Setari Cookie-uri

CE CREDETI DESPRE.....????!!!!!

Da din pacate si mie mi s-a intamplat....am ramas ...
iubi7a_lui
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:37
eu cred ca acesti indivizi sunt bolnavi, mi s-a intamplat sa dau nas in nas cu cate unul de vreo 2 ori. Dar stiti ce ma gandesc? oare este o boala ce afecteaza numai barbatii? Nu se plange nici un tip sa fi vazut vreo doamna suferind asa?

Postat pe 15 Septembrie 2008 20:05
si eu am patito =))))
noroc ca exista lista ignore din prima!!!!
Greenie
Postat pe 22 Octombrie 2008 12:19
Daca te mananca in fund da o patesti logic....necunscuti is multi si ...unele iduri sunt chiar virusate...so ...de ce ai da accept daca nu te intereseaza ....
BERBEACA
Postat pe 22 Octombrie 2008 12:19






FEREASCA DUMNEZEU,DRAGELE MELE,ACESTIA SUNT CU SIGURANTA NISTE PERSOANE BOLNAVE CHIAR NU ESTE DE GLUMIT.

Postat pe 22 Octombrie 2008 15:16
De la: LuckyMe, la data 2008-09-04 13:04:57Vi s-a intamplat vreodata sa intre cine pe id vostru( un barbat) si voi de curiozitate sa dati accept.......apoi sa vi se ofere webcam si tot de curiozitate sa vedeti si voi cine este misteriosul si dati accept ......si sa constatati cu stupoare sau placere ca respectivul se masturbeaza de zor cu spor......eu chiar azi am patit si sincer ma lasa scarbita aceste gesturi......voi?


nesansa face ca daca nu mi se spune dinainte ca "cineva" vrea sa fie adaugat in lista mea de mess va sfarsi direct in lista de ignore...itimai spun ca asa a patit fratele meu care isi schimbase id-ul....si nu numai el.

din principiu si de obicei.
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Octombrie 2008 15:47
De la: LuckyMe, la data 2008-09-04 13:04:57Vi s-a intamplat vreodata sa intre cine pe id vostru (un barbat) si voi de curiozitate sa dati accept.......apoi sa vi se ofere webcam si tot de curiozitate sa vedeti si voi cine este misteriosul si dati accept ......si sa constatati cu stupoare sau placere ca respectivul se masturbeaza de zor cu spor......eu chiar azi am patit si sincer ma lasa scarbita aceste gesturi......voi?

Nu.
Din principiu nu "dau accept" cuiva cu care nu am "discutat" în prealabil despre asta.
Eu nu am datele personalizate in programul pe care il folosesc, nici macar genul nu este specificat, deci un obiect total neinteresant pentru cei din jur
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Octombrie 2008 17:11
eu am patit-o si faceam baza de tipul respectiv.......normal ca si-a aratat chestia pe web cam.........si paroasa.....faza tare ca i-am dat si eu web si i l-am aratat pe varul meu.......s-a speriat tipul si a iesit.........

Postat pe 22 Octombrie 2008 21:44
heaven_gate...


nu dau accept la cine nu cunosc...si sincer nu-s curioasa..am primit multe cereri de accept ...dar din pacate nu am acceptat... si nu uitati ca sunt id-uri ...care va cer sa dati accept si va dau in schimb un frumos cadou ...numit virus.....care greu il mai scoateti...sau in unele cazuri deloc si adio PC...
mafia_nrr1
Postat pe 22 Octombrie 2008 21:49


n-am patit asa ceva poate si pentru ca sunt zgarcita la accepturi in lista de mess

chiar zilele astea a insistat un tip de 3 ori pana i-am trimis mesaj si l-am intrebat ce vrea si mi-a spus ca e..max nu stiu cum si ca si-a schimbat id`ul, tot nu-l stiam
i-am dat un accept si l-am sters imediat
fluturas_
Postat pe 23 Octombrie 2008 00:08
De la: Shobby, la data 2008-09-04 15:14:52 mi-a revenit pofta, insa daca as fi comandat cârnate, jur ca n-as fi putut sa ma ating de el...si sunt greu de scarbit, dar cand vezi obiect storcosit de geam chiar in fata ta, nu cred ca-ti salta inima din piept de bucurie


Shobby, m-am cocoshat de ras, sa mor ...
Dor_a
Postat pe 2 Noiembrie 2008 09:52
De la: supermiki, la data 2008-09-15 17:35:16 - cum de ii gasiti? ... astia-s bolnavi cred ... ar trebui internati ...


