Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

pt Dor_a

Lupoiaca din Carpati, mandra tare la limbaj respectuos si discutie elevata cu MULTE puncte valide de vedere....


Nici daca iti crapa careva capul cu un topor si iti baga becul in cap intre neuronii tai prafuiti care nu stiu decat de \" facut mijto si panarama" tot nu te luminezi tu mititico.

Fii fata tenace si taci cand nu stii cu cine vorbesti si mai ales ce vorbesti.
BDT02
Postat pe 21 Noiembrie 2008 09:13
De la: BDT02, la data 2008-11-21 09:13:06 pt Dor_a

Lupoiaca din Carpati, mandra tare la limbaj respectuos si discutie elevata cu MULTE puncte valide de vedere....


Nici daca iti crapa careva capul cu un topor si iti baga becul in cap intre neuronii tai prafuiti care nu stiu decat de \" facut mijto si panarama" tot nu te luminezi tu mititico.

Fii fata tenace si taci cand nu stii cu cine vorbesti si mai ales ce vorbesti.


Oh, da, e bine ca ai tu un limbaj elevat.
Kathara
Postat pe 21 Noiembrie 2008 09:26

Zguduiala face bine Kathara, mai ales ca noi romanii suntem FOARTE sensibili.

Pentru ca simplu eu NU am atacat si nu am jignit pe nimeni cand am incercat sa discut niste puncte de vedere. Se poate vorbi si frumos ca nu cred ca e bai.

De la ideea ca cineva s-ar bucura daca eu as fi ucisa intr-o tara araba si a decide ca eu nu sunt mandra a fi romanca, mi se pare ca persoana care a scris are probleme grave in sistemul cognitiv sau nu si-a imaginat niciodata ce ar putea insemna sa fi atacat cu un cutit.

Sa n-o iau ad literam?! Sorry but no way! Discutam face to face acum o saptamana despre alegerea lui Obama si cand danezul cu care vb m-a contrazis mi-a spus asta respectuous nu ca si-a dori sa ma violeze un negru prin New Orleans!


BDT02
Postat pe 21 Noiembrie 2008 09:40
La primul punct sa stii ca sunt de acord cu ea, din exprimare ta rezulta ori ca nu esti romanca, ori ca nu esti mandra de asta dim moment ce ai inceput dictutia cu un enunt care iti marcheaza detasarea.

Cat priveste a doua chestiune - reciteste - spune ca vrea sa te ajute spunandu-ti adevarul, altfel risti sa fii ucisa intr-o tara araba daca le spui celor de pe-acolo ca accepta homosexualitatea.
Kathara
Postat pe 21 Noiembrie 2008 09:48
De la: Kathara, la data 2008-11-21 09:48:41La primul punct sa stii ca sunt de acord cu ea, din exprimare ta rezulta ori ca nu esti romanca, ori ca nu esti mandra de asta dim moment ce ai inceput dictutia cu un enunt care iti marcheaza detasarea.

Cat priveste a doua chestiune - reciteste - spune ca vrea sa te ajute spunandu-ti adevarul, altfel risti sa fii ucisa intr-o tara araba daca le spui celor de pe-acolo ca accepta homosexualitatea.


Multumesc, Kathara.

Dar revin si spun! Iart-o, ca nu stie ce zice.
Acum imi dau seama ca ii lipseste si capacitatea de a intelege ceea ce citeste. Asa cum ii lipseste cea de a intelege si sedimenta ceeea ce vede.
Si faptul ca tine sa impuna opiniile ei distorsionate ca lucruri reale, dovedeste un singur lucru: stii proverbul romanesc despre... si fudulie? Aia e!

Pe de alta parte, lucrul pe care am vrut sa-l subliniez a fost ca AI perfecta dreptate: In islamism (religia cea mai restrictiva, cea care accepta si chiar incurajeaza crima - chiar, stii de cate ori e folosit cuvantul "Omoara" in Coran? de peste 500 de ori! ), homosexualismul nu numai ca nu e acceptat, dar e pedepsit si in ziua de azi ca acum sute de ani.

