fata mai e sau nu virgina.va intrab pt k am auzit de la parinti cei drept k ar mai fi unii barbati care tin cont de faptul el te-a deflorata prima data...
Da,unii tin cont desi nu e o garantie absoluta ca vei ramane cu acelasi barbat sau ca el neaparat te va pastra....dar pentru unii faptul ca fata era virgina e foarte important.Daca tu consideri ca poti avea incredere in el,de ce sa nu incerci?
Sa stii ca nimeni nu e pregatit cu adevarat....eu nici sa fac un copil nu am fost pregatita si uite ca il am.
Nu pierzi absolut nimic.Totul e doar o poveste creata pe baza himenului....
kassandry
Postat pe 24 Noiembrie 2008 20:38
De la: mia4you, la data 2008-11-24 19:55:25salut eu am 17 ani si sunt cu un baiat de 1 an si 2 luni de zile.pana acum nu am facut sex in mare parte pt k eu nu m-am simtit pregatita.il iubesc mult de tot si imi doresc ca el sa fie cel care "ma face femeie" cu toate k eu cred k pt a fi femeie trebuie sa fi matura si nu trebuie neaparat sa iti lipseasca himenul...in fine eu vroiam sa va intreb dak in ziua de azi barbatii mai tin cont dak fata mai e sau nu virgina.va intrab pt k am auzit de la parinti cei drept k ar mai fi unii barbati care tin cont de faptul el te-a deflorata prima data...



eu zic sa mai astepti, sa mai cresti un pic...sau, daca tu te simti atat de pregatita si esti sigura ca il iubesti...ai putea sa o faci ;) ai grija de tine

Postat pe 24 Noiembrie 2008 21:04
De la: Kathara, la data 2008-11-24 17:21:38
De la: lil_devil, la data 2008-11-24 17:13:08
De la: Kathara, la data 2008-11-24 17:02:29
De la: lil_devil, la data 2008-11-24 17:01:26da,dar totusi,mi se pare ca sexul oral n-ar trebui sa fie a doua etapa..ci dupa mine..printre ultimile etape.


Pai si intre sexul normal si sexul oral ce etape ar mai fi?


pai,nu mai sunt etape..decat trebuie sa te bucurii de ele pe rand,cat mai mult timp.Adica, sa nu le faci pe toate odata. Pe urma nu mai e nimic nou de facut. Faci sex normal atata timp cat ti se pare interesant si neplictisitor(cu aceeasi fata,binenteles) si daca intervine monotonia,atunci poti apela si la sex oral.Sexul anal este EXCLUS de tot. Asta n-are nimic in comun cu iubirea!!!


Sexul are sau nu are de-a face cu iubirea. Ori iubesti caz in care niciun tip de sex nu ti se pare aiurea sau exclus (in limitele tale predefinite), ori faci doar sex. Nu exista tipuri de sex care se fac doar de dragul sexului si pe care, la o adica, indragostit nu le-ai practica (cu exceptia sexului in grup)


Mai,Kathara, mie daca mi-ar cere iubitul meu sa facem sex anal,m-as supara rau de tot ...Sa zicem ca l-as ierta pt prima oara,dar daca ar incepe sa insiste ,l-as parasii,desii poate ca m-ar durea sufletul.
Cat despre sexul oral,el a inteles ca sunt pregatita pt asa ceva,si nu mi-a cerut s-o fac. Si stiu ca astea-s preconceptii,dar mie mi-e bine asa.
lil_devil
Postat pe 24 Noiembrie 2008 21:39
De la: lil_devil, la data 2008-11-24 21:39:40
De la: Kathara, la data 2008-11-24 17:21:38
De la: lil_devil, la data 2008-11-24 17:13:08
De la: Kathara, la data 2008-11-24 17:02:29
De la: lil_devil, la data 2008-11-24 17:01:26da,dar totusi,mi se pare ca sexul oral n-ar trebui sa fie a doua etapa..ci dupa mine..printre ultimile etape.


