Setari Cookie-uri

Am aproape 21 ani,mi-am inceput viata sexuala acum o sapt.jumate si....

La aproape 21 de ani am hotarat in sfarsit sa-mi incep viata sexuala cu un tip pe care il iubesc. Am facut-o de vre-o 5 ori pana acum dar nici vorba de orgasm.... Ma infierbant f repede in preasjma lui,ma fascineazad dar, doar atat....nu ajung la acel moment de extaz.El e Ok,nu am nimic de reprosat in privinta lui,are tot cei trebuie ,stie cum sa ma ia,se poarta frumos...si are rabdare.Ma gandesc ca poate am eu o problema,sau trebuie sa mai am rabdare,e o chiestiune de timp?Daca i s-a mai intamplat cuiva asa,sa-mi spuna si mie daca pana la urma au aflat cum e sa ai orgasm?

BYE!
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 12:49
CE??? SI CE VREI, SA-TI DESENAM HARTA DECALSARII ORGASMULUI??
....NU POT SA CRED!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:27
nu,draga, nu fi rea...ca sa nu spun altfel?mai citeste si tu inca o data subiectul si poate ai sa intelegi care e intrebarea...
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:50
nu sunt rea!! am citit, si nu inteleg care e de fapt intrebarea?? vrei sa-ti spunem daca toate am avut orgasm din prima sau nu???
DAR CHIAR CREZI CA TOATA LUMEA ISI EXPUNE ASA TOATE STARILE ASTEA??
nu vreau sa fiu rea, dar cred ca trebuie sa fii mai atenta la exprimare...si la ORTOGRAFIE, serios!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:54
draga mea,te inteleg ca esti nerabdatoare sa ajungi la orgasm dar toate la timpul lor...depinde de relaxarea ta si de alti factori,unele femei ajung la orgasm dupa mai multi ani...
Nu te mai gandi la asta si lasa totul sa vina de la sine! Multa bafta!
dydy88
Postat pe 2 Septembrie 2008 13:57
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:54:20nu sunt rea!! am citit, si nu inteleg care e de fapt intrebarea?? vrei sa-ti spunem daca toate am avut orgasm din prima sau nu???
DAR CHIAR CREZI CA TOATA LUMEA ISI EXPUNE ASA TOATE STARILE ASTEA??
nu vreau sa fiu rea, dar cred ca trebuie sa fii mai atenta la exprimare...si la ORTOGRAFIE, serios!



ok,merci pt sfat,stiu care imi sunt greselile de ortografie....

si daca n-ai nimic sa-mi spui ce cauti aici?te-am rugat eu pe tine personal sa-ti expui vreo stare?Cine e dispus sa-mi raspunda,raspunde....cine nu,nu comenteaza!
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 14:32
aaaaaaa..... incepi sa ma enervezi rau de tot!
eu ti-am vb frumos chiar si atunci cand tu, indirect, m-ai jignit!
ai un ton artagos si nejustificat superior!
ai zis la un moment dat ca te abtii. PAI ABTINE-TE!!!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 14:44
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:54:20nu sunt rea!! am citit, si nu inteleg care e de fapt intrebarea?? vrei sa-ti spunem daca toate am avut orgasm din prima sau nu???
DAR CHIAR CREZI CA TOATA LUMEA ISI EXPUNE ASA TOATE STARILE ASTEA??
nu vreau sa fiu rea, dar cred ca trebuie sa fii mai atenta la exprimare...si la ORTOGRAFIE, serios!



ok,merci,pt. sfat...stiu care sunt greselile de ortografie.

Si daca n-ai nimic de spus,la ce mai comentezi subiectul?Te-am rugat eu pe tine personal sa-ti "expui starile"?Cine vrea sa raspunda la subiectul meu,raspunde...cine nu are nimic de spus,nu comenteaza...Ironiile nu-si au locul,invata sa respecti lumea!
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 14:49
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 14:44:00aaaaaaa..... incepi sa ma enervezi rau de tot!
eu ti-am vb frumos chiar si atunci cand tu, indirect, m-ai jignit!
ai un ton artagos si nejustificat superior!
ai zis la un moment dat ca te abtii. PAI ABTINE-TE!!!



da, bine! Chiar am sa ma abtin...de dragul tau!
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 14:50
hm... incerci sa fi sarcastica?
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 14:53
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:27:14CE??? SI CE VREI, SA-TI DESENAM HARTA DECALSARII ORGASMULUI??
....NU POT SA CRED!