Daca fata-a dat-o'n tragedii cu cutite si ea, ca personaj principal (evident, doar asta e ideea! Ea, mereu ea, ca centru atentiei), iata momentul in care, ca si Dana, tre' sa fie ignorata.
Daca are nevoie de drame, scandaluri si facut pe superioara, sa o suporte parintii ei, ca ei or fi raspunzatori de manifestarile astea, noi ce vina avem?

Ce zici, revenim la topicul initial, sau a venit vremea sa-l lasam naibii si sa gasim alt subiect "incediar"? Asta nu ma mai face sa rad deja...

Idei?
Dor_a
Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:03
exact lasand la o parte persoanele pe care ati hotarat ca le vom ignora.... ce parere aveti despre sexul oral?
just4me
Postat pe 21 Noiembrie 2008 17:16
De la: just4me, la data 2008-11-21 17:16:55exact lasand la o parte persoanele pe care ati hotarat ca le vom ignora.... ce parere aveti despre sexul oral?




s-a mai vorbit pana acum...dar eu imi repet parerea.
Este foarte ok din punctul meu de vedere atata timp cat o fac cu un tip cu care am o relatie serioasa, altfel...nu concep

Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:39
De la: just4me, la data 2008-11-21 17:16:55exact lasand la o parte persoanele pe care ati hotarat ca le vom ignora.... ce parere aveti despre sexul oral?


Pai ce parere sa am? (mi-e teama ca n-o sa zic nimic original aici ) dar chiar uite, incerc sa-mi amintesc cand am facut-o intaia oara... Mai bine de 10 ani Si sa vedeti comédie! Nici unu' din ei n-a ramas impotent Asta o fi bine sau rau

Lasand gluma la o parte, stiti ce am aflat, abia acum, dupa atata timp de "munca" ? Ca nu o faceam bine Ziceti si voi!

Am primit un indreptar de curand, l-am citit, si o sa-l copy/paste aici (desi e cam lung... cred ca o sa pun cate 2-3 paragrafe o data), poate n-oi fi singura care are nevoie de un pic de teorie... Adica, daca stai sa te gandesti.. Nu sta nimeni sa ne scoleasca... facem si noi ce credem... Nu zic, unele or avea mai mult instinct, dar credeti ca strica?)
Il am salvat la birou, asa ca o sa incep sa il paste-uiesc saptamana viitoare... e ok?
Dor_a
Postat pe 21 Noiembrie 2008 19:55
saluty...eu sunt noua pe forum...adik nu am zis niciodata nimic dar as vrea si eu sa am cu cine sa discut avand in vedere k subiectele sunt faine si interesante acum ma intreb dak mai este cineva k sa stiu k nu vb singura Apropo numele meu este Alexandra
alehandra_marty
Postat pe 21 Noiembrie 2008 23:52
salut alexandra.
numele meu este geo si sunt practicant.
ia zi lu' nenea, ce te intereseaza despre sexu' horal!?

Postat pe 21 Noiembrie 2008 23:57
de ce toate utilizatoarele noi sunt trecute ca fiind membre din luna 11 anul 2007?


on topi: vb va rog mai tare, sa auzim si noi

Postat pe 22 Noiembrie 2008 12:26
a da, Georgia, faina poza de la avatar

Postat pe 22 Noiembrie 2008 12:41
citit, mirat , plictisit ,mers mai departe
iris_4_ever
Postat pe 22 Noiembrie 2008 15:51
vazut, marcat, convins!

Postat pe 22 Noiembrie 2008 15:53
De la: oktober, la data 2008-11-22 12:26:32 de ce toate utilizatoarele noi sunt trecute ca fiind membre din luna 11 anul 2007?


on topi: vb va rog mai tare, sa auzim si noi


si in data de 7 !!!!!........curiozitate....mare curiozitate !!!!.....acelasi lucru il observ si eu de cateva zile !!!!......si imi pun semne de intrebare despre site !!!.....
etta
Postat pe 22 Noiembrie 2008 15:56
De la: Dor_a, la data 2008-11-21 19:55:21
De la: just4me, la data 2008-11-21 17:16:55exact lasand la o parte persoanele pe care ati hotarat ca le vom ignora.... ce parere aveti despre sexul oral?


