Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 09:47:43giorgiana sau cum te-o chema tie chiar nu ti-e teama de cel de sus am citit si am vazut ca ai un vocabular vai de mama lui .lasa lumea sa-si spuna parerea iti place fa-o dar nu obliga si pe altii .fiecare are conceptia lui de viata .e normal ca tu sa schimbi asta .eu nu cred trebuie sa te controlezi eu cred ca tu ai o mare neimplinire in viata si cauti sa jignesti pt ca si altii sa aiba ceea ce tu nu ai adica putina nefericire





valentina.......nimeni nu are cv cu cei care nu practica sexul oral......suntem liberi sa alegem ce vrem.....georgiana a dat o replica la cele spuse de madam dana......adik la injuriile ei......citeste tot si iti vei da seama de unde a inceput totul............
si inca o data fiecare e liber sa faca ce vrea...cum vrea.....

Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:51
acest mesaj este pt valentina



de ce o cenzurezi tocmai pe georgia? asta as vrea sa stiu, daca se poate? ai citit tot? si ce a determinat-o, sau mai ales cine, sa vorbeasca asa? daca nu ai reusit sa citesti, e ok, dar atunci nu te mai aventura in a da sfaturi....

Postat pe 17 Noiembrie 2008 10:02
sa faci sex oral cu persoana iubita sau sa faceti..este ceva normal... si eu fac sex oral cu iubitul meu si el imi face mie....dar acum nu o luati k pe un "schimb pe schimb" ! nu e deloc asa!unde e iubire cam totul e posibil..nu trebuie sa aveti retineri..sau rusine...trebuie sa experimentati cat mai multe!
Florrentina_flor
Postat pe 17 Noiembrie 2008 11:20
prin barbati se adevereste proverbul "Lauda-te gura, k ti-oi da friptura!". Dak isi iubeste partenera nu o sa vb despre ce fac si cum o fac.
timoana
Postat pe 17 Noiembrie 2008 13:22
eu nu vb numai de raspunsul dat aceleia vb de ceea ce a scris cu cateva mesaje mai inapoi .este in firea ei sa dea raspunsuri asa brutale?
valentina_ratb
Postat pe 17 Noiembrie 2008 14:00
De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 09:47:43giorgiana sau cum te-o chema tie chiar nu ti-e teama de cel de sus am citit si am vazut ca ai un vocabular vai de mama lui .lasa lumea sa-si spuna parerea iti place fa-o dar nu obliga si pe altii .fiecare are conceptia lui de viata .e normal ca tu sa schimbi asta .eu nu cred trebuie sa te controlezi eu cred ca tu ai o mare neimplinire in viata si cauti sa jignesti pt ca si altii sa aiba ceea ce tu nu ai adica putina nefericire



fato,tu esti Dana!!
sau ti-a fost lene sa citesti ce s-a scris pana acum?
Alexandra09
Postat pe 17 Noiembrie 2008 16:22
da, sunt o bruta care vorbeste brutal

Postat pe 17 Noiembrie 2008 16:30
De la: Alexandra09, la data 2008-11-17 16:22:35
fato,tu esti Dana!!
sau ti-a fost lene sa citesti ce s-a scris pana acum?


Maybe si una si alta sau nici una nici alta...Desi povestea [din cit. 1] naiva si neprihanita mi se pare cunoscuta
Dar are o logica fantastica: Pe mine ma amuza oameni care dau cu batul in balta si se plang, ca s-au murdarit.

De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 08:29:00de ce a dat dumnezeu la femeie o gaura? sa o foloseasca .darrrrr de ce oare folosec femeile gura drept.... de ce? poate de foame. eu nu practic nu voi practica si nici nu am intentia .mie nu mi-e foame am ceva special pt acest obiect ,sa spun,fiecare gaura are o destinatie : urechea pt auz gura pt mancat ,nasul pt respirat si normal pt sex exista o gaura .oare nu maniem pe dumnezeu cu regulile facute de noi? e u a m f o s t p a r a s i t a p t u n a c a r e
f a c e a s a c e v a si nu am ce regreta pt ca am scapat de un
p e r v e r s si am reusit sa cunosc adevarata fericire si fara sex oral .nici el nu ar face nici eu nu vreau si nu as putea face .ganditiva de ce a dat dumnezeu gaurile si mai reflectati


De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 09:47:43giorgiana sau cum te-o chema tie chiar nu ti-e teama de cel de sus am citit si am vazut ca ai un vocabular vai de mama lui .lasa lumea sa-si spuna parerea iti place fa-o dar nu obliga si pe altii .fiecare are conceptia lui de viata .e normal ca tu sa schimbi asta .eu nu cred trebuie sa te controlezi eu cred ca tu ai o mare neimplinire in viata si cauti sa jignesti pt ca si altii sa aiba ceea ce tu nu ai adica putina nefericire


De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 14:00:22eu nu vb numai de raspunsul dat aceleia vb de ceea ce a scris cu cateva mesaje mai inapoi .este in firea ei sa dea raspunsuri asa brutale?



Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Noiembrie 2008 16:57
De la: Georgia99, la data 2008-11-17 16:30:58da, sunt o bruta care vorbeste brutal



Alexandra09
Postat pe 17 Noiembrie 2008 17:14
De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 14:00:22eu nu vb numai de raspunsul dat aceleia vb de ceea ce a scris cu cateva mesaje mai inapoi .este in firea ei sa dea raspunsuri asa brutale?


Ma scuzati, aveti atentzie selectiva sau distributiva?
Lillix
Postat pe 17 Noiembrie 2008 17:19
Hmmm, well well ladies! Biblia noastra spune nu la sex oral or anal but mymy Islamul nu are nici o probelma cu sexul oral si spune destul de clar ca atata timp cat ambii parteneri se bucura de el si se simt bine totul e ok!

Sunt crestina insa traiesc intr-o tara islamica, deci am avut sansa sa citesc pe ici pe colo....ca sa nu mi se aduca cine stie ce injurii ca fac si dreg si nu stiu eu!

Sexul oral e exact pentru cui ii place si cum le place. Mie imi place sa fac si sa primesc, mai ales ca sunt intr-o relatie extraordinara cu un barbat minunat.

Mai departe......hmmmmmmmm......iubiti-va!

BDT02
Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:17
Imi este mila de cei care au ramas homo sapiens...

Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:42
ete ca parca stim noi ce faceau aia prin pestera lor !
googoodoll
Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:45
buna seara, pe unde ai fost?


apropo, poate au folosit-o ca metoda contraceptiva

Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:47
De la: oktober, la data 2008-11-17 18:47:31buna seara, pe unde ai fost?


apropo, poate au folosit-o ca metoda contraceptiva




am invatat cu spor :( mai am 3 sapt, 3 lucrari...si scap :D

Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:50
nu-mi vine sa cred ca mai exista astfel de subiecte ori dileme...
lorelay_me
Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:51
vacanta? dupa aia stresiuneeeee

Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:51
De la: oktober, la data 2008-11-17 18:51:40vacanta? dupa aia stresiuneeeee




mda....cand ma gandesc la farmacologia aia...

Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:52
De la: Georgia99, la data 2008-11-17 16:30:58da, sunt o bruta care vorbeste brutal
bruta mica ce esti tu
focsa05
Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:52
De la: BDT02, la data 2008-11-17 18:17:24Hmmm, well well ladies! Biblia noastra spune nu la sex oral or anal but mymy Islamul nu are nici o probelma cu sexul oral si spune destul de clar ca atata timp cat ambii parteneri se bucura de el si se simt bine totul e ok!

Sunt crestina insa traiesc intr-o tara islamica, deci am avut sansa sa citesc pe ici pe colo....ca sa nu mi se aduca cine stie ce injurii ca fac si dreg si nu stiu eu!


Exact unde spune in Biblie ca este interzis sexul oral? Si unde este permis el in Coran? Din cate stiu mahomed era destul de peocupat de sax, parca lasase vorba ca nu trebuie sa se iubeasca un musulman cu nevestele ca animalele. Sau ma-nsel?

E adevarat ca in tarile arabe se practica la greu analul si oralul, dar asta pentru ca femeia trebuie sa fie virgina in noaptea nuntii, deci e o anomalie nu vreun rafinament - daca vrei asa ceva, ti-ai gresit tara, trebuie sa mergi si mai spre est.
Kathara
Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:55
De la: focsa05, la data 2008-11-17 18:52:57
De la: Georgia99, la data 2008-11-17 16:30:58da, sunt o bruta care vorbeste brutal
bruta mica ce esti tu







rrrr


nu ma enerva, ca te ,,brutuiesc'' :))

Postat pe 17 Noiembrie 2008 18:56
si pe mine, si pe mine

Postat pe 17 Noiembrie 2008 22:46
De la: oktober, la data 2008-11-17 18:51:40

vacanta? dupa aia stresiuneeeee




mda....cand ma gandesc la farmacologia aia...



e nasoala la prima vedere, si mie mi-a fost antipatica, dar sigur te decurci! nu-i dracu asa de negru!