ca tot vorbeam de greseli de ortografie.....
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 14:58
ok, recunosc si-mi cer scuze: DECLANSARII!!!
ok?

dar asta e evident o greseala cauzata de neatentie, comparativ cu ale tale, care... in fine, nu cred ca are rost sa ma lansez in astfel de discutii cu tine
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:02
ce aveti mai? nu va mai certati scumpelor.. ca nu aveti de ce

iar referitor la subiectul acestui topic, stai linistita yoana.. toate vin la timpul lor.. e absolut normal sa nu ai orgasm la primele contacte sexuale. Sunt si altele mai norocoase( am auzit) dar sunt intr-un procentaj redus.. deci nu-ti face probleme, starea asta poate dura luni bune, chiar ani.

anissia.. daca subiectul asta iti provoaca indignare, ar trebui sa le citesti pe ale cu adevarat intime!

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:10
esti very crazy cioplinsky........................ ............pui cunoasteti in rpimul rand corpul vezi ce iti place ,cum ajungi la orgasm si apoi arata-i si iubitului tau si sunt convinsa ca vei cunoaste ..........rabdare si calm........

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:13
De la: oanna81, la data 2008-09-02 15:10:53ce aveti mai? nu va mai certati scumpelor.. ca nu aveti de ce

iar referitor la subiectul acestui topic, stai linistita yoana.. toate vin la timpul lor.. e absolut normal sa nu ai orgasm la primele contacte sexuale. Sunt si altele mai norocoase( am auzit) dar sunt intr-un procentaj redus.. deci nu-ti face probleme, starea asta poate dura luni bune, chiar ani.

anissia.. daca subiectul asta iti provoaca indignare, ar trebui sa le citesti pe ale cu adevarat intime!


MAI intime?????
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:17
De la: celia, la data 2008-09-02 15:13:43esti very crazy cioplinsky........................ ............pui cunoasteti in rpimul rand corpul vezi ce iti place ,cum ajungi la orgasm si apoi arata-i si iubitului tau si sunt convinsa ca vei cunoaste ..........rabdare si calm........

sunt perfect d acord cu tine...la a 2-a parte ma refer...:P si eu am avut aceleasi probleme cu prietena...si am pus-o la treaba d una singura si acu nu mai avem nici un fel d probleme...:P s poate termina si d 2-3 ori la o tura(mai mult d 3 n-am reusit ink..da este timp:P) asa k incearca sa t cunosti singura;) si dupaia invata-l si p dragutu tau
Cioplinsky
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:22
poate nu dai o bere dupa ce reusesti sa t termini(dak functioneaza sfaturile mele:P)
Cioplinsky
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:24

of of.. anisia, gasesti pe-aici subiecte de-a dreptul dezgustatoare..

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:24
oooo daaaa
ptr alea am deschis eu topicul "ABERATII"
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:27
Helloioana se intreba daca are vreo problema datorita careia nu ajunge la orgasm. Din nou nu inteleg de ce trebuie sa fie una lume rautacioasa si sa se lege de orice, inclusiv de greselile gramaticale, care pe net nu denota k esti vreun analfabet ; din comoditate mai omiti cate o cratima etc...ma rog. eu am urmat niste sfaturi de pe forum si mi-a reusit faza cu orgasmul :))) chiar si asa avusesem dar nu la fiecare contact sexual.
Banuiesc ca tu esti si putin mai..timida..sa ii zic asa abiaincepandu-ti viata sexuala. Ai putina rabdare.

p.s : macar oral faceti?

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:27
gergia..asta e lumea...........

Postat pe 2 Septembrie 2008 15:29
De la: Georgia99, la data 2008-09-02 15:27:42Helloioana se intreba daca are vreo problema datorita careia nu ajunge la orgasm. Din nou nu inteleg de ce trebuie sa fie una lume rautacioasa si sa se lege de orice, inclusiv de greselile gramaticale, care pe net nu denota k esti vreun analfabet ; din comoditate mai omiti cate o cratima etc...ma rog. eu am urmat niste sfaturi de pe forum si mi-a reusit faza cu orgasmul :))) chiar si asa avusesem dar nu la fiecare contact sexual.
Banuiesc ca tu esti si putin mai..timida..sa ii zic asa abiaincepandu-ti viata sexuala. Ai putina rabdare.