Pai si intre sexul normal si sexul oral ce etape ar mai fi?


pai,nu mai sunt etape..decat trebuie sa te bucurii de ele pe rand,cat mai mult timp.Adica, sa nu le faci pe toate odata. Pe urma nu mai e nimic nou de facut. Faci sex normal atata timp cat ti se pare interesant si neplictisitor(cu aceeasi fata,binenteles) si daca intervine monotonia,atunci poti apela si la sex oral.Sexul anal este EXCLUS de tot. Asta n-are nimic in comun cu iubirea!!!


Sexul are sau nu are de-a face cu iubirea. Ori iubesti caz in care niciun tip de sex nu ti se pare aiurea sau exclus (in limitele tale predefinite), ori faci doar sex. Nu exista tipuri de sex care se fac doar de dragul sexului si pe care, la o adica, indragostit nu le-ai practica (cu exceptia sexului in grup)


Mai,Kathara, mie daca mi-ar cere iubitul meu sa facem sex anal,m-as supara rau de tot ...Sa zicem ca l-as ierta pt prima oara,dar daca ar incepe sa insiste ,l-as parasii,desii poate ca m-ar durea sufletul.
Cat despre sexul oral,el a inteles ca sunt pregatita pt asa ceva,si nu mi-a cerut s-o fac. Si stiu ca astea-s preconceptii,dar mie mi-e bine asa.


ce dura esti cu el...chiar asa, sa il parasesti ?

Postat pe 24 Noiembrie 2008 22:06
Eu inteleg ca nu vrei sa faci asta pentru ca nu intra in ceea ce consideri tu acceptabil pentru tine din punct de vedere sexual. Dar sexul anal poate fi ceva normal pentru el si deci nu ar fi o dovada ca nu te iubeste daca t-ar cere asta (cu exceptia cazului in care el stie ca respingi ideea si ar insista).
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2008 22:19
Georgia,cum alti barbati lasa femeile pt ca nu vor sa faca sex anal,si eu pot sa las daca mi-ar cere s-o fac.Nu sunt dura cu el,ci pur si simplu sunt gusturi in materie de sex.Nu l-as parasii chiar de la inceput,l-as ierta pt prima propunere,dar daca as vedea ca insista cu astfel de propuneri,eu l-as parasii.De ce? Pt ca ar insemna ca nu ne potrivim.
Deocamdata nu mi-a facut nicio propunere,si din cate am inteles de la el,nu e chiar fan al sexului anal.... din fericire
lil_devil
Postat pe 24 Noiembrie 2008 23:00
De la: Kathara, la data 2008-11-24 22:19:51Eu inteleg ca nu vrei sa faci asta pentru ca nu intra in ceea ce consideri tu acceptabil pentru tine din punct de vedere sexual. Dar sexul anal poate fi ceva normal pentru el si deci nu ar fi o dovada ca nu te iubeste daca t-ar cere asta (cu exceptia cazului in care el stie ca respingi ideea si ar insista).


Nu mi-a cerut sa fac nimic din ceea ce nu-mi place sa fac. El a facut-o cand era mai mic,din curiozitate.Dar mie,nu mi-ar cere asa ceva...i-ar fi mila ..si cred ca si teama.
lil_devil
Postat pe 24 Noiembrie 2008 23:08
De la: Georgia99, la data 2008-09-01 23:15:11Acum cateva zile am avut o discutie cu un var. Mi-a povestit k are o prietena, arata f bine, 20 de ani, virgina. Toate bune si frumoase. Mi-a zis k selasa f greu, ca e f speriata. Numai ca au avut un mic sejur la mare si mi-a povestit ca nu a facut sex dar s-a folosit de mana, atingeri, oral, si el si ea. Curiozitatea mea este...ce sens are sa tii de aceasta virginitate cand stai sa o iei in gura ! adik ok, eviti gaura, dar ce virginitate e aia cand in rest faci de toate. Mai are vreun sens ?? Himenul ala intact este un trofeu sau cum ? :))) mai amprietene care la fel fac oral, anal, dar nu normal :)))
Ontopic:Cred ca virginitatea nu mai are nici un sens cand in rest le faci pe toate ba chiar dimpotriva le face pe acele persoane care fac astfel de lucruri niste pesoane de tipul "forma fara continut".Himenul intact este o forma de puritate si persoanele care fac sex lasand himenul intact vor sa dovedeasca ca sunt "pure din punct de vedere moral".In fond si la urma urmei o astfel de gandire nu are nici un rost si este total aiurea.
Offtopic:Cred ca sexul vaginal este foarte anevoios si implica riscuri mari:1.anticonceptionalele dealungul vremii provoaca la femei ingrasarea si cresterea parului pe corp(pe picioare,pe fata).2.A trece printr-un avort nu cred ca este asa de simplu si de usor.
Baiat_Rezervat
Postat pe 25 Noiembrie 2008 00:42
sexul vaginal..anticonceptionale..avort...In primul rand anticonceptionalele sunt prescrise de medic si cele prescrise pt a te proteja sexual contin o cantitate mica de hormoni, nu ingrasa, nu creste par...eu iau anticonceptionale, cunosc si alte fete care iau si nu prezinta aceste aspecte. Cat despre avort, te protejezi, mare lucru...daca ramai insarcinata inseamna clar ca nu ai avut grija...