Postat pe 17 Noiembrie 2008 22:48
Exact unde spune in Biblie ca este interzis sexul oral? Si unde este permis el in Coran? Din cate stiu mahomed era destul de peocupat de sax, parca lasase vorba ca nu trebuie sa se iubeasca un musulman cu nevestele ca animalele. Sau ma-nsel?
E adevarat ca in tarile arabe se practica la greu analul si oralul, dar asta pentru ca femeia trebuie sa fie virgina in noaptea nuntii, deci e o anomalie nu vreun rafinament - daca vrei asa ceva, ti-ai gresit tara, trebuie sa mergi si mai spre est.[/quote]




Well, stim cu toti unde in Biblia tot zice nu sexului oral si anal, Sodoma & Gomora?!

Oricum Mohammad nu stiu ce vorba a lasat prin Hadith-urile lui insa in Quran, invatatii spun ca Allah a lasat femeia si barbatul sa faca ce vor in relatia lor, mai putin sex anal, obvious ...

Acum, eu nu am intrat in sectiunea ce se intampla intr-o societate musulmana ci am zis de religia in sine.

Da, se practica homosexualitatea ca pe ceva normal in tarile arabe, insa mai e si o problema de clasa sociala...

Nici o societate nu e perfecta insa daca ar fi sa fiu sincera, ma simt mult mai bine intre abayas si un bun simt sexual macar de suprafata decat intr-o vest Europa unde toate femeile sunt la limita decentei din toate puncetele de vedere.

Insa asta e un alt topic si e un pc de vedere personal!

BDT02
Postat pe 18 Noiembrie 2008 08:30
De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Well, stim cu toti unde in Biblia tot zice nu sexului oral si anal, Sodoma & Gomora?!


http://en.wikipedia.org/wiki/Sodom_and_Gomorrah

Dupa cum vezi problema e mult discutabila.

De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Oricum Mohammad nu stiu ce vorba a lasat prin Hadith-urile lui insa in Quran, invatatii spun ca Allah a lasat femeia si barbatul sa faca ce vor in relatia lor, mai putin sex anal, obvious ...


Nu chiar - zice clar ca nu au voie sa se impreuneze ca animalele, deci adio doggy style!

De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Acum, eu nu am intrat in sectiunea ce se intampla intr-o societate musulmana ci am zis de religia in sine.

Da, se practica homosexualitatea ca pe ceva normal in tarile arabe, insa mai e si o problema de clasa sociala...

Poftim? In tarile arabe se practica homosexualitatea ca ceva normal? Despre ce vorbesti, pe ce lume esti? Homosexualii sunt omorati in Arabia Saudita si Iran si infierati in restul lumii arabe! Parca ziceai ca traiesti acolo, cum poti atunci sustine asemenea aberatii???

Eu vorbeam de sexul anal pe care-l practica femeile ca sa ramana otherwise virgine.

De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Nici o societate nu e perfecta insa daca ar fi sa fiu sincera, ma simt mult mai bine intre abayas si un bun simt sexual macar de suprafata decat intr-o vest Europa unde toate femeile sunt la limita decentei din toate puncetele de vedere.

Insa asta e un alt topic si e un pc de vedere personal!



Da, ei sa stii tu de la mine ca societatea asta europena asa corupta si ca vai de mama ei a creet TOTUL, TOTUL pe lumea asta, inclusiv tesaturile alea din care e facuta burkah! Fara ea, arabii ar fi in desert pe camile mancandu-si de sub unghii, nu in Mercedesuri!
Kathara
Postat pe 18 Noiembrie 2008 17:45
De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 08:29:00de ce a dat dumnezeu la femeie o gaura? sa o foloseasca .darrrrr de ce oare folosec femeile gura drept.... de ce? poate de foame. eu nu practic nu voi practica si nici nu am intentia .mie nu mi-e foame am ceva special pt acest obiect ,sa spun,fiecare gaura are o destinatie : urechea pt auz gura pt mancat ,nasul pt respirat si normal pt sex exista o gaura .oare nu maniem pe dumnezeu cu regulile facute de noi? eu am fost parasita pt una care face asa ceva si nu am ce regreta pt ca am scapat de un pervers si am reusit sa cunosc adevarata fericire si fara sex oral .nici el nu ar face nici eu nu vreau si nu as putea face .ganditiva de ce a dat dumnezeu gaurile si mai reflectati