p.s : macar oral faceti?
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:31
mda... pe mine m-ai vizat, asa-i?
sa stii ca eu rea am devenit in momentul in care m-a jignit, nu de la inceput. nu m-am cercat cu ea ptr ca pur si simplu nu-mi place sa ma cert !
iar in ceea ce priveste "obsesia" mea ptr greselile gramaticale, ptr mine e foarte important sa scrii corect chiar si atunci cand esti pe net, e important sa scrii corect oriunde!! asta iti intra in reflex, nu trebuie sa te concentrezi ca sa stii cum sa scrii un cuvant!
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:34
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 15:31:30
De la: Georgia99, la data 2008-09-02 15:27:42Helloioana se intreba daca are vreo problema datorita careia nu ajunge la orgasm. Din nou nu inteleg de ce trebuie sa fie una lume rautacioasa si sa se lege de orice, inclusiv de greselile gramaticale, care pe net nu denota k esti vreun analfabet ; din comoditate mai omiti cate o cratima etc...ma rog. eu am urmat niste sfaturi de pe forum si mi-a reusit faza cu orgasmul :))) chiar si asa avusesem dar nu la fiecare contact sexual.
Banuiesc ca tu esti si putin mai..timida..sa ii zic asa abiaincepandu-ti viata sexuala. Ai putina rabdare.

p.s : macar oral faceti?


Nu....cred ca ar fi un pic cam socant pt mine daca as face sex oral din primele experiente sexuale,n-am facut-o niciodata.Si cred ca e cale lunga pana ajung s-o fac si p-asta.Si intr-un fel e mai bine sa las pt mai tarziu,sa nu le facem pe toate dintr-o data,astfel ar interveni monotonia...nu crezi?
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:38
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:54:20nu sunt rea!! am citit, si nu inteleg care e de fapt intrebarea?? vrei sa-ti spunem daca toate am avut orgasm din prima sau nu???
DAR CHIAR CREZI CA TOATA LUMEA ISI EXPUNE ASA TOATE STARILE ASTEA??
nu vreau sa fiu rea, dar cred ca trebuie sa fii mai atenta la exprimare...si la ORTOGRAFIE, serios!
Eu unul cred ca ai nishte probleme grave cu Mr Johnson!

Dupa ce ca ai facut ditamai spam-ul la un topic, mai eshti shi cu nasul pe sus! Ar cam trebui sa-i explici fetei clar , ce ar trebui sa faca , nu sa-i pui tot felul de intrebari cretine , shi in plus dupa comportamentul tau, am ajuns la concluzia ca nici tu nu ai habar de vreun orgasm sau ceva, ca daca ai fi avut parte de asha ceva, i-ai fi explicat fetei clar cand este momentul! Nu vorbi tu de ortografie, cand se vede clar ca ai venit cu Baileshti-ul sau Radovan-ul in carca, de scrii cu majuscule ca shi cum ai fi pe camp , sa strigi la Ion de pe un deal, shi el pe celalalt! Asha ca data viitoare , scrie ceva ca-lumea, shi folositor, fata a cerut clar un ajutor, tu i-ai dat cu piatra in cap parca te-ai fi sculat cu fatza la cearsheaf!

Draga yoana, banuiesc prin ce treci ( sunt baiat , deci nu pot spune k te intzeleg in totalitate ) , shi sugestia mea este sa ai rabdare , sa te calmezi , sa mergi mai departe , nicidecum incordata , sau ingrijorata , doar nu ai nimic de pierdut , sau suferit. Asha ca , relaxeaza-te, shi lasa-te in voia valului , orgasmul vine el la momentul potrivit.

De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:54:20DAR CHIAR CREZI CA TOATA LUMEA ISI EXPUNE ASA TOATE STARILE ASTEA??

Apropo draga fatuca , acesta este un forum despre Lifestyle shi intimitate, in caz ca nu ai observat! Asha ca nu vad de ce sa se simta lumea incomoda sa-shi dezvaluie senzatziile tari. Shi mai citeshte Playboy , ca inca nu eshti in masura sa dai nishte sfaturi !

yoana , bafta :)
Dangereux
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:49
De la: oanna81, la data 2008-09-02 15:10:53ce aveti mai? nu va mai certati scumpelor.. ca nu aveti de ce

iar referitor la subiectul acestui topic, stai linistita yoana.. toate vin la timpul lor.. e absolut normal sa nu ai orgasm la primele contacte sexuale. Sunt si altele mai norocoase( am auzit) dar sunt intr-un procentaj redus.. deci nu-ti face probleme, starea asta poate dura luni bune, chiar ani.