Postat pe 25 Noiembrie 2008 00:45
De la: Georgia99, la data 2008-11-25 00:45:53sexul vaginal..anticonceptionale..avort...In primul rand anticonceptionalele sunt prescrise de medic si cele prescrise pt a te proteja sexual contin o cantitate mica de hormoni, nu ingrasa, nu creste par...eu iau anticonceptionale, cunosc si alte fete care iau si nu prezinta aceste aspecte. Cat despre avort, te protejezi, mare lucru...daca ramai insarcinata inseamna clar ca nu ai avut grija...
Unul din parinti este cadru medical si stiu sigur ca anticonceptionalele au aceste efecte secundare cu ingrasarea si crescutul parului.Asta se intampla dealungul anilor vreo 10-15 ani.Personal am cunoscut 2 persoane care cu tot cu anticonceptionale si cu prezervativ au ramas insarcinate.Aceste persoane aveau o varsta matura 24 de ani respectiv 26.
Baiat_Rezervat
Postat pe 25 Noiembrie 2008 00:53
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-25 00:53:17
De la: Georgia99, la data 2008-11-25 00:45:53sexul vaginal..anticonceptionale..avort...In primul rand anticonceptionalele sunt prescrise de medic si cele prescrise pt a te proteja sexual contin o cantitate mica de hormoni, nu ingrasa, nu creste par...eu iau anticonceptionale, cunosc si alte fete care iau si nu prezinta aceste aspecte. Cat despre avort, te protejezi, mare lucru...daca ramai insarcinata inseamna clar ca nu ai avut grija...
Unul din parinti este cadru medical si stiu sigur ca anticonceptionalele au aceste efecte secundare cu ingrasarea si crescutul parului.Asta se intampla dealungul anilor vreo 10-15 ani.Personal am cunoscut 2 persoane care cu tot cu anticonceptionale si cu prezervativ au ramas insarcinate.Aceste persoane aveau o varsta matura 24 de ani respectiv 26.



persoanele alea au fost foarte ghinioniste sunt foarte putine astfel de cazuri ;)

Postat pe 25 Noiembrie 2008 00:55
De la: Georgia99, la data 2008-11-25 00:55:45
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-25 00:53:17
De la: Georgia99, la data 2008-11-25 00:45:53sexul vaginal..anticonceptionale..avort...In primul rand anticonceptionalele sunt prescrise de medic si cele prescrise pt a te proteja sexual contin o cantitate mica de hormoni, nu ingrasa, nu creste par...eu iau anticonceptionale, cunosc si alte fete care iau si nu prezinta aceste aspecte. Cat despre avort, te protejezi, mare lucru...daca ramai insarcinata inseamna clar ca nu ai avut grija...
Unul din parinti este cadru medical si stiu sigur ca anticonceptionalele au aceste efecte secundare cu ingrasarea si crescutul parului.Asta se intampla dealungul anilor vreo 10-15 ani.Personal am cunoscut 2 persoane care cu tot cu anticonceptionale si cu prezervativ au ramas insarcinate.Aceste persoane aveau o varsta matura 24 de ani respectiv 26.