uite un banc bun
un tigan cu tiganca lui la tribunal la procesul de divort,
judecatoarea o intreaba pe tiganca:
- " de ce vrei sa divortezi?;
- pai doamna judecatoare vreau sa divortez , ca barbatul asta al meu mi-a tras-o in urechi;
- cum asa mai tigane ?, chiar asa ai facut?
- Nu doamna judecatoare eu nu am vrut sa i-o trag in urechi , eu am vrut sa i-o trag in gura , dar ea tot dadea din cap ca nu, si uite asa am nimerit-o in urechi"
dancer
Postat pe 18 Noiembrie 2008 18:40
De la: geo32, la data 2008-11-14 23:36:59ii e frica sa nu-l subtieze!!
Aesma_Daeva
Postat pe 18 Noiembrie 2008 18:45
De la: Alexandra09, la data 2008-11-17 16:22:35
De la: valentina_ratb, la data 2008-11-17 09:47:43giorgiana sau cum te-o chema tie chiar nu ti-e teama de cel de sus am citit si am vazut ca ai un vocabular vai de mama lui .lasa lumea sa-si spuna parerea iti place fa-o dar nu obliga si pe altii .fiecare are conceptia lui de viata .e normal ca tu sa schimbi asta .eu nu cred trebuie sa te controlezi eu cred ca tu ai o mare neimplinire in viata si cauti sa jignesti pt ca si altii sa aiba ceea ce tu nu ai adica putina nefericire



fato,tu esti Dana!!
sau ti-a fost lene sa citesti ce s-a scris pana acum?

si eu am avut impresia ca are ceva din dana3 ,dar sa mai asteptam poate se da de gol singura
dancer
Postat pe 18 Noiembrie 2008 18:45
De la: Kathara, la data 2008-11-18 17:45:25
De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Well, stim cu toti unde in Biblia tot zice nu sexului oral si anal, Sodoma & Gomora?!


http://en.wikipedia.org/wiki/Sodom_and_Gomorrah

Dupa cum vezi problema e mult discutabila.

De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Oricum Mohammad nu stiu ce vorba a lasat prin Hadith-urile lui insa in Quran, invatatii spun ca Allah a lasat femeia si barbatul sa faca ce vor in relatia lor, mai putin sex anal, obvious ...


Nu chiar - zice clar ca nu au voie sa se impreuneze ca animalele, deci adio doggy style!

De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Acum, eu nu am intrat in sectiunea ce se intampla intr-o societate musulmana ci am zis de religia in sine.

Da, se practica homosexualitatea ca pe ceva normal in tarile arabe, insa mai e si o problema de clasa sociala...

Poftim? In tarile arabe se practica homosexualitatea ca ceva normal? Despre ce vorbesti, pe ce lume esti? Homosexualii sunt omorati in Arabia Saudita si Iran si infierati in restul lumii arabe! Parca ziceai ca traiesti acolo, cum poti atunci sustine asemenea aberatii???

Eu vorbeam de sexul anal pe care-l practica femeile ca sa ramana otherwise virgine.

De la: BDT02, la data 2008-11-18 08:30:39
Nici o societate nu e perfecta insa daca ar fi sa fiu sincera, ma simt mult mai bine intre abayas si un bun simt sexual macar de suprafata decat intr-o vest Europa unde toate femeile sunt la limita decentei din toate puncetele de vedere.

Insa asta e un alt topic si e un pc de vedere personal!



Da, ei sa stii tu de la mine ca societatea asta europena asa corupta si ca vai de mama ei a creet TOTUL, TOTUL pe lumea asta, inclusiv tesaturile alea din care e facuta burkah! Fara ea, arabii ar fi in desert pe camile mancandu-si de sub unghii, nu in Mercedesuri!


Bine ca ati aparut Sper ca ajungeti cu subiectul despre sex intre profet si aisa .
Full_Metal_Jacket
Postat pe 18 Noiembrie 2008 19:23
Nu-i problema de aparut sau neaparut, e vorba de a nu sustine unele lucruri neadevarate, cum ar fi faptul ca in tarile arabe homosexualii zburda fericiti pe dune roz!
Kathara
Postat pe 18 Noiembrie 2008 19:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau un sfat ...... 16 De la: kudika001550 13 Mai 2009 20:02
la inceput 18 De la: stem_29 5 Octombrie 2010 20:04
kiwi kostums baie oh yes 1 De la: kudika045486 27 Iulie 2010 20:21
relatia sex-droguri 131 De la: amagire 23 Mai 2009 21:58
va rog sa ma ajutati cu un raspuns.... 13 De la: stefanant 24 Noiembrie 2009 22:46