Miki, daca-i internezi, inseamna ca-i tii pe banii contribuabililor in spital (adica ai vostri, de!)Nu merita ei sa traiasca din impozitele voastre... Da-i in ma-sa de bolnavi, sa-i tina ai lor
Dor_a
Postat pe 2 Noiembrie 2008 10:04
De la: heaven_gate, la data 2008-10-22 21:44:08eu am patit-o si faceam baza de tipul respectiv.......normal ca si-a aratat chestia pe web cam.........si paroasa.....faza tare ca i-am dat si eu web si i l-am aratat pe varul meu.......s-a speriat tipul si a iesit.........


Belea faza!
Dor_a
Postat pe 2 Noiembrie 2008 10:06
nu am patit-o pana acum...sper sa nu mi se intample, e de-a dreptul scarbos......biax...eu zic ca astia nu ar trebui bagati in seama, au probleme serioase la etajele superioare...asa de disperati sunt???? le lipsesc, nu o doaga, ci o gramada....
mkdisk
Postat pe 10 Noiembrie 2008 13:20



foarte funny topicul asta ....saracele de voi......
anderson
Postat pe 10 Noiembrie 2008 14:28
nu mi sa intamplat niciodata si nici nu as vrea sa mi se intample,i sa intamplat la o pr dea mea poi ce sa zic imi imaginez cat de scarbos este

Postat pe 3 Ianuarie 2009 14:11
eu n-am patit chiar asa..dar oricum am dat si eu accept la o persoana necunoscuta..insa bineinteles am dat apoi si ignore:))

Postat pe 3 Ianuarie 2009 14:15
De la: gabi0283, la data 2009-01-03 14:15:26eu n-am patit chiar asa..dar oricum am dat si eu accept la o persoana necunoscuta..insa bineinteles am dat apoi si ignore:))
poi vezi ce patesti daca nu esti cuminte

Postat pe 3 Ianuarie 2009 14:17
da, mi s-a intamplat si faza cu webcam-ul dar si "live" sa zic asa. mergi pe strada si ii vezi
cel mai socant e cand vezi nu un bosorog ci un copchil de 5-6 ani un puradel
pinkoana
Postat pe 9 Ianuarie 2009 18:26
mi s-a intamplat si asta...dar cel mai nasol llucru care mi s-a intampat a fost in anul 2007 in februiarie..in scar minunatul meu bloc. Veneam din club, prietenul meu m-a condus pana la scara blocului, a plecat..eu am ramas sa vb la tel...in urma mea a aparut un tip ca din senin.si a inceput sa se dezbrace sa-si scoata instrumentul ..si asta nu ar fi fost nik...dar mi-a bagat o mana in gat...dupa cateva minute bune de spaima si pumnii, picioare si posete catre ala...si dupa urlete a inceput sa iasa lumea..si tipul s-a speriat si a fugit.
AdrIanalove22
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:16
De la: LuckyMe, la data 2008-09-04 13:04:57Vi s-a intamplat vreodata sa intre cine pe id vostru( un barbat) si voi de curiozitate sa dati accept.......apoi sa vi se ofere webcam si tot de curiozitate sa vedeti si voi cine este misteriosul si dati accept ......si sa constatati cu stupoare sau placere ca respectivul se masturbeaza de zor cu spor......eu chiar azi am patit si sincer ma lasa scarbita aceste gesturi......voi?


nu ai filmat?
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:21
io am patit cu o femeie asa!!
ca omu', dau accept, zic saru'mana imi zice sa dau accept la camera si ma trezesc pe monitor cu niste ditamai pulpe impadurite in mijloc , de eram sa cad de pe scaun de sperietura!
ea tot tipa la mine sa-i fac nu stiu ce, io tot dadeam sa inchid calculatoru' si nu gaseam botonu'.
pana cand, de nervi si de sperietura am oprit curentu' in toata casa!!

Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:24

a fost tareeeee...........
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:26
Pinocchio!
Dor_a
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:26
mie mi s-a intamplat asa ceva................dar vreau sa spun ca nu seamana cu nimic din ce am citit......se pare ca sunt o norocoasa!!:) ...........tipul pe care l-am cunoscut intamplator pe net e suuuper ok...vb de 2 luni si ne-am si intalnit.....e exact cum il stiam de pe mess si web... .....va pooop!
chifuioana
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:29
De la: chifuioana, la data 2009-01-21 14:29:22mie mi s-a intamplat asa ceva................dar vreau sa spun ca nu seamana cu nimic din ce am citit......se pare ca sunt o norocoasa!!:) ...........tipul pe care l-am cunoscut intamplator pe net e suuuper ok...vb de 2 luni si ne-am si intalnit.....e exact cum il stiam de pe mess si web... .....va pooop!



pana la urma si asta-i o metoda de a cucerii o femeie.
i-o arati din prima si ea "cade" cu picioare ridcate pe birou, de bucurie!

Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:36
Interesant...dar si scarbos cum spuneti voi doamnelor si domnisoarelor. Lumea barbatilor e plina de ciudati :D. Eu recunosc...o fac...dar o fac in baie...cand fac baie sau dush. Cred ca este locul cel mai potrivit. :P. Fara ca intimitatea sa-mi fie invadata. Si nu cred ca nu este o doamna sau domnisoara care nu s-a masturbat in baie. Fiecare vede cum vrea situatia...dar aici va dau dreptate... e chiar scarbos...si ceea ce ati postat aici... nu am cuvinte.
P.S.: Chiar ati vazut barbati sa o faca si in public? Cred ca sunt cam neiesit in lume :D
dragonel
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:36
momentan nu am patit asa ceva si nici nu vreau ;)) si nici pe strada nu am dat de intamplari scarboase, desi circul mult prin bucuresti si seara(cu ratbu). In schimb am patit'o knd eram mai mica, ma pipaia unu prin zone intime, eu credeam k omu nu are loc(k era ful in masina) si de atunci am ramas cu sechele...sunt cu okii in 4 si dak s baga unu prea mult in mine...sau n-are loc de mine, ii arunc o privire d'aia k mai bine sta cuminte k altfel o incurca :))))
10nails
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:25
De la: dragonel, la data 2009-01-21 14:36:18Interesant...dar si scarbos cum spuneti voi doamnelor si domnisoarelor. Lumea barbatilor e plina de ciudati :D. Eu recunosc...o fac...dar o fac in baie...cand fac baie sau dush. Cred ca este locul cel mai potrivit. :P. Fara ca intimitatea sa-mi fie invadata. Si nu cred ca nu este o doamna sau domnisoara care nu s-a masturbat in baie. Fiecare vede cum vrea situatia...dar aici va dau dreptate... e chiar scarbos...si ceea ce ati postat aici... nu am cuvinte.
P.S.: Chiar ati vazut barbati sa o faca si in public? Cred ca sunt cam neiesit in lume :D


ce faci tu in baie?
si iti canta?
fara imnuri..plssss
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 16:21
De la: portitza_, la data 2009-01-21 16:21:06
De la: dragonel, la data 2009-01-21 14:36:18Interesant...dar si scarbos cum spuneti voi doamnelor si domnisoarelor. Lumea barbatilor e plina de ciudati :D. Eu recunosc...o fac...dar o fac in baie...cand fac baie sau dush. Cred ca este locul cel mai potrivit. :P. Fara ca intimitatea sa-mi fie invadata. Si nu cred ca nu este o doamna sau domnisoara care nu s-a masturbat in baie. Fiecare vede cum vrea situatia...dar aici va dau dreptate... e chiar scarbos...si ceea ce ati postat aici... nu am cuvinte.
P.S.: Chiar ati vazut barbati sa o faca si in public? Cred ca sunt cam neiesit in lume :D


ce faci tu in baie?
si iti canta?
fara imnuri..plssss


Nu fii rautacioasa... nu ca m-ar afecta... dar cand un barbat face asta ..o face probabil ca e ciudat...din placere...si totul este "free". Pe cand voi...doamnele si domnisoarele o faceti pe bani. Si ce faceti? Va bagati tot felul de porcarii in toate gaurile... De asta nu tineti cont? Eu am dat 3 euro unei doamne de vreo 30 de ani pentru un show la web...cica. Eram curios sa vad si eu pentru ce vrea acei euro. Si ce mi-a fost dat sa vad? Se pune in nu stiu ce pozitie pe pat...si isi baga ditamai vibratorul pe unde poate ea mai bine. Credeti ca asta e ceva frumos... pe mine unu asta ma scarbeste. Ar trebui sa tineti cont ca suntem toti oameni si avem defecte... si nu trebuie sa ne judecam unul pe celalalt.
P.S.: O zi buna...si la cat mai multe orgasme ...
dragonel
Postat pe 22 Ianuarie 2009 11:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii, de 2 ori mai curve decat femeile 72 De la: Iuliana939 1 Noiembrie 2009 16:09
ce sa fac eu in cazul asta? 21 De la: nicollytae 3 Aprilie 2009 10:09
Probleme in cuplu 11 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:55
Ati accepta sa faceti sex cu fostul sot sau sotie dupa ce ati divortat 34 De la: kudika029282 6 Ianuarie 2013 19:43
Impreuna sau separat 14 De la: kudika503694 8 Iunie 2014 17:08