Pai ce parere sa am? (mi-e teama ca n-o sa zic nimic original aici ) dar chiar uite, incerc sa-mi amintesc cand am facut-o intaia oara... Mai bine de 10 ani Si sa vedeti comédie! Nici unu' din ei n-a ramas impotent Asta o fi bine sau rau

Lasand gluma la o parte, stiti ce am aflat, abia acum, dupa atata timp de "munca" ? Ca nu o faceam bine Ziceti si voi!

Am primit un indreptar de curand, l-am citit, si o sa-l copy/paste aici (desi e cam lung... cred ca o sa pun cate 2-3 paragrafe o data), poate n-oi fi singura care are nevoie de un pic de teorie... Adica, daca stai sa te gandesti.. Nu sta nimeni sa ne scoleasca... facem si noi ce credem... Nu zic, unele or avea mai mult instinct, dar credeti ca strica?)
Il am salvat la birou, asa ca o sa incep sa il paste-uiesc saptamana viitoare... e ok?
just4me
Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:05
cik nu il faceai bn.... uof.... da' ce a zis domnu' k faceai gresit?
just4me
Postat pe 22 Noiembrie 2008 19:06
De la: just4me, la data 2008-11-22 19:06:49cik nu il faceai bn.... uof.... da' ce a zis domnu' k faceai gresit?


Nu-nu, nuu!

Am dedus io, citind indreptarul.
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 06:56
De la: alehandra_marty, la data 2008-11-21 23:52:00saluty...eu sunt noua pe forum...adik nu am zis niciodata nimic dar as vrea si eu sa am cu cine sa discut avand in vedere k subiectele sunt faine si interesante acum ma intreb dak mai este cineva k sa stiu k nu vb singura Apropo numele meu este Alexandra


Buna Alexandra.

Bine ai venit; uite, stateam si ma gandeam, intrebarea asta cu "faci au ba sex oral" e cam... prea de suprafata; o intrebare la care s-ar putea raspunde cu da au ba.
Desi ai sa razi! a scandalizat cateva... doamne ( indoieli asupra catalogarii, sunt doar politicoasa). Da rrau! Cand ai chef de un ras ca lumea, citeste paginile precedente. Io am ramas (holbata, adica). Stii, acu' fo trii sute de ani, preotii ii amenintau pe barbati ca daca se masturbeaza si cer sex oral or sa ramana impotenti ... ... Ei bine! mai sunt unii/unele care mai cred si azi faza
Dar ca sa revin, ca facem, s-a stabilit! Hai sa vedem cum facem
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 07:10
Citez:

(am editat, ca prea era lung)
(...) Perimetrul exterior al glandului este corona. Ea uneste capul de ax. Asta e zona cea mai sensibila a penisului. Când îl vei lua în gura, tocmai spre aceasta creasta îti vei îndrepta cea mai mare atentie. Urmareste aceasta creasta împrejur, spre partea dedesubt a penisului.
Vei observa un punct de jonctiune unde ambele capete ale acestui cerc neregulat se împreuneaza. Daca partenerul tau este necircumscris, acesta este si punctul în care este legat preputul. Aceasta zona minuscula este, de departe, cea mai sensibila zona din tot corpul, si e posibil sa-ti aduci partenerul la orgasm doar lovind usor cu vârful limbii direct acolo. Ocupa-te un timp de mângâierea glandului si a zonelor din imediata lui vecinatate. În continuarea glandului avem axul penisului. Axul nu are multe terminatii nervoase si, de aceea, nu-i produce barbatului vreo stimulare deosebita prin mângâiere, fie manual, fie cu limba, cu exceptia glandului penisului însusi.