persoanele alea au fost foarte ghinioniste sunt foarte putine astfel de cazuri ;)
Eu cand am facut sex cu fosta mai mult de cinci minute nu zaboveam in vaginul ei tocmai din cauza asta.In rest ii faceam sex oral de sarea pe pereti si asta era multumirea mea cea mai mare.Parca era mai excitata cand ii lingeam clitorisul decat cand o penetram.
Baiat_Rezervat
Postat pe 25 Noiembrie 2008 01:04
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-25 01:04:54
De la: Georgia99, la data 2008-11-25 00:55:45
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-25 00:53:17
De la: Georgia99, la data 2008-11-25 00:45:53sexul vaginal..anticonceptionale..avort...In primul rand anticonceptionalele sunt prescrise de medic si cele prescrise pt a te proteja sexual contin o cantitate mica de hormoni, nu ingrasa, nu creste par...eu iau anticonceptionale, cunosc si alte fete care iau si nu prezinta aceste aspecte. Cat despre avort, te protejezi, mare lucru...daca ramai insarcinata inseamna clar ca nu ai avut grija...
Unul din parinti este cadru medical si stiu sigur ca anticonceptionalele au aceste efecte secundare cu ingrasarea si crescutul parului.Asta se intampla dealungul anilor vreo 10-15 ani.Personal am cunoscut 2 persoane care cu tot cu anticonceptionale si cu prezervativ au ramas insarcinate.Aceste persoane aveau o varsta matura 24 de ani respectiv 26.



persoanele alea au fost foarte ghinioniste sunt foarte putine astfel de cazuri ;)
Eu cand am facut sex cu fosta mai mult de cinci minute nu zaboveam in vaginul ei tocmai din cauza asta.In rest ii faceam sex oral de sarea pe pereti si asta era multumirea mea cea mai mare.Parca era mai excitata cand ii lingeam clitorisul decat cand o penetram.

Saraca ta prietena era spiderwomen de sarea pe pereti?
Vreau si eu sa sar pe pereti daca se poate pe tavan
yumy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:06
Esti o tipa foarte inteligenta si ai simtul umorului bine dezvoltat.Nu te-as opri daca ai vrea sa sari pe pereti dupa o partida de sex oral ca la carte.
Baiat_Rezervat
Postat pe 25 Noiembrie 2008 16:16
fetelor pana la urma ascultati sfatul meu faceti ce va dicteaza inima,indragostitiva si iubiti k aveti parte de cele mai frumoase sentimente si clipe,nu mai ganditi atat.cel mai bine e sa faci ceea ce iti doresti pt k mai tarziu sa nu regreti nimic.asa dak te gandesti mult poate iei o decizie gresita si o vei regreta mai tarziu.altfel niciodata nu vei regreta niste clipe pline de dragoste oricat ar dura.traiti clipa k viata trece repede.
nicoll3
Postat pe 25 Noiembrie 2008 16:39
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-11-25 00:53:17
De la: Georgia99, la data 2008-11-25 00:45:53sexul vaginal..anticonceptionale..avort...In primul rand anticonceptionalele sunt prescrise de medic si cele prescrise pt a te proteja sexual contin o cantitate mica de hormoni, nu ingrasa, nu creste par...eu iau anticonceptionale, cunosc si alte fete care iau si nu prezinta aceste aspecte. Cat despre avort, te protejezi, mare lucru...daca ramai insarcinata inseamna clar ca nu ai avut grija...
Unul din parinti este cadru medical si stiu sigur ca anticonceptionalele au aceste efecte secundare cu ingrasarea si crescutul parului.Asta se intampla dealungul anilor vreo 10-15 ani.Personal am cunoscut 2 persoane care cu tot cu anticonceptionale si cu prezervativ au ramas insarcinate.Aceste persoane aveau o varsta matura 24 de ani respectiv 26.


Pai si atunci de ce persoanele hirsute iau anticonceptionale?
Kathara
Postat pe 25 Noiembrie 2008 16:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
care o fi cauza? 15 De la: andra_05 3 August 2009 17:26
:-?? 10 De la: _oktober_ 4 Martie 2011 22:02
Pana unde mergeti cu flirtul? 49 De la: Limbu 12 Decembrie 2009 02:51
O viata sexuala perfecta incepand de azi! 18 De la: mary_ct 16 Ianuarie 2009 12:28
ejaculare 36 De la: pasarik69 25 Noiembrie 2009 14:15