anissia.. daca subiectul asta iti provoaca indignare, ar trebui sa le citesti pe ale cu adevarat intime!



aoooleu poate dura chiar si "ani" Sper ca n-o sa fiu chiar atat de ghinionista
merci ca ai intervenit!
Iar pe Anissia,sa o intelegem...are si ea obsesii... de ortografie...o iertam....
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:49
De la: Dangereux, la data 2008-09-02 15:49:24
De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:54:20nu sunt rea!! am citit, si nu inteleg care e de fapt intrebarea?? vrei sa-ti spunem daca toate am avut orgasm din prima sau nu???
DAR CHIAR CREZI CA TOATA LUMEA ISI EXPUNE ASA TOATE STARILE ASTEA??
nu vreau sa fiu rea, dar cred ca trebuie sa fii mai atenta la exprimare...si la ORTOGRAFIE, serios!
Eu unul cred ca ai nishte probleme grave cu Mr Johnson!

Dupa ce ca ai facut ditamai spam-ul la un topic, mai eshti shi cu nasul pe sus! Ar cam trebui sa-i explici fetei clar , ce ar trebui sa faca , nu sa-i pui tot felul de intrebari cretine , shi in plus dupa comportamentul tau, am ajuns la concluzia ca nici tu nu ai habar de vreun orgasm sau ceva, ca daca ai fi avut parte de asha ceva, i-ai fi explicat fetei clar cand este momentul! Nu vorbi tu de ortografie, cand se vede clar ca ai venit cu Baileshti-ul sau Radovan-ul in carca, de scrii cu majuscule ca shi cum ai fi pe camp , sa strigi la Ion de pe un deal, shi el pe celalalt! Asha ca data viitoare , scrie ceva ca-lumea, shi folositor, fata a cerut clar un ajutor, tu i-ai dat cu piatra in cap parca te-ai fi sculat cu fatza la cearsheaf!

Draga yoana, banuiesc prin ce treci ( sunt baiat , deci nu pot spune k te intzeleg in totalitate ) , shi sugestia mea este sa ai rabdare , sa te calmezi , sa mergi mai departe , nicidecum incordata , sau ingrijorata , doar nu ai nimic de pierdut , sau suferit. Asha ca , relaxeaza-te, shi lasa-te in voia valului , orgasmul vine el la momentul potrivit.

De la: Anissia27, la data 2008-09-02 13:54:20DAR CHIAR CREZI CA TOATA LUMEA ISI EXPUNE ASA TOATE STARILE ASTEA??

Apropo draga fatuca , acesta este un forum despre Lifestyle shi intimitate, in caz ca nu ai observat! Asha ca nu vad de ce sa se simta lumea incomoda sa-shi dezvaluie senzatziile tari. Shi mai citeshte Playboy , ca inca nu eshti in masura sa dai nishte sfaturi !

yoana , bafta :)





Merci pt sustinere Dangereux.I-ai zis-o!
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 15:57
Va las pe toti, trebuie sa plec. Multumesc pentru comentariile si sfaturile voastre! mai revin maine
lil_devil
Postat pe 2 Septembrie 2008 16:00
Cu bine . Te pup
Dangereux
Postat pe 2 Septembrie 2008 16:03
De la: Dangereux, la data 2008-09-02 16:03:42Cu bine . Te pup


aaaaa.... dragul meu, de fapt, dragii mei, mai aveti muuuuult de invatat pana sa ajungeti la nivelul meu. FOARTE MULT!
iar eu nu am sa ma cobor la nivelul vostru ptr a raspunde idioteniilor scrise de voi, chiar am treburi mai importante de facut, asa ca... "distrati-va" in pace ( in mocirla, asa cum va place voua)
v-am pupat!
pa
Anissia27
Postat pe 2 Septembrie 2008 16:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Erectie slaba!! 23 De la: ZEINAB 1 Aprilie 2013 06:11
Nu imi place sa fac sex oral 608 De la: cenzuratul 6 Decembrie 2011 00:41
care ar putea fi cauza??? 62 De la: leo_ 6 Decembrie 2010 10:02
help! 15 De la: joana_rise 21 August 2008 22:47
O seara cat mai romantica. 79 De la: andy_zanika 24 Iulie 2009 15:13