M-a uimit întotdeauna sa constat ca exista un numar de muiste consacrate care cred ca suptul în sus si în jos de-a lungul axului îl va face pe partener sa-i vina. Nu-i adevarat, oameni buni! Daca se întâmpla totusi asta este pentru ca cerul gurii tale face ca glandul penisului sa se simta bine. De fapt, faci felatio capului ***** ! La baza axului se afla testiculele ( ***** , comoara, numiti-le cum vreti, esentialul e sa nu le ignoram importanta). Testiculele sunt extrem de sensibile la durere si, de obicei, nu sunt considerate zona erogena propriu-zisa, ceea ce este neadevarat! Îi poti amplifica cu mult placerea daca te ocupi asa cum se cuvine de coaiele sale.
În concluzie, uita-te bine la penisul partenerului. Studiaza-l. Învata foarte bine zonele cu sensibilitate speciala si fii gata sa-ti pui în valoare cunostintele despre trupul lui folosind limba si buzele atunci când te apleci tandru spre ***** lui. Manifestarea adoratiei pentru ***** lui poate exprima cel mai bine dragostea ce i-o porti.

Am incheiat citatul.
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 07:20
De la: avram_iumi, la data 2008-09-05 14:34:57ce parere aveti despre sexul oral facut barbatilor?

O parere buna spre foarte buna, dar depinde cum e facut...

Postat pe 23 Noiembrie 2008 07:56
o da... ai dreptate dor_a..... cred ca o sa ma duc la barbatzel si sa il folosesc nitel pe post de cobai.... nu ca lui nu i'ar place acuma
just4me
Postat pe 23 Noiembrie 2008 09:07
De la: Dor_a, la data 2008-11-23 07:20:30Citez:

(am editat, ca prea era lung)
(...) Perimetrul exterior al glandului este corona. Ea uneste capul de ax. Asta e zona cea mai sensibila a penisului. Când îl vei lua în gura, tocmai spre aceasta creasta îti vei îndrepta cea mai mare atentie. Urmareste aceasta creasta împrejur, spre partea dedesubt a penisului.
Vei observa un punct de jonctiune unde ambele capete ale acestui cerc neregulat se împreuneaza. Daca partenerul tau este necircumscris, acesta este si punctul în care este legat preputul. Aceasta zona minuscula este, de departe, cea mai sensibila zona din tot corpul, si e posibil sa-ti aduci partenerul la orgasm doar lovind usor cu vârful limbii direct acolo. Ocupa-te un timp de mângâierea glandului si a zonelor din imediata lui vecinatate. În continuarea glandului avem axul penisului. Axul nu are multe terminatii nervoase si, de aceea, nu-i produce barbatului vreo stimulare deosebita prin mângâiere, fie manual, fie cu limba, cu exceptia glandului penisului însusi.

M-a uimit întotdeauna sa constat ca exista un numar de muiste consacrate care cred ca suptul în sus si în jos de-a lungul axului îl va face pe partener sa-i vina. Nu-i adevarat, oameni buni! Daca se întâmpla totusi asta este pentru ca cerul gurii tale face ca glandul penisului sa se simta bine. De fapt, faci felatio capului ***** ! La baza axului se afla testiculele ( ***** , comoara, numiti-le cum vreti, esentialul e sa nu le ignoram importanta). Testiculele sunt extrem de sensibile la durere si, de obicei, nu sunt considerate zona erogena propriu-zisa, ceea ce este neadevarat! Îi poti amplifica cu mult placerea daca te ocupi asa cum se cuvine de coaiele sale.
În concluzie, uita-te bine la penisul partenerului. Studiaza-l. Învata foarte bine zonele cu sensibilitate speciala si fii gata sa-ti pui în valoare cunostintele despre trupul lui folosind limba si buzele atunci când te apleci tandru spre ***** lui. Manifestarea adoratiei pentru ***** lui poate exprima cel mai bine dragostea ce i-o porti.

Am incheiat citatul.

mai geo , ce zici tu de chestia asta?
trebuie musai sa-l salvez mesajul si sa-l dau colegelor sa vada si ele cum se face un lucru ca la carte
dancer
Postat pe 23 Noiembrie 2008 09:08
Dancer,

Nu numai. Deschide un folder, pen'ca asta-i doar inceputul
Cum ziceam, se vorbeste de un intreg indreptar. Cu lectii numerotate Asta a fost doar introducerea.
O sa continuu sa copy/paste-uiesc daca vor fi interesati (recte, interesate) altfel ar fi o pierdere de spatiu
(Tare as vrea sa citeasca si dana indreptaru' cu pricina, credeti ca o sa ramana asa ? )
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 09:17
De la: just4me, la data 2008-11-23 09:07:47o da... ai dreptate dor_a..... cred ca o sa ma duc la barbatzel si sa il folosesc nitel pe post de cobai.... nu ca lui nu i'ar place acuma


Vezi, Just4me?
D'aia imi plac manualele si profesorii. Nu e pacat sa pierzi timp sa redescoperi el agua tibia (apa calda, de! )?
Vezi de ce 'iceam ca m-a luminat indreptarul cu pricina?
Tot ce-ti pot dori acum e... sa ai nopti fierbinti
Dor_a
Postat pe 23 Noiembrie 2008 09:27
De la: Dor_a, la data 2008-11-23 09:27:18
De la: just4me, la data 2008-11-23 09:07:47o da... ai dreptate dor_a..... cred ca o sa ma duc la barbatzel si sa il folosesc nitel pe post de cobai.... nu ca lui nu i'ar place acuma


Vezi, Just4me?
D'aia imi plac manualele si profesorii. Nu e pacat sa pierzi timp sa redescoperi el agua tibia (apa calda, de! )?
Vezi de ce 'iceam ca m-a luminat indreptarul cu pricina?
Tot ce-ti pot dori acum e... sa ai nopti fierbinti

si aqu SEX CA LA CARTE SI MULTE NOPTI FIERBINTI
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 09:38
Deep-throat-ul se defineste ca fiind inghitirea totala a penisului in momentul sexului oral. Throat=gat, adik, il bagi pana in gat
andreea_virginia
Postat pe 23 Noiembrie 2008 13:07
De la: andreea_virginia, la data 2008-11-23 13:07:09Deep-throat-ul se defineste ca fiind inghitirea totala a penisului in momentul sexului oral. Throat=gat, adik, il bagi pana in gat

numai sa nu ramana saracul blocat acolo
yumy
Postat pe 23 Noiembrie 2008 13:34
PENTRU DOR A
DUMNEATA DREPT CE TE DAI AICI PE FORUM DAI LECTII DE FACUT SEX ORAL PERVERSELOR TIRITURI SI PERVERSILOR IMPOTENTI CARE NU LI SE MAI SCOALA PENISUL NUMAI DACA ESTE LUAT SI SUPT IN GURA DE BUZELE ZABALOASE ALE CURVELOR PERVERSE MAI BINE DA LECTII LA BORDELURI DE PROSTITUTIE NU PE INTERNET CA NU AI CUI SA POVESTESTI ACESTE SPURCACIUNI CARE MA FAC SA VOMEZ DE SCIRBA TIRITURA SPURCAT SE VEDE CA FACI PERVERSIUNI PENTRU BANI DE ACCEA ESTI ASA DE STIUTOARE

Postat pe 23 Noiembrie 2008 17:22
Continua DOR -a!

Chiar te rog, .....o , da, da..........
A-innebunit Dana!
ella_688_2008
Postat pe 23 Noiembrie 2008 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu ma ud!(suna cam ciudat)... 72 De la: v_tino 30 Aprilie 2009 17:36
avem si eu o postare aici si nu mai e ??:(( 3 De la: alind 6 Aprilie 2012 16:21
help 6 De la: laurathegirl 3 August 2008 20:55
something new.... why not 1 De la: like_angelll 9 Noiembrie 2008 01:31
Buna ! 6 De la: irelevant 4 Noiembrie 2014